>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC Fight Night 126: Cerrone vs. Medeiros

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC Fight Night 126: Cerrone vs. Medeiros

Data: 18 lutego 2017 (noc z niedzieli na poniedziałek)
Transmisja: Polsat Sport (karta główna), UFC Fight Pass (karta wstępna i przedwstępna)
Organizacja: Ultimate Fighting Championship
Miejsce: Frank Erwin Center - Austin, Stany Zjednoczone
Walka wieczoru
170 lbs: Donald Cerrone (32-10) vs. Yancy Medeiros (15-4) | 5 rund
Co-main event
265 lbs: Derrick Lewis (18-5) vs. Marcin Tybura (16-3) (ok. 4:15)
Karta główna (od 03:00 naszego czasu)
155 lbs: James Vick (12-1) vs. Francisco Trinaldo (22-5)
170 lbs: Thiago Alves (27-11) vs. Curtis Millender (14-3)
145 lbs: Steven Peterson (15-6) vs. Brandon Davis (8-3)
155 lbs: Sage Northcutt (9-2) vs. Thibault Gouti (11-3)
Karta wstępna (od 01:00 naszego czasu)
155 lbs: Jared Gordon (14-1) vs. Diego Ferreira (12-2)
170 lbs: Geoffrey Neal (8-2) vs. Brian Camozzi (7-4)
125 lbs: Roberto Sanchez (7-1) vs. Joby Sanchez (11-2)
135 lbs: Sarah Moras (5-3) vs. Lucie Pudilova (7-2)
Karta przedwstępna (od 00:00 naszego czasu)
170 lbs: Josh Burkman (29-16-0, 1NC) vs. Alex Morono (13-4-0, 1NC)
185 lbs: Oskar Piechota (10-0-1) vs. Tim Williams (15-3) (ok. 00:00)
źródło: ufc.com, lowking.pl
 
vat 1,2K

vat

Użytkownik
James Vick (12-1) vs. Francisco Trinaldo (22-5)
wygrana Vicka / kurs 1.4 na Unibet ✅
Trinaldo to bardzo dobry stójkowicz (czarny pas w kickboxingu) i dobry grappler ale myślę, że różnica warunków fizycznych będzie dla Brazylijczyka problemem nie do przejścia. Co prawda Francisco pokazał w walce z Kevinem Lee, że potrafi w stójce rozmontowywać rywalki, którzy mają nad nim dużą przewagę zasięgu, ale Vick jest lepszy w tej płaszczyźnie od Kevina (zdobył 2x złote rękawice).
James doskonale wykorzystuje przewagę w stójce, trzymając rywali na końcach swoich długich kończyn. Obalony szybko wstaje, ale jest też niebezpieczny w parterze. Szczękę ma twardą co było widać nawet w przegranej przez KO walce z Darisuhem (nie jeden zawodnik padłby o wiele wcześniej).
Jeśli Teksańczyk nie zrobi jakiegoś głupiego błędu to spokojnie powinien wypunktować (jeśli nie skończyć) Brazylijczyka.
Donald Cerrone (32-10) vs. Yancy Medeiros (15-4)
wygrana Cerrone / kurs 1.62 na Bet365 ✅
Gdzie Cerrone a gdzie Medeiros? Cowboy przegrał 3 ostatnie walki ale była to czołówka wagi.
Hawajczykowi nie można odmówić woli walki i szczęki (nie wiem jak przetrwał walke z Trinaldo) ale umiejętnościami będzie odbiegał od weterana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
Tybura @1,75
Derrik w ogóle nie ma kondycji, jeżeli Tybura przetrwa pierwszą rundę wygraną powinien mieć na wyciągnięcie reki. Oczywiście musi uważać na cepy i dominować w pozostałych dwóch rundach. Powinno być dobrze ????
Tybura z walki na walke cały czas się rozwija. dla mnie 60 / 40
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Northcutt + Piechota @1.69✅✅
Uni

The Super zmierzy się ze słabiutkim Gouti, dla którego najprawdopodobniej jest to pożegnalna walka w UFC. Dlaczego pożegnalna? Dostał przeciwnika, który posiada lepsze warunki fizyczne, szybkość również powinna być po stronie Sage. Nie jest go trudno obalić, co pewnie nieraz uczyni młody Amerykanin. Dostał rywala, z którym nie powinien mieć problemów. Dana wie co robi, i nie pozwoliłby, żeby Sage doznał trzeciej porażki pod banderą UFC.
Dla Oskara będzie to drugi pojedynek pod banderą amerykańskiego giganta. Zaś jego rywal będzie debiutował. Oskar dostał bardzo dobrego przeciwnika, więc porażka będzie dla mnie zaskoczeniem.
Na UFC w Gdańsku Oskar wciągnął nosem swojego przeciwnika.
Rywal lubi poddawać swoich przeciwników, to z Oskarem na pewno nie będzie mieć łatwo. Piechota ma masę stoczonych walk w ADCC, więc nawet jeśli walka trafi do parteru, to jestem spokojny, ale bardziej liczę na jakąś bombę ze strony Oskara, po której przeciwnik padnie i odechce mu się walczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Piechota, Oskar - Williams, Tim 1 1.30 ✅ Imadło to spokojnie ogarnie pytanie jak decyzja czy przed czasem a jak przed czasem to podanie ko tko. Kurs nie powala ale do czegoś mozna śmiało dorzucić. Oskar doświadczony cały czas sie rozwija duzy talent świetne walki i pas mistrzowski w Cage Warriors w debiucie UFC decyzja na swoja korzyść z Jonathan Wilson pierwsza w karierze bo tak kończy wszystko przed czasem podania nokauty itp.Rywala nie milem okazji oglądać z tego co wyczytałem po szukałem po sieci to niezły grappler parterowiec doświadczony choc dzis debiutuje w UFC.

i tutaj strasznie boje sie tej walki serduch che i podpowiada Warr Tybur ale rozum choć często zawodzi mówi co innego....

Lewis, Derrick - Tybura, Marcin 2 single Zwycięstwo przez KO, TKO albo DQ 2,1✅ i Lewis, Derrick By KO, TKO Or DQ 3,25✅

im dłużej ta walka potrwa tym szanse Marcina rosną obaj mocni fizycznie. Nasz ma lepsze cardio fajnie sie rozwija dostaje trudnych rywali ale czarna bestia piekielnie agresywna jednowymiarowa z niesamowitym ciosem jak trafi nie będzie co zbierać. Marcin wolno wchodzi w pojedynki lubi przyjąć cios i to moze go drogo kosztować raczej nie jest wstanie skończyć Dericka pojedynczym ciosem tylko jakaś seria kombinacja -kopnięciem musi go zmęczyć spróbować ustawić punktować poszukać sprowadzenia i tam ubić. Ważna będzie 1 runda która ustawi ten pojedynek Tybura nie moze zacząć za bradzo ofensywnie bo...dostanie luja i pójdzie spać.Bestia juz ubiła naszego pitbulla Grabowskiego ale Damian naj lata ma za sobą.


Cerrone, Donald - Medeiros, Yancy Zwycięstwo przez KO, TKO albo DQ ✅2.40 i Medeiros, Yancy po 1,9⛔

i danie główne czyli ikona legenda sportow walki UFC cowboy który ostatnio wszystko przegrywa ale z topem. Po prostu walczy nie kombinuje lubi to Cerrone miał w swojej karierze wiele elektryzujących bitew zaczyna to powoli wychodzić i zaczyna umierać od swojej broni... jest mega mocny potrafi przyjąć pięknie nokautować ale ostatnio brutalnie sprowadził go na polskiej ziemi Darren Till -Jorge Masvidal także ciezko ranił wielkiego wojownika. Młody Hawajczyk dopiero dobija sie do topu. W wadze półśredniej (wadze lekkiej zaczynał) wygląda fantastycznie i aktualnie może pochwalić się serią trzech wygranych pod rząd. Poddał Seana Spencera, znokautował Ericka Silvę i popisał się efektownym powrotem w walce z Alexem Olivierą notabene tez cowboyem tylko brazylijskim :p warto to zobaczyć mega fajt....

Unibet
964929292890025984
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Na prawdę to się stało??? Czarny ZNOKAUTOWAŁ Tyburę? Tybura walczył ze związanymi rękoma czy jak?Trudno mi trochę w to uwierzyć. Wkrótce podzielę się przemyśleniami jak obejrzę galę po południu... Szok
Słaby występ Polaka. Wyszedł kompletnie nie przygotowany pod przeciwnika. Brak pomysłu na atak, a obrony zero. Timimg po stronie wolnego Lewisa. Wydaje mi się, że Tybura po prostu nie potrafi walczyć z rywalami mocniejszymi lub równymi sobie pod względem warunków fizycznych i ta walka pokazała ile jest na prawdę wart w świecie na dzień dzisiejszy. To moja opinia i nikt nie musi się z nią zgadzać, ale uważam że Karol Bedorf jest z nim mniej więcej na równi. Tybure znokautował średniak z dołu pierwszej dziesiątki rankingu i co prawda nie dał się zamęczyć przez 2,5 rundy, ale to zdecydowanie za mało żeby mówić o światowej czołówce z Marcinem w szeregach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom