>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC on FOX 25: Weidman vs. Gastelum

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP



Data: niedziela, 23 lipca 2017, 03:00

Transmisja: FOX, Karta wstępna: Fox Sports 1

Organizacja: Ultimate Fighting Championship

Hala: Nassau Coliseum

Miejsce: Long Island, New York, United States



Walka wieczoru

185 lbs: Chris Weidman (13-3-0) vs. Kelvin Gastelum (14-2-0) | 5 rund

Karta główna (02:00 polskiego czasu)
145 lbs: Dennis Bermudez (17-6-0) vs. Darren Elkins (23-5-0) | 3 rundy
205 lbs: Patrick Cummins (9-4-0) vs. Gian Villante (15-7-0) | 3 rundy
135 lbs: Jimmie Rivera (20-1-0) vs. Thomas Almeida (21-1-0) | 3 rundy

Karta wstępna (00:00 polskiego czasu)
170 lbs: Lyman Good (19-3-0, 1NC) vs. Elizeu Zaleski dos Santos (16-5-0) | 3 rundy
205 lbs: Rafael Natal (21-8-1) vs. Alessio Di Chirico (10-1-0) | 3 rundy
170 lbs: Ryan LaFlare (13-1-0) vs. Alex Oliveira (16-3-1, 2NC) | 3 rundy
265 lbs: Damian Grabowski (20-4-0) vs. Chase Sherman (10-3-0) | 3 rundy

Karta przedwstępna (22:00 polskiego czasu)
145 lbs: Kyle Bochniak (7-1-0) vs. Jeremy Kennedy (10-0-0) | 3 rundy
135 lbs: Brian Kelleher (17-7-0) vs. Marlon Vera (9-3-1) | 3 rundy
265 lbs: Tim Johnson (11-3-0) vs. Junior Albini (13-2-0) | 3 rundy
145 lbs: Shane Burgos (9-0-0) vs. Godofredo Pepey (14-4-0) | 3 rundy
155 lbs: Frankie Perez (10-3-0) vs. Chris Wade (11-3-0) | 3 rundy​

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PISANIA ANALIZ
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Weidman vs Gastelum
Gastelum win
kurs 1.63 lvbet

⛔⛔⛔
Chris Weidman 3 porażki z rzędu mierzy się z Gastelumem który obecnie jest na fali 3 zwycięstw z rzędu.
Walka jest na dystansie 5 rund a każdy chyba widzi jak wygląda kondycja u Weidmana. Dobra 1 runda, sprowadza na glębę prawie każdego a potem bum zaczyna zwalniać nie ma kondycji, zaczyna popełniać błędy jak te złe sprowadzenie z yoelem czy obrotówka w walce z Rockholdem i kończy się ciężkimi batami. Z Mousasim w połowie 2 rundy już zaczęło brakować tlenu chciał przycwaniaczyć i przegrał przez tko. Z drugiej strony mamy Gasteluma który ma kondycję na całe 5 rund, zajechał kondycyjnie w 4 i 5 rundzie Neila Magnego. Jeśli walka wyjdzie do 3 rundy Weidman nie powiniem mieć nic do powiedzenia.
Na pewno jeśli chodzi o Chrisa po swojej stronie ma warunki fizyczne i zapasy. Pewnie w 1 rundzie będzie dawał radę obalać Gasteluma jednak samymi obaleniami się nie wygrywa walki. Jak się sprowadzi walkę do parteru to wypadałoby coś tam robić a patrząc jak wygląda w ofensywie Chris to nie wygląda to za ciekawie. W ostatniej walce obalał Mousasiego no ale co z tego skoro nawet ciosu z góry nie umiał zadać a jedyne co osiągnął to na kilka sekund dosiad z którego oczywiście nic nie wyniknęło. Jak się obala a potem nic nie robi czy rywal ucieknie z parteru to się tylko traci siły.
Gastelum w zapasach czy parterze też nie jest ułomkiem i moim zdaniem pomimo tego że jest między zawodnikami duża różnica warunków fizycznych paradoksalnie Weidman nie będzie umiał długo utrzymać rywala na glebie czy przejść do jakichś dominujących pozycji i skończyć Gasteluma. Kennedy to dobry glapler a jadyne co umiał zrobić w walce z Gastelumem to przytrzymać przy siatce i obijać kolanami. Kelvin to bardzo twardy zawodnik pokazał że umie przyjąć bombe na głowę, dużo osób widziałem pisało że może Weidman udusić Kelvina zza pleców tylko jak się dobrze przyjży to u Gasteluma prawie szyi nie ma i tam nie ma za bardzo przełożyć ręki do duszenia ????
W stójce Kelvin powinien mieć przewagę ze względu że będzie dużo szybszy od Weidmana + lepszy boks który w ostatnich walkach wygląda super. Jak walka wyjdzie do 3 rundy powinno być 1-stronne obijanie worka.
Weidman miał już swoje 5 minut wygrał pas, obronił go 3 razy i potem 3 porażki z rzędu. U zawodników raczej nie widać po porażkach powrotów do swojej świetności. Gestelum 25 lat ciągle głodny sukcesów.
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
To już lepiej dać troszeczkę niższy kurs około 1,6 na to, że walka nie dotrwa do końca ????
Też w tym widzę małe value ale raz że uważam że gastelum pewniejszy a 2 że nie lubię grać underów/walka nie dojdzie do decyzji
myslisz ze Krzysia zapasy nie poradza sobie z Gastelumem?
Na dystansie 5 rund uważam że nie, Krzyś na obalenia zużywa sporo paliwka a tak jak napisałem w parterze ostatnio ofensywnie nie wygląda dobrze + dodać to że Gastelum to bardzo trudny zawodnik do skończenia. Gdyby to była walka na dystansie 3 rund to może by dał radę wygrać 2 rundy i zgarnąć decyzję 29-28
 
S 0

szczerkos

Użytkownik
Też w tym widzę małe value ale raz że uważam że gastelum pewniejszy a 2 że nie lubię grać underów/walka nie dojdzie do decyzji

Na dystansie 5 rund uważam że nie, Krzyś na obalenia zużywa sporo paliwka a tak jak napisałem w parterze ostatnio ofensywnie nie wygląda dobrze + dodać to że Gastelum to bardzo trudny zawodnik do skończenia. Gdyby to była walka na dystansie 3 rund to może by dał radę wygrać 2 rundy i zgarnąć decyzję 29-28
Wybacz, nie doczytałem początkowo co dałeś, myślałem, że tylko Gastelum przez KO ;)
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Też w tym widzę małe value ale raz że uważam że gastelum pewniejszy a 2 że nie lubię grać underów/walka nie dojdzie do decyzji

Na dystansie 5 rund uważam że nie, Krzyś na obalenia zużywa sporo paliwka a tak jak napisałem w parterze ostatnio ofensywnie nie wygląda dobrze + dodać to że Gastelum to bardzo trudny zawodnik do skończenia. Gdyby to była walka na dystansie 3 rund to może by dał radę wygrać 2 rundy i zgarnąć decyzję 29-28
a ja ide w Chrisa, 3 porazki pod rzad, czas na przelamanie passy, tak jak mowisz walka na dystansie 5 rund, wydaje mi sie ze dobre obalenia i mocne gnp w poczatkowej fazie walki moze zabrac duzo zdrowia i tlenu Kelvinowi a co za tym idzie ustawic dalszy przebieg pojedynku, nie ma opcji walczac z takim zapasiorem jak Weidman przez 25 minut nie da sie nie wylądowac na plecach. Kurs 2.4 zacheca.✅✅✅

Ide tez delikantnie w Grabe @3
tak wiem trening ze swoimi podopiecznymi, niewygodny materac etc. sam cisne z tego beke, ale doskonale wie ze jesli przegra te walke to out z UFC, rywal jak najbardziej do zrobienia, mimo iz sam uwazam ze Grabowski jest ponizej poziomu UFC i nie param sympatia do Niego to kursy winny byc z goła inne.
e:porazki Graby nie komentuje, za jego podejscie do kariery powinien juz do konca zycia na plmma walczyc⛔⛔
 
E 285

embotron

Użytkownik
Ja, t ak jak kopytko, ide w Kelvinka. Nie widze, jak Chris tutaj ma wygrac. Przez moment myslalem, ze to 3 rundowa walka i w glowie mialem zapasy Weidmana, ale w 5 rundowce to zupelnie go nie widze. W ostatnich walkach pokazal slabiutka kondycje, Gastelum jak wrzuci 2 bieg w 2-3 rundzie to Chris bedzie mial problem. Ostatnie walki przegrywane przez KO oraz kondycja w tych walkach + 5 rund wskazuje, wedlug mnie, zdecydowanie na Gasteluma, ale kurs bez rewelacji, 1,7+ wezme
 
dima2015 101

dima2015

Użytkownik
Jeśli chodzi o Grabowskiego obejrzyjcie sobie ostatnią walke Chase Sherman vs Rashad Coulter. To wystarczy żeby wiedzieć kto wygra.
Chase Sherman przez KO, TKO lub DQ 1.62
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom