>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC on Fuel TV 3: Korean Zombie vs Poirier

Status
Zamknięty.
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP

Data: 15 maja 2012
Miejsce: Virginia, USA
Transmisja: FX
Walka wieczoru:
145 lbs.: Dustin Poirier (12-1) vs. Chan Sung Jung (12-3)
Główna karta:
170 lbs.: Jorge Lopez (11-2) vs. Amir Sadollah (5-3)
155 lbs.: Donald Cerrone (17-4) vs. Jeremy Stephens (20-7)
135 lbs.: Jeff Hougland (10-4) vs. Yves Jabouin (17-7)
205 lbs.: Igor Pokrajac (24-8) vs. Fabio Maldonado (18-4)
185 lbs.: Jason MacDoland (25-15) vs. Tom Lawlor (7-4)
Pozostałe:
185 lbs.: Brad Tavares (7-1) vs. Dongi Yang (10-2)
155 lbs.: T.J. Grant (17-5) vs. Carlo Prater (30-10-1)
135 lbs.: Jeff Curran (33-14-1) vs. Johnny Eduardo (25-9)
135 lbs.: Alex Soto (6-1-1) vs. Francisco Rivera (7-2)
155 lbs.: Cody McKenzie (12-2) vs. Marcus LeVesseur (21-5)*
155 lbs.: Kamal Shalorus (7-2-2) vs. Rafael Dos Anjos (15-6)*

Ostatnia gala UFC on Fuel w telewizji otwartej miała bardzo słabe wyniki oglądalności, ciekawe jak teraz będzie ? Kilka ciekawych pojedynków i ten niesamowity Cody McKenzie który z 12 wygranych walk wygrał 10 przez gilotynę ;) Zapraszam wszystkich do podawania typów oraz dyskusji.​
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Donald Cerrone vs Jeremy Stephens 1 - 1.40 - 7/10 ✅✅✅ - Bet365 .
Cerrone to dobry grappler oraz dobry kickbokser .
Dobry match-up dla Cerrone , bo nie grożą mu zapasy przeciwnika a nawet jeśli Jeremy obali Kowboja to może nadziać się na poddanie .
Jednak wraz z upływającym czasem przewaga umiejętności stójkowych Kowboja będzie co raz bardziej wyraźna , wykorzysta on swój zasięg i o wiele lepszy wachlarz w stójce i odstrzeli rywala w dalszej części walki . Stawiam na KO lub TKO przez Kowboja .

Stójka górą , easy win
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Korean Zombie - Poirier ✅
3.85
Pinnacle Sports
Waga piórkowa, dwoch bardzo dynamicznych zawodnikow, Poirer z seria 5 zwyciestw zmierzy sie z Chan Sung Jungiem. Korean Zombie to zapewne ostatnia przeszkoda przed walka Poirera z Aldo. Jesli ja wygra to prawie pewna bedzie ze do takiego pojedynku by doszlo. Jesli udaloby mu sie efektownie wygrac z Koreanczykiem dostalby szanse walki o mistrzostwo.
Jednak trzeba zadac sobie pytanie czy jest on az takim faworytem tego pojedynku ? Fakt ze rekord swietny ale czy pokonanie Grispiego, Younga czy Hollawaya to mega wyczyn ? Korean Zombie to o klase lepszy przeciwnik od nich ktory na rozkladzie ma Omigawe czy Hominicka. Tak samo niedowartosciowany byl w pojedynku wlasnie z Hominickiem ktore sklepal w 6 sekund. Chan rowniez ma o co walczyc bo wygrywajac umocnilby sie w top 5 featherweight. Korean Zombie dal sie znokautowac Roppowi ale od tamtej pory widac dosc znaczaca poprawe w obronie. Mial swietny gameplan w rewanzu z Garcia, no i z Hominickiem ten rewelacyjny nokaut. Dustin slusznie jest faworytem tej walki bo ma wieksze szanse na obalenie i dojscie do latwej decyzji. Jednak po takim kursie pobieram Azjate i licze na wyrownana walke.
Narazie to, reszta po wazeniu.

Pokrajac-Maldonado ✅ rewelacyjny pojedynek.. ;) jedna nie wiem jakim cudem sedziowie wskazali Pokrajaca...
2,70
bet365
Tu przewiduje ze linia przed walka bedzie w okolicach 2,30 wiec pobieram juz teraz. Co tu duzo mowic nie kumam kursow troche. Maldonado to dla mnie sredniak z bjj, ostatnio porazka w finale TUF 13 z Kingsburym, w UFC 120 wygral z McSweeneyem ale to zadny wyczyn i na tym koncza sie walki godne uwagi bo reszta to same noname&#39;y. Mial walczyc na brazylijskim UFC 142 ale doznal kontuzji ktora dopiero niedawno wyleczyl wiec jeszcze bardziej mnie to przekonuje zeby pograc Chorwata. Pokrajac to wrestler z dobrym boksem. Ostatnio w 35 sekund rozklepal Krzysia Soszyńskiego.. Z Polskich akcentow przegral z Mamedem na chorwackiej gali Boxing Explosion2 i z Jurkowskim na KSW 4. Wybitnym zawodnikiem nie jest ale akurat z Maldonado ma szanse i to spore. Doswiadczenie wieksze, walczyl z Matyushenko, Te Huna czy Bonnarem.

Rivera-Soto ✅ lokata mimo ze Rivera meczyl sie z tym kelnerem ktorego ja bym rozklepal gdybym potrenowal jakis czas...
1,452

pinnacle
Pierwsza walka gali i na rozgrzewke typerską w sam raz zeby zarobic troche grosza ;). Rivera ma przewage doswiadczenia i ma przewage chyba w kazdej plaszczyznie nad Soto. Ma dobry boks, przewage mocy i szybkie rece. Dostal walke niedawno w zastepstwie Gashimova ale byl w cyklu treningowym w Taichi Palace gdzie spedzil szkolenia z Uncle Creepym, Paulsonem czy Barnettem. W debiucie w UFC przegral z Duranem i mimo zlamanej reki w 1 rundzie dotrwal do decyzji. Ladnie zalozyl gilotyne Duranowi ale ten zdolal sie wyswobodzic, rowniez trafil go mocno ale Duran ma mocna szczeke. Biorac pod uwage to ze Soto to klasa nizej tak walczacy Rivera powinien spokojnie dac sobie rade. Patrzac jeszcze na to jak nokautowal brata Michaela, Brada McDonalda czy Duarte jest to dla mnie pewniak w tej walce. Matka Rivery jest bardzo chora i mieszka w Arizonie i zawodnik jest bardzo zmotywowany zeby zarobic troche kasy zeby moc sprowadzic ja do Kaliforni. Wszystkie argumenty po stronie Cisco !

Jabouin-Hougland ⛔
3,00

bet365
Widze sporego doga w osobie Houglanda i nie rozumiem dlaczego Yves jest takim faworytem tej walki. Chyba to ze jest od GSP z Trystar Gym robi swoje. Jabouin to jedno z wiekszych rozczarowan tego teamu. Meczarnie ze slabym Watsonem i Lovelandem ( obie walki przez split decision). Hougland posiada czarny pas bjj i ma spore umiejetnosci w parterze co jest strasznym slaboscia Jabouina. Hougland w wywiadach podkresla ze wie w jaki sposob walczy jego przeciwnik i jak nabiera sedziow mimo kiepskich walk. Na szacunek zasluguje rowniez to ze Hellbound wzial walke z Walkerem 10 dni przed nia, majac kontuzje plecow po swojej ostatniej walce ktora odbyla sie miesiac przed ta a mimo to pewnie wygral przez decyzje mimo nie 100% przygotowania. Sprawa jest prosta, jesli Hougland obali Czarnego to wygra ten pojedynek. Problem w tym ze bedzie to trudna sztuka ale wierze ze sie powiedze. Hominick i Garza pokazali ze Yves to przecietniak. Wiadomo ze jutrzejszy przeciwnik jest o klase slabszy ale Jabouin nie jest zadnym faworytem tej walki a tym bardziej takim zeby wystawiac na niego 1,30... Hougland mial walczyc z Barao na UFC 148 jednak Easton wypadl z karty on Fuel 3 wlasnie go zastapil. Mysle ze to na korzysc Jeffa bo Barao bylby zdecydowanie trudniejszym przeciwnikiem.
Mysle jeszcze na Cerrone, Sadollahem, Levesseurem, Tavaresem i Curranem ale to juz jutro... Ciezka walka Shalorusa ktory pokazal sie z tragicznej strony z Nurmagomedovem jednak 1,35 na RDA troche mało. Mialem do ako z Rivera dorzucic TJ jednak na wazeniu wygladal na jakiegos nieszczesliwego i zmarnowanego wiec 1,25 odpuszczam tez mimo ze wydaje sie pewniakiem..
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
155 lbs.: Cody McKenzie (12-2) vs. Marcus LeVesseur (21-5)*


Stawiam na LeVesseur a raczej przeciwko McKenzie.
Cody McKenzie to taki troche freak Mało atletyczny, mistrz jednej techniki: gilotyny.
Ma długie ręce i udawało mu się oszukiwac ludzi, którzy dawali mu swoją głowe do duszenia.
Myślę, że już się to skończyło, wszyscy już wiedza na co stać Codiego.

Jego przeciwnik to atletyczny, mocno bijący zapaśnik. Brak mu doświadczenia z UFC ale to jedyna wątpliwa przewaga McKenzie.

Myślę, ze Marcus uniknie gilotyny i głądko rozprawi sie z McKenzie.


Marcus LeVesseur ⛔
1.94 Pinnacle
6/10



ale jaja, przez gilotyne
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Piknikowo dla emocji
Tavares
-Yang 1,62 pinnacle ✅
Yang ma słaba moc i beznadziejna wydolnosc. Tavares jest szybki i dobrze ogarnia technicznie walke nogami. 1 runda moze byc wyrownana ale pozniej to juz tylko przewaga Brada...
Curran-Eduardo 1,84 pinnacle ⛔ dwóch cieniasów ale Curran to juz w ogole poracha... szkoda nawet zaskurniakow na takie walki
Curran mimo ze przegral z Joergensenem to jednak pokazal sie z dobrej strony i mial pecha ze natrafil na przeciwnika ktory tak kontrolowal go z gory. Eduardo to nie Scotty. Curran powinien wykorzystac swoj kickboxing a i poobalac moze da rade. Walka zapewne potrwa 3 rundy i kazda bedzie łupem Currana.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Chwila przerwy wiec podsumuje walki ktore byly..
Rivera tak jak pisalem lokata mimo ze sie meczyl z tym beznadziejnym Soto ktorego sklepalaby polowa chloptasiow z wiosek pod remiza. Nie wiem jak tacy ludzie moga walczyc w UFC.. wazne ze typ gladko wszedl.
Walka Currana z Eduardo gdyby nie kawa doprowadzilaby do tego ze wstalbym chyba dzisiaj z rana. Kolejny pojedynek ktory nie nadawalby sie nawet na KSW.. Curran walczycl beznadziejnie, Eduardo tez slabo ale wygral pewnie dzieki paru leg kicks co wystarczylo..
RDA szybko rozprawil sie z tym tragicznym Shalorusem ktory niech juz wiecej nie wychodzi do klatki bo wstyd..
TJ przez 3 rundy niszczyl Pratera ktory nie pokazal zupelnie niczego procz jednej nieudolnej drzwigni.. Kolejny do odstrzalu bo takich w UFC nie potrzeba.
No i gwozdz programu ktory mnie wprowadzil w stan zdenerwowania.. jak mozna byc tak tępym jak LeVesseur to nie wiem. Wiadome jest ze jedyne co potrafi McKenzie to gilotyny i 11 na 13 zwyciestw konczyl w ten sposob. Niestety idiote jakim jest LeVesseur dopisujemy do grupy glupkow ktorzy w dalszym ciagu nabieraja sie na to.... ????
Tavares z Yangiem wyrownany ale bez fajerwerkow i bez historii walka.

Zaczynamy main card.. oby byl lepszy poziom bo to co widzimy do tej pory woła o pomste...
edit :
Lawler szybko poradzil sobie z MacDonaldem.
Chyba nic nie przebije dzisiaj walki Chorwata z Maldonado. Ilosc ciosow ogromna, poteznych bomb ktore przyjeli obaj zawodnicy nie dalo sie zliczyc. Po 3 rundach bylem zaniepokojony i dalbym zwyciestwo Brazylijczykowi ale na szczescie sedziowie jednak zadecydowali ze wygral Pokrajac i podarowali niezla kase..

Hougland niestety tragedia, nie wiem co chcial osiagnac taka taktyka ale tylko sie osmieszyl. Przez pierwsze 4 minuty nie wyprowadzil chyba zadnego ataku tylko skakal i uciekal. Dostal push kick i padł i cudem przetrwal 1 runde. Potem nic sie nie zmienilo mimo to i dalej kompletnie niczego nie zaprezentowal. Jabouin bez rewelacji, dostanie kogos lepszego kto z nim podejmie walke bo tego Hougland nawet nie zrobil to przegra.
Cerrone gladziutko rozpracowal przeciwnika, jakim cudem Sadollah wygral u sedziow to nie wiem ale te 2 walki akurat nie gralem wiec mi zwisaja...

Co dzialo sie w walce glownej nie potrafie opisac slowami... kto chce niech sobie obejrzy powtorke.. ja powiem jedno.. druga po walce McCall-Johnson walka roku !!

Walka wieczoru:
145 lbs.: Chan Sung Jung pok. Dustina Poiriera przez poddanie (duszenie d’arce), 4. runda, 1:07.
Główna karta:
170 lbs.: Amir Sadollah pok. Jorge Lopeza przez niejednogłośną decyzję (2 x 29-28, 28-29)
155 lbs.: Donald Cerrone pok. Jeremy’ego Stephensa przez jednogłośną decyzję (3 x 30-27),
135 lbs.: Yves Jabouin pok. Jeffa Houglanda przez jednogłośną decyzję (2 x 30-27, 30-26)
205 lbs.: Igor Pokrajac pok. Fabio Maldonado przez jednogłośną decyzję (30-27, 2 x 29-28)
185 lbs.: Tom Lawlor pok. Jasona MacDonalda przez KO (prawy sierp), 1. runda, 0:50.
Pozostałe:
185 lbs.: Brad Tavares pok. Dongi Yanga przez jednogłośną decyzję (3 x 29-28)
155 lbs.: Cody McKenzie pok. Marcusa LeVesseura przez poddanie (gilotyna), 1. runda, 3:05.
155 lbs.: T.J. Grant pok. Carlo Pratera przez jednogłośną decyzję (3 x 30-27)
155 lbs.: Rafael Dos Anjos pok. Kamala Shalorousa przez poddanie (duszenie zza pleców), 1. runda, 1:40.
135 lbs.: Johnny Eduardo pok. Jeffa Currana przez jednogłośną decyzję (3 x 29-28)
135 lbs.: Francisco Rivera pok. Alexa Soto przez jednogłośną decyzję (3 x 30-27)
 
V 91

vnm

Użytkownik
poraz kolejny potwierdziło się, im słabszej gali się spodziewamy tym większe jest zaskoczenie.

Analiza potem.
 
K 0

krzysiek02

Użytkownik
Ładną kasę można zarobić na tych walkach jak się dobrze obstawi. A wy jak polecacie obstawiać? 1 walka jeden kupon czy jako aku
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom