>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC on Fuel TV: Sanchez vs Ellenberger

Status
Zamknięty.
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP

Data: 15 lutego 2012
Miejsce: CenturyLink Center, Omaha, Nebraska, USA
Transmisja: Fuel TV
Walka wieczoru:
170 lbs.: Jake Ellenberger (26-5) vs. Diego Sanchez (23-4)
Główna karta:
265 lbs.: Dave Herman (21-2) vs. Stefan Struve (22-5)
185 lbs.: Aaron Simpson (11-2) vs. Ronny Markes (12-1)
265 lbs.: Stipe Miocic (7-0) vs. Philip De Fries (8-0)
135 lbs.: T.J. Dillashaw (4-1) vs. Walel Watson (9-3)
135 lbs.: Ivan Menjivar (23-8) vs. John Albert (7-1)
Pozostałe:
145 lbs.: Jonathan Brookins (12-4) vs. Vagner Rocha (7-2)
185 lbs.: Buddy Roberts (11-2) vs. Sean Loeffler (25-5)
155 lbs.: Anton Kuivanen (16-4) vs. Justin Salas (9-3)
155 lbs.: Bernardo Magalhaes (11-1) vs. Tim Means (16-3-1)

O dziwo w środku tygodnia będziemy świadkami gali UFC on Fuel TV. Zapowiada się kilka ciekawych pojedynków. Jednym z nich jest starcie Diego Sancheza, który ma serce do walki i daje widowiskowe walki. Zawsze jest fajnie zobaczyć jego w akcji. Emocji nie zabraknie i wcale nie przekreślam jego szans na zwycięstwo. Zapraszam do dyskusji i podawania typów.​
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Do gali coraz blizej a tu taka cisza.. ? Panowie budzimy sie i analizujemy bo na ufc da sie zarobic!
Z Pudzianem troche powymienialismy zdania i zapewne jutro wrzuci tutaj swoja perełke po fajnym kursie.
Gala ciekawa ale pod katem bukmacherskim ciezka..
Ellenberger faworytem z Sanchezem po kontuzji na pewno jest ale czy az tak wyraznym jakby wskazywaly na to kursy.. ? Nie wydaje mi sie dlatego 1,3 nie biore.
Struve z Hermanem to dla mnie zdecydowanie no bet mimo ze wiekszosc stawia na latwa wygrana Hermana bo ja sie troche obawiam wierzy Struva i odpuszczam.
Walka Simpsona z Markesem zostawiam koledze o czym wspomnialem wczesniej mimo ze widze tutaj delikatnie faworyta. Miocic to samo co w przypadku Ellenbergera, faworytem jest i to duzym ale po 1,25 nie biore takich walk.
Z glownej karty pozostaly 2 walki i to na nich skupiam najwieksza uwage. TJ i Menjivar poprostu sa o klase lepsi od przeciwnikow. Dubelek wyglada naprawde przyzwoicie i wyczekuje tylko kursow na Pride of El Salvador i dodaje go do satysfakcjonujacego 1,35 na Dillashawa ktory powinien uporac sie bez problemow z patykiem Watsonem.
Niestety walki poza karta glowna sa dla mnie kompletna niewiadoma bo jakies konkretniejsze informacje o tych zawodnikach trudno wynalezc.. Jako ciekawostke trzeba dodac ze Kuivanen jest pierwszym zawodnikiem ktory oficjalnie oglosil ze jest homoseksualista i to chyba jedyny powod dla ktorego moze byc znany. Mam nadzieje ze ktos wspomoze i przyjrzy sie uwaznie tym walka jak buki wystawia kursy i wylapiemy cos fajnego.
 
K 116

kopakos

Użytkownik
Jestem ciekawy czy bet365 w końcu wystawi kursy, o ile wystawi... Jak nie to jestem zmuszony odpuścić to UFC.
Chciałem postawić dubla z Vagnery Rochy + Stipe Mocica. Vagner Rocha bardzo ładnie zaprezentował się w poprzedniej walce, gdzie pokonał przez duszenie zza pleców Codiego. Poza tym oglądałem akurat TUFa w którym występował Brookins i nie mogę się przekonać co do jego umiejętności. Pewnie będzie chciał rozegrać walkę w stójce albo obalać Vagnera i trzymać go na ziemi, robiąc wszystko żeby sędzia nie podniósł walki do stójki za pasywność. Tak więc albo Vagner Rocha przez submission, albo przez decyzję. O Stipe Mocicu wiemy tyle, że teoretycznie powinien zdominować swojego przeciwnika swoimi zapasami i mieć ogromną przewagę w stójcę. Jego przeciwnik w ostatniej walce, pokazał jak nie powinno wyglądać MMA. Walka z Broughtonem była tak nudna... Pewnie to w sporej części zasługa Broughtona, na którego aż ciężko było patrzeć. Więc wydaje mi się że Stipe nie powinien mieć problemu z pokonaniem De Friesa przez TKO. Jedyną szansą dla Friesa, jest jakieś poddanie, przy nieudanym sprowadzeniu przez Stipe, ale nie wydaje mi się żeby Stipe musiał sprowadzać, wydaje mi się że rozstrzygnie walkę na swoją korzyść w stójce.
Duble: Stipe Mocic ✅ + Vagner Rocha ⛔
No i jeszcze chętnie puścił bym singla na Ronny Markesa, gdyż dla mnie jest to mocny value. W poprzedniej walce Markes dominował i kontrolował Vemolę jak chciał. A był to bardzo fizyczny przeciwnik. Markes teraz schodzi do wagi niżej, więc pewnie będzie jeszcze silniejszy w swojej nowej kategorii. Wydaję mi się że kurs na Markesa w granicy 2,10 jest warty grania.
Single: Ronny Markes ✅
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
145 lbs.: Jonathan Brookins (12-4) vs. Vagner Rocha (7-2)

Tutaj faworytem bukow powinien być Brookins.
Był to czołowy zawodnik TUF-a , może nawet go wygrał. Potem były zawirowania z angażem w UFC, bo wczesniej podpisałe umowe z Bellatorem i ta organizacja rościła sobie słuszne prawa o niego.
Rocha poddał Codiego McKenzie ale mówiąc szczerze, McKenzie to leszcz, ktory nie jest na poziomie UFC.
Nie za bardzo widze w tym pojedynku Roche.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Ronny Markes - 1.94 - 7/10 ✅✅✅ - Expekt .

Ronny to produkt znakomitego brazylijskiego teamu Nova Uniao .
23 letni utalentowany i wybuchowy zawodnik , bardzo silny i mocny , przez wielu uważany za jednego z najlepszych na chwilę obecną młodych prospektów .
Bardzo dobry zapaśnik , świetnie obala i bardzo dobrze broni obaleń , posiada świetną kondycje i dobrze kontroluje walkę na ziemi a jego stójka jest solidna .
Jak sam mówi trenuje trzy razy dziennie , rano bieganie w ciągu dnia zapasy i BJJ a wieczorami boks tajski .
W ostatniej walce wręcz zdemolował zapaśnika Vemolę a przed walką był skazywany przez wszystkich na pożarcie już w pierwszej rundzie .
Rywal teraz Aaron Simpson też zapaśnik ale już 37 letni , dla mnie on nigdy nie był i już na pewno nie będzie dobrym zawodnikiem .
Będzie to debiut Markesa w nowej wadze , niższej niż ostatnio . Zapewne będzie miał on przewagę w postaci o wiele większej siły . Widziałem obydwu i jeżeli chodzi o zapasy wyżej cenie te Brazylijskie . Wiek to różnica 14 lat też może odegrać w tej walce znaczącą rolę .
Kursy na otwarcie oscylowały w stosunku 1.55 do 2.40 na korzyść Simpsona , teraz już się wyrównały i w większości to już Markes jest faworytem .
Stawiam na młodego wilka . Markes przez decyzje .

&lt;&lt;&lt;Skorzystałeś z typu? Kliknij Dzięki.
Edit : Markes przez decyzje .
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Dubel z UFC na dzisiejszą noc . Krótko .
Stipe Miocic &amp; TJ Dillashaw - 1.66 - 8/10 ✅✅✅ - Expekt .
Stipe to bardzo dobry zapaśnik 1 dywizji NCAA a w przeszłości zwycięzca kilku turnieju bokserskich .
Świetne zapasy i wręcz ogromna przewaga w stójce na rywalem może dać tylko jeden rezultat . O Stipe pisałem już wcześniej tutaj http://forum.bukmacherskie.com/f201/ufc-136-edgar-vs-maynard-3-a-65410.html#post2456890 .
TJ Dillashaw to produkt Team Alpha Male . Finalista 14 edycji TUF .
Świetny zapaśnik tak samo jak Stipe 1 dywizji NCAA , partner treningowy Fabera , Mendesa czy Benavideza .
W obu przypadkach przewaga w postaci bardzo dobrych zapasów powinna zadecydować o wyniku tych dwóch walk . Rywale gorsi jeżeli chodzi o umiejętności . Ze strony Stipe liczę że skończy rywala przed czasem .
&lt;&lt;&lt;Skorzystałeś z typu? Kliknij Dzięki.
Edit : Deklasacja w obu walkach ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Means-Magalhaes 2,00 bet365 2/10 ✅
Means to mistrz KOTC w wadze lekkiej i juniorciezkiej. Magalhaes wiekszych sukcesow nie ma, z nikim szczegolnym w karierze tez nie walczyl i Means wydaje sie najtrudniejsza przeprawa w jego zyciu. Doswiadczenie na pewno po stronie Meansa i kursy chyba wygladaja tak bo to on dostal walke w zastepstwie za Izquiedo i mial mniej czasu na przygotowanie sie. Mimo to uwazam go za faworyta. Walka jako 1 na gali wiec na rozgrzewke typersko w sam raz.
Menjivar-Albert 1,45 bet365 5/10 ✅
Menjivar to bardzo doswiadczony zawodnik. Po 4 letniej przerwie w 2010 roku wrocil do klatki by po roku trafic do UFC gdzie pewnie wygral 2 walki z Pacem i Valencia. Albert to finalista TUFu ale dzisiejszy przeciwnik to narazie za wysoki próg. Zdziwie sie jesli Menjivar tego nie wygra.
Gram jeszcze:
TJ+Brookins 1,99 bet365 2,5/10 ✅✅
Markes 2,05 tobet 3/10 ✅
Rozpisywac sie nie bede tutaj na temat tych walk bo pudzian i salonowiec wszystko uwzglednili, ale analizy mozna znalezc u mnie w watku. Potem jeszcze cos na u/o rund to mam na oku 2 walki.

Miocic-de Fries
over 1,5 rundy ⛔
1,909
pinnacle
3,5/10
Jestem z grupy osob ktore nie przewiduja latwej wygranej Miocica.. de Fries to nie ogorek ktorego pokona sie jedynym ciosem. Miocica zwyciestwa nie podwazam natomiast czy bedzie ono szybkie juz tak. Licze ze 1 runda bedzie na rozpoznanie i walka moze przypominac Miocica z Beltranem czy de Friesa z Broughtonem. Wielkim zdziwieniem rowniez nie byloby dla mnie poddanie i wygrana de Friesa bo w tym aspekcie pokonywal w 1 rundzie kelnerow ( na 8 walk, 7 wygranych przez submission).
Simpson-Markes
over 2,5 ✅
1,435
pinnacle
stawka 3,5/10
Tutaj chyba kazdy jak dotad przewiduje 3 rundowego pojedynku. Ja rowniez. Wczesniej gralem Markesa wiec idealnym rozwiazaniem dla mnie bylaby wygrana Brazylijczyka przez decyzje i na to licze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Walka wieczoru:
170 lbs.: Jake Ellenberger pokonał Diego Sancheza przez jednogłośną decyzję (3 x 29-28).
Główna karta:
265 lbs.: Stefan Struve pokonał Dave’a Hermana przez TKO (uderzenia z dosiadu), 2. runda, 3:52.
185 lbs.: Ronny Markes pokonał Aarona Simpsona przez niejednogłośną decyzję (2 x 29-28, 28-29).
265 lbs.: Stipe Miocic pokonał Philipa De Fries przez TKO (uderzenia), 1. runda, 0:43.
135 lbs.: T.J. Dillashaw pokonał Walela Watsona przez jednogłośną decyzję (2 x 30-25, 30-26).
135 lbs.: Ivan Menjivar pokonał Johna Alberta przez poddanie (duszenie zza pleców), 1. runda, 3:45.
Pozostałe:
145 lbs.: Jonathan Brookins pokonał Vagnera Rochę przez KO (uderzenia w parterze), 1. runda, 1:32.
155 lbs.: Justin Salas pokonał Antona Kuivanena przez jednogłośną decyzję (2 x 30-27, 29-28).
155 lbs.: Tim Means pokonał Bernardo Magalhaesa przez jednogłośną decyzję (3 2 x 30-26, 30-27).
Bonusy po 50 tys. $
Walki wieczoru: Jake Ellenberger vs. Diego Sanchez
Nokaut wieczoru: Stipe Miocic
Poddanie wieczoru : Ivan Menjivar
Swietna gala pod wzgledem emocji i walk. Chyba kazda dostarczyla emocji, no moze poza Miocica z de Friesem. Ellenberger, Menjivar, Struve czy Markes byli juz na straconych pozycjach ale swietnie wyciagneli zwyciestwo. Typersko szlo zarobic i szykujemy sie na 25 gdzie najpierw uderzymy w KSW a potem w UFC 144. Tak dalej a bedziemy bogaci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom