>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC on Fuel TV: Struve vs. Miocic

Status
Zamknięty.
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik

Gratka dla śpiochów bo nie bedzie trzeba zarywac nocki. Gala w Nottingham od 19 albo 20 ;). Rozpiska nie powala, masa Brytyjczykow. Hardy powalczy w rodzinnym miescie. Bedzie na pewno ciekawie.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Dan Hardy vs. Amir Sadollah

Dan Hardy - 1.53 - 9/10 ✅✅✅- Sportingbet .

Dla mnie to jedna z pewniejszych walk tej gali . Walka w rodzinnym mieście Hardego i gdzie odbywa się gala - Nottingham .

Za analizę w tej walce posłużę się tym że ostatnio walczyli z tym samym zawodnikiem - Duanem Ludwigiem . Hardy w swojej ostatniej walce zafundował mu ciężkie KO już w pierwszej rundzie a Amir przegrał w słabym stylu przez decyzje i to w sumie powinno wystarczyć za komentarz .

Pojedynek będzie toczył się w stójce gdzie o wiele lepszym uderzaczem jest Hardy a jego główną bronią będzie jego siła uderzeń która to jest wręcz niesamowita . Ostatnie dwie walki Amira bardzo słabe i tutaj będzie podobnie .


Decyzja
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Paul Sass vs Matt Wiman

Paul Sass - 1.89 - 8/10 ⛔- Pinnacle .

O tym że Anglik Sass to utalentowany i obecnie jeden z najlepszych grapplerów wiedzą już chyba wszyscy . Na 13 dotychczasowych walk 13 wygranych w tym 12 przez poddanie . Jego trzy ostatnie walki w UFC zakończone właśnie w ten sposób .

Walka prędzej czy później znajdzie się na ziemi a tam Paul zapozna Wimana ze swoim firmowym trójkątem ( Triangle Choke ) . Rywal nic specjalnego i kurs extra . Kolejny Anglik i własny teren powinno być bardzo dobrze .

Sass i jego trójkąt​


Poddanie ale z drugiej strony :;/:
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Jimi Manuwa vs Kyle Kingsbury
Jimi Manuwa - 1.57 - 10/10 ✅✅✅- Bet365 .
A to mój Bank tej gali .
Jimi do tej pory miażdżył rywali łatwo i przyjemnie i teraz będzie podobnie . Kyle to dla mnie zwykły leszcz i pod każdym względem ustępuje Jiimiemu a w szczególności w stójce .
Będzie to wręcz potworna przewaga w sile i mocy , Jimi go jedną dziurką od nosa wciągnie a drugą wydmucha i tyle na temat tej walki .
Dzisiaj na wadze

TKO 2 Runda . Deklasacja taki oto opis tej walki
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Jimi Manuwa - 1.57 - 10/10 - Bet365 . A to mój Bank tej gali . Jimi do tej pory miażdżył rywali łatwo i przyjemnie i teraz będzie podobnie . Kyle to dla mnie zwykły leszcz i pod każdym względem ustępuje Jiimiemu a w szczególności w stójce . Będzie to wręcz potworna przewaga w sile i mocy , Jimi go jedną dziurką od nosa wciągnie a drugą wydmucha i tyle na temat tej walki .
Kingsbury-Manuwa 2,80 pinnacle ⛔ mogles poddac Kingsbury...
Chcialoby sie powiedziec.. wyglad to nie wszystko.. Manuwa jest dobry ale bez przesady, nie ma takich umiejetnosci zeby kursy byl jakie sa. Szanse tutaj widze 50/50 i jesli nie dojdzie do jakiegos nokautu to na punkty widze wygrana Kingsbury ( moge to porownac do dzisiejszej walki Zaromskisa.. Taleb nie skonczyl Litwina to tez wygral na punkty- z Manuwa moze byc tak samo).
Struve-Miocic 2,75 williamhill ✅
Hmm.. Struve to juz symbol UFC, charakterystyczny zawodnik ktory ciagle poprawia swoje umiejetnosci. Przegrywal tak naprawde z sama czolowka-Cigano, Nelsonem czy Brownem. Niby wszyscy to mocni uderzacze podobnie jak Miocic ale Chorwat wydaje mi sie slabszy niz ta trojka. Mysle ze jesli zejda do parteru to Holender dzieki swoim dlugim rekom zrobi swoje.
Sass-Wiman 2,06 tobet ⛔
Tu akurat zgadzam sie z pudzianem. Idzie masowka i to spora jednak wszyscy czekaja na kolejny trojkacik Sassa ktory w ciagu 15minut raczej bedzie mial miejsce.
Peralta-Young 2,06 pinnacle ✅
Young u siebie i tutaj mozna bac sie decyzji pod gospodarza bo walka bedzie na pewno wyrownana jednak UFC to nie KSW i mozna zaryzykowac. Walka dwoch kickbokserow gdzie Peralta sprawia wrazenie szybszego i mocniejszego.
Mysle jeszcze nad Hardym✅, Millsem✅ i Pickettem✅ ale to moze pozniej.
Gala udana zarobkowo jednak niedosyt pozostaje bo na Sassa w ostatniej chwili sie zdecydowalem przez masowke...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Struve-Miocic 2,75 ✅

Widzę value na Holendra.
Miocic to dobry zawodnik, umiejętności bokserskie lepsze od rywala, do tego bardzo dobre zapasy ale nie sadze, żeby dążył do obaleń i g&#39;n&#39;p.
Niby w ten sposób ubił Rose ale przeciwnik juz był wcześniej napoczęty. Poza tym mam wrażenie , że Miocic pomimo backgroundu zapasniczego niezbyt dobrze trzyma po obaleniu pozycję z góry. Co w przełożeniu na dobrze pracującego z pleców Struve może skończyć się poddaniem Chorwata.

W stójce przewaga Miocica ale Chorwat wyrażnie zwalnia po 1 rundzie.
Struve wprost przeciwnie. Zaczyna się wtedy rozpędzać.
Miocic ma luki w obronie. Przeciętni czy nawet słabi uderzacze tacy jak De Fries czy Rosa trafiali go w głowe.

Jeśli Struve przezyje pierwsze 5 minut to jego szanse będą rosły w poziomie geometrycznym.
Facet jest młody, z walki na walkę pokazuje sie z lepszej strony.
Choć pewnie lewego prostego w jego wykonaniu sie nie doczekamy ;)

Kingsbury-Manuwa 1.57 ✅

Pod względem sportowym nie widzę w czym Kingsbu mógłby dorownać Manuwie.
Manuwa to debiutant w UFC ale walczy u siebie w Anglii.
Atletyczny i techniczny zawodnik. Mocna stójka i dobry parter.
Kingsbu to stójkowicz ale żeby próbować wyszarpac zwycięstwo nie może pójść na wymiany.
Chyba jedyna jego szansa to jakiś brawling. Ewentualnie użycie zapasów, które sa przeciętne u Kingsbu.
Kingsbu walczy o życie w UFC po 2 porażkach. Ale równie mocno zmotywowany będzie Manuwa.
Jeśli Manuwe nie zje trema , Kingsbu nie wykaże się jakimś wielkim wyrachowaniem typu zabijanie walki, przepychanie itp to spodziewam się ciężkiego oklepu u Kyle&#39;a.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
strke 35

strke

Użytkownik
Stefan Struve (NED) - Stipe Miocic (USA) 1.40 100/100
Krótko. Jestem pod wrazeniem umiejetnosci amerykanina.
Spodziewam sie szybkiego knockdownu i dobiciu na ziemi holendra.
Pozdro.
Dzieki za typ na Manuwe ???? ))
 
bene 240

bene

Użytkownik
nieźle popisał się Sas. LOL!! Tak to się kończy gdy zapomina się całkowicie o obronie i lekceważy przeciwnika, a szkoda.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
nieźle popisał się Sas. LOL!! Tak to się kończy gdy zapomina się całkowicie o obronie i lekceważy przeciwnika, a szkoda.
Ten Wiman to żaden No name, doświadczony zawodnik i ograł Anglika po prostu. Równie dobrze to zaraz na początku mógł założyć dźwignię i wygrać.
 
bene 240

bene

Użytkownik
Ja też krótko.
Również jestem pod wrażeniem , tak niskich umiejętności jakie posiada Miocić nie widziałem dawno na galach UFC.
Szkoda że patrząc na Twoje 100/100 dołożyłem do dubla ...
Na szczęście jest granie live i 3/4 stawki udało się odrobić
Podejrzewam że widziałeś tylko tą walkę Miocica, albo się nie znasz. Nie mieszaj goryczy przegranej kasy z umiejętnościami zawodników MMA.
Pomimo kibicowania Stefanowi nie za bardzo widziałem jego wygraną w stójce, a tu proszę, bardzo inteligentnie zaczął walczyć struve
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Podejrzewam że widziałeś tylko tą walkę Miocica, albo się nie znasz. Nie mieszaj goryczy przegranej kasy z umiejętnościami zawodników MMA.
Pomimo kibicowania Stefanowi nie za bardzo widziałem jego wygraną w stójce, a tu proszę, bardzo inteligentnie zaczął walczyć struve
Tak widziałem tylko tą walkę Mocica i była to pierwsza i ostatnia z jego udziałem jaką widziałem ????
Nie mieszam goryczy porażki bo to marne 25 PLN tylko chodzi o to że kierowałem sie ku Holenderowi ale zobaczyłem debilne 100/100 i się nabrałem i jak widac to nie zna sie ten co tą stawkę wystawił ????
Jak wspomniałem postawiłem na live na Holendra pod koniec pierwszej rundy gdzie wcale nie prezentował się dobrze.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Walka wieczoru:
265 lbs.: Stefan Struve pok. Stipe Miocica przez KO (uderzenia w stójce), 3:50 runda 2
Główna karta:
170 lbs.: Dan Hardy pok. Amir Sadollaha przez jednogłośną decyzję, 2 x 29-28; 30-27
135 lbs.: Brad Pickett pok. Yves’a Jabouin przez KO (prawy podbródkowy), 3:40 runda 1
155 lbs.: Matt Wiman pok. Paula Sassa przez poddanie (balacha), 3:38 runda 1
170 lbs.: John Hathaway pok. Johna Maguire’a przez jednogłośną decyzję, 3 x 30-27
170 lbs.: Che Mills pok. Duaene’a Ludwiga przez TKO (kontuzja kolana), 2:28 runda 1
Pozostałe:
205 lbs.: Jimi Manuwa pok. Kyle’a Kingsbury’ego przez TKO (przerwanie lekarza), 5:00 runda 2
145 lbs.: Akira Corassani pok. Andy’ego Ogle’a przez niejednogłośną decyzję, 2 x 29-28; 27-30
185 lbs.: Brad Tavares pok. Toma Watsona niejednogłośną przez decyzję, 30-27; 28-29; 29-28
175 lbs.: Gunnar Nelson pok. DaMarquesa Johnsona przez poddanie (duszenie zza pleców), 3:34 runda 1
145 lbs.: Robert Peralta pok. Jasona Younga przez KO (uderzenia w parterze), 0:23 runda 1

Kurs na Holendra ze wygra przez KO/TKO wynosil 11,00...
PS : Od dzis w dziale obowiazuje wszystkich stala stawka 100/100 hehehehe
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom