>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC on FX 3

Status
Zamknięty.
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik


Kiedy: 8 czerwca 2012
Gdzie: Bank Atlantic Center w Sunrise na Florydzie
Walka wieczoru:
125 lbs.: Demetrious Johnson (14-2-1) vs. Ian McCall (11-2-1)

Główna karta:
170 lbs.: Josh Neer (33-10-1) vs. Mike Pyle (22-8-1)
170 lbs.: Erick Silva (13-2-0-1) vs. Charlie Brenneman (15-3)
Pozostałe:
170 lbs.: Mike Pierce (13-5) vs. Carlos Eduardo Rocha (9-1)
145 lbs.: Leonard Garcia (15-8-1) vs. Matt Grice (14-4)
135 lbs.: Scott Jorgensen (13-5) vs. Eddie Wineland (18-8-1)
135 lbs.: Dustin Pague (10-5) vs. Jared Papazian (14-7)
185 lbs.: Buddy Roberts (11-2) vs. Caio Magalhaes (5-0)
155 lbs.: Bernardo Magalhaes (11-2) vs. Henry Martinez (8-2)
170 lbs.: Seth Baczynski (15-6) vs. Lance Benoist (6-0)
155 lbs.: Tim Means (17-3-1) vs. Justin Salas (10-3)
170 lbs.: Sean Pierson (11-6) vs. Jake Hecht (11-6)
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Erick Silva vs Charlie Brenneman - 1.59 - 9/10 ✅✅✅ - Pinnacle .
Kurs extra stawiałem na o wiele mniejsze .
Erick to ogromny Brazylijski talent i największy w chwili obecnej prospekt swojej kategori . Bardzo kompletny i wszechstronny zawodnik , dla mnie to Top 3 już niedługo .
Jego stójka jest niesamowita , bardzo szybka i dynamiczna z niekonwencjonalnym poruszaniem się po klatce do tego jest on czarnym pasem w Brazylijskim Jiu Jitsu i Judo a na koncie ma też udział w kilku turniejach zapaśniczych w Brazylii - jednym słowem kosmos .
Rywal przewidywalny , ustrzelił go Anthony a Erick poskłada zapewne przed czasem .
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Scott Jorgensen vs Eddie Wineland - 1.45 - 8/10 ⛔ - Pinnacle .
UFC widocznie nie lubi Eddiego bo trzeci raz zestawia go z zapaśnikiem i trzeci raz poniesie porażkę co będzie oznaczało zapewne wylot z UFC .
Scott to jeden z najlepszych zapaśników w USA w swojej kategorii wagowej ( 1 Dywizja NCAA ) na rozkładzie już bardzo dobre nazwiska .
Szybki i bardzo zwinny a przy spodniach purpurowy pasek BJJ ( w ostatnim czasie szlifowanie go w Brazylii pod okiem najlepszych speców ) a jego stójka jak na zapaśnika bardzo dobra .
W sumie dla mnie to łatwa walka do typowania , Scott przeleży zapewne na rywalu trzy rundy i zgarnie wygraną przez decyzje .

totalna lipa i ogromna klęska będzie ta gala
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Kilka przemyslen bo do gali niewiele czasu a procz Pudziana nikt sie nie udziela.. Oczywiscie oba typy ktore sa wyzej biore z pocalowaniem reki. Wineland w styczniu mial walczyc z Jonhsonem, potem Bedfordem i zadna z tych walk nie doszla do skutku z powodu kontuzji. Wszyscy wiemy jak walki po powrotach sie koncza.. Joergensen przegral ostatnio co prawde z Barao ale wstydu to nie przynosi, na rozkladzie ma inne znane nazwiska i to sie liczy. Patrzac jak blado wypadl Wineland z Faberem i dorzucajac ze Scotty zrobil progres jako wrestler. Wineland ma szanse jedynie wygrac 1 runde a potem to juz bedzie walka pod dyktando Joergensena.
Silva zostal oszukany z Praterem bo uderzenia w tyl glowy jakie wykonywal zdarzaja sie mimo wszystko czeste. Jesli nie zniechecil sie przez to i chce udowodnic ze cos potrafi to walke z Brennemanem wygrac musi.
Co do glownej walki mam metlik i dopiero przed podejme decyzje. Oczywiscie kibicowsko Unclee Creepy b daze sympatia tego zawodnika ale z drugiej strony jesli Mouse wyciagnal wnioski z 1 walki to powinien sobie poradzic. Jednak narazie no bet podobnie jak Pyle z Neerem jednak tu gralbym na doga Neera albo Neer przez decyzje 8,50 ale to pozniej.
Patrzac na preeliminaycjne i dodatkowe to fajnie wyglada Martinez ktory walczy ze slabym Bernardo Magalhaes. Narazie kursow nie ma ale beda w granicach 1,50 to zdecydowanie do grania.
Fajnie wygladaja na pierwszy rzut oka typy na Garcie i Roche ale oboje sa po kontuzjach wiec niestety trzeba odpuscic. Garcia podejmuje slabego Grica a Rocha Pierca. Jednak tak jak pisalem, oboje po urazach wiec no bet...
Podobnie walki Piersona z Hechtem i Caio z Nova Uniao przeciwko wrestlerowi Robertsowi. Jednak tutaj kierowalbym sie w strone Brazylijczyka i Piersona.
Boneist stracil w kwietniu brata i mimo ze walczy z Baczynskim nie stawialbym go w roli przegranego. Wiadomo jak na sportowcow wplywa smierc bliskiej osoby i chca za wszelka cene udowodnic i zadedykowac im zwyciestwo mimo ze wygladaja na slabszych. Nie trzeba przypominac tydzien temu co zrobil Chiesa dla zmarlego ojca. Kolejna walka na ta chwile no bet.
Fajnie wyglada Papazian bo mimo porazki z Eastonem mysle ze moze to byc przyszlosc UFC. Jednak Pague schodzi wage nizej i jest niewiadoma. Byc moze nie zrobi wagi i jesli bedzie musial zrzucac to wtedy warto wejsc wiec tutaj czekamy na wazenie. Przeraza mnie przewaga zasiegu pague bo 189 do 170 na jego korzysc... Gdyby nie to 1,70 na Papaziana bralbym w ciemno a tak narazie czekam...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
BOMBA . Lokata 60 % niczym Uderzenie Pioruna .
Jake Hecht vs Sean Pierson - 1 - 1.60 - 10/10 ⛔- Unibet .
W ostatnim okresie Piersona odstrzeliwałem dwukrotnie na UFC 129 i 141 a teraz odstrzeli go po raz trzeci i ostatni w UFC bo więcej jego tutaj już nie zobaczymy .
Pierson 36 letni to spore nieporozumienie w UFC , zawodnik który tutaj nigdy nie powinien trafić , bardzo cienki we wszystkim , dla mnie to zwykły lamus , jego walki fatalne w wykonaniu i te dwie ostatnie przegrane i nawet ta wygrana z Riddle na UFC 124 .
Jake to zawodnik wywodzący się z zapasów , dość mocnie kopający , posiadający w dorobku mistrza Golden Gloves ( Złote Rękawice prestiżowe turnieje bokserskie ) identycznie jak Stipe Miocic z ciężkiej .
Jego walki przeważnie wyglądają podobnie - obalenia , kontrola i poddania . Jest on na tyle dobrym grapplerem i bokserem aby takiego cienkiego bolka skończyć przed czasem i tak właśnie przewiduje .
Stawiam na młodego i silnego Hechta , na kursy na tą walkę czekałem już od dłuższego czasu i obym się nie mylił . Na otwarciu 1.87 teraz około 1.60 . Będzie to pierwsza walka gali do obejrzenia za darmo na Facebooku w piątek po godz 23 .

muka , niezła lipa , to dziad
 
bene 240

bene

Użytkownik
Sean Pierson vs. Jake Hecht​
Choć Sean Pierson przegrał dwa razy z rzędu to były to przegrane z topowymi zawodnikami. Potrafił przetrzymać 3 rundy z Kim Dong-Hyunem, który moim zdaniem już wkrótce będzie się liczyć jako pretendent. Jest to dla niego walka ostatniej szansy u UFC.Jedyna szansa na wygraną Jake&#39;a to przewaga w parterze, a przewiduję że Pierson nie da się sprowadzić do parteru.
typ: Sean Pierson win by Decision
Leonard Garcia vs Matt Grice​
Długo wahałem się nad tym typem i nie jestem przekonany w tej walce zbyt do żadnego z fighterów.Leonard Garcia prezentuje efektowne walki dzięki temu że nie trafia na zawodników posiadających nokautujący cios. Z tego co wygląda ta walka została dopasowana również w ten sposób. Grice to wszechstronny zawodnik, ale nic specjalnego nie prezentuje w konkretnej dziedzinie. Szansę na wygraną dla niego przewiduję tylko przez submission. Garcia będzie chciał rozstrzygać walkę w stójce i prawdopodobnie wypunktuje przeciwnika. Gdyby Matt posiadał więcej siły i nokautów positawiłbym na niego.
typ: Leonard Garcia win by Decision

Mike Pierce vs Carlos Eduardo Rocha
Jest to chyba najlepsza walka do obstawiania na tę galę, gdyż Rocha może sprawić dużą niespodziankę (co jest bardzo prawdopodobne). Pierce walczył co prawda ostanio z najlepszymi i nawiązywał wyrównaną walkę to walka z Rochą jest innego kalibru. Mike powiedział, że następną walkę chce stoczyć z dowolnym Brazylijczykiem, gdyż będzie to dla niego łatwa walka. Stojka lekko przeważa u Pierca , a parter to już mistyka Rochy. Pomimo dobrych umiejętności grapplerskich Pierca uważam, że jeśli walka przeniesie się do parteru to Rocha zakończy ją przez poddanie. Pierce nie jest w stanie wygrać inaczej tej walki jak przez decyzje ,a jeśli odrobinę zlekceważy (co jest bardzo prawdopodobne) Rochę to szybko przegra przez sub.
typ: Carlos Eduardo Rocha win by submission Round 2

Scott Jorgensen vs. Eddie Wineland
Uff.. Moim zdaniem jedna z najbardziej wyrównanych walk gdzie ciężko wytypować wygranego. Na pierwszy rzut oka faworytem jest Scott, ale głębsze przyjrzenie się walce uzmysławia, że tak nie jest. Obaj zawodnicy wyjdą extra zmotywowani gdyż przegrana bardzo oddali oby o możliwość walki o pas w przyszłości. Oboje ostatnio walczyli z najlepszymi byłymi mistrzami i prawdopodobnie przyszłymi. Z tym , że zauważyłem że Eddie Wineland lepiej wyglądał w tych walkach, samo to że udało mu się z Benavitezem walczyć do decyzji oraz że stoczył bardzo wyrównaną walkę z Faberem zasługuje na podziw. Dlatego nie widzę powodów dlaczego by walka nie miała wyglądać co najmniej w ten sposób. Choć z dozą niepewności, ale postawie na:
typ: Eddie Wineland win by submission Round 2
Mike Pyle vs Josh Neer
Zapowiada się ciężka i wyrównana walka. Mike zwykle nie radził sobie w przeszłości z rozpoznawalnymi zawodnikami w UFC, a Josh Neer powoli zaczyna sobie wyrabiać renome i budować winning streak. W ostanich walkach większe postępy widać jednak u Neera, a Pyle już raczej jest na równi pochyłej. Będzie to ciężka walka dla Neera ze względu na duże doświadczenie Pyle. Neer będzie szukał wygranej przez poddanie, ale doświadczenie przeciwnika będzie to utrudniać. Pomimo iż 9 ostatnich walk Neera kończyło się przed czasem to na tę walkę obstawię:
typ: Josh Neer win by Decision
Eric Silva vs Charlie Brenneman
Zdecydowanym faworytem w tej walce jest Eric. Jeśli zbytnio nie &quot;napali się&quot; jak ostanio w Brazyli to spokojnie powinien zakończyć walkę przed czasem. Choć często obserwuje się asekuracyjne walki zawodnika który przegrał ostanią walkę to myślę że taka walka w wykonaniu Silvy nie będzie mieć miejsca. Jego ostatnia przegrana to w sumie błąd sędziego (moim zdaniem powinno być no-contest). Silva zdecydowanie przeważa w stójce i zapasach. Brenneman ponad to nie zachwycał w ostatnich walkach i w tej walce może walczyć tylko o dobry występ, a nie o wygraną. Jeśli szukać niespodzianki w gali to tutaj jej nie będzie.
typ: Eric Silva win by TKO/KO round 1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Roberts-Magalhaes 1,85 pinnacle ✅
Najwieksze value z calej gali. Rzadko gram zawodnikow ktorych w UFC jeszcze nie widzialem i wiem o nich wiecej z opisow i filmikow na youtube niz z walk w tej organizacji. Zauwazylem jednak ze Caio Magalhaes ma strasznie niedokladne i powolne uderzenia i rzuca pojedyncze strzaly. Jesli natrafial na kelnerow to powalal ich nimi i czasami rowniez obalal i wykanczal. Roberts to chlopak od Grega Jacksona czyli jednego z najlepszych trenerow MMA u ktorego trenuja najlepsi ( GSP, Jones czy Condit i reszta supergwiazd). Co prawda Caio trenuje z Nova wiec to kolejny topowy team z MMA jednak potencjal zawodnika mniejszy i jego obalenia sa poprostu slabe i do tej pory walczyl z zawodnikami dobranymi pod siebie Ogolnie rzecz biora Buddy ma wiecej zalet w szczegolnosci striking. Oboje zapewne UFC niezwojuja i jesli nie bedzie jakeigos lucky punchu ani poddania to na punkty spokojnie wygra Roberts.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Walka wieczoru:
125 lbs.: Demetrious Johnson pok. Iana McCalla przez jednogłośną decyzję (30-27, 2 x 29-28).
Główna karta:
170 lbs.: Erick Silva pok. Charliego Brennemana przez poddanie (duszenie zza pleców), 1. runda, 4:33.
170 lbs.: Mike Pyle pok. Josha Neera przez KO (prawy overhand), 1. runda, 4:56.
135 lbs.: Eddie Wineland pok. Scotta Jorgensena przez KO (prawy krzyżowy), 2. runda, 4:10.
Walki na Fuel TV/ufc.tv
170 lbs.: Mike Pierce pok. Carlosa Eduardo Rochę przez niejednogłośną decyzję (2 x 30-27, 27-30)
170 lbs.: Seth Baczynski pok. Lance’a Benoista przez niejednogłośną decyzję (2 x 29-28, 27-30).
145 lbs.: Matt Grice pok. Leonarda Garcię (3 x 30-27)
135 lbs.: Dustin Pague pok. Jareda Papaziana przez poddanie (duszenie zza pleców), 1. runda, 3:21.
155 lbs.: Tim Means pok. Justina Salasa przez TKO (uderzenia), 1. runda, 1:06.
185 lbs.: Buddy Roberts pok. Caio Magalhaesa przez jednogłośną decyzję (2x 30-27; 29-28).
Walki na facebooku:
155 lbs.: Henry Martinez pok. Bernardo Magalhaesa przez jednogłośną decyzję (30-27, 2x 29-28).
170 lbs.: Sean Pierson pok. Jake’a Hechta przez jednogłośną decyzję (3x 29-28).

Walka McCall-Johnson rozczarowala, bez fajerwerkow jak w marcu. Unclee Creepy moze czuc sie oszukany bo wtedy w 4 rundzie by wygral. Silva mimo lekkich problemow sklepal szybko Brennemana jak wiekszosc przypuszczala. Wracajacy po kontuzji Wineland okazal sie jednak mocniejszy od kiepsko myslacego w klatce Joergensena. Moje 2 lokaty Roberts+Martinez gladko weszly przez decyzje, zawiodl Papazian i Salas. Teraz 2 tygodniowa przerwa i uderzamy w kolejna serie UFC on FX.
 
bene 240

bene

Użytkownik
typ 1: Sean Pierson ✅ win by Decision ✅
typ 2: Leonard Garcia ⛔
typ 3: Carlos Eduardo Rocha⛔
typ 4: Eddie Wineland✅ win by submission Round 2⛔
typ 5: Josh Neer⛔
typ 6: Eric Silva win by TKO/KO round 1✅
Ad.1 Walka odbyła się podobnie jak oczekiwałem, bez fajerwerków ale z przewagą Piersona w stójce.
Ad.2 No cóż walka poszła na dystans, do końca jak pisałem nie byłem pewny żadnego z zawodników.
Ad.3 Totalne rozczarowanie werdyktem. Moim zdaniem tu powinien być plus. Tak jak pisałem że walka nie będzie łatwa dla Pierca jak cwaniakował i Rocha o mało co nie sprawił niespodzianki przez stronniczą decyzję sędziów, ale tego nie brałem po uwagę.
Ad.4 Ten chłopak robi duże postępy styl podobny do Cruza , przyszłościowy zawodnik rozklepał Jorgensena.
Ad.5 No cóż lepszy zawsze nie wygrywa , gdyby się nie napalił to zakończył by to przed czasem &quot;Pyle was out of gas&quot; po pierwszej rundzie. Lekcja pokory Neerowi się przyda.
Ad.6 Tutaj poszło jak miało pójść, Silva imponuje siłą i techniką oraz CARDIO zawodnik po nawałnicy Charliego nawet nie otworzył ust tylko swobodnie oddychał przez nos.
Podsumowując troszkę mniejsza skuteczność niż ostatnio, ale nie mam chyba się bardzo się co wstydzić. Wydaje mi się że mogłem postawić inaczej w walce Leonarda Garci , a 3 i 5 to postawił bym tak samo.

Jeśli chodzi o galę to było kilka dobrych szybkich walk, myślę że na przyszłość matchmakerzy nie postawią na główną walkę wieczoru walki w flyweight.
Do usłyszania z około ponad tydzień będę z typami na FX.
Pozdrawiam fanów MMA, a w szczególności moderatorów działu za dobrą robotę w prowadzeniu forum, oby tak dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Podsumowując troszkę mniejsza skuteczność niż ostatnio, ale nie mam chyba się bardzo się co wstydzić. Wydaje mi się że mogłem postawić inaczej w walce Leonarda Garci , a 3 i 5 to postawił bym tak samo.
Zauwaz ze nie weszly ci walki zawodnikow wracajacych po kontuzji. Garcia musial zrezygnowac z walki w lutym a Rocha nie walczyl ponad rok. Z Winelandem sie udalo mimo ze on rowniez w styczniu borykal sie z urazem. Wiadomo ze kazdy zawodnik inaczej znosi przerwy i inaczej sie regeneruje ale zawsze mam obawe przed graniem na takich fighterow.
 
bene 240

bene

Użytkownik
Zauwaz ze nie weszly ci walki zawodnikow wracajacych po kontuzji. Garcia musial zrezygnowac z walki w lutym a Rocha nie walczyl ponad rok. Z Winelandem sie udalo mimo ze on rowniez w styczniu borykal sie z urazem. Wiadomo ze kazdy zawodnik inaczej znosi przerwy i inaczej sie regeneruje ale zawsze mam obawe przed graniem na takich fighterow.
Dobra uwaga, na przyszłość będę pamiętać.
Postawiłem tak gdyż obserwuję ich obozy, podejście do treningów ich intensywność itp. i wyglądało to całkiem nieźle w przypadku Rochy dlatego tak obstawiałem. Co do Garci to przyznaję, że zlekceważyłem fakt jego kontuzji i być może to mnie zgubiło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom