>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC Vegas: Gamrot vs. Fiziev

berserk 264,1K

berserk

Użytkownik
Mam pytanie.
Oglądam często UFC, co nieco o tym sporcie wiem, natomiast za cholerę nie rozumiem, dlaczego dzisiejsza gala jest w takim miejscu ? Żadnej atmosfery, kompletnie nic. Ludzi jak na lekarstwo. Wygląda to jak gala za czasów pandemii, albo jakby to ktoś na spontanie zorganizował w jeden dzień i ludzi z ulicy zapraszał żeby sobie walki jakiś amatorów podglądali z nudów.
Oszczędność pieniędzy miedzy innymi ;)
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Mam pytanie.
Oglądam często UFC, co nieco o tym sporcie wiem, natomiast za cholerę nie rozumiem, dlaczego dzisiejsza gala jest w takim miejscu ? Żadnej atmosfery, kompletnie nic. Ludzi jak na lekarstwo. Wygląda to jak gala za czasów pandemii, albo jakby to ktoś na spontanie zorganizował w jeden dzień i ludzi z ulicy zapraszał żeby sobie walki jakiś amatorów podglądali z nudów.
Gale są co tydzień, jak nie ma numerowanej karty i robią FN w Apex, to zawsze tak jest. Obejrzyj sobie numerowaną galę UFC pod koniec października, jest zupełnie inna atmosfera i pełno ludzi, UFC294 w ZEA chyba z tego co kojarzę, najbliższa gala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +76
berserk 264,1K

berserk

Użytkownik
Gale są co tydzień, jak nie ma numerowanej karty i robią FN w Apex, to zawsze tak jest. Obejrzyj sobie numerowaną galę UFC pod koniec października, jest zupełnie inna atmosfera i pełno ludzi, UFC294 w ZEA chyba z tego co kojarzę, najbliższa gala.
Na Fight Night też jest pełno ludzi wystarczy „przywieźć” UFC do Europy ;) w USA już tak kolorowo nie jest . Nikogo nie interesuje taki Gamrot czy inny Oleksiejczuk ;) robią w Apex bo koszt produkcji jest mniejszy. Po co robić w dużej hali i mieć połowę widowni ? Gale są co tydzień . Takie KSW jest co miesiąc i też robi gale studyjne jak się nie mylę w Warszawie takie były ;)
 
anzelmo 140,2K

anzelmo

Użytkownik
To było na czas pandemii i sie sprawdziło UFC na tym zarabia w 1 rzędach siedzą bogaci ludzie bodajże na jednej z nocy cala sale sobie wykupił Mark Zuckerberg .Co do znajomości Gamrotow i innych wiadomo fani sa rożni .UFC DAJE RADE ale trzeba tam zrobić czystki z sedziwaniem bo....
 
Otrzymane punkty reputacji: +233
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Na Fight Night też jest pełno ludzi wystarczy „przywieźć” UFC do Europy ;) w USA już tak kolorowo nie jest . Nikogo nie interesuje taki Gamrot czy inny Oleksiejczuk ;) robią w Apex bo koszt produkcji jest mniejszy. Po co robić w dużej hali i mieć połowę widowni ? Gale są co tydzień . Takie KSW jest co miesiąc i też robi gale studyjne jak się nie mylę w Warszawie takie były ;)
Dlatego napisałem. JAK ROBIĄ FN W APEX TO ZAWSZE TAK JEST, nic nie pisałem o nienumerowanych kartach za granicą.
Taka formuła wypaliła przy galach w LV i się sprawdza.
Post automatycznie złączony:

ale trzeba tam zrobić czystki z sedziwaniem bo....
Mają być szkolenia dla sędziów, jak punktować walki i kiedy dawać 10-8, po tej akcji z Grasso - Szewczenko co Bellowi się odkleiło i wydrukował remis tym 10-8 w 5 rundzie dla Meksykanki. Jedno chyba już było jakoś w tygodniu ale nie sprawdzałem dalej tematu i nie wiem jak daleko to pociągnęli.

Jednak nie liczyłbym, że to coś zmieni. Wszyscy Ci sędziowie i tak są kryci przez komisję, nikogo innego się tam nie wsadzi. Vegas nie śpi.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom