>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ujemny stan konta

ogarniety 246

ogarniety

Użytkownik
Betsson rozliczył mi przegrany zaklad jako wygrany, zlecilem wyplate calosci kasy ale po pewnym czasie poprostu odjeli mi z konta te pieniadze ktore wyplacilem i teraz stan konta jest ujemny. Co moge teraz zrobic? Pisac zeby wyzerowali konto (kwota 50zl~~) czy poprostu zrobic depozyt? W sumie to ich blad ze zle rozliczyli
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Betsson rozliczył mi przegrany zaklad jako wygrany, zlecilem wyplate calosci kasy ale po pewnym czasie poprostu odjeli mi z konta te pieniadze ktore wyplacilem i teraz stan konta jest ujemny. Co moge teraz zrobic? Pisac zeby wyzerowali konto (kwota 50zl~~) czy poprostu zrobic depozyt? W sumie to ich blad ze zle rozliczyli
Masz dwa wyjścia. Jeśli zależy Ci na tym bukmacherze to po prostu zwracasz różnicę i jak wpłacisz te 50 zł to bilans się wyzeruje. Moim zdaniem są to takie małe kwoty, że jednak warto oddać.

Drugi sposób, czekasz kilka tygodni/miesięcy i po pewnym czasie konto samo powinno się wyzerować. Sam fakt, że jest to ich błąd nic nie znaczy. Są regulaminy, które trzeba czytać. Nic nie wywalczysz. Czekasz albo zwracasz ;)
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja bym radził uciekać z tymi pieniędzmi za granicę, kto wie może będą cię gonić :) A tak poważnie to zwróć te 50zł, betsson to dobry bukmacher. Szkoda mu podpadać. Z tym czekaniem to nie wiem jak jest. Nie miałem podobnej sytuacji. Ja bym oddał kasę.
 
Do góry Bottom