>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UK Championship 2016 (22.11-4.12.2016)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UK Championship 2016
22 listopada - 4 grudnia 2016
Przed nami kolejna edycja jednego z najstarszych i najbardziej prestiżowych turniejów w snookerowym kalendarzu. UK Championship wraz z Mistrzostwami Świata i turniejem Masters składa się na snookerową Wielką Trójcę, można śmiało powiedzieć, że to snookerowy odpowiednik Wielkiego Szlema w tenisie. Tegoroczna edycja turnieju zostanie rozegrana w dniach 22 listopada - 4 grudnia 2016 roku w tradycyjnej siedzibie tej imprezy, czyli w Barbican Centre w angielskim Yorku. Organizatorzy jak co roku przygotowali sowitą pulę nagród, tym razem do podziału będzie ÂŁ850,000, w tym ÂŁ170,000 dla zwycięzcy turnieju (ÂŁ75,000 dla finalisty). Dodatkowo przygotowano również ÂŁ4,000 dla autora najwyższego brejka turnieju.
Tytułu sprzed roku bronić będzie Neil Robertson, który w ubiegłorocznym finale pokonał Lianga Wenbo (10-5). Nie jestem pewien czy aktualna forma Australijczyka pozwala realnie upatrywać w nim jednego z faworytów turnieju.
Drabinka turnieju
Livescore

Format rozgrywek nieco zmieniony w stosunku do poprzednich edycji. Od 1. rundy (czyli de facto kwalifikacji) do 4. rundy włącznie mecze będą grane do 6 wygranych partii (best-of-11), za to ćwierćfinały i półfinały to już mecze do 9 frejmów (best-of-17), zaś wielki finał to mecz do 10 frejmów (best-of-19) podzielony na 2 sesje.
Poniżej oferta na pierwszy dzień turnieju.

Promocja w OtoBet
Bonus Powitalny 100%





Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tournament . Specials.
Number of Century Breaks: Poniżej 102.5 @ 1.87

Wydaje się że trochę przesadzona ta linia na ilość setek w turnieju. Rok temu (2015) ustanowiono rekord 104 setek, ale jak każdy rekord był ewenementem i trudno ustalać na jego podstawie jaki standard. W poprzednich latach setek było wyraźnie mniej: 2014 - 93 centuries, 2013 - 85, 2012 - 77, więc tendencja wzrostowa, ale przecież gdzieś musi być sufit i moim zdaniem mógł być osiągnięty w tamtym roku. Zwłaszcza, że w tym sezonie czołówka rankingu mocno spuściła z tonu, szereg najlepszych graczy jest pod formą, włącznie z obrońcą tytułu Neilem Robertsonem. To samo się tyczy Allena, Maguire &#39; a, Murphy’ego, Waldena, Fu, Dinga, wszyscy oni w słabej lub bardzo nieregularnej formie w ostatnich tygodniach i taką wyliczankę można by ciągnąć, a przecież to oni z czołówki byli najczęściej dostarczycielami brejków +100. Jeśli pierwsza runda i gracze niżej notowani nie nadrobią, a trudno o to ich podejrzewać, mimo że poziom się podniósł, to moim zdaniem w późniejszych fazach turnieju gradu setek nie będzie.

Tournament . Players.
Number of Century Breaks: Robertson, Neil - Poniżej 4.5 @ 1.87 ✅ 0 setek.. Przyznaję, zjazd formy Robbo przerósł moje oczekiwania, spodziewałem że szybko wyleci, ale że już w 1 rundzie i jeszcze z Linesem seniorem? Tego bym nie wymyślił.. najśmieszniejsze, że właściwie nie miał nic do powiedzenia.. Obrońca tytułu już poza turniejem.

Tournament . Players.
Number of Century Breaks: Allen, Mark - Poniżej 2.5 @ 1.87 ⛔ szybko do kosza.. pierwszy mecz i już 3 setki Allena

Konsekwencja powyższych rozważań na temat setek w turnieju. Osobiście myślę, że u Robbo nie będzie przełamania i obrońca tytułu szybko pożegna się z turniejem, 2-4 runda tak to widzę, już w następnej rundzie może mieć problem z Burdenem/Wakelinem, bo w w 1 rundzie raczej ogra Linesa seniora. Zresztą rok temu wygrał cały turniej a setek wbił tylko 3, więc nawet półfinał Australijczyka nie oznacza multum setek. Co do Allena to po prostu nie dało się patrzeć na jego grę w Northern Ireland Open, na własnych śmieciach grał jak amator i nawet brejk 50 to było święto. Drabinkę ma tylko teoretycznie łatwą, bo już w 2 rundzie może trafić na Hamiltona, czyli półfinalistę NIO sprzed paru dni i z taką formą to Allen byłby w takiej konfrontacji papierowym faworytem.
------------------------------
Dwa mecze w których spodziewam się, że faworyci będą mieć duża trudniejszą przeprawę niż wskazują kursy.
M.Fu vs J.Boileau
Łącznie frejmów: Powyżej 8.5 @ 2.09 ⛔ 6-2 Boileau z 2-1 na 2-6...
Łącznie frejmów: Powyżej 9.5 @ 3.36 ⛔

Fu właściwie nie trzeba uzasadniać, ma już ustalon ą renomę gracza, który potrafi się dostosowa ć w poziomie do najsłabszych rywali i w tym sezonie tylko ją podtrzymał. Masa niespodziewanie trudnych meczów, ale też porażek z niżej notowanymi rywalami. Boileau to jeden z lepszych debiutantów, świeżo po dobrym występie w Belfaście (3 runda). Moim zdaniem 3-4 frejmy Irlandczyka są w jego zasięgu.

R.McLeod vs J.Jones
Łącznie frejmów: Powyżej 9.5 @ 2.03 ⛔ 6-3 Jones jak dzieciak.. z 3-0 na 3-6
Zwycięzca meczu: Jones, Jak @ 2.29 ⛔

To samo tyczy się drugiego meczu, McLeod 4 wtopy z rzędu, a rywale nie byli poza zasięgiem (2x Ford, Wang, Lertsattayatthorn), już na nikim nie robi wrażenie jego niewygodny powolny styl gry. Jones ostatnio zrobił sobie parę tygodni przerwy, ale wcześniej miał chyba najlepszy okres w karierze i w ogóle dobry sezon: 4 runda English Open, potem 2 runda IC, a na rozkładzie m. in. Ding i Robertson. Walijczyk ma szansę na kolejny dobry wynik.

Kursy z Marathonu

A wy co myślicie o pierwszej rundzie?
 
T 0

tomaszek123

Użytkownik
Długi format raczej sprzyja faworytom tym bardziej gdzie przeciwnicy już są raczej po drugiej stronie rzeki snookerowego świata:
Day R. (Wal) -White J. (Eng) -1,5 1,36
McGill A. (Sco) -Steadman C. -1,5 1,5
Wilson K. (Eng)-Mann M. (Eng) -1,5 1,30
Day,Mc Gill zarówno grać jak i wbijać potrafią.Rywale na tyle nierówni i bez ogrania ostatnio że się wysypią.Te minimalne 6-4 wydaje się być do gry.
Kyren trochę powbijał w Irlandii także trening i przetarcie było.Man nie prezentuje nic nadzwyczajnego czym mógłby postraszyć Wilsona i zakręcić się obok decidera.
Trump J. (Eng) Wattana J. (Tha)
Miałem jeszcze bawić się w handicap na Trumpa. Taki w miarę korzystny oferuje bet365 tj -2,5 za 1,36.Panowie grali 2016-10-26 wygrał Judd 6-3 czyli taki wynik pasuje ale jednak zdecyduje się na brejka 100 Trumpa bo wydaje mi się że bardziej Trump przyloży się raz do brejka na przestrzeni meczu niz będzie skoncentrowany na wyniku i pogromie.We wspomnianym meczu Trump wbił 137 i 133
Szukając bardziej handicapów dodatnich upatruje :
Holt M. (Eng)-Lertsattayatthorn K. +3,5 1,44
Lines O. (Eng)-O&#39;Donnell M. (Eng) +2,5 1,33

Holt nieźle się prezentuje od jakiegoś czasu ale czasem tak ma że potrafi coś odwalić i przegrywa mecz.Ten Azjata fajnie pogrywa i zacięte mecze z Waldenem (który notabene bardzo przypomina mi Holta) napawa optymizmem jeśl chodzi o ten mecz. Pozatym wygrane z Mcleodem, Hamiltonem, M.Whitem, Bairdem czy Gilbertem o czymś świadczą.
O`Donnell zagrał słabo z Hawkinsem i Irlandii ale wcześniej walczył i wygrywał albo przynajmniej utrzymywał kroku zawodnikom lepszym niż Lines a juz na pewno z formą lepszą niż Oliver.
Po zatym zgadzam się do do typów Psotnika.
Dodaje Handicap +4,5 J.Boileau 1,36 i J.Jones +2,5 1,44 a także typuje wygraną
Yuelong Z.
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Barry Hawkins v David John
Najwyższy break meczu: David John @ 3.75 ⛔ 129-poniżej 50 John ani pisnął..
bet365

Chodzi za mną ten typ, niby starcie Dawida z Goliatem, niespodzianki nie będzie, ale ten Dawid potrafi wbijać, może John nie ładuje setek jak maszyna, ale już brejki 70-80 wbija dość regularnie. Wprawdzie ostatnio Ronnie nie dał mu powbijać, ale wcześniej John pokazał, że ma smykałkę do budowania brejków i jeśli już wygrywa frejmy to jednym podejściem: z Williamsem 57, 83. z Dottem 79, z Brecelem 71. Takie podejścia mogą spokojnie zapewnić wyższy brejk w meczu, zwłaszcza przeciwko Hawkinsowi, który raczej nie jest pazerny na setki i przedkłada efektywność nad fajerwerki. A już w 1 rundzie to w ogóle nie będzie żyłował w pogoni za setką, trzeba ją po prostu przejść, nieważne w jakim stylu. Do tego pamiętajmy, że Hawk jest świeżo po przegranym niedzielnym finale NIO, na pewno zmięty, plus dołek z powodu przegranej szansy. Tak to widzę: Hawk to wygra bez problemu, ale najmniejszym nakładem sił, a rywal pokaże, że potrafi wbijać. Po takim kursie warto zaryzykować.
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
H 1K

horosz

Użytkownik
To co wyprawia Ding to się w głowie nie mieści, zaraz chyba przegra z BRAZYLIJCZYKIEM mimo że prowadził 4-1
Pewnie dlatego, że zmienił kamizelkę z klasycznej granatowej na jakąś kraciastą :grin: ale jednak to urwał... chociaż było blisko ;)
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ktoś się orientuje kiedy zostanie dokończony mecz Swail-Muir i McLeod-Jones ?
Kiedy jakiś mecz nie zdąży się skończyć przed następną sesją meczy, to jest przerywany i wchodzą następne mecze, a ten przerwany będzie dokończony jak tylko zwolni się jakiś stół. To tak na przyszłość.
-----------------
S.Carrington vs Y.Bingtao
Zwycięzca meczu: Bingtao, Yan @ 1.727 ✅ 5-6

D.Poomjaeng vs S.Donaldson
Zwycięzca meczu: Donaldson, Scott @ 1.727 ✅ 4-6

Jak na mój gust dobre kursy na Bingtao i Donaldsona. Młody Chińczyk szybko zmierza w górę rankingu, już jest solidnym średniakiem a myślę, że jak nabierze doświadczenia to może nawet zakręcić się w okolicach top32.
Carrington bez wyrazu ostatnimi czasy i bez pewności siebie, w Belfaście miał na widelcu Holta, a zmarnował przewagę i wtopił z 3-1 na 3-4. Dla mnie Bingato to faworyt mocniejszy niż wskazuje kurs. W drugim meczu typ przeciwko Poomjaengowi, który w ogóle zgubił formę i od miesięcy nie może jej znaleźć. Aktualnie na koncie 8 porażek w 10 ostatnich meczach i to z takimi tuzami jak Astley czy Borg. Na tym tle jego rywal wręcz błyszczy, w ostatnim tygodniu 4 runda z Belfaście, a na rozkładzie m.in. Bingham, Ebdon czy Brecel. Dla mnie może najciekawszy typ dnia.

J.Lisowski vs M.Xiwen
Łącznie frejmów: Powyżej 9.5 @ 2.06 ✅ 5-6 Zdobywca najwyższego brejka: Lisowski, Jack @ 1.615 ⛔ 89-93
Lisowski ma 2 niezbywalne cechy: błyskotliwa łatwość budowania brejków i spora nieregularność. W jednym frejmie błyskawiczna setka, by w następnym spudłować najłatwiejsze wbicie. Nie próbuje typować wyniku, ale bardzo prawdopodobne, że chłopaki pograją trochę, a przy tym Anglik pokaże trochę swoich zdolności budowania brejka. W ostatnim tygodniu w Belfaście nie miał z tym problemu (68, 86, 93, 65, 63, 100, 91, 52) i liczę na powtórkę.

L.Wenbo vs K.Dunham
Łącznie frejmów: Powyżej 7.5 @ 1.45 ⛔ 6-1 Łącznie frejmów: Powyżej 8.5 @ 2.25 ⛔

Dunham pokazał w tamtym tygodniu, że nie musi być chłopcem do bicia. Wygrał mecz, a w następnym postraszył Donaldsona (3-4). Do tego pokazał, że potrafi punktować, wbił nawet setkę (126) i parę innych brejków (72, 93, 52). Wenbo jaki jest każdy widzi, błyskotliwy talent ofensywny, ale daje pograć rywalom, bo z defensywą jest problem plus jeszcze lubi czasem włączyć gen autodestrukcji i wybierać szalone, niezrozumiałe wybory uderzeń. Łącząc te 2 fakty wychodzi mi, że tutaj nie musi być pogromu, 2-3 frejmy Australijczyka całkiem prawdopodobne.

G.Wilson vs P.Davison
Zakłady z handicapem: Wilson, Gary (-2.5) @ 1.83 ⛔ 3-6 Tutaj gram przeciwko Davisonowi, którego forma w tym sezonie jest słaba. Poza przyzwoitymi kwalami do Shanghai Masters nie pokazał nic, same wtopy i to dość bolesne. Wilson obudził się w Belfaście, 4 runda i dobry występ nawet mimo frajerskiej wtopy z Allenem (3-4). Dzisiaj rywal dużo słabszy i w jeszcze gorszym dołku formy, powinien to wykorzystać i szybko skończyć mecz.
Kursy z Marathonu
 
T 0

tomaszek123

Użytkownik
Tak na szybko :
Higgins over 0,5 brejka 100- tutaj chyba nie trzeba rozpisywać. Borg gra słabo i kilka okazji zostawi.
Gareth Allen +3.5 1,61
Martin Gould v Gareth Allen
(Alternatywny handicap w meczu)
Golud lubi pajacować.Wtopy z młodymi azjatami do 0 czy przegrywanie wygranych spotkań to normalność. 3 partie Allena do gry.
Powyżej 8.5 1,36 a miałem dać handicap dodatni Noppoon albo &quot;bałem&quot; się że nie ugra 4 partii...
Ken Doherty v Noppon Saengkham
(Alternatywna suma w meczu)
Powyżej 8.5 1,44
Luca Brecel v Aditya Mehta
(Alternatywna suma w meczu)
Powyżej 8.5 1,36
Robin Hull v Jamie Cope
(Alternatywna suma w meczu)
Powyżej 8.5 1,36
Robbie Williams v Akani Songsermsawad
(Alternatywna suma w meczu)
Żaden z faworytów nie jest na tyle równy by oklepać swego rywala. Może nazwiska nie urzekają i powalają na kolana ale ich przeciwnicy wbijać potrafią.
Gary Wilson -1.5 1,5
Gary Wilson v Paul Davison
(Alternatywny handicap w meczu)
Ja gram bezpieczniej.Psotnik opisał.
Scott Donaldson 1,72
Dechawat Poomjaeng v Scott Donaldson
(Wygra mecz)
Mark King 1,44
Mark King v Sam Craigie
(Wygra mecz)
Jack Lisowski 1,57
Jack Lisowski v Mei Xiwen
(Wygra mecz)
Yan Bingtao 1.72
Stuart Carrington v Yan Bingtao
(Wygra mecz)
Ostatnie dobre występy Donaldsona jak i Bingato dla mnie stawiaja ich w roli faworytów ws swoich meczach.Pewnie będą wyrównane mecze o czym również świadczą kursy ale lepiej zagrać 1,7 niż wczoraj Wilsona 1,2
Ciekawe jak dalej prezentował będzie się KING. Przewrotnie wcale mnie nie zdziwi jego porażka dziś.
 
U 38

uzytkownik-56405

Użytkownik
Naszła mnie jeszcze jedna myśl i postanowiłem zrobić taśmę za kilka złoty mianowicie :
Poniżej 0.5
Luca Brecel v Aditya Mehta 1,53
Dechawat Poomjaeng v Scott Donaldson 1,36
Robin Hull v Jamie Cope 1,83
Rod Lawler v Anthony Hamilton 1,66
Mike Dunn v Darryl Hill 1,40
Mark King v Sam Craigie 1,40
Robert Milkins v Hamza Akbar 1,53
Wiadomo że są tu gracze i same pary które potrafią brejkować ale coś mi się wydaję że chyba łatwiej trafić 2 undery niż jeden over.
Wczoraj patrząc na mecze chyba tylko w spotkaniu Rory McLeod Jak Jones zaskakująca była dla mnie setka. Reszta wbijali zawodnicy który albo mają dobra formą albo są to nazwiska z topu.
Robiać brejka powyżej koncentracja musi być do samego końca a gracze na Brecel,Cope,King czy Milkins często ją tracą i nici z setki.Lawler będzie pewnie robił zamieszanie na sole czyli Hamliton będzie miał trudniej. Dunn? nie wydaje mi się.
Donaldosn i Poomjeang zazwyczaj kończą podejścia na 70-80 gdzie zaczynają się pojawiać trudniejsze bile.
Wiadomo nie ma co prognozować,mecz meczowi nie równy ale spróbować warto,
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Tournament . Players.
Number of Century Breaks: Allen, Mark - Poniżej 2.5 @ 1.87
To Ci Allen sprawił psikusa... Wbił już w pierwszym meczu trzy setki(i to każdy ponad 130 punktów), do tego jeszcze dwa brejki 90+ i 80+. Zupełnie nieobliczalny zawodnik z niego, wszystko jest możliwe w meczach z jego udziałem.
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
King was docked a frame after the interval: he was late as he forgot his cue and had to return to get it. He made a 141, the highest break of the event so far, in the next frame.
Wygląda na to, że King mocno świętował niedzielną wygraną w NIO.. Po pierwsze wysoka wtopa z dużo niżej notowanym rywalem (2-6 z Craigie), a do tego spóźnił się na druga minisesję bo zapomniał kija :grin: Może był jeszcze wczorajszy, a wiadomo, że chłopak lubi i umie poimprezować.
------------------------------------------
D.Grace vs Z.Xintong
Zdobywca najwyższego brejka: Xintong, Zhao @ 1.833 ✅ poniżej 50-66

Ciekawy kurs na wyższy brejk młodego Chińczyka, kurs taki sam jak na jego wygraną, a moim zdaniem szanse chyba większe. Zhao duży talent, w przyszłości może nawet na największe tytuły. Błyskotliwy w podejściu, szybko i płynnie buduje brejka, potrafi w 5 minut wbić setkę jak ma dobra szansę. Ale już z grą defensywna i taktyką bywa bardzo nieregularny i tutaj może swoijej szansy upatrywać Grace, który nie ma problemu z brudnymi frejmami, a nawet dobrze się czuje w takiej taktycznej przepychance. Więc większe szanse na win Anglika niż jego wyższy brejk. Plus to, że rok temu doszedł tu do półfinału, więc szlachectwo zobowiązuje. Dlatego zostawiam wynik końcowy i stawiam na wyższe podejście Chińczyka.

R.Williams vs A.Songsermsawad
Zakłady z handicapem: Songsermsawad, Akani (+1.5) @ 1.64 ⛔ 6-1
Zwycięzca meczu: Songsermsawad, Akani @ 2.07 ⛔

Nie ma żadnego powodu, żeby faworyzować Anglika. Williams bardzo przeciętny sezon jak na razie, nieliczne wygrane mecz, za to sporo wtop, również z dużo niżej notowanymi rywalami. Songsermsawad mimo wszystko prezentuje się lepiej, zwłaszcza jeśli weźmiemy poprawkę, że to jego debiutancki sezon w tourze. Naprawdę bardzo dobre wyniki młodego Taja i już sporo cennych skalpów na koncie (Woollaston, 2x Davis, Wilson, Perry), kilka innych deciderów z czołówką. Moim zdaniem z nieprzekonującym Anglikiem rysują się spore szanse przed Tajem.

Kursy z Marathonu
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
J.Jones vs E.Sharav
Łącznie frejmów: Powyżej 8.5 @ 1.48 ⛔ 6-1
Zakłady z handicapem: Sharav, Eden (+2.5) @ 1.72 ⛔
Zakłady z handicapem: Sharav, Eden (+1.5) @ 2.23 ⛔

Jones zagubiony ze swoją formą w ostatnich tygodniach i w ogóle w tym sezonie, ostatnio 2 bolesne porażki z Holtem (2-6) i Craigie’em (0-4) i serie 10 przegranych frejmów z rzędu. Nie napawa to optymizmem to przed spotkaniem z młodym Szkotem, który ma swoje momenty. W 2 ostatnich meczach wbił po setce, moim zdaniem z dołującym Walijczykiem rysuje się dla niego szansa na dobry wynik, a przynajmniej na postraszenie bardziej rutynowanego rywala.

I.Burns vs D.Wells
Zwycięzca meczu: Wells, Daniel @ 1.80 ✅ 5-6

Krótko i na temat. Wells lepsza forma i wyniki w ostatnich tygodniach, na rozkładzie m.in. Allen, Burden i Carrington, czy decider z Holtem (5-6). Burns może pomarzyć o takich wynikach. Kursy wyrównane w miarę, a forma aktualna zdecydowanie na korzyść Walijczyka.

Kursy z Marathonu
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Moja propozycja na dzień jutrzejszy:



(1)​

Liam Highfield : Wang Yuchen
Typ: Liam Highfield
Kurs: 1.72
BET 365

✅

Wynik: 6:5​


Liam w I rundzie pokonał T. Un Nooha rzutem na taśmę, wygrywając 3 ostatnie fremy w kosmicznym tempie 45 minut. Widać, że chłop gra konsekwentnie i mądrze. Porównując tutaj zarówno osiągnięcia z danego sezonu jak i formę to można odnotować zdecydowany plus na korzyść Anglika. Jeszcze nie tak dawno w English Open potrafił ograć Selbiego (4:3) a na przełomie sezonu m.in Waldena i Brecela - czy też toczyć wyrównane pojedynki z Carterem czy Davisem. Chinczyk pokonując w I rundzie Ebdona w deciderze (5:6) przełamał serię 9 porażek gdzie np. w IC przegrał z amatorem Xu Si (5:6) a inne pojedynki to zazwyczaj jednostronne klęski, gdzie dobijał do max 1-2 freamów. Moim zdaniem kurs na Liama jest bardzo dobry i nie wiem dlaczego tak wysoko. Pobieram.

Luca Brecel : Sam Craigie
Typ: Luca Brecel
Kurs: 1.33
BET 365​

✅

Wynik: 6:5​


Przyznaje, że jakiś czas temu bardzo nie doceniłem młodego Brecela, który w N. Ireland Open praktycznie rozbił Murphego, pokonał Cope i przegrał z Whitem, który miał akurat ,,dzień konia&quot;. Dodatkowo kilka tygodni temu minimalnie przegrywał z Carterem czy Donaldsonem. Po ostatnim przełamaniu, w tym turnieju może namieszać. Już w pierwszej rundzie rozbił Mehte (6:0), gdzie pod koniec spotkania zdominował stół. Jeżeli chodzi o Sama, to w pierwszej rundzie ma na rozkładzie rozstrzęsionego ostatnim sukcesie Kinga. Jednak jutro będzie nowy dzień, przeciwnik z innym nastawieniem i koncentracją - i moim zdaniem przegra ten młodociany pojedynek.

AKO @ 2.30​



(2)​

Stuart Bingham : Yu Delu
Typ: over 0.5 centuries S. Binghama
Kurs: 2.25
Bet 365

✅

Wynik: 121​


Stuart w ostatnim spotkaniu nie dał szans Adamowi (6:0) i z pewnością fajnie wszedł w ten turniej. Polakowi wbił dwie setki, jednak okazji miał co najmniej 2x więcej. Yu Delu to troszkę inny poziom, szczególnie w ostatnich tygodniach gdzie w N. Ireland Open pokonał swojego kolegę Dinga ale jestem pewien, że i koncentracja Binghama będzie na troszkę innym poziomie. Styl gry chinczyka nie pozwala mu na konstruowanie wysokich breaków dlatego idę tylko w stronę Binghama. Jeżeli dostanie 2-3 okazję i fajny układ to powinien wykonać zadanie.
(3)​

Mike Dunn : Michael Georgiou
Typ: Najwyższy break - Michael Georgiou
Kurs: 1.90
BET 365


✅

Wynik: 56:134​

Mike pokonując Hilla przerwał passę 11 turniejowych porażek. Mimo wygranej 6:1 nie skonstruował żadnego breaka +50, co przeglądając historię jego spotkań nie jest odosobnionym przypadkiem. Cypryjczyk był blisko setki (96) już w swoim pierwszy spotkaniu a przeglądając historię tego sezonu wpadło mu kilka setek. Kurs trochę na wyczucie ale statystycznie to własnie Georgiou powinien mieć większą szansę na skonstruowanie jakiegoś wysokiego breaka
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 581

czajnol

Użytkownik
Matthew Stevens - Michael White
Typ - White 1.72 bet 365 ⛔⛔⛔
Czas potypowac cos w UK Championship jednym z moich ulubionych snookerowych eventow.
Mecz ktory wpadl mi w oko to White ze Stevensem I bardzo spodobal mi sie kurs na mlodego , nie jest to jakis geniusz cnookerowy ale napewno grac potrafi , dobrze punktuje na grze taktycznej ciut gorzej ale ciagle idzie powoli do przodu, Stevens to gracz ktorego zawsze lubialem mial swoj czas kiedy gral naprawde dobrego snookera ale mysle ze on jest juz troche wypalony, kiedy nie idzie poprostu smieje sie I olewa, mysle ze motywacja to po stronie Whitea I naprawde przyzwoity ten kurs do sprobowac is.
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
S.Baird vs M.Mann
Zakłady z handicapem: Mann, Mitchell (+2.5) @ 1.63 ✅ 2-6
Zakłady z handicapem: Mann, Mitchell (+1.5) @ 2.17 ✅
Zwycięzca meczu: Mann, Mitchell @ 3.00 ✅

Przesadzony kurs na Manna. Baird gra jak mu się chce, raz wbija 2 setki I parę innych solidnych brejków, bu na drugi dzień wtapiać ze słabeuszami. Mann jest lepszym graczem niż wskazuje jego ranking i to pokazał w w 1 rundzie bezproblemowo ogrywając Wilsona (6-3), czyli już znaczącego gracza czołówki. Dla mnie to dużo bardziej wartościowy wynik niż fajerwerki Bairda ze słabym S.O’Sullivanem.

A.McManus vs J.Jones
Zwycięzca meczu: McManus, Alan @ 1.80 ⛔ 2-6

Jones to trochę taki jeździec bez głowy, potrafi błyskotliwie budować brejki, by za chwilę wyłożyć się na najprostszym wbiciu. McManus po dużym zastrzyku pewności siebie, bo nie co dzień odwraca się wynik meczu z 0-5 na 6-5. Taktyczna przewaga Szkota bezapelacyjna, a to może być kluczowe w tym zestawieniu, po prostu Jonesowi nie będzie łatwo przedrzeć się przez defensywne zasieki jakie mu sprawi McManus..

Kursy z Marathonu
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Ryan Day vs Kurt Maflin
Typ: over 8.5 freama
Kurs: 1.40
BET 365​

Obydwaj zawodnicy dobrze zaprezentowali się w I rundzie, gdzie Kurt wygrał 6:0 z Taylorem a Day 6:2 z Whitem. Parę tygodni temu w English Open spotkali się gdzie Day wygrał 4:1 ale od tego czasu Kurt troszkę pograł. Wygrał parę spotkań, fakt z przeciętniakami typu Borg, Boileau czy Seltem. W pierwszej rundzie pewnie zyskał sporo na pewności siebie. Co do Day&#39;a wygląda to troszkę inaczej bo m.in w International Championship czy Northern Ireland Open odpadał w pierwszych rundach z przeciętnym Fu, czy Mehtą (6:2). Moim zdaniem forma zawodnikow jest obecnie na zbliżonym poziomie i zapowiada się zacięty mecz. Grałbym odważniej over 9.5 ale schodzę troszkę niżej ze względu na doubla.
David B Gilbert : Mark Joyce
Typ: over 8.5 frema
Kurs: 1.44
BET 365​

Dave jest lekkim faworytem, lepsza forma i dyspozycja ale i Mark potrafi grać i nawet jak przegrywa to potrafi ugrać swoje okazję. Podobnie będzie jutro gdzie 3 freamy są jak najbardziej w jego zasięgu. Już w pierwszej rundzie Duffy ugrał z nim 2 freamy.
AKO 2.02​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom