>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UK Championship 2016 (22.11-4.12.2016)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
H.Miah vs R.Milkins
Zakłady z handicapem: Miah, Hammad (+2.5) @ 1.70 ✅ 5-6
Zakłady z handicapem: Miah, Hammad (+1.5) @ 2.22 ✅
Zwycięzca meczu: Miah, Hammad @ 3.22 ⛔

B.Woollaston vs P.Davison
Zakłady z handicapem: Davison, Paul (+3.5) @ 1.60 ✅ 6-4
Zakłady z handicapem: Davison, Paul (+2.5) @ 2.27 ✅
Zakłady z handicapem: Davison, Paul (+1.5) @ 3.24 ⛔
Zwycięzca meczu: Davison, Paul @ 5.10 ⛔

Dwa mecze z pierwszej sesji, w których faworyci są w dużej mierze papierowi, a kursy na ich rywali z sufitu. Zarówno Milkins jak i Woollaston dołują od miesięcy, tylko od święta jakiś dobry mecz, za to całe serie wtop i to często z niżej notowanymi rywalami. Najlepszym dowodem w tym tygodniu kolejne popisy Woollastona i męczarnie ze słabym Slessorem (6-5), Milkins wprawdzie pewna wygrana z Akbarem (6-1), ale rywal pomagał jak mógł, a i styl wygranej pozostawia dużo do życzenia (ledwie 2 skromne brejki 55, 57). Rywale to żadni wirtuozi, ale też nie słabeusze, za to w tym tygodniu pokazali się z dobrej strony ogrywając dużo wyżej notowanych rywali: Miah 6-5 z Fordem, wbił nawet setkę, Davison z kolei niespodziewanie ograł Wilsona odwracając mecz z 0-2 na 6-3. Kursy meczowe na tyle wysokie, że nawet duży handicap dodatni oferuje dobry kursy, a moim zdaniem i kolejne niespodzianki są prawdopodobne, bo Ford czy Wilson na pewno nie są gorsi od dzisiejszych rywali.

Kursy z Marathonu
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Z.Anda vs A.McGill
Zakłady z handicapem: Anda, Zhang (+2.5) @ 1.49 ✅ 6-3
Zakłady z handicapem: Anda, Zhang (+1.5) @ 1.92 ✅
Zwycięzca meczu: Anda, Zhang @ 2.57 ✅

McGill strasznie obniżył poziom w ostatnich tygodniach, o formie z początku sezonu może tylko pomarzyć, teraz nawet słabeusze są dla niego wyzwaniem, bo ze średniakami dostaje po prostu bęcki. W pierwszej rundzie męczarnie ze Steadmanem (6-5), a to nie wróży przełomu. Anda grać potrafi, też nie błyszczał w ostatnich miesiącach, ale w tym tygodniu pokazał klasę w 1 rundzie: wbita setka plus kilka innych znaczących podejść (63, 94, 52, 81, 81, 105). Mnie się tu widzi kolejny trudny mecz dla Szkota, włącznie z porażką.

R.Day vs K.Maflin
Zakłady z handicapem: Maflin, Kurt (+1.5) @ 1.92 ⛔ 6-2
Zwycięzca meczu: Maflin, Kurt @ 2.57 ⛔

Pojedynek dwóch breakbuilderów, ofensywnie nastawionych graczy, więc raczej stół będzie otwarty, a frejmy szybko wpadać na tablicę wyników. Nie widzę przewagi Walijczyka, forma przeciętna, umiejętności zbliżone, dlatego widzę value w Maflinie, który potrafi zrobić użytek ze swoich szans na punktowanie.

J.Robertson vs M.Davis
Zakłady z handicapem: Robertson, Jimmy (+1.5) @ 1.72 ✅ 6-2
Zwycięzca meczu: Robertson, Jimmy @ 2.24 ✅

Dla mnie bardzo zbliżone zestawienie ze wskazaniem na Robertsona. Umiejętności zbliżone, może Robertson lepiej punktuje, a Davis oczywiście większe doświadczenie, ale już forma taka sobie. Według mnie szansa dla doga tutaj oczywista, z Davisem zawsze mu się dobrze grało (h2h 2-0), a za sobą ma szybki, łatwy i przyjemny mecz 1 rundy (6-0 z Leongiem). Nie widzę powodów, żeby faworyzować Davisa.

Kursy z Marathonu
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
A.Carter vs D.Gilbert
Łącznie frejmów: Powyżej 9.5 @ 2.08 ✅ 5-6
Zakłady z handicapem: Gilbert, David (+1.5) @ 1.86 ✅
Zwycięzca meczu: Gilbert, David @ 2.46 ✅

Nie ma powodu by tak faworyzować Cartera. Umiejętności i ranking zbliżone, forma również, w tym tygodniu obaj nie mieli problemów z rywalami, różnica taka że Kapitan wbił 2 setki, a Gilbert tylko jedną. Moim zdaniem mecz bez faworyta, z dużym potencjałem overowym, w którym kwestia awansu będzie decydować się w ostatnich frejmach.

P.Lines vs L.Highfield
Zakłady z handicapem: Lines, Peter (+1.5) @ 1.86 ⛔ 2-6 ...z 2-0 na 2-6..
Zwycięzca meczu: Lines, Peter @ 2.46 ⛔

W Highfieldzie nie widziałbym faworyta nawet gdyby grał z Waldkiem Kiepskim. Trzeba mu przyznać, że ma płynność w budowaniu brejka, ale jak już układ jest klarowny, a to raczej ma większość snookerzystów, nawet niektórych amatorów. Miał chłopina też szczęście do rywali,bo trafili mu się wygodni: Un-Nooh który szybciej wbija niż myśli i słąby Wang, a i tak obu ograł cudem w decydującej partii. No więc na takim tle Lines senior wygląda bardzo solidnie: wywalił obrońcę tytułu Robertsona (bez formy zupełnie), a wczoraj potwierdził, że to nie przypadek ogrywając Wakelina (6-3). Nie widzę żadnych powodów by faworyzować młodszego Anglika, a wręcz odwrotnie.

R.Milkins vs M.Selby
Łącznie frejmów: Powyżej 8.5 @ 1.98 ⛔ 1-6

Bez przesady z tymi kursami na Mareczka. Przegrać raczej nie przegra, ale jak Wells ugrał na nim 4 frejmy, to Milkman nawet bez najlepszej formy ugra przynajmniej trzy. Selby daleki od najlepszej swojej gry, to raz, plus Milkins który wbija jak błyskawica, potrzebuje tylko szansy na punktowanie, a coś czuję, że mistrz ś wiata par ę mu sprezentuje.

Kursy z Marathonu

Michael Georgiou v Ronnie O&#39;Sullivan
Centuries gracza: Ronnie O&#39;Sullivan - powyżej 1.5 @ 2.62 ⛔ 0 tym razem bez setki..
Bet365

Ronald w dobrym nastroju to Ronald, któremu nikt nie podskoczy, zwłaszcza patrząc jaką bryndzę grają większość czołówki, zresztą już niewielu ich zostało w turnieju. Rakieta jeszcze nie stracił nawet 1 frejma za to większość frejmów wygrywa za jednym zamachem: w 1 rundzie 3 setki, wczoraj do r zucił kolejne dwie. Dzisiaj bardzo wygodny rywal, więc też powinno być sporo szans na punktowanie.

I jeszcze jeden typ na jutro:

Fergal O &#39; €™Brien v Stephen Maguire
Centuries gracza: Fergal O &#39; ™Brien - powyżej 0.5 @ 4.00 ⛔ 96 tylko blisko, szkoda..
Bet365

Fergal wbija w poprzednim meczu 5 setek, a tu dają taki kurs na jego brejk +100? Nie ma się zastanawiać. Nawet jeśli to był tylko jeden jedyny w jego karierze dzień konia, który się nie powtórzy to taki kurs trzeba spróbować. Tym bardziej, że Mags też może pomóc, bo forma daleka od ideału.
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Z.Yuelong vs Y.Bingtao
Łącznie frejmów: Powyżej 9.5 @ 1.952 ✅ 6-5

Dwaj kumple z reprezentacji, nawet już zdążyli wygrać wspólnie MŚ par snookerowych. Podobny wiek, podobne umiejętności, chyba więcej ogrania ma Yuelong, ale obaj znają się jak łyse konie, więc trudno będzie o jakie ś zaskoczenia. Dla mnie wiele wskazuje na overowy scenariusz, tym bardziej zachęcający, że ciężko wytypować faworyta.

Y.Delu vs L.Brecel
Zakłady z handicapem: Delu, Yu (+2.5) @ 1.727 ⛔ 1-6
Zakłady z handicapem: Delu, Yu (+1.5) @ 2.36 ⛔
Zwycięzca meczu: Delu, Yu @ 3.42 ⛔

Ty przeciwko Brecelowi, który nie przekonuję swoją grą, a drabinkę miał wymarzoną wręcz (Mehta, Craigie), a i tak w 2 meczu musiał się nieźle gimnastykować. Chińczyk z kolei na rozkładzie Bond i Bingham, a zwłaszcza ta ostatnia wygrana w dobrym stylu i to nad graczem w formie, zrobił wrażenie. Kursy powinny być zdecydowanie bardziej wyrównane, Brecel nie jest aż takim faworytem, nie wiem czy w ogóle jest faworytem. Przynajmniej w mojej ocenie.

M.Xiwen vs M.Fu
Łącznie frejmów: Powyżej 8.5 @ 1.54 ✅ 4-6
Zakłady z handicapem: Xiwen, Mei (+2.5) @ 1.83 ✅

Rywale Fu (Boileau, McLeod) nie przeszkadzali zbytnio w pierwszych 2 rundach, urwali tylko 2 frejmy i trudno na dobrą sprawę coś powiedzieć o formie Chińczyka. Xiwen przeciwnie, 2 trudne boje z wyżej notowanymi rywalami (Lisowski, Gould), trochę powbijał (59, 93, 51, 76, 58, 68). Mam przeczucie, że może się postawić faworyzowanemu Fu, 3-4 frejmy do wzięcia.

Kursy z Marathonu
 
kidinho 4K

kidinho

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker - UK Championship 2016
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie: Jimmy Robertson v Oliver Lines
Typ: Jimmy Robertson -1,5
Kurs: 1.9⛔⛔
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Starcie dwóch Anglików w trzeciej rundzie UK Championship. Stawiam tutaj na pewne zwycięstwo starszego z nich. Jimmy prezentuje wysoką formę w turnieju oddając w dwóch meczach (format best of 11 - do 6-ciu wygranych frejmów) raptem dwa frejmy. Oba w drugim meczu z Markiem Davisem, gdzie nie był uznawany za faworyta. Oba te frejmy również Mark wygrał wygrywającym podejściem (89,107). Jimmy punktuje świetnie (61x2,71x2,84,140). Pewny przy stole. Otworzyła się przed nim wielka szansa awansu do czwartej rundy , gdyż Oliver sensacyjnie wręcz pokonał w drugiej rundzie Judda Trumpa w stosunku 6-2. Próżno jednak w tym meczu szukać wysokich brejków. W pierwszej rundzie młody Lines dopiero w deciderze odprawił O&#39;Donnella. Oliver w tym sezonie prezentuje się bardzo kiepsko. Kursy wyjściowe szybko zostały zredukowane z 1.8 na 1.57. Uważam, że Jimmy bez większych problemów odprawi młodego Linesa unikając decidera i zamelduje się w czwartej rundzie. Dla odważnych &quot;lider po 4 frejmach&quot; - Jimmy Robertson 2.4⛔
Edit: Mam nadzieję, że jedynie ja popłynąłem na Jimmym, który nie istnieje w tym meczu, wszystko oddaje młodemu z zapisu punktowego. Tragedia.
Edit 2: Jimmy nie przekroczyl w zadnym brejku 35 pkt.
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
D.Dale vs S.Murphy
Łącznie frejmów: Powyżej 8.5 @ 1.73 ✅ 5-6
Łącznie frejmów: Powyżej 9.5 @ 2.68 ✅

Nie ma co aż tak faworyzować Murphy’ego, forma jeszcze nie ta, a Dale to rutyniarz, który wie jak zablokowa ć stół, zresztą samemu tez potrafi zapunktować.

J.Robertson vs O.Lines
Zdobywca najwyższego brejka: Robertson, Jimmy @ 1.67 ⛔ ale go młody zjadł.. 0-6 i podobnie w brejkach &lt;50-90

Lines sprawił jedną z większych sensacji zaskakująco łatwo ogrywają c Trumpa, ale też kto widział mecz to wie, że ograł faworyta w grze taktycznej, o która go nikt nie podejrzewał. W podejściu raczej bez fajerwerków w obu meczach (50, 80, 62, 61). Robertson za to pokazuje, że renoma wbijacza nie wzięła się znikąd (61, 71, 71, 140, 84, 61). Nie wiem kto wygra, ale stawiam że wyższy brejk padnie łupem starszego Anglika.

M.Stevens vs J.Perry
Łącznie frejmów: Powyżej 8.5 @ 1.44 ⛔ 6-2
Łącznie frejmów: Powyżej 9.5 @ 2.12 ⛔

Dla mnie zestawienie overowe, trudno wskazać jednoznacznego faworyta wobec nieregularnej formy Perryego, poziomy obu gracze się po prostu wyrównały. Raczej awans dla faworyta, ale nie przyjdzie mu on łatwo.

M.Williams vs R.Walden
Łącznie frejmów: Powyżej 8.5 @ 1.39 ✅ 6-5
Łącznie frejmów: Powyżej 9.5 @ 2.02 ✅
Jaki będzie najwyższy brejk: Poniżej 110.5 @ 1.90 ✅ 91

Obaj z ustaloną renomą ś wietnych breakbuilderów, ale jakoś w tym tygodniu niespecjalnie się z nią obnoszą, tylko jedna setka Williamsa (121), a poza tym obaj bez szału (Williams 73, 51, 81, 67, Walden 81, 91, 79, 68, 80, 89). Linia na najwyższy brejk wystawiona tak, że obejmuje też niższe setki, dla mnie to ciekawy bet w takich okolicznościach. A co do wyniku końcowego, to mecz bez faworyta, z dużym potencjałem na zacięty mecz do końca.

Kursy z Marathonu
 
W 103

wrona666

Użytkownik
UK Championship się rozkręca, w dziale poza Psotnickiem rzadko ktoś podsuwa swoje pomysły, więc postanowiłem coś naskrobać:

Fergal O&#39;Brien - Stephen Maguire
Typ: O&#39;Brien +2,5 frejma @ 1.80 (MarathonBet)

Po bardzo dobrym wrześniu (półfinały Shanghai Masters i 6Red Championship) Mags wrócił do dyspozycji, w której znajduje się przez większość czasu w ostatnich sezonach - solidnego średniaka. Tegoroczne UKC zaczął nieźle, od ogolenia dwóch Chińczyków, jednak punktowo - poza setką - wygląda dość średnio. A już w porównaniu z tym, co wyczyniał w meczu z Hawkinsem O&#39;Brien - wręcz blado. Niebędący wirtuozem snookera Irlandczyk z Północy zagrał chyba mecz życia, wbijając w meczu do 6 wygranych partii aż 5 brejków stupunktowych. W pierwszym meczu także wypadł lepiej niż Szkot (4 brejki 50+, w porównaniu do dwóch Stephena), dodając do tych czynników dobrą dyspozycję Fergala w poprzednim turnieju (półfinał) skorzystanie z handicapu dającego mu dwa frejmy zapasu wydaje się dobrą okazją na łatwy zarobek.

Dodatkowo za przysłowiowe &amp;quot;drobne&amp;quot; można zagrać wyższego brejka O&#39;Briena, w Betssonie na ten zakład mamy kurs 2.60.

Zhang Anda - Mitchell Mann
Typ: Mann +2.5 frejma @ 1.74 MarathonBet

Chyba zbytnio faworyzują Chińczyka bukmacherzy w tym pojedynku równolatków. Ten sezon dla Manna bardzo nieudany, na pewno liczył, że po debiucie w Crucible w kwietniu tego roku jego przygoda ze snookerem nabierze rozpędu, tymczasem on od maja do listopada wygrał tylko raz. Zwiastunem poprawy był wyrównany bój z Dingiem w IC (5-6), w którym wbił aż 6 brejków 50+. Z NIO wyrzucił go co prawda już w drugiej rundzie wspomniany w poprzedniej analizie O&#39;Brien, w Yorku jednak jak do tej pory idzie mu świetnie - oba zwycięstwa odniósł nad faworyzowanymi zawodnikami (Wilson, Baird), kilkukrotnie kończąc partię za jednym zamachem (92, 73, 70, 69). Anda ten sezon ma lepszy, zdarzyło mu się nawet wygrać z Trumpem, w poprzednim turnieju wypunktowany przez O&#39;Sullivana, zdążył jednak przebrnąć dwie rundy, tutaj świetny pierwszy mecz z Tianem, w drugim ograł faworyzowanego, acz będącego pod formą McGilla, w słabym, bo zwieńczonym tylko jedną 50ką spotkaniu. Faworyta typować tu bardzo trudno, dlatego też dysproporcja kursowa zachęca do grania na Manna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Panowie a kto z wieczornej sesji ???
Plis, jednozdaniowe pytanie nie zachęca do dyskusji. Warto byłoby dodać coś od siebie, jakie ty masz przemyślenia o danych meczach itp.
---------------------
Cały turniej stoi dogami i w wieczornej sesji tez powinni mieć dużo powiedzenia. Bo faworyci z jakimi grają prezentują chwiejną i nieregularną formę. Właściwie każdy mecz taki jest, nawet Ding lubi się czasem zawiesić, podobnie jak Jones umie mieć długie momenty natchnionej gry. Jeśli to się zgra to szansa przed Walijczykiem (w ogóle Walijczycy w tym roku wyjątkowo się dobrze sprawują w UKC) dużo większa niż wskazują kursy.
D.Junhui vs J.Jones
Łącznie frejmów: Powyżej 8.5 @ 1.73 ⛔ 2-6
Zakłady z handicapem: Jones, Jamie (+2.5) @ 2.21 ✅

Co do reszty to najwięcej nadziei pokładam w O&#39;Brienie i nie chodzi o tej jego wybitny występ w poprzedniej rundzie (5 setek w meczu! Pierwszy raz w historii taki wyczyn), bo to się raczej nie powtórzy. Bardziej typuje przeciwko Maguire&#39;owi, który od początku sezonu gra w kratkę, żeby nie powiedzieć że słabo. W UKC nie miał na razie z kim przegrać (Yupeng słaby, Xintong nieopierzony jeszcze). Zobaczymy co zrobi przeciwko Fergalowi, tak czy siak kursy przesadzone, podobnie na setkę Irlandczyka, ale to już pisałem wczoraj.
F.O&#39;Brien vs S.Maguire
Zakłady z handicapem: O&#39;Brien, Fergal (+2.5) @ 1.80 ✅ 5-6
Zakłady z handicapem: O&#39;Brien, Fergal (+1.5) @ 2.40 ✅
Zwycięzca meczu: O&#39;Brien, Fergal @ 3.50 ⛔

W pozostałych 2 meczach również pary bardziej wyrównane niż pokazują kursy. Allen wbił maksa, parę setek a i tak męczy bułę z przeciętniakami (Zhe, Lawler). Więc czemu miałoby mu łatwiej się grać z Dayem?
M.Allen vs R.Day
Zakłady z handicapem: Day, Ryan (+2.5) @ 1.60 ✅ 6-5
Łącznie frejmów: Powyżej 9.5 @ 2.17 ✅

W meczu Andy z Mannem również nie ma co faworyzować Chińczyka, ograł graczy bez formy (Pengfei, McGill), w jednym wbijał jak szalony, by w drugim nie mógł wbić nawet 50. Dużo bardziej regularny wydaje się Mann, który ma na rozkładzie też lepszych graczy (Wilson, Baird). Najpewniej skończy się na wyrównanym boju, bo dla obu to szansa na życiowy wynik, pewnie będzie sporo nerwów, a to też dobre okoliczności do overów i dodatnich handicapów.
Z.Anda vs M.Mann
Łącznie frejmów: Powyżej 8.5 @ 1.50 ✅ 6-3
Zakłady z handicapem: Mann, Mitchell (+2.5) @ 1.74 ⛔
Zakłady z handicapem: Mann, Mitchell (+1.5) @ 2.28 ⛔
Kursy z Marathonu
 
C 581

czajnol

Użytkownik
John Higgins + Ronnie O&#39;Sullivan 1.80 bet 365 ✅✅✅
Dzis ide w takiego doubla co do meczu Higgins vs Allen to tu faworyt jest dla mnie wyrazny I jest to John ktory w ostatnim czasie zlapal forme bliska jego najlepszej gry , ostatnie wygrane turnieje o tym swiadcza a I kto oglada to widzi , mocne punktowanie nie duzo bledow no moim zdaniem wszystko gra I buczy , Mark Allen to solidniak napewno sie postawi wczoraj ladny comeback do meczu , ale mysle ze na Higginsa w tej formie to bedzie za malo
Drugi typ na podbicie kolejny raz przeciwko Stevensowi lecz teraz bedzie gral z zabojca O Sullivanem ktory rozjezdza w UK wszystko co ma na drodze gra genialnie I nie ma tu Stevens wiekszych szans nie oszukujmy sie.
Do tego Ronnie O&#39;Sullivan wygra UK Championship po 2.20 bet365 kurs moze I nie powalajacy ale naprawde Ronnie tutaj odpalil duzo faworytow juz sie posypalo z glownych zostal Selby I Higgins ktorzy przez Ronniego w tej formie sa spokojnie do lykniecia, osobiscie obstawiam final O&#39; Sullivan vs Higgins I tym razem triumf Rakiety .
 
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
John Higgins to win + Ronnie O&#39;Sullivan over 0.5 centuries @ 2.26BET365 ✅ ✅
Ronnie ładnie zaczyna.
Tak jak myślałem, Allen za bardzo na hura. Mimo to nie przekonał mnie Higgins jakąś super grą. Jak dla mnie z Selbym poleci.
Podobnie jak kolega wyżej robię kupon z tych samych graczy ale trochę inny.
Najpierw o Higginsie i Allenie. To co zrobił Allen wczoraj pewnie wiele osób zadziwi i powie &quot;wow ale come back, pewnie teraz pójdzie do finału&quot; jak to widzę trochę inaczej. To co pokazał wczoraj Allen z Dayem było momentami żenujące. Mark miał tyle okazji które pudłował śmiejąc się, że w pewnym momencie pomyślałem, że sprzedał ten mecz i prosił żeby go w końcu Ryan wygrał, ale ten po prostu dostał swojego paraliżu mózgu. Day miał dobrą okazję do prowadzenia na 5-1, ale oczywiście oddał, bo inaczej tego powiedzieć nie można. Proste pudło. Potem praktycznie pudłował wszystko, nawet najprostsze bile czy to na długich czy na krótkich dystansach. Allen ostatecznie wyszedł na prowadzenie i wygrał decidera który również był śmiechem na sali jak dla mnie. Higgins jest po prostu o wiele bardziej stabilniejszy i o wiele bardziej regularny jak dla mnie. Może nie połyka wszystkich do zera czy jednego ale póki co dobrze kontroluje swoje pojedynki. Jak miałbym typować wynik byłoby to 6-3, 6-4 dla Higginsa.
Rakieta natomiast idzie jak burza w tym turnieju, ale bez przesady jakich on miał przeciwników. Jak dla niego to kelnerzy. W poprzednim meczu tak jak Psotnick naciąłem się over 1.5 setki, a o dziwo nie wpadła nawet jedna. W trzech spotkaniach zrobił Ronnie 5 setek, w pierwszym meczu 3, potem 2 i ostatnio 0. Tendencja spadkowa, więc teraz słupek musi pójść do góry i nie wierze w to, że tym razem nie wbije nawet jednej setki w szczególności, że przychodzi mu to z taką łatwością. Dzisiaj moim zdaniem spacerka Ronnie nie będzie miał jak wcześniej do zera albo jednego i z 2-3 okazję na zrobienie dobrego podejścia będą i to bardziej z inicjatywy Anglika, a nie z błędu Walijczyka.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Fu - O. Lines typ 2 kurs 3.2 Pinnacle⛔ 6-0
Kursy wystawione to moim zdaniem duże nieporozumienie. Syn Petera w świetnej formie mimo, że ojciec już odpadł. Bardzo spokojna gra Oliviera z Trumpem i pewna wygrana później zdemolował mniej znanego z Robertsonów Jima 6-0. Natomiast Marco ostatnio gra bardzo przeciętnie co potwierdził w meczu z Xiwen gdzie wykradł dwa frejmy dzięki frajerstwu Xiwen przy stanie 3-2 dla siebie oraz 5-4. Gdyby nie to już by Fu mógł odpaść. skuteczność na długich bilach poniżej 50%. Dzisiaj moim zdaniem warto spróbować gry na Linesa zwłaszcza po takim kursie.
 
paul_trunks 13,2K

paul_trunks

Użytkownik
Podobnie jak kolega Psotnik też obstawiałem setkę Fergala ale zabrakłao raptem 4 punktów.
Proponuję trebelek na dzisiejszą sesję:
Matthew Stevens vs Ronnie Osullivan
Handicap (+4,5) Matthew Stevens @ 1,22 ✅
Marco Fu vs Olivier Lines
Handicap (+3,5) Olivier Lines @ 1,30 ⛔
Zhang Anda vs Mark Selby
Handicap (+4,5) Zhang Anda @ 1,25 ⛔
AKO: 1,98 Bet365 ⛔
Ronnie idzie przez turniej w swoim niszczycielskim stylu oddając w 3 meczach zaledwie jednego frejma. Niewątpliwie jest faworytem do wygrania tego turnieju. Jego przeciwnikiem w kolejnej rundzie będzie Stevens który daleki jest od formy sprzed lat. Mimo to odprawił w turnieju Cahila, Whita oraz Perrego, nie wierzę, że nie ugra chociaż 2 frejmów.
W kolejnym meczu zmierzą się Marco Fu (notabene imponujący mi swoim opanowaniem i stylem) oraz młody Olivier Lines który pozmiatał w ostatniej rudzie J. Robertsona a wcześniej wypalonego Trumpa. Jak pokazał ten turniej dogi radzą sobie całkiem nieźle, Marko wygra ten mecz ale 3 frejmy jak najbardziej do urwania przez anglika.
3 mecz to starcie Chińczyka z aktualnym mistrzem świata który kilka dni temu rozjechał beznadziejnego Milkinsa. Selby w każdym meczu ładuje setkę ale mimo to wydaje mi się, że nie jest w optymalnej formie ale i tak jest bardzo groźny. Anda również ma smykałkę do wysokich brejków a to, że odprawił już 3 rywali napawa optymizmem i nadzieją na urwanie 2 frejmów.
Dogi do boju!
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Z.Yuelong vs S.Murphy
Łącznie frejmów: Powyżej 8.5 @ 1.62 ⛔ 2-6 po przerwie Chinol jak sparaliżowany.. z 2-2 na 2-6
Łącznie frejmów: Powyżej 9.5 @ 2.43 ⛔ 2-6

Murphy nie przekonuje od początku sezonu i w tym tygodniu tylko t potwierdza. Wczoraj cudem wygrał z Dale’em, a miał już 5-2 i wystarczyło tylko zamknąć mecz. Tymczasem musiał czekać na pecha rywala w deciderze, który umożliwił mu wygraną. Dlatego takie faworyzowanie Anglika nie ma żadnego uzsadanienia, mnie osobiście nie zdziwi nawet wtopa, ale bardziej prawdopodobne jednak overy. Yuelong dobry run w tym tygodniu, w 2 ostatnich wygranych meczach z Holtem i Bingtao prawie każdy frejm wygrany za jednym zamachem (93, 81, 68, 61, 61, 69, 96, 71, 53, 84). Dla mnie to wystarczający argument za młodym Chinolem, Muprhy daje pograć każdemu, ale nie każdy potrafi z prezentów zrobić frejma. Yuelong jak widać nie ma z tym problem i tu widzę szansę na wyrównany mecz, a może nawet niespodziankę.

M.Stevens vs R.O&#39;Sullivan
Łącznie frejmów: Powyżej 8.5 @ 1.82 ⛔ 2-6

Dodatkowo coś czuję, że Ronnie dzisiaj będzie musiał się trochę pomęczyć. Do tej pory miał wymarzoną drabinkę ze słabeuszami, którzy mogliby mieć problemy z niektórymi Polakami. Wszystkich rozbijał w pył, ale dzisiaj to nie musi się powtórzyć, Raz że nie miał go kto sprawdzić, grał na luzie, bo żaden błąd własny nie groził stratą frejma, bo rywale nie byli w stanie wbić 30 w podejściu. Stevens to jednak inna półka, przede wszystkim to rutyna, kilka tytułów na koncie, 2x finalista MŚ, nie ma mowy, żeby zaczął się modlić do boskiego Ronalda. Tym bardziej, że paradoksalnie Ronnie daje pograć, nie jest bezbłędny w żadnym razie. A że kursy takie, że nawet 3 frejmy Walijczyka to już niezły kurs, więc ja w to wchodzę.
Kursy z Marathonu
 
W 103

wrona666

Użytkownik
Mark Selby - Zhang Anda
Typ: Anda +3,5 @ 1,69 (MarathonBet)
over 8,5 frejma @ 1,83 (MarathonBet)

Wczoraj grałem przeciwko Chińczykowi, dziś zmiana strategii. Zhang wypunktował Manna dwoma setkami i kilkoma innymi, niezłymi brejkami, pokazując, że ubogi w brejkowe żniwo mecz z McGillem należał raczej do wypadków przy pracy. Dziś poprzeczka podniesiona o wiele wyżej, rywalem mistrz świata Selby, trudno jednak nie odnieść wrażenia, że z tak grającym Selbym ktoś w miarę &quot;ogarnięty&quot; jest w stanie powalczyć. Mareczek nie gra tu źle, 4 wbite setki to przyzwoity wynik, jednak oddanie kiepskiemu Wellsowi aż czterech partii daje nadzieję na dobry wynik. Tym bardziej, że MS jest w mocniejszej połówce drabinki, w ćwierćfinale Higgins/Allen, w półfinale teoretycznie Murphy/Mags... Wątpliwe, by mając w perspektywie takich rywali, Selby zagrał dziś na sto procent i nie oddał rywalowi przynajmniej trzech frejmów.
Przesadą jest też kurs 3.38 na najwyższy brejk Chińczyka - porównując ich dokonania na tym turnieju (Anda 125, 105, 105; Selby 120, 102, 101,100) widać, że typ ma szanse powodzenia.

Marco Fu - Oliver Lines
Typ: Fu wyższy brejk @ 1,53 (Marathon)

Fu jak na razie nie zachwyca w tym turnieju, ale też cały sezon jak na gracza tej klasy kiepściutki - dość powiedzieć, że nigdzie do tej pory nie doszedł tak daleko, jak tutaj, czyli 1/8 finału. Jest jednak element, za który można Marco w tym UKC pochwalić, mianowicie wbijanie setek. Każdy mecz kończył z jednym wbitym brejkiem trzycyfrowym, i to zawsze było to podejście wysokie, 120+.
Jego dzisiejszy rywal to sprawca największej sensacji tegorocznej edycji imprezy w Yorku, gdyż wyrzucił z niej Judda Trumpa. W trzeciej rundzie zdemolował J. Robertsona, jednak jak dotąd nie wbił żadnej setki, kończąc podejścia zazwyczaj przy 60-70 punktach na liczniku.
Lines miał niższy brejk w dwóch z trzech swoich wygranych spotkań (Trump, O&#39;Donnell), więc i Fu powinien go w tej statystyce pokonać.
 
C 581

czajnol

Użytkownik
Mark Selby vs Zhang Anda
Typ - Selby over 0.5 century 1.80 bet365 ✅✅✅
Nie grywalem wczesniej tego typu zakladow no ale patrze I taki kurs na setke Selbiego to trzeba sprobowac , kazdy wie ze Mark potrafi wbijac setki plus mysle ze szans dzis bedzie co niemiara Bo Anda napewno bedzie takie z9stawial , gram to na wieczorna sesje Bo innych sensownych typow nie widze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 581

czajnol

Użytkownik
John Higgins vs Mark Allen
Typ - Higgins over 0.5 century 2.10 bet365 ✅✅✅ (Na Zdrowie;) )
Powiem szczerze ze bardzo podobaja mi sie te kursy na 100 dla poszczegolnych graczy , w meczu do 6 wygranych kurs na takiego break buidera jakim jest Higgins tym bardziej w aktualnej formie jest naprawde atrakcyjny, tu szanse Allen napewno bedzie dawal co bylo widoczne w ostatnim meczu, przyznam imponuje mi gra Higginsa w ostatnim czasie I nie widze tu przeciwwskazan na conajmniej 1 seteczke dzisiaj , mam pograne zwyciestwo Higginsa dzis I mysle ze rowniez uraczy nas 100 , uwazam ze warto po tym kursie.
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
J.Higgins vs M.Allen
Zdobywca najwyższego brejka: Allen, Mark @ 2.04 ✅ 101-105

J.Jones vs D.Gilbert
Zdobywca najwyższego brejka: Gilbert, David @ 1.727 ⛔ 95-&lt;50 Gilbert dno dna, poziom amatorów, nie mógł wbić 30 z otwartego stołu..

Dobre kursy na wyższe brejki. Allen nieregularny, męczy się nawet ze słabeuszami, ale punktuje od początku turnieju świetnie. W każdym meczu co najmniej setka (w sumie 5, w tym maks 147), i to zwykle gruba (136, 132, 137, 147, 136 ), do tego parę innych prawie setek (95, 84, 95). Taki to jest gracz, że w jednym frejmie pudłuje banalne wbicie, by w następnym zasadzić długą czerwoną i wyczyścić stół. Z Higginsem pewnie nie będzie miał tylu szans co wcześniej, ale on niewiele potrzebuje. Podobna sprawa z Gilbertem, w tym tygodniu punktuje wyraźnie lepiej od rywala, sporo wygrywających brejków, w tym 3 setki (81, 69, 77, 94, 102, 80, 108, 126). Tym czasem Jones tylko okazjonalnie szaleje w podejściu (75, 55, 59, 127, 63, 80, 61, 55, 51), a co ważniejsze nie przeszkadza mu to ogrywać nawet czołówki, np. Dinga ograł wysoko ledwo przekraczająć 60. I tak może być również dzisiaj, taki łamaniec, że Gilbert wbije wyższego brejka, ale awans dla Jonesa.

J.Jones vs D.Gilbert
Zwycięzca meczu: Jones, Jamie @ 2.57 ✅ 6-2 Gilbert pomagał jak mógł i dopiął swego.

Kursy z Marathonu
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
paul_trunks 13,2K

paul_trunks

Użytkownik
Luca Brecel vs Stephen Maguire
over 0,5 century w meczu @ 1,72 ✅ 101 w 3 frejmie
Maguire over 0,5 centuries @ 2,20 ✅ j.w. + 112 fuksem
Moim zdaniem wysoki kurs na oba zdarzenia. Po pierwsze Mags w ostatnich 10 meczach tylko raz nie wbił setki, w niektórych miał nawet po dwie. Nasuwa się myśl, że sam powinien pokryć linię. Luca w drugim meczu wbił 2 setki więc potencjał na over jest. Przy takich kursach i co najmniej sześcio frejmowym meczu biorę z pocałowaniem ręki. Szansa musi się pojawić.
Kursy z Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
H 1K

horosz

Użytkownik
(1)
Liam Highfield vs Mark Williams
Typ: Mark Williams (-1.5)
Kurs: 1.57
BET 365

Luca Brecel vs Stephen Maguire
Typ: over 8.5 freama
Kurs: 1.40
BET 365

AKO @ 2.20
Dogi w tym turnieju świetnie sobie radzą ale chyba powoli czas na małą selekcję - i mam tu na uwadze Highfielda, który wyczerpał limit szczęścia w pierwszych 2 meczach (Thep Un, Wang). W III rundzie pokonał przeciętnego Linesa, który nie zaliczył wtedy dnia ,,konia&quot;. Tym razem trafia na doświadczonego Marka, który jest solidny i konsekwentny - ostatnio pomęczył się z Waldenem ale dzisiaj powinno mu być łatwiej. 3-4 freamy Liama to moim zdaniem Max.
W drugim przypadku daję trochę więcej szansy Brecelowi, który ostatnio odciął od stołu Yu Delu (liczyłem na wyrównany pojedynek). Ma on większy potencjał do budowanie breaków (2 setki w turnieju) i potrafi wykorzystywać szanse, które powinien otrzymać od Stephana. Liczę, że postraszy dzisiaj Szkota, a przynajmniej ugra 3 freamy.
(2)
Brecel vs Maguire
Typ: Over 0.5 centuries w meczu (@ 1.72) ✅
Typ: Brecel over 0.5 centuries w meczu (@4.33)

BET 365​

Mecz z większym potencjałem na setki. Jeden i drugi już zbierał 3cyfrowe wyniki i czemu dzisiaj miałoby się to nie powtórzyć. Opcja na Brecela dla odważniejszych ale ja spróbuje. Kurs bardzo, bardzo fajny - a 1-2 szanse z dobrym układem powinien dostać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom