>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UK Championship 2016 (22.11-4.12.2016)

Status
Zamknięty.
C 581

czajnol

Użytkownik
Stephen Maguire vs Luca Brecel
Typ - Stephen Maguire 1.50 bet365 ⛔⛔⛔ (Jednak cienko Maguire)
No coz troche poszlo to gram dalej choc ten mecz spokojniej na lepsze ogladanie, do meczu wedlug mnie mlody dzis poleci , niby tam forme zlapal ale gra z duzo bardzej doswiadczonym wyga ktory gdy jest w gazie gra na bardzo wysokim poziome , ranga turnieju bardzo wysoka I jezeli Maguire nie bedzie pokazywal swojej nonszalancji ktora niestety mu sie zdarza mysle ze ogarnie mecz , mlody gra fajnie ale mysle ze etap I ranga turnieju moze go ciut spalic w tym meczu, pozatym nie za bardzo go lubie wiec kibicuje Maguierowi.
 
szakal1991 362

szakal1991

Użytkownik
Może zacznę od tego co dziś chce wam przekazać , mianowicie otworzyć oczy i pokazać co tak naprawdę daje pieniądz w snookerze.


Po co na siłę grać mecze 50/50 czy grać jakieś winy faworytów &lt; 1,40 a nie wiadomo czy wygra , jak fajnie wychodzą im budowy breaków.
Kto już troszkę siedzi w snookerze ( pamięta czasy Assitalia na forumku ;))
To wie że da się na snookerze zarobić , w takim formacie jaki mamy to zakłady na setki poszczególnych zawodników ( szczególnie tych co potrafią i lubią to robić ) to są tak zwane must bety , ale do konkretów

TODAY

Zacznę od dla mnie najpewniejszego dziś typu
Selby 100 @ 1.90 8/10✅✅✅
Murphy 100 @ 1.72 7/10 ✅✅✅✅
Fu 100 @ 1.83 5/10
Sullivan 100 @ 1,44 5/10
( dlaczego nie 10/10 , no bo Ronald i on może wbić 4 może żadnej jak ze Stevensem i kurs nie zachęca do grania.)

Analiza do typu jest uważam zbędna co tu dużo pisać chłopaki praktycznie w każdym spotkaniu wbijają 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
paul_trunks 13,2K

paul_trunks

Użytkownik
Witam,
Kurs na Higginsa 2,3 z Selbym chyba warto zagrać? Wedługo mnie szanse 50/50. Co sądzicie panowie?
Dla mnie 60/40 na korzyść Selbiego, wczoraj Higgins pudłował niemiłosiernie, gdyby nie luzacko olewacki styl Allena który też marnował stu procentowe okazje mecz ułożył by się całkiem inaczej. Tak czy owak jest w ćwierćfinale ale moim zdaniem Selbiego nie przejdzie.
Na dzisiaj oczywiście setki:
John Higgins vs Mark Selby
Selby over 0,5 centuries @ 1,80 ✅ 119pkt Dzięki John ;)
over 1,5 centureis w meczu @ 2,20 ✅ Jasiek się obudził, 119 Selby, 112 John
Dubel
Mark Williams vs Ronnie Osullivan
Ronnie Osullivan over 0,5 centuries @ 1,44 ⛔ okazji było sporo
Jamie Jones vs Marko Fu
Marko Fu over 0,5 centuries @ 1,66 ⛔ j.w.

AKO: 2,39 ⛔
BET365
Ziarna zostały oddzielone od plew, w ćwierćfinałach meldują się dzisiaj topowi brejk buliderzy:
Mark Selby - ostatnie 13 meczy i tylko raz lekko poniżej setki, w pozostałych spotkaniach conajmniej jedna lub dwie setki. Jak się chłop dopadnie do przejrzystego układu to czyści jednym podejściem.
Ogólnie w karierze wbitych już 446 setek co daje mu 5 miejsce na liście wszech czasów. Bieżący sezon to natomiast 26 takich podejść co stawia go na 3 miejscu za Osullivanem i Higginsem (różnica raptem jednej setki).
John Higgins - 3 na top liście wszechczasów i okupujący wspólnie z Ronniem 1 miejsce w sezonie pod względem centuries. Wczoraj słabsze punktowanie, ale jeszcze słabszy pod względem celności Allen zrobił swoje.
Marco Fu - 8 miejsce w historii oraz dość odległe 13 w tym sezonie. Optymizmem napawa jednak fakt, że w tym turnieju punktuje jak z nut, wbił dotychczas 4 brejki 110+ (114, 118, 128, 125) oraz sporo brejków 50+. Może nie miał najmocniejszej drabinki turniejowej, ale jak pokazuje rzeczywistość dogi też potrafią dać w kość.
Ronnie Osullivan - Dla mnie Michael Jordan snookera, wybitny nawet na tle legendarnych mistrzów. Na drugie ma &quot;setka&quot;. Top 1 wszech czasów oraz nr 1 tego sezonu w rankingu brejków 100 punktowych. Kwestia pokonania bariery 1000 setek jest tylko kwestią czasu, gdzieś słyszałem, że chce zakończyć karierę jak dobije do tego tysiąca (czy to prawda? nie wiem)
Rakieta wbił w tegorocznyn UK Championschip 6 setek w 3 meczach. Dzisiaj do zdemolowania przeciętny Williams. Odnoszę wrażenie, że im lepiej opłacany turniej tym Ronnie lepiej gra ;)
Tak więc panowie z Anglii i Hong Kongu proszę dać nam dzisiaj zarobić ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Mark Selby to win + Ronnie O&#39;Sullivan to win @ 1.97 BET365 ✅ ✅
Świetny come back Higginsa, niestety nic nie dał. Mareczek prawie prowadził 4-0, ale wpadł w dołek. Ważne, że wygrał
Dla mnie forma Higginsa już przeminęła i nie wróci z takim impetem i precyzją jak w poprzednich turniejach. Z Allenem kiepsko na długich zagraniach, na krótkich też bez rewelacji. Niby wygrał i to w takim stosunku jak pisałem w swoim poście, ale nie pokazał czegoś nadzwyczajnego. John pokazał wczoraj jak szybko stacić przewagę i kontrolę nad meczem z 0-2 na 3-2 i tak na prawdę gdyby nie temperament i bezmyślna gra na hura Irlandczyka to Higgins mógłby wczoraj przegrać.
Typ głównie przeciwko Higginsowi, który kuleje z precyzją. Będzie miał w meczu większy problem żeby samemu rozpocząć dobrze brejka, nie będzie już tylu darmowych okazji jak w meczu z Allenem.
Wczoraj w deciderze między Williamsem, a Highfieldem ewidentnie zjadły Anglika nerwy. Miał układ z którego spokojnie mógł wygrać, ale zły wybór czerwonej + proste pudło zdecydowało o jego losie.
Walijczyk nie punktuje tak jak O&#39;Sullivan, popełnia więcej prostych błędów po których ktoś taki jak Ronnie będzie kończył cały układ. Rakieta jest w formie i widać, że nie przyjechał tu pajacować. Wszystkie argumenty wskazują na to, że Anglik wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Po co na siłę grać mecze 50/50 czy grać jakieś winy faworytów &lt; 1,40 a nie wiadomo czy wygra , jak fajnie wychodzą im budowy breaków.
Kto już troszkę siedzi w snookerze ( pamięta czasy Assitalia na forumku ;))
To wie że da się na snookerze zarobić , w takim formacie jaki mamy to zakłady na setki poszczególnych zawodników ( szczególnie tych co potrafią i lubią to robić ) to są tak zwane must bety , ale do konkretów
TODAY
Zacznę od dla mnie najpewniejszego dziś typu
Selby 100 @ 1.90 8/10
Murphy 100 @ 1.72 7/10
Fu 100 @ 1.83 5/10
Sullivan 100 @ 1,44 5/10
( dlaczego nie 10/10 , no bo Ronald i on może wbić 4 może żadnej jak ze Stevensem i kurs nie zachęca do grania.)
Analiza do typu jest uważam zbędna co tu dużo pisać chłopaki praktycznie w każdym spotkaniu wbijają 100
Fajna seria i kupon, ale żeby wychwalać te typy pod niebiosa to bym uważał. Z setkami to jest tak, że czasem wchodzą hurtem, ale często jest w drugą stronę. Ten turniej akurat to wysyp setek chyba idą na jakiś rekord.

J.Higgins vs M.Selby
Number of Century Breaks: Powyżej 1.5 @ 2.46 ✅ 2 (Selby 119, Higgins 106)

Raz że kurs wyższy niż u konkurencji, dwa, że powinni pograć 9-10 frejmów a to wystarczający czasu i okazji by wbić przynajmniej 2 setki. O umiejętnościach budowania brejków nawet nie wspominam, bo obaj to najlepsi spece w historii w tej materii, w sumie mają ponad tysiąc setek w karierze.

L.Brecel vs S.Murphy
Number of Century Breaks: Brecel, Luca - Powyżej 0.5 @ 4.333 ⛔ Brecel słabiutki, chyba spalił się psychicznie, Murphy nic nie grał, a i tak nie był nawet zagrożony

Trochę mnie dziwi aż taki kurs setkę Brecela, fakt ostatnio nie wbijał, ale to nie znaczy że nie zacznie, smykałę ma do tego niebywałą, a i forma jak widać dopisuje. Murphy daje pograć rywalom, tylko nie wszyscy potrafi ą z tego skorzystać, młody Belg to ma, tylko potrzebuje dobrej szansy. Mam wrażenie, że dzisiaj dostać kilka.

Kursy z Marathonu
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja mam pytanie, gdzie mogę obejrzeć choć jeden z cwiecifnalowych meczów, które odbędą się dziś o 20? Bo z tego co widze Eurosport woli pokazywać jakis zjazd kobiet...
 
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ja mam pytanie, gdzie mogę obejrzeć choć jeden z cwiecifnalowych meczów, które odbędą się dziś o 20? Bo z tego co widze Eurosport woli pokazywać jakis zjazd kobiet...
Legalnie i najtaniej to oczywiście streamy na stronach buków, np bet365 czy unibet z tym żeby oglądać musisz miec tam konto, być zalogowany i mieć coś na koncie, choćby pare groszy. Z tym, że obraz w małym okienku i bez komentarza. Jest jeszcze Eurosport Player http://pl.eurosportplayer.com czyli taka multimedialna platforma gdzie pokazują wiele rzeczy które nie zmieściły się na antenach Eurosportu. No z tym że to płatne chyba 15zł za miesiąc, w zależności od opcji jaka wybierzesz.
No i oczywiście mozna jeszcze szukać w necie jakichś streamów z Eurosportu brytyjskiego czy BBC bo tez transmitują.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 581

czajnol

Użytkownik
Shaun Murphy vs Mark Selby
Typ - Mark Selby 1.53 bet365 ✅✅✅
Liczylem wczoraj na Higginsa lecz coz nie dal rady cierpliwosc I konsekwencja Marka wygrala, dzis mecz z Murphym ktory wedlug mnie gra jakos bez blysku w tym UK wczoraj wygrana z Brecelem ale mlody wogule sie nie postawil dzis przeciwnik z najwyzszej polki w bardzo dobrej formie , wczoraj lekkie zastoje w grze ale to kazdemu sie zdarza , jakis nie widze tu Murphiego w finale I sadze ze Selby wejdzie do niego bez problemu .
 
paul_trunks 13,2K

paul_trunks

Użytkownik
Shaun Murphy vs Mark Selby
najwyższy brejk meczu - Mark Selby @ 1,70 ⛔ ech..
buk - Unibet
Dotarliśmy do półfinałów gdzie w pierwszym meczu spotyka się dwóch przyjaciół. W dzisiejszym spotkaniu obstawiam wyższy brejk Marka chociaż na pierwszy rzut oka szanse są 50/50 i z racji wyższego kursu należałoby typować Shauna. Powodem dla którego obstawiam jednak Selbiego jest spora ilość błędów popełniana przez tego pierwszego we wczorajszym i wcześniejszych meczach. Gdyby nie gapowatość rywali i nie umiejętność wykorzystania gro szans od Murphiego powinien się już dawno pożegnać z turniejem. Jednakże nikt nie rozlicza zwycięzców i kolega Shaun doczłapał się do półfinału.
Liczę na to, że dzisiejsze potencjalne błędy będą surowo karane przez Selbiego i to on będzie mógł pochwalić się najwyższym punktowaniem w jednym podejściu.

Zresztą jak widać na załączonym obrazku Shaun typuje przez phona podobnie jak ja ;)
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
moglby mi ktos wyjasnic dlaczego zaklad na hendi 0,5 ma wyzszy kurs

Murphy, Shaun-Selby, Mark
2.30 1.50

Murphy, Shaun-Selby, Mark H (0,5-0)
2.35 1.50

totomix
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Mark Selby (@1.53) + R&#39;O&#39;Sullivan -1.5 (@1.30)
AKO @ 1.99
Ronald przy stanie 4:2 przegrywa 3 freamy z rzędu. Niestety w dużej części na własne życzenie. Lekceważenie ? nonszalancja ? nie wiem.
Selby po przeciętnych turniejach (China Ch, Champion of Champions) zrobił sobie troszkę przerwy i tak niepozornie rozpoczął drogę do tego półfinału. Hicks, Milkins czy Anda nie są może wymagającymi przeciwnikami dla zawodnika klasy Marka Selbiego. Jednak te zwycięstwa (3 x 6:1) były pewne. Sam oglądając w między czasie jego wcześniejsze mecze bylo widać koncentracje i pewność. Na wbiciach jest bardzo dobrze, białą kieruje świetnie. Jeżeli koncentracja go nie opuszcza to mknie jak burza. I tutaj analogia do wczorajszego meczu gdzie - w pierwszych 3 freamach odciął Higginsa od stołu. A kiedy w dalszej części meczu pojawily się problemy i John wrócił to grą taktyczną, bardziej rwaną osiągnął sukces. Takie zwycięstwo z pewnością jeszcze bardziej go podbudowało. Jeżeli chodzi o Shauna to do finału trafił drogą przez: Santosa (6:3), Hulla (6:3), Dala (6:5), Yeulonga (6:2) i Brecela. Osobiście mnie nie przekonuje. Po stronie Selbiego więcej atutów.
Gram również Ronniego, który w tym turnieju gra świetnie i nie oddał nikomu więcej niż 2 freamy. Sullivan czuje moc i w półfinale powinno być jeszcze lepiej. Nie wierzę kompletnie, że Fu podejmie walkę - przy jego wczorajszym meczu z J.J mnie przy tym umocnił. Początek katastrofalny, błędy, błędy, błędy. Ronnie takie sytuacje wykrzysta z pewnością. Gram do doubla bezpieczne -1.5.
 
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
moglby mi ktos wyjasnic dlaczego zaklad na hendi 0,5 ma wyzszy kurs
Murphy, Shaun-Selby, Mark
2.30 1.50
Murphy, Shaun-Selby, Mark H (0,5-0)
2.35 1.50
totomix
Nie ma sensu pytać, tylko korzystać jak dają. Dzięki temu chociaż troche kurs przykryje podatek. Zaraz się ktoś kapnie i zmienią.
------------------------
W pierwszym półfinale nie mam faworyta, więc siłą rzeczy kurs na Szona wydaje się ciekawy, ale też nie bardzo, więc zostawiam. Za to w wieczorem wydaje się, że trochę kursy na brejki poleciały w kosmos.
R.O&#39;Sullivan vs M.Fu
Jaki będzie najwyższy brejk: Poniżej 123.5 @ 1.90 ⛔ 130 ostatni decydujący frejm... cały mecz Ronald bryndza aż się patrzeć nie chciało, prawie wtopił z 4-2 na 4-6 ale jak już udało mu się doprowadzić do decidera to na koniec musiał się wyżyć..
Zdobywca najwyższego brejka: Fu, Marco @ 3.38 ⛔ 130-100
Marathon
Przesadzony kurs na wyższego brejka, pewnie obliczony na to, że Fu w ogóle ugra 1-2 frejmy, co po pierwsze nie musi być prawdą, a po drugie jemu nie trzeba wielu szans by zbudować wysokiego brejka. Do wczoraj w każdym meczu wbijał setkę (114, 125, 128, 118), wczoraj tylko 75, ale tam ważniejszy był efekt końcowy, a nie fajerwerki. Zresztą Ronnie też w 2 ostatnich meczach posucha, bez setki Anglika, więc może maszynka do wbijania się trochę zacięła. A może po prostu im bliżej finału tym Rakieta gra uważniej przedkładając wygrane frejmy nad popisy. W każdym razie linia najwyższego brejka na poziomie 123 daje dużo miejsca poniżej, nawet na kilka setek. Też nie ma się o co bić jeśli chodzi o najwyższy brejk turnieju, bo przecież Allen wbił maksa, więc co najwyżej można wyrównać i podzielić się nagrodą. Dużo większa kasa za awans do finału i myślę, że to będzie zdecydowanie na pierwszym miejscu.
 
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ronnie O&#39;Sullivan - Mark Selby
Frame Handicap: Mark Selby +2.5 @ 1.57 ✅ 7-10
Frame Handicap: Mark Selby +1.5 @ 1.85 ✅
Zwycięzca meczu: Mark Selby @ 2.35 ✅
Betsafe

Powiedzmy sobie szczerze: wczoraj Ronnie wygrał fuksem i to dużym. Dawno nie widziałem tak słabego O &#39; Sullivana, a już po przerwie to w ogóle, banalne pudła, nie był w stanie wbić 40-50 w podejściu. W taki sposób z 4-2 szybko zrobiło się 4-5 i Fu był w podejściu na mecz. I wtedy wielki pech Chińczyka, kick przy wbijaniu czerwonego, który w ogóle zmienił jej kierunek. Ronald cudem dostał drugie życie - choć nie zasłużył - i już tej szansy nie zmarnował. Ale z taką grą nie ma czego szukać przeciwko Selby &#39; emu. Ronnie nie lubi z nim grać, bo Mareczek uwielbia gmatwać stół i czuje się w takich brudnych frejmach jak ryba w wodzie. I co ważniejsze nie potrzebuje wielkiej formy, by wygrywać turnieje właśnie dzięki defensywnym zdolnościom. Widzieliśmy to dobrze w półfinale kiedy perfekcyjnie spacyfikował Murphy &#39; ego (6-2) kilka razy kradnąc mu frejmy. Dla mnie kursy powinny być w finale bardziej wyrównane, Selby to najgorszy matchup dla O &#39; €™Sullivana, zwłaszcza po tej zapaści jaka pokazał wczoraj z Fu. Już nie mówiąc o tym, że miał dużo mniej czasu na regenerację.

A wy co myślicie o finale tegorocznego UK C hampionship ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom