>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

UK Championship 2016 (22.11-4.12.2016)

Status
Zamknięty.
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
A wy o myślicie o finale tegorocznego UK C hampionship ?
Ja spróbuje mimo wszystko w drugą stronę i pobiorę z chęcią 1.61 na &quot;rakietę&quot;. Może to po prostu z zamiłowania do tego skookerzysty - nie wiem. Jestem zwolennikiem zasady, że dwa słabe mecze z rzędu nie zdarzają się nikomu, a co dopiero Ronniemu ???? . Cały turniej szedł bardzo dobrze - oddając do wczorajszego finału 5 frejmów w 5 meczach. Mimo, że rywale może na początku nie byli wymagający (Ba ! Selby myślę miał ich trudniejszych).
Liczę, że to będzie spotkanie na wysokim poziomie, na poziomie finału !
Zatem otwieram piwko i zobaczymy co Wujek Ronnie zaprezentuje dzisiaj.
O&#39;Sullivan @ 1.61
Dodatkowo:
Dystans do 10 wygranych powinien wpłynąć na liczbę &quot;setek&quot;.
Ronnie powyżej 1.5 centuries @ 1.72
Selby powyżej 1.5 centuries @ 2.37
Powyżej 2.5 centuries w meczu @ 1.57

Pierwsza sesja była bardzo istotna, 2:6 mimo wszystko duża strata. Ronnie walczył ale wygrał lepszy ???? komentatorzy Eurosportu zaskoczyli mnie, przytaczajac któreś wypowiedzi &quot;rakiety&quot; ; że on tu przyjechał bardziej rekreacyjnie, spotkać się ze znajomymi itp. bo ma wystarczająco dużo zajęć. Troszkę dziwne choć zrozumiałe podejście patrząc na tytuły i hajs jaki już zbił.
Setki jak w maslo, mimo wszystko ????
Szkoda, że te fioletowe, włoskie pachołki utopily mi dzisiaj tyle hajsu bleh
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Ktoś z was oglądał pierwszą sesje.
Roni ma jakies szanse wygrac ?
Pewnie, że ma szanse! Toć gramy do dziesięciu a jest 2-6 dla Marka. Niemniej szanse są już małe i musiałby od początku zacząć z wysokiego C. Koniecznie musiałby ugrać pierwsza mini-sesje 1-3, to z wyniku 5-7 może być jeszcze ciekawie, z 4-8 to ja powrotu nie widzę, Mark gra naprawdę bardzo dobry snooker, wcale nie gorszy od Ronniego.
PS. Kursy przy stanie 2-6 wyglądają 4.5 - 1.2 na korzyść Marka. I nie ma najmniejszego value w kursie 4.5 na Ose, spodziewałem się, że będzie więcej ????
Jedno jest pewne, będzie ciekawie! Pierwsza mini sesja odpowie na pytanie, czy będą emocje w ostatniej mini sesji meczu, czy będzie to już formalność ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom