>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UK Championship 2017 (28.11-10.12.2017)

Status
Zamknięty.
R 367

radnydrozda

Użytkownik
Perry-Maflin
Typ: Perry 1 . 1.55 Fortuna
Obaj w ostatnim czasie w niezłej formie,jednak to Perry gdy jest w dobrej dyspozycji jest w stanie napsuć sporo krwi najlepszym na świecie,czego brakuje jeszcze Norwegowi. W tym turnieju narazie mało zwycięskich podejść (tylko 1 setka) ale wygrywa swoje mecze swoją solidnością i wydaje się że wraca powoli do swojej najlepszej dyspozycji.Wg mnie to dzisiaj wystarczy do zwycięstwa.
W ostatnim czasie obaj grali z J. Lisowskim który jest w dobrej formie i Norweg musiał uznać wyższośc Niemca , kiedy Perry 2 dni temu ogral Lisowskiego. Mecz meczowi nie równy ale może to być mały papierek lakmusowy.
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Trump - Dott : 2 @ 5.05 1xbet 2:6 świetna gra Dotta
Nie są w formie faworyci tego turnieju i to ewidentnie widać, wczoraj słabiutkie gry Higginsa i Murphyego, którym awans do kolejnej rundy sprezentowali rywale. Trump póki co jak burza, dwie wygrane po 6:0, tylko nie wiem jakim cudem. Oglądając mecz z Wakelinem było widać że daleko jest od dobrej dyspozycji Judd, na 6 wygranych partii wbił tylko 2x50tkę... To nawet słaby wynik jak na Trumpa bez formy. Wakelin totalnie był zagubiony i stawiał tyle oporu co pierwsza lepsza osoba wylosowana z publiczności. Mecz z Boltonem również do najlepszych nie należał, 1x50tka i 1x100tka. Od finału z Sullivanem coś nie może się poskładać Trump. W NIO dramatyczne gra ze słabiutkim ostatnio Carringtonem i poddana ostatnia partia w przypływie flustracji.Dott natomiast to bardzo doświadczony snookerzysta potrafiący grać z najlepszymi. Ostatni mecz obu Panów w sierpniu na korzyść Dotta 5:3. Dott po tragicznym początku jesieni zdaje się wracać na dobrą drogę. Świetny mecz w 1szej rundzie, gdzie wbił 6x60tke. W drugiej rundzie odprawił nieźle ostatnio grającego Dale 6:5 (prowadził już 5:2 ale chyba się rozkojarzył troszke i dopiero w deciderze zamknął mecz). Nie grałbym bezpiecznie w tym meczu handi na plus w strone Dotta, bo Trump może się odpalić zawsze i o każdej porze dnia i wszystko czyścić co będzier do czyszczenia i wygrac 6:0, ale raczej mało prawdopodobne mi się to wydaje, a kurs ponad 5 na czysty win zdecydowanie zachęce. Z fartem ;)
Peter Lines - Marka Allen
over 0,5 centuries @ 1.5 1xbet

Dale Allena nie wbicie setki w meczu to rzadkość, szczególnie jak gramy do 6 wygranych partii, Allen to jeden z najlepiej punktujących zawodników snookerowych, w 1szej i w 2giej rundzie po dwie setki zaaplikował swoim rywalom.
Joyce - Robertson
over 1,5 centuries @ 2.25 1xbet

kurs zachęca zdecydowanie. Joyce póki co w każdym meczu po jeden setce, a Robertson po 3 na mecz, co w sumie daje 4 na meczyk w UK, Robertson to specjalista od wbijania setek i w meczu do 6 powinien spokojnie wykręcić sam 2 setki.
Donaldson - Hang : 1 @ 2.17 1xbet
Donaldson(-1.5)

Świetny turniej Scotta, z Astleyem 2xsetka i 1x brejk wygrywający, z Selbym bez problemu się rozprawił wbijając 4x brejk wygrywając i 1x50tkę, jes w formi i to widać już było od EO. Hang z Milkinsem słaby mecz, ale na plus dla Chińczyka, potrafi grać solidnie ale potrafi mieć też przestoje. Scott jak powtórzy poziom z meczu z Selbym to gładko ogra Chińczyka
Kusi mnie jeszcze dziś typ w stronę Daya, ale może poczekam na kolejną rundę jak odprawi Williamsa;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
analiza na 5.12
Bingtao - Higgins : 1 @ 2.365 1xbet
Bingtao(-1.5) 3.2

Kursy na pewno się troszkę wyrównają, więc myślę że warto zagrać juz dziś na ten mecz. Generalnie wiadomo że Bingtao sobie już nic nie robi z nazwisk największych graczy, a nawet bardziej go to mobilizuje do lepszej gry. To bardziej Ci bardziej znani się boją Chińczyka, bo nikt nie lubi dostawac lania od 17-latka. Równo miesiąc temu Yan 6:2 ograł Higginsa i nie widzę przeszkó żeby to powtórzy. Jasiek wczoraj średniawy mecz z Cao Yupengiem, awans uzyskany przede wszystkim słabsza gra Chińczyka. Jedna 50tka Szkota wczoraj, w pierwszej rundzie było ich 3. A Yan w pierwszym meczu 1 seteczka, 1 brejk wygrywający i 4x50tka, Wollastonowi też troszke powbijał. Forma zdecydowanie po stronie Yana. Doświadczenie za Higginsem, ale widać że w meczu z Yanem nie ma to większego znaczenia bo młodzian gra jak stary wyga.
Murphy - J. Robertson: 2 @ 3.60 1xbet
Typ przeciwko Murphyemu, który powinien już być poza turniejem, katastrofalne wczoraj druga połowa meczu z Higfieldem. Gdyby Liam się tak nie gotował to Shaun już by trenował do domowego Scottish Open. Robertson potrafi grać dobrze i na pewno jest bardziej wytrzymały w końcówkach od Liama co wczoraj pokazał odwracając mecz z McManuse z 5:3 na 5:6(przyzwoita gra z obu stron). Jeżli Murphy nie odpali swojej najlepszej gry(ostatnio rzadko bardzo się zdarza) to będziemy mieć wyrównane spotkanie.
 
pawlenty87 63,9K

pawlenty87

Użytkownik
Joyce Mark - Robertson Neil
Typ: Wynik po 4 frame&#39;ach Remis 2.85 ✅
Buk: Unibet
Nie jest to żaden pewniek ale moim zdaniem kurs warty spróbowania. Robo powoli wygląda coraz lepiej o czym świadczą pewnie wygrane tu 2 mecze i wbitych kilka setek. Ale odkąd śledzę snookera zauważyłem, że Robo często chwilę wchodzi w mecz i nawet w lepszej formie ze średnimi przeciwnikami często pierwsza sesja jest wyrównana, by dopiero później zdominować i odskoczyć. Joyce w tym turnieju w obu meczach po pierwszej sesji zanotował wynik 4:0. Robo z Lawrerem gładko ale z Dohertym mimo wygranej 6:2 po pierwszej sesji zanotował remis 2:2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
E 191

el-madridista

Użytkownik
Lyu Haotian - Marco Fu 04/12/2017 14:00
Typ: Lyu Haotian +1,5 @2,28 Unibet
Haotian w bardzo dobrej formie, półfinał Northern Ireland Open gdzie zatrzymał się dopiero na Bingtao, tutaj również spisuje się dobrze, w pierwszej rundzie odprawił Hamiltona, w drugiej Ebdona. Warto przypomnieć, że w żadnym z tych meczów nie był faworytem wg. bukmacherów, więc w typach na niego było value. Teraz trafia na Fu, gracza zdecydowanie lepszego od poprzednich przeciwników Lyu, jednak reprezentant Hong Kongu zdecydowanie nie jest w swojej najlepszej dyspozycji i kolejny raz widzę value w typie na Chińczyka. Czyste zwycięstwo Haotiana możliwe, ja jednak gram to trochę bezpieczniej. Proponuję handicap +1,5 na Haotiana.
Trump - Dott 04/12/2017 14:00
Typ: Liczba Frame&#39;ów: Powyżej 8,5 @1,62 Unibet - 2-6 ⛔

Zgadzam się z kolegą wyżej, ja jednak zamiast iść w zwycięstwo Dotta stawiam na liczbę frame&#39;ów, których moim zdaniem będzie minimum 9 w tym meczu. To nie będzie łatwa przeprawa Judda.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Czas zdarzenia: godz. 14:00
Zdarzenie: Mark Williams -Ryan Day
Typ: Williams (-1,5 frames)
Bukkmacher: Unibet
Kurs: 1,82
Analiza: W rankingu jednorocznym Williams jest 5, ma 167.000 punktów, Day jest na 12 pozycji z dorobkiem 84.500 punktów. Mecz jest konfrontacją 2 zawodników z Walii.
42-letni Walijczyk Williams w głównej klasyfikacji snookera ma obecnie 11 miejsce, zgromadził 347.750.
34-letni Walijczyk Day w głównej klasyfikacji snookera, World Rankings 2017/2018 ma obecnie 19 pozycję, zgromadził 248.537 pkt.
H2H: w latach 2006-2017 było 18 meczy w latach 2012-2017. Bilans 10-1-7 (1 remis), frames 61-49. W 2017 r. było 8 meczy 5-0-3, rozegrano 45 partii 27:18.
Sezon 2017/2018:
Williams
zagrał 47 meczy 40:7, 323 partie 221:102. Uczestniczył w 10 turniejach, raz odpadł w 1 rundzie, 2 razy w 2 rundzie, 3 razy w 3 rundzie, raz w 1/8 finału, raz w ćwierćfinale, raz wygrał turniej. Najlepszy wynik osiągnął we wrześniu i w listopadzie. Skonstruował 114 brejków 50+, w tym 19 &quot;setek&quot;
Day zagrał 35 meczy 22:13, 244 partii 135:109. Uczestniczył w 10 turniejach, 2 razy odpadł w 1 rundzie (walkower), raz w 3 rundzie, raz w 1/8 finału, 4 razy w ćwierćfinale, raz wygrał. Najlepszy wynik osiągnął w czerwcu. Skonstruował 80 brejków 50+, 11 - 100+.
Forma Williamsa: wygrał 9 z ostatnich 10 meczy, jedyny przegrany był z Ronnie&#39;m O&#39;Sullivanem 1:5 w połowie listopada. Wszystkie mecze wygrane wygrywał z przewagą minimum 2 partii, a na dystansie do 6 partii z przewagą minimum 4 partii. Jedynie finał w Irlandii z Bingtao wygrywał w partii decydującej 9:8. Krótko mówiąc jest to najlepszy jego okres w tym sezonie, skądinąd bardzo udanym. w 2 pierwszych rundach wygrał z Paulem Davisonem i A. Higginsonem (6:2, 6:0), łącznie wbił 9 brejkow 50+, w tym żadnej &quot;setki&quot;
Forma Day: grał w 1/8 finału w Irlandii, pokonał go finalista Bingtao 3:4. Bilans ostatnich 10 meczy: 7:3. W tym czasie wbił 35 brejków 50+, w tym 5 &quot;setek&quot;. pokonał Hawkinsa i Li Hanga, przegrał z Bingtao, You Delu i Hamiltonem. W 1 rundzie tego turnieju zniszczył Barretta (113 ranking) 6:0 i wbił mu 5 brejków, w tym 2 &quot;setki&quot;. W 2 rundzie wygrał 6:3 z Un-Noohem i wbił 6 brejków 50+. Zwraca moją uwagę udana kontrola od początku do końca w meczu z Un-Noohem. Spodziewałem się, że Taj sprawi większe problemy Dayowi.
Podsumowanie i wnioski: obaj rywale świetnie się znają. Faworytem jest Williams, który przeżywa prawdziwy renesans w tym sezonie. Day, który jest również zawodnikiem czołówki też poprawił wyniki w tym sezonie, o czym świadczy m. in. zwycięstwo turniejowe w Rydze. Williams najlepiej wypadł we wrześniu i listopadzie. Day najlepiej wypadł w czerwcu. Obaj umieją konstruować brejki, Day w całej karierze buduje brejki 100+ o 20% częściej, ale w tym sezonie częściej robi to Williams. Statystyki H2H wskazują na przewagę Williamsa, potwierdzają to liczne tegoroczne konfrontacje. Skłaniam się ku typowi na Williamsa z minimalnym handi (-1,5). Stawka średnia - 5/10.
Rezultat: 5:6 PRZEGRANY Wynik:-100,00% . Williams wygrał pierwszą partię po przerwie doprowadzając do swojego prowadzenia 4:1. W kolejnych 6 partiach zdołał jednak wygrać zaledwie jedną, a był jeszcze na prowadzeniu 5:4. W drugiej części meczu Day skonstruował 4 brejki 50+, a w całym spotkaniu 6. Williams miał łącznie dwie &quot;pięćdziesiątki&quot; i jedną &quot;setkę&quot;. Smutny koniec dobrze rozpoczętego przez faworyta meczu.
 
M 211

morenowe

Użytkownik
Lu Haotian - Marco Fu
Dzisiaj chyba jeden z lepszych meczy do szukania jakiejś tam &quot;niespodzianki&quot;.
Fu postawiony na zdecydowanego faworyta. Ale moim zdaniem jeśli Fu zaprezentuje sie tak samo jak w dwóch ostatnich meczach, to będzie łatwa gra dla Haotiana. I myślę że nic nie przemawia za tym żeby był jakiś wzrost formy u Marco Fu.
Popieram wszystkie typy psotnicka
kurs na wygraną 3,42 ???? .
 
M 211

morenowe

Użytkownik
Yan Bingtao - John Higgins
Bingtao win 2,37
Handicap Handicap 1 (-1.5) 3,2
1xbet

Moim zdaniem szlagier na jutro, piękne value, Ja ze sowjej strony muszę podziękować za takie kursy, Stawiałem że będzie na wygrana max 2 Bingtao. Nie ma co już rozpisywać się za tym młodym utalentowanym snookrzeystą. Idzie mu bardzo łatwo gra w tym turnieju. Nie był na stole TV i nie widziałem go, Ale oglądałem Higginsa. NO i jak to on. Nie gra swojego snookera od dawna. jakoś przebrnął z Cao Yupengiem, ale już w tym meczu powinnien się zatrzymać. Myślę że młody pociągnie jeszcze tą passę od finału. I czmeu nie miałby wygrac UK?
Selby w domu, Trump w domu. Ding w domu. ???? Kibicuje mu, i fajnie że będzie można ten mecz obejrzeć
Barry Hawkins - Akani Songsermsawad
Akani Songsermsawad win - 4,38
Handicap Handicap 2 (+1.5) 2.91
Handicap Handicap 2 (+2.5) 2.05

1xbet
Akani cały czas równe mecze, dobry poziom, puntuje. dobrze broni.
Hawkins wczoraj po obejrzeniu tego meczu, flaki z olejem. Wbił 4 brejki 50+, ale to będzie strasznie cięzki mecz dla Hawkinsa. Akani z Holtem (myśle że dużo bardziej wymagający rywal niż Hammad dla Hawkinsa) ograł go, też był stawiany za doga.
 
pawlenty87 63,9K

pawlenty87

Użytkownik
Yan Bingtao - John Higgins
Typ: Bingtao 2.26 ⛔
Buk: eFortuna
Nie lubię dublować typów ale moim zdaniem kolega powyżej ma rację co do walue w kursie na Bingtao, gra bardzo fajny snooker, finał w ostatnim turnieju w Irlandii przegrany dopiero w deciderze, tutaj 2 pierwsze rundy zaliczone bez problemu. Co do Johna to okropne męczarnie z Cao z jednym tylko breakiem +50 w jego wykonaniu a dokładnie 59, ogólnie mecz bardzo słaby i jak John zagra na podobnym poziomie to nie ma czego szukać w starciu z Bingtao.
Mark King - Luca Brecel
Typ: Luca Brecel -1.5 1.68⛔
Buk: Unibet
Gram ten typ głównie ze względu na dobrą formę Brecela. Ostatnie tygodnie to fajna gra Belga gdzie jeśli przegrywał to tylko z czołówka Trumpen czy Murphym. Ogolnie dobrze sobie radzi z budowaniem podejść wygrywających o czym może świadczyć ostatni mecz z Mehtą gdzie 5 z 6 wygranych framów to breaki 50+ w tym 2 setki. King średni mecz z Dunnem gdzie nawet wbił setkę, ale oprócz niej sporo szarpanej gry na średnim poziomie.
 
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mark Joyce vs. Neil Robertson
Match Centuries: Over 0.5 @ 2.00 ✅ pierwszy frejm i od razu setka Robbo
betrally
Chyba się komuś coś pomyliło z tym kursem, albo linią, mam nadzieję, że jednak to nie pomyłka, bo taka linia i kurs wygląda po prostu świetnie. Robbo w 1 rundzie 3 setki (118, 126, 101), w drugiej tez 3 setki (102, 124, 129), więc czemu teraz miałby nie wbić jednej? Tym bardziej, że to typ na setkę w meczu, więc równie dobrze może Joyce się dołożyć, ale pierwsza opcja to oczywiście Australijczyk, który momentami przypominał tego Robbo który bił rekordy w ilości setek w sezonie.
S.Donaldson vs L.Hang
Zwycięzca meczu: Donaldson, Scott @ 2.46 ⛔ 1-6
Marathon
Do tego Donaldson, który w tym tygodniu przechodzi samego siebie. Ograł Astleya (6-2) i zaskakująco łatwo Selbyego (6-3), ale nie było w tych wygranych żadnego przypadku, czy prezentów od rywali. Młody Szkot po prostu wyglądał w nich jak gracz top16, punktował jak maszyna (93, 117, 129, 88, 90, 77, 84), pilnował białej i bez błędów na odstawnych. Dla mnie to wystarczające argumenty, żeby widzieć w takim kursie duże value.
 
M 211

morenowe

Użytkownik
Mark Joyce vs. Neil Robertson
Match Centuries: Over 0.5 @ 2.00
Betrally
Chyba się komuś coś pomyliło z tym kursem, albo linią, mam nadzieję, że jednak to nie pomyłka, bo taka linia i kurs wygląda po prostu świetnie. Robbo w 1 rundzie 3 setki (118, 126, 101), w drugiej tez 3 setki (102, 124, 129), więc czemu teraz miałby nie wbić jednej? Tym bardziej, że to typ na setkę w meczu, więc równie dobrze może Joyce się dołożyć, ale pierwsza opcja to oczywiście Australijczyk, który momentami przypominał tego Robbo który bił rekordy w ilości setek w sezonie.
szacun, za znalezienie takiego typu, na 1xbet lini 1,5 jest z kursem, 2,3
Jeśłi nie pomyłka to prezencik przed mikołajkowy
 
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
szacun, za znalezienie takiego typu, na 1xbet lini 1,5 jest z kursem, 2,3
Jeśłi nie pomyłka to prezencik przed mikołajkowy
To nie ja, tylko pk95 zapytał czy kurs nie za wysoki ???? Ja nawet nie wiedziałem, że tam oferta snookera, w sumie dla tego typu się specjalnie zarejestrowałem w tym buku i oby rozliczyli normalnie
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Czas zdarzenia: godz. 20:0
Dyscyplina: snooker, UK Championship, runda 3 (Last 32)
Zdarzenie: Barry Hawkins - Akani Songsermsawad
Typ: Akani Songsermsawad (+2,5 frames)
Bukmacher: Unibet
Kurs: 1,97
Analiza: Hawkins radykalnie obniżył swoją pozycję sportową, co widać porównując ranking jednoroczny z głównym. Z kolei Taj znacznie ją poprawił. W efekcie różnica między nimi wynosi 4 pozycje w rankingu tegorocznych wyników, co przed sezonem było raczej niewyobrażalne! Mają identyczne najlepsze osiągnięcia w sezonie. Statystyczna przewaga Anglika wyraża się tylko w budowaniu prawie 2 razy częściej brejków. Dlatego uważam wyceny szans obu przez rynek, średnio 1,23 - 4,11 za pozostające w niewielkim związku z rzeczywistością, . Małe faworyzowanie Hawkinsa to jest wszystko co usprawiedliwia forma i wyniki obu. Stawiam bezpiecznie na Taja z handi (+2,5 frames). Stawka wysoka - 8/10. Uważam, że każdy typ po jego stronie ma wartość, a wybór linii zależy tylko od charakterystyki typera i akceptowanego przez niego poziomu ryzyka. Mając nieduży kapitał muszę go chronić, dlatego mój wybór jest z asekuracją.
Rezultat: 0:6 WYGRANY Wynik:+97,00% (z podatkiem 73,38%) Meczu nie oglądałem.
 
W 0

wasaty

Użytkownik
Mecz: Mark King vs Luca Brecel
Typ: Handicap, King (+1,5 frames) @2.10
Over 9.5 frames @2.05
Buk: Unibet
Stawiam na bardzo wyrównany pojedynek pomiędzy Markiem a Luca.
Brecel: W poprzednich rundach stracił w sumie 7 framow. W pierwszej wygrał 6-4 z nisko notowanym Irańczykiem Vahedim wbijając 4 breaki 50+, w drugiej zwycięstwo 6-3 nad Hindusem Mehta zaliczając 3 breaki 50+ oraz 2 breaki 100+. Wskazywałoby to na poprawę jego formy, jednak przeciwnicy tez nie będą łatwiejsi.
King: Pierwsza runda gładko wygrana do 0, zdobywając przy tym break 98 oraz 92 punkty. W drugiej rundzie zwycięstwo 6-4 z Dunnem, zaliczając swój pierwszy w tym turnieju break 100+ oraz dwa breaki 50+.
Poprzednie spotkanie pomiędzy tymi zawodnikami odbyło się 26 sierpnia 2017 i zakończyło się zwycięstwem Kinga 4-1. Bylo to pierwsze zwycięstwo Anglika w ich bezpośrednich pojedynkach, a odbyło się ich jak do tej pory 5.
Zastanawiam sie jeszcze nad dokladnym wynikiem:
6-5 @8.50
5-6 @6.40

Drugi typ na jutrzejsze mecze to dla mnie rowniez @Bingtao 2.26 w eFortuna. Jednak bylo to juz poruszane w tym temacie. Ogladalem wczoraj caly mecz Higgins&#39;a i nawet udalo mi sie zlapac na Live dwie partie dla Cao. Bardzo slaba gra Szkota i lepszy zawodnik niz Cao napewno to wykorzysta.
 
E 191

el-madridista

Użytkownik
Bingtao - Higgins 05/12/2017 14:00
Typ: Bingtao @2.3 Unibet 3:6 ⛔
Jak tylko oglądałem starcie Higginsa z Cao, wiedziałem już, że w następnej rundzie pójdę w Bingtao. Chińczyk, jak sugerują wyniki, w ogóle nie obniżył lotów po Northern, i nadal idzie jak burza. Higgins zaś, jak już wspomnieli koledzy ani trochę nie zachwyca. Widzę, że większość to gra, ale nie dziwię się, bo tutaj jest największe value. Yan to na ten moment jeden z faworytów na wygranie turnieju. Z grą, jaką prezentuje, ma na to duże szanse.

Gould - Vafaei Ayouri 02/12/2017 14:00

Typ: Gould @1.45 Unibet 6:4 ✅
Tutaj idę w stronę Martina. Nie będzie kolejnej niespodzianki w wykonaniu Vafaeia. Co prawda Irańczyk ostatnio dobrze radzi sobie na Wyspach, ale Martin jest na ten moment w lepszej formie, i nie zapominajmy, że ma jeszcze nawet szansę na Masters. Punktuje w tym turnieju też całkiem dobrze (57, 62, 73, 108 ze Swailem oraz 57, 61, 135, 87 i 66 z Robbie Williamsem). Vaffaei zaś 66, 93, 61 z Wattaną oraz 61 i 64 z McGillem. Nie lubię oglądać i grać na Goulda, ale dziś idę w jego stronę.
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dott - Maguire
Dott +1,5 @ 1,83 1xbet
Oglądałem prawie cały mecz Dotta z Trumpkiem i byłem pod wrażeniem gry Dotta. 93% skuteczności i 100% na długich wbiciach!(nie wiem czy przez cały mecz ale chyba przed ostatnim frejmem było takie podsumowanie). Trump zaczął agresywnie i to mu sie opłaciło w początkowych frejmach potem już Dott wykorzystywał to co zostawił Trump. Wychodził na pozycje tak, że komentatorzy nie wierzyli, że tak planował. Jak to określili - &quot;było perfekcyjnie&quot;. Po takim meczu nabiera się sporej pewności siebie.
W prawdzie nie oglądałem Maguie&#39;ra w akcji ale wbite 3 setki w turnieju świadczą, że też jest w formie i pojedynek dwóch szkotów może zakończyć się nawet w decider&#39;ze.
H2H 5:2 na korzyść Dotta więc większe szanse daje Dott&#39;owi lub też szanse rozkładają się po równo. Stawiam na Dotta z lekkim zabezpieczeniem.
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Sullivan - White 1xbet
White over 0,5 centuries @ 3.42
Sullivan over 1,5 centuries @ 2.875
over 1,5 centuries w meczu @ 2.216

Co tu dużo pisać, White z Seltem wbił 2 setki w tym jedna to 142 pkt, plus do tego pare wygrywających brejków w turnieju, więc widać że fajnie mu się tu konstruuje podejścia, myśle że po takim kursie warto zagrać na conajmniej jedną setke Michaela, kurs zawyżony przez to że gra z Ronnim,
Sullivan potrafi ładować setki za setką to wiem, w pierwszej rundzie Jacksonowi 2 wbił, w durgiej troszke słabszy mecz i tylko 4x50tka, ale dziś rywal dużo mocniejszy i Sullivan na pełnym skupieniu od początku będzie grał.
Jak ktoś nie wierzy w któregoś z zawodników to na cały mecz 1,5 setki też jest po bardzo przyjemnym kursie, to będzie dobry mecz i spore szanse na pokrycie linii
 
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Martin jest na ten moment w lepszej formie, i nie zapominajmy, że ma jeszcze nawet szansę na Masters.
Gwoli ścisłości to Gould faktycznie ma szanse, ale dość iluzoryczne. Po pierwsze, potrzebuje dojść minimum do półfinału, problem w tym, że w ćwierćfinale trafi pewnie na O&#39;Sullivana. Po drugie, ostatnie 16. miejsce w rankignu zajmuje Day który nie tylko wciąż jest w turnieju, ale już jest w 4 rundzie, więc Gould musiałby też być wyżej od niego. Szczegóły wyścigu do Masters pod tym linkiem, warto go śledzić: https://www.wpbsa.com/race-masters-2018-live-blog/
-----------------------
Y.Bingtao vs J.Higgins
Wygrana z handicapem: Bingtao, Yan (+2.5) @ 1.42 ⛔ 3-6
Wygrana z handicapem: Bingtao, Yan (+1.5) @ 1.76 ⛔
Zwycięzca meczu: Bingtao, Yan @ 2.32 ⛔
Bingtao w życiowej formie, Higgins daleki od niej i tyle właściwie by wystarczyło za uzasadnienie typu. Dodatkowo ostatnio okazało się, że kiepska forma Szkota w meczu z Cao (6-4) wynikała również z awarii tipa na kiju, co zresztą sam przyznał. Tip ponoć naprawiony, ale z nowym też trzeba się oswoić co nie musi być łatwe. Nawet w normalnych warunkach Chińczyk miałby spore szanse, raz ze gra wybitnie, temperament jak młody Higgins właśnie i widać, że forma z Belfastu nie uciekła. W UKC nie bierze jeńców, Yongowi i Woollastonowi oddał po 1 frejmie. Chińczyk niedawno zdemolował Higginsa w IC, nie wiem czy skuteczny rewanż Szkota jest możliwy.
M.Gould vs H.Vafaei
Łącznie frejmów: Powyżej 8.5 @ 1.44 ✅ 6-4
Łącznie frejmów: Powyżej 9.5 @ 2.12 ✅
Gould wygląda dużo lepiej niż na początku sezonu, ale też nie było o to trudno, bo wtedy grał jak debiutant. W tym tygodniu nie miał problemów ze Swailem i Williamsem, ale to dużo niższa półka niż teraz. Vafaei to talent, w przeszłości 2x mistrz świata i amatorów i U19, ale nie zawsze go pokazuje. W tym tygodniu 2 cenne wygrane po zaciętych meczach z uznanymi graczami (Wattana i McGill) i myślę, że takie okoliczności dają równie dużo pewności siebie a może i więcej niż łatwe wygrane do zera. Gould na pewno nie jest lepszy od McGilla, myślę, że znowu się skończy operowo bo zapowiada się zacięty mecz, a wtedy taki kurs na Irańczyka będzie value.
Marathon
 
E 191

el-madridista

Użytkownik
Gwoli ścisłości to Gould faktycznie ma szanse, ale dość iluzoryczne. Po pierwsze, potrzebuje dojść minimum do półfinału, problem w tym, że w ćwierćfinale trafi pewnie na O&#39;Sullivana. Po drugie, ostatnie 16. miejsce w rankignu zajmuje Day który nie tylko wciąż jest w turnieju, ale już jest w 4 rundzie, więc Gould musiałby też być wyżej od niego. Szczegóły wyścigu do Masters pod tym linkiem, warto go śledzić: https://www.wpbsa.com/race-masters-2018-live-blog/
Wiem, że dość iluzoryczne i generalnie jak to wygląda, ale faktycznie jakieś szanse są, a póki są to nie warto sobie ich odbierać przegraną z graczem, który jest w zasięgu i myślę. że gdzieś z tyłu głowy siedzi Gouldowi, że jeszcze jest taka mozliwość, by w Masters zagrać. A choćby wczorajszy mecz Joyce&#39;a z Robbo pokazuje, że czołówka jest do pokonania nawet kiedy prezentuje całkiem dobrą formę ;) Neil zagrał generalnie dobre spotkanie a i tak musiał uznać wyższość Joyce&#39;a. Ronnie też jest do pokonania, więc myślę, że Martin nie wyszedłby na ten mecz z przekonaniem, że przegra. Oczywiście najpierw należy pokonać Hosseina i myślę, że dzis się to stanie, choć też spodziewam się zaciętego meczu.
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Yan Bingtao - John Higgins
Player 1 Total Frames Won Over 3.5 @ 1.50
Suma frame&#39;ów powyżej 9.5 @ 2.01 jeden frejm..
Na +2.5 trochę niższy kurs, analogicznie jak over 4.5 frejma Chińczyka zamiast +1.5 ale to offtop. To będzie hell of a game ale jeśli Higgins przyśpieszy, bo o formę Bingtao faktycznie nie ma co się martwić. Fantastyczny listopad dla niego i przegrany finał IC, który go tylko może nauczyć pokory kontra Jasiek i jego gra, jakiej nikt z nas nie mógł oglądać przeciwko Cao. Wyprodukowanie kilku dobrych pozycji pod rząd przez niego graniczyło z cudem, a wszystko przychodziło z męką. Snooker wybacza jednak i zapomina, jak wszyscy w kościele pacierz odmawiają tak my stawiamy na Bingtao i jego formę. Oby to nie było zgubne, 6-2 raczej się nie powtórzy i gram na zacięty pojedynek. I choć Higgins jest faworytem, wg wielu niesłusznie, tak jestem pewien, że ujrzymy dziś inną grę Szkota.
Ciekawy kurs na wyższy break Bingtao @ 2.205. Higgins bez setki jeszcze w turnieju, choć 70/80 jak na lekarstwo. Równie ciekawe jest to czy stacja ES zdecyduje się na transmitować na kanale głównym mecz o którym każdy z nas trąbi czy jednak medialnego O&#39;Sullivana z Whitem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom