>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UK Championship 2018 (27.11-9.12.2018)

Status
Zamknięty.
K 19

karolexmiami

Użytkownik
Mecz O&#39;Sullivana zostawiam na boku, przynajmniej w kontekście wyniku. Wygrać pewnie wygra, ale ile to nie wiadomo. O&#39;Donnell gra sezon życia, życiowe wyniki i naprawdę bardzo dobra gra, jeśli miałbym coś grać to że urwie 2-3 frejmy. Ale pewniejsze chyba jednak setki Ronniego, over 1.5 @1.99 wygląda dobrze.
Ronnie O&#39;Sullivan - Martin O&#39;Donnell
Ronnie O&#39;Sullivan Total Centuries: Over 1.5 @ 1.992
Co do reszty to Perry dla mnie pewniak, z taką formą Ford nie ma podejścia, a już na pewno nie z taką grą jaką pokazywał w meczu z Lu Ningiem, gdzie był po prostu żenujący momentami. Chińczyk zagrał poprawnie, będą z niego ludzie, ale żeby się męczyć do ostatnich kolorów w deciderze? Kiepsko to o nim świadczy. Ale z Perry nie będzie miał tego problemu, bo do decidera nie będzie nawet blisko. Setka Perryego do gry, może i over 1.5 w meczu też.
Allen oczywiście jest faworytem, ale po tym jak niefrasobliwie oddawał frejmy z Robbo to trochę wątpliwości zasiał. Bo myślę, że Mags jest jednak w lepszej formie i osobiście uważam go za lepszego gracza od Robertsona. A po takim sztosie jaki zagrał po przerwie z Williamsem to pewności siebie ma furę, a jeśli powtórzy taką formę jaką prezentował od 0-4 do końca meczu to będziemy mieć snookerową ucztę bo Allen też zjawiskowo się prezentował w ostatnich 2 frejmach swojego wczorajszego meczu. Setka Allena plus over 1.5 w meczu też.
No i Wilson. Wczoraj zaimponował mi po raz kolejny. Wydawało się że Hawk wszedł w swój rytm, przed przerwą był zdecydowanie lepszym graczem, ale po przerwie Wilson go spacyfikował i przejął mecz. Kandydat do zdetronizowania Ronniego w tym turnieju, ma idealny styl gry żeby sfrustrować Rakietę. A Bingham? No cóż pogłoski o powrocie Stuarta to formy okazały się przesadzone. Pierwsze 3 frejmy wyglądało to bardzo dobrze, potem bryndza, niewiele brakowało żeby z 5-1 zrobił się ciasny wynik, a Akani grał bardzo przeciętnie. Bingham jakoś doczołgał się do mety, ale wyglądało to kiepsko.
Reasumując:
Joe Perry - Tom Ford
Match Winner: Joe Perry @ 1.41
Stuart Bingham - Kyren Wilson
Match Winner: Kyren Wilson @ 1.7
OVERALL ODDS: 2.397
Joe Perry - Tom Ford
Joe Perry Total Centuries: Over 0.5 @ 1.5
Mark Allen - Stephen Maguire
Mark Allen Total Centuries: Over 0.5 @ 1.53
Total Centuries Over 1.5 @ 1.91
Kursy z 1xbet
To teraz panie admin wypadałoby przeprosić za słowa co do pana Perry&#39;ego
 
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
To teraz panie admin wypadałoby przeprosić za słowa co do pana Perry&#39;ego
A co to ja jakiś wspólnik Perryego zeby za niego przepraszać? Bez przesady, to jest tylko sport, a to są tylko typy. Poza tym mecz jeszcze trwa, ale nie obiecuję sobie już nic. Wczroaj grał jak Ronnie, dzisiaj gra jak amator, przynajmniej do przerwy, po przerwie coś lepiej, ale gorzej juz być nie mogło.
No i nie jestem adminem, modem jak już, to tak na marginesie..
Piszę, żeby przeprosić ( ciekawy start, no nie? ???? ) nie będzie tutaj nic merytorycznego z mojej strony, wybaczcie
To już są ćwierćfinały, jednego z trzech najważniejszych turniejów w roku i mam bardzo ważne pytanie, może kogoś jeszcze to zaintersuje ???? Otóż, ma ktoś może potwierdzoną informację które spotkanie z sesji wieczornej będzie można oglądać sobie wygodnie siedząc w fotelu? Bo tylko jeden stół jest transmitowany, no nie? ????
Allen - Maguire będą pokazywać czy Wilson - Bringham ? Bo w sesji popołudniowej to wiadomo, że Rakieta będzie na live, nie ma nawet co pytać ???? Z góry uprzejmie dziękuję za rozwianie wątpliwości!
Edit. Dzięki, Stefan Siara! A wiesz, albo ktoś wie może, skąd pobrać ten player i jaki jest jego koszt? Bo coś obawiam się, że spotkanie które mnie interesuje w sesji wieczornej niestety nie będzie w eurosport.. ( wiadomo właściwie które zostało zaplanowane na live w telewizji? )
Eurosport Player, subskrypcja za 15zł za miesiąc (jesli tylko jeden miesiąc)
https://pl.eurosportplayer.com/subscribe?ns_campaign=player-poland-prospect-allsports-undefined&amp;amp;ns_mchannel=referral&amp;amp;ns_source=eurosport.pl&amp;amp;ns_linkname=watch-subscribecta&amp;amp;utm_campaign=player-poland-prospect-allsports-undefined&amp;amp;utm_medium=referral&amp;amp;utm_source=eurosport.pl&amp;amp;utm_content=watch-subscribecta
W ostateczności zostają streamy z buków, bo tam będą oba mecze.
 
stefan-siara 102

stefan-siara

Użytkownik
Niesamowite są dzisiejsze mecze. Niespodzianka goni niespodziankę.
Jeśli ktoś zarobił na ćwierćfinałach to moje gratulacje.
Jakim cudem Wilson wtopil tak łatwo to ja nie wiem do tej pory
 
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
R.O&#39;Sullivan vs T.Ford
Number of Century Breaks: Over 1.5 @ 1.533 ⛔ 1
Highest Break (Ford, Tom): Over 76.5 @ 1.90 ⛔ 64
Tradycyjny typ na setki Ronniego. Forma bywa różna, ale biegłość budowania brejków zawsze na najwyższym poziomie. Licznik setek Rakiety w karierze po wczorajszym wskazuje 983, myślę, że dzisiaj i w finale dołoży jeszcze parę sztuk i zbliży się na wyciągniecie kija do tego magicznego tysiąca. Do tego typ na wysokość brejka Forda, linia chyba ciut za niska. Ja wiem że O’Sullivan potrafi onieśmielić każdego, do tego buki spodziewają się że Forda stać maks na 1-2 frejmy, ale nawet jeśli tak by było to te 70-80 w podejściu potrafi zrobić. Jeden z lepszych breakbuilderów w tourze. W każdym meczu przynajmniej jeden taki brejk, parę setek w tym tygodniu również wpadło.

S.Bingham vs M.Allen
Highest Break - Player: Bingham, Stuart @ 2.21 ✅ 132-104
Chyba trochę przesadzony kurs na autora najwyższego brejka turnieju (145), który regularnie w tym turnieju wbija setki, a wczoraj był bardzo blisko brejka maksymalnego (w drodze do 147 niezbyt dobrze wyszedł z czarnej na żółtą, trudna pozycja przy bandzie i spudłował i skończyło się tylko na 120). Allen to też fachura jakich mało, do tego w świetnej formie w ostatnim czasie, ale bez przesady. W takim zestawieniu graczy to rzut monetą kto wbije wyższego brejka więc wyższy kurs na Anglika trochę dziwi, zwłaszcza w kontekście jego wyczynów brejkowych w tym turnieju.
Kursy z Marathonu
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom