>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UK Open 2017 - Minehead (03-05.03.2017)

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

UK Open 2017

Data: 3-5 marca 2017

Miejsce: Minehead, Butlins Resort (Anglia)

TV: ITV 4

Oficjalna strona: http://www.pdc.tv/uk-open
UK Open to jeden z dwóch ciekawych turniejów, a wszystko to za sprawą braku rozstawień w dalszych rundach i losowaniami po każdej fazie. Do tego sporo nowych twarzy, sporo niespodzianek. Tytułu z ubiegłego roku bronić będzie Michael van Gerwen - czy uda mu się?

Formaty gry
Preeliminacje, 1. Runda, 2. Runda - Lepszy z 11 legów
3. Runda, 4. Runda, 5. Runda- Lepszy z 17 legów
Ćwierćfinał, Półfinał - Lepszy z 19 legów
Finał - Lepszy z 21 legów
Nagrody
Zwycięzca - ÂŁ70,000
Przegrany w finale - ÂŁ35,000
Przegrany w półfinale - ÂŁ17,500
Przegrany w ćwierćfinale - ÂŁ11,500
Przegrany w 5. rundzie - ÂŁ6,500
Przegrany w 4. rundzie - ÂŁ3,500
Przegrany w 3. rundzie - ÂŁ1,750
Razem - ÂŁ350,000
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Chisnall-Wright 7-4 w 180-tkach
Obaj co najmniej 5 180-tek 1.73 1xbet
⛔
Ruski zmałpował ofertę od jakiegoś ogarniętego buka w darcie, w sensie, że dają mega szeroką ofertę na mecze ze sceny. Mi się to podoba, bo jest w czym wybierać. Dzisiaj idę w niecodzienny zakład, czyli obaj minimum 5 maxów rzuconych. Linia na Pitę 5.5, na Chizza 6.5. Zastanawiałem się nad maxami samego Papużki, ale spójrzmy na ten mecz. Wiadomo, że Dave to maszynka do 180-tek, więc czy 5 maxów w jego wykonaniu nie jest czymś oczywistym? Wczoraj w 14. legach z Jabbą 7 maxów. Dzisiaj powinni z Peterem trochę pograć. Wright świetna forma potwierdzona drugą najwyższą telewizyjną średnią w czwartkowy wieczór. Anglik za to powraca do lepszej formie po słabym początku roku. W PL wygrał dwa mecze, wczoraj także pokazał się z dobrej strony. Pit niby tylko 3 maxy przeciwko Richardsonowi, ale tam nie było w ogóle presji i skończyło się 10-3. Tutaj powinno być znacznie więcej spiny, może gra leg za leg. Idealna sytuacja na sporą liczbę maxów, na mecz mamy linię 11.5, a w tym becie potrzebujemy tylko 10 maxów, haczykiem jest tylko fakt, że po 5 z obu stron. Myślę jednak, ze ten bet jest warty próby.
 
drixcez 14

drixcez

Użytkownik
witam, wczoraj balem sie cokolwiek ruszac z tego turnieju ale na dzis wieczor mam ciekawe ako. Zacznę od wrighta który ostanio prezentuje bardzo dobrą formę, a przy nieobecnosci garego i mvg jest teraz glownym faworytem do wygrania calego turnieju. Przeciwnikiem bedzie ROB Cross, zawodnik solidny ale oczywiscie nie ta polka co Pita. Do tej pory wright wygrywal wysoko i dzis tez tak typuje ze delikatne handi pokryje. Do niego dokladam jeszcze win Barneya ktory moim zdaniem ma najslabszego przeciwnika z pozostalych graczy i nie powinien miec z nim problemów. Z kolei Wizzard prezentuje z w tym turnieju tez bardzo przekonująco i wedlug mnie zajdzie daleko. Na wiecej szczególów nie ma czasu dlatego to by bylo na tyle ???? Powodzenia ????
Simon Whitlock win | 1,20
Raymond van Barneveld win | 1,12
Peter Wright -2,5 | 1,30
AKO : 1,76
Bukmacher: Bet365
+++
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Whitlock-Gurney 6-5 w 180-tkach
Over 10.5 180-tki 2.00 b365
✅✅✅
Jeden z ciekawszych meczów, chociaż te ćwierćfinały oprócz pojedynku Iana z Gerwynem zapowiadają się naprawdę dobrze. W pojedynku Simona z Darylem spodziewam się zaciętej gry, jakieś 16-17 legów przynajmniej, a mając na uwadze, że obaj potrafią rzucać maxy, to linia 10.5 ogółem jest dla mnie bardzo ciekawa. Szczerze mówiąc wczoraj po losowaniu założyłem sobie tutaj 11.5, więc 10.5 przy kursie 2.00 wręcz mam obowiązek zagrać. Aussie ostatnio 8 maxów w formacie bo19, Daryl też tutaj nie ma problemów, bo potrafił zrobić 5 maxów przy wyniku 6-3, a w bo19 robił 5-6. Ogólna charakterystyka obuu darterów też pokazuje, że w ich bezpośrednim meczu kierowanie się w strone overa maxów powinno być dobrym pomysłem. Gurney wdarł się do czołówki m.in. dzięki temu, że spora liczba 180-tek daje mu przewagę nad rywalami. Simon zaś to klasyk, na którego w formacie bo11 praktycznie zawsze gram over 2.5, więc przy bo19 tych maxów powinien nastukać proporcjonalnie więcej. Jak napisałem, dla mnie ta linia jest atrakcyjna i polecam ją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
drixcez 14

drixcez

Użytkownik
AKO : 1,69
Peter Wright win | 1,44
Daryl Gurney +4,5 | 1,16

Bukmacher ; Bet365
Witam, na dziś zdecydowałem się zagrać te mecze. Nie mamy jakiegoś kosmicznego kursu, ale liczę na łatwy plus.
Peter Wright - RvB - Bardzo ciekawy mecz, szlagier. Pita na fali, ostatni jego mecz wygrana z Chizzym 10;5. Wcześniej Premier League i jego avarage 120 ???? Jest zdolny wygrać ten turniej. Raymond wiadomo doświadczenie, ładna gra ale bez fajerwerek.
Liczę na łatwy win Wrighta
Gurney - Whitlock.
Osobiście bardzo lubię Oziego, solidny zawodnik. W tym turnieju bardzo dobrze mu idzie, rzuca dużo maxów. Wygrywa 10:7 z O&#39;Connorem.
Gurney również solidny zawodnik. W grudniowo-styczniowych Mistrzostwach świata doszedł do ćwierćfinału. W UK OPEN łatwe zwycięstwa.Bukmacherzy bardziej są przekonani do Whitlocka, Według mnie Gurney może nawet ten mecz wygrać, ale nam potrzeba jedynie pokryć lekkie handi
 
drixcez 14

drixcez

Użytkownik
Typ na półfinał UK OPEN ode mnie :
Alan Norris win | 1,66
Norris gra z Pricem. Nie są to gracze światowej czołówki, po prostu dobrzy zawodnicy Ale Price według mnie jest bardziej nie stabilny niż Norris. Co tu dużo mówić nie wierzę w Price w finale. Price co prawda ładny Checkout z White dzięki któremu teraz jest gdzieś jest. Norris 10;9 z mocnym Huybrechtsem wcześniej 10;5 z Benito. Gramy do 11 wygranych legów.
---
Kto oglądał ten wie jak było ???? Pozdrawiam
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Gurney-Wright 4-8 w 180-tkach
Pita over 6.5 180-tki 1.90 b365
✅✅✅
W tym pojedynku najpierw pomyślałem o overze maxów w całym meczu, podobnie zresztą jak w poprzednim meczu Daryla. Przed wystawieniem oferty założyłem sobie to 12.5, buki dały taką linię, ale po chwili zastanowienia maxy samego Pity wydają się być lepszą opcją. Peter super forma o czym pisałem przy meczu z Chizzem. Z Barneyem zagrali kosmiczny mecz, obaj zrobili w sumie aż 20 180-tek, z czego aż 13 zrobił właśnie Szkot. Tutaj myślę, że Papużka już tak nie zaszaleje. Gurneya nie stać w obecnej sytuacji, żeby aż tak się postawić tak grającemu rywalowi. Będzie to się wiązało z mniejszą presją na Petera, więc nie będzie musiał aż tak spinać się i gonić rywala. Mimo to Wright będzie musiał budować swój wynik, a najłatwiej własnie na maxach i pokazał, że potrafi ja trzaskać w niesamowitym tempie. Są TE barrelki, do tego fajne nowe dedykowane piórka, które już trafiły do sprzedaży, więc nic, tylko żeby Pit został przy tej konfiguracji. Zwiększamy dystans do bo21, linia na Pitę z 5.5 zmieniła się tylko na 6.5, spodziewałem się po tej masie maxów w ćwiartce nawet linii 7.5, więc jeżeli dają 6.5 i to po 1.90, to nic, tylko decyduję się na to i wchodzę w to.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom