>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ukash dziwna sytuacja

J 5

jastov

Użytkownik
Wplacilem poprzez ukash do betclic po czym wplata zostala odrzucona a pieniadze znikly z konta i zawisly miedzy bukiem a voucherem. Czy jest mozliwosc sprawdzenia historii transakcji ? jesli nie ma to mozna skontaktowac sie z odpowiednimi osobami?
 
J 5

jastov

Użytkownik
Na czacie na początku powiedziano mi ,że były dwie próby wpłat z czego tylko jedna była udana, potem ,że nie zaksięgowano żadnej kwoty.
Na stronie UKASH nie ma w ogóle działu z pomocą ponieważ nie działa...
 
J 5

jastov

Użytkownik
Przeglądając stronę UKASHa natknąłem się na opcję ,która umożliwia zmianę waluty. Ku mojemu zdziwieniu wyskoczyła taka informacja:
Transakcję uznano za podejrzaną i nie może zostać zrealizowana. Kody są nadal dostępne do wykorzystania.
A więc pieniądze nadal są na kodzie.... jak to wyjaśnić? istnieje możliwosć skontaktownia się z dzialem pomocy UKASH???
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Przeglądając stronę UKASHa natknąłem się na opcję ,która umożliwia zmianę waluty. Ku mojemu zdziwieniu wyskoczyła taka informacja:
Transakcję uznano za podejrzaną i nie może zostać zrealizowana. Kody są nadal dostępne do wykorzystania.
A więc pieniądze nadal są na kodzie.... jak to wyjaśnić? istnieje możliwosć skontaktownia się z dzialem pomocy UKASH???
Też tak miałem kiedyś jak ukash dzieliłem ta informacja co się wyświetla to błąd dopiero z którymś razem podzieliłem kupon.
 
Do góry Bottom