>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ukradli mi 32789,86 PLN - Witaj na Betclic

Status
Zamknięty.
H 902

hank

Użytkownik
przeciez nie piszemy o wiodacych firmach na rynku, tylko o komisjach ktore wydaja licencje i pomagaja graczom - tutaj jak widac nie pomogly i w curacao i w wielkiej brytanii.
swoja droga canbet przez dlugi czas mial kursy na poziomie pinnacle (a dzialal od 1999 roku) - zgubily ich tylko bonusy ktorych pinek nie daje.
Biorąc pod uwagę że większość graczy nie potrafi obrócić bonusu i przegrywa bonus jak i depozyt, to mało wiarygodne wydaję się to że to bonusy stoją za ich upadkiem, ale upierał się nie będę, bo nie wiem jak te bonusy wyglądały. Z tego co widzę od 2009 ich SBR rating leciał na łeb i skończyli z D-.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
SBR robią sobie co chcą w rankingach popatrz na Unibet.... Gdzieś nawet SBR napisali że Unibet przestał już odpisywać na ich maile. Więc wielu graczy sugeruje się tym rankingiem który nie do końca odzwierciedla rzeczywistość.
 
H 902

hank

Użytkownik
Unibet nie raz w kulki leciał, więc się nie ma co dziwić że słabo wygląda. Teraz też bodajże jakieś cyrki z wypłatami robią, kiedyś bardzo sensowny buk, odkąd zmienili szatę graficzną to już tam nie wpłacałem, bo ich strona działa fatalnie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
ok, SBR żalił się że Bet365 także im nie odpowiada. Czy uważasz że ta firma &#39;&#39;leci w kulki&#39;&#39; także ?. Gracz przed weryfikacją bukmachera powinien właśnie przeczytać takie wątki jak są na forum by móc mieć pogląd wstępny.
 
H 902

hank

Użytkownik
Nie i absolutnie nie twierdzę że nie masz racji z tym SBR, jednak raczej nie słyszy się o kłopotach z firmami które mają A.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Nie i absolutnie nie twierdzę że nie masz racji z tym SBR, jednak raczej nie słyszy się o kłopotach z firmami które mają A.
Z tym się akurat zgodzę, Jednak nowym firmą SBR nie dają takich &#39;&#39;forów&#39;&#39; jak tym starym renomowanym. ????
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
A jaśli przed grą u buka podpisujesz regulamin na który się zgadzasz to dalej tylko sąd może zarządzić konfiskatę?
mozesz podpisac nawet ze zgadzasz sie na uciecie glowy. Jesli cos jest nielegalne, niezgodne z prawem, to jest i nie ma nic do rzeczy podpis. To co jest niezgodne z prawem jest niewazne
 
L 147

luminat

Użytkownik
Żaden poważny buk nie uznaje wpłat od osób trzecich, bo po prostu jest to sprzeczne z licencją. Powodów jest mnóstwo, a najważniejszy to kradzież kart płatniczych i nieautoryzowane przejęcie kont bankowych / portfeli elektronicznych i obracanie nie swoimi środkami pieniężnymi.
Także nie wiem co ci przyszło do głowy aby się pytać na bukmachera czy można robić depozyty z kont osób trzecich. Może konsultant się pomylił, różne rzeczy mogą się zdarzyć. Może faktycznie można dokonywać takie depozyty, ale są one limitowane np. do 1000zł.
 
R 0

rutek25

Użytkownik
miałem zagrać własnie zakład u tego bukmachera za tys zł ale rezygnuje bo z tego co rozumiem mogą zablokować mi konto bez podania przyczyny i nie musza oddawać stawki ????
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
miałem zagrać własnie zakład u tego bukmachera za tys zł ale rezygnuje bo z tego co rozumiem mogą zablokować mi konto bez podania przyczyny i nie musza oddawać stawki
to za chwilę nigdzie nie postawisz, bo większość buków ma taki zapis
 
M 5

monika1335

Użytkownik
betclic zwrocil depozyt w kwocie 15000 pln. Pozostaje mi walczyc o wygrana, niecale 18000. Jestem po wstepnych rozmowach z osobami ktore pracuja dla legalnych firm bukmacherskich dzialajacych na terenie naszego kraju. Jezeli betclic nie odda reszty pieniedzy pomoga mi naglosnic ta sprawe. Ciekawe czy tak duza antyreklama w tv im sie oplaci. Mysle ze to jedyne wyjscie w tej sytuacji.
 
M 5

monika1335

Użytkownik
Nie wykluczam podjecia takich krokow. Ale sprawa bedzie ciagnela sie miesiacami jak nie latami. W tym czasie inne osoby moga zostac okradzione.

&quot;Skoro ponoc&quot;? To takie zabawne stracic 18 tys?
 
paypal 1,4K

paypal

Użytkownik
betclic zwrocil depozyt w kwocie 15000 pln. Pozostaje mi walczyc o wygrana, niecale 18000. Jestem po wstepnych rozmowach z osobami ktore pracuja dla legalnych firm bukmacherskich dzialajacych na terenie naszego kraju. Jezeli betclic nie odda reszty pieniedzy pomoga mi naglosnic ta sprawe. Ciekawe czy tak duza antyreklama w tv im sie oplaci. Mysle ze to jedyne wyjscie w tej sytuacji.
Ciesz się że Ci oddali zdeponowana kasę (nie musieli) i na Twoim miejscu zakończyłbym przygodę z bukmacherką. :cool:
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Monika1335&gt;&gt; czy Ty naprawdę do tej pory nie rozumiesz nic a nic z całej tej sytuacji, w którą się wpędziłaś nie respektując zapisu Regulaminu buka, który Ci przecież w tym wątku kilka dni temu przytoczyłem:
4.5 Betclic zastrzega sobie prawo do zamknięcia Konta z zachowaniem jego stanu, jeżeli istnieje uzasadnione podejrzenie, że Konto jest używane i kontrolowane przez osoby inne niż podane przy rejestracji Konta

4.6 środki zdeponowane na jednym koncie nie mogą zostać przesłane na inne konto w Betclic.
Ponadto to co napisałem o Sądzie odbieraj niezbyt dosłownie, gdyż to tylko moje żartobliwe podsumowanie bzdur jakie wypisujesz o nagłośnieniu swojej sprawy poprzez media, początkowo prasę a obecnie piszesz o telewizjach - a bzdurą jest to dlatego, że zupełnie pomijasz tu Ustawę hazardową, która penalizuje grę w zagranicznych firmach.
Więc ogarnij się dziewczyno...
 
M 5

monika1335

Użytkownik
Nigdy nie zrozumiecie mnie. Nigdy nie bedziecie grali takimi pieniedzmi. Wiec jezeli dalej chcecie trzymac strone zlodziejskiego buka, to nie ma sprawy. Ale przestancie przytaczac regulamin, ktory nie ma nic wspolnego z prawem polskim.

Kazdy zagraniczny bank dzialajacy w Polsce przyjmujac srodki na lokate, po pewnym czasie stwierdzi ze nie wyplaci depozytu i odsetek. Bo tak ma zapisane w regulaminie.

Super, nie??
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nigdy nie zrozumiecie mnie. Nigdy nie bedziecie grali takimi pieniedzmi. Wiec jezeli dalej chcecie trzymac strone zlodziejskiego buka, to nie ma sprawy. Ale przestancie przytaczac regulamin, ktory nie ma nic wspolnego z prawem polskim.

Kazdy zagraniczny bank dzialajacy w Polsce przyjmujac srodki na lokate, po pewnym czasie stwierdzi ze nie wyplaci depozytu i odsetek. Bo tak ma zapisane w regulaminie.

Super, nie??
Skoro tak, to napiszę Ci wprost: jesteś siusiumajtką :grin: głupszą niż Ustawa hazardowa, gdyż Twój totalny analfabetyzm rozciąga się nie tylko na obszarze bukmacherki ale dotyczy także prawa, bowiem Tobie nie przysługuje żadna ochrona wynikająca z krajowych regulacji kodeksowych na podstawie których mogłabyś dochodzić swoich roszczeń, bowiem:
Komunikat dla uczestników gier hazardowych w sieci

Służba Celna przypomina o odpowiedzialności karnej osób biorących udział w zagranicznych grach losowych lub zakładach wzajemnych
Obowiązujące zakazy
Służba Celna przypomina, że:

  • zabronione jest na mocy ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych urządzanie gier hazardowych przez sieć Internet, z wyjątkiem zakładów wzajemnych, na które udzielono zezwolenia (lista legalnych podmiotów znajduje się na stronie internetowej Ministerstwa Finansów www.finanse.mf.gov.pl/inne-podatki/podatek-od-gier/gry-hazardowe-przez-internet),
  • zakazane jest na mocy art. 107 § 2 Kodeksu karnego skarbowego pod groźbą kary grzywny albo kary pozbawienia wolności albo obu tym karom łącznie, uczestnictwo w zagranicznej grze losowej lub zagranicznym zakładzie wzajemnym.

Ponadto w Regulaminie bukmachera zaakceptowanym przy rejestrowaniu się, masz jasno podane iż:
25.3 Niniejszy Regulamin stanowi umowę pomiędzy Betclic a Klientem dotyczące korzystania z Usług.
27.1 Niniejsza umowa rządzi się prawem właściwym obowiązującym na Malcie, której sądy sprawują wyłączną jurysdykcję w zakresie jakichkolwiek sporów z niej wynikających.
Betclic nie ma żadnych zobowiązań wynikających z praw jakichkolwiek innych jurysdykcji.

więc wybij sobie z głowy, aby móc przed polskim Sądem dochodzić roszczeń od nielegalnego wg polskiego prawa zagranicznego podmiotu, ponadto a może przede wszystkim będąc przecież jako strona sama osobą łamiącą polskie prawo!
Złamanie zasad zaakceptowanego przez Ciebie Regulaminu Betclic:
4.6 środki zdeponowane na jednym koncie nie mogą zostać przesłane na inne konto w Betclic
pozbawia Cię także szans na ew. dochodzenie swoich domniemanych praw na Malcie.
 
B 293

buks65

Użytkownik
No jeżeli teraz dalej nic nie zrozumie, to chyba jest naturalną &quot;blądynką&quot;, która jeszcze na &quot;bląd&quot; się farbuje. :grin:
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Ale przestancie przytaczac regulamin, ktory nie ma nic wspolnego z prawem polskim.
a co w ogóle betclic ma wspólnego z prawem polskim?
z jakiej paki go nie przytaczać skoro pasowała ci tam gra, ale regulamin już nie?
wtórny analfabetyzm, że nie kumasz tego na co się zgadzasz rejestrując konto?

w ogóle Moniki mają &quot;pecha&quot; coś do betclica :rolleyes:
https://forum.bukmacherskie.com/f216/betclic-oszukuje-kto-z-nimi-wygra-daje-nagrode-118991.html#post5177763
może to też ty Monia? ????
 
M 5

monika1335

Użytkownik
Dlaczego wszyscy piszecie, ze betclic to okropny buk, ale wszyscy go bronicie, mimo iz jest zlodziejski. Hmmm (!?)

Moze nie znam sie na bukmacherce, ale ten wieczor to byla moja zachcianka. Pisalam wczesniej, ze nie bylo to madre. Ale tak chcialam.
&quot;Wy&quot; kupujecie piwo, a ja tak chcialam sie zabawic.

Nie, nie jestem farbowana blondynka.
Nie odpuszcze tej wygranej.
Tak, podam termin emisji programu w telewizji, jezeli nie dojde do kompromisu z firma betclic.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom