>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Ukraina - Irlandia Północna] - 2 kolejka grupy C, 16.06.2016 r. godz 18:00

meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Po tych dwóch spotkaniach mamy juz jakis pogląd na forme druzyn, w jakiej formie jest Irlandia Północna chyba wszyscy widzieli ... kiepsko. Ukraina musi to wygrać co według mnie zrobią a że kurs 1,55 mnie nie kręci zagram azjanem na -1 ... Myśle ze Ukraina sobie zadje sprawę że w przypadku zajęcia ewentualnie trzeciego miejsca (za nami oczywiscie ;) bedzie sie liczyl nietylko kazdy punkt do tabeli druzyn z trzecich miejsc ale także kazda bramka.
Ukraina -1 (AH) @ 2,10 Pinnacle
 
M 108

minister

Użytkownik
Popieram typ kolegi wyżej. Na podstawie pierwszych meczy myślę, że śmiała na Całorocznym można dorzucić typ na rożne dla Ukrainy. Irlandczycy w meczu z Polską mieli ich 1, a Ukraina z Niemcami 12.
Warto poczekać na typy race to 5,7,9 (kursów na tą chwilę brak) dla Ukrainy lub zagrać już teraz -3.5 na rogi po 1.90
 
thecakeisaspy 575

thecakeisaspy

Użytkownik
Popieram w 100% obu kolegów wyżej, oglądając mecz Ukrainy z Niemcami jedyne o czym myślałem to o tym jak masakrycznie ciężki mecz czeka nas w najbliższy wtorek. Ukraińcy pokazali charakter (szczególnie w 1 połowie) i spokojnie 1-2 bramki Niemcom powinni wsadzić. Irlandia będzie grała o wszystko (niby Ukraina też ale oni mają jeszcze mecz z nami, a Irlandia już tylko z Niemcami) więc na pewno nie będą aż tak mogli się zamurować jak z Polakami, a nawet jeśli to na pewno nie na długi okres i prędzej czy później będą musieli iść na wymianę ciosów, a to się może dla nich skończyć tragicznie.
Popieram typy zarówno na Ukraina -1.5 jak i Ukraina race to 7 corners.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ukraina vs Irlandia Północna
Ukraina &amp; Over 1.5 @ 2.05
Ukraina: bramki 3 lub więcej @ 4.10
Ukraina Over 1.5 @ 1.95
Ukraina czyste konto @ 1.85

Otobet

Klapa.

Moja propozycja na ten mecz, Ukraina zagrała bardzo dobrze z Niemcami, co prawda wynik nie jest po ich myśli , ale Niemcy mieli kłopoty. Z drugiej strony Irlandia w meczu z nami nie zagrała kompletnie nic, pełna dominacja Polski, choć tutaj mnie martwi, że przy tak słabym zespole wygraliśmy tylko 1:0, ale to temat na inny post.
Moim zdaniem Ukraina wyjdzie tak jak na Niemców, będą chcieli szybko coś strzelić, co spowoduje, że Irlandia już będzie musiała się otworzyć, bo spójrzmy prawdzie w oczy, z Niemcami nie wygrają, czyli ostatnia szansa na jakiekolwiek punkty, jeśli Irlandia zagra ciut ofensywniej, Ukraina ich wypunktuje.
Spodziewam się wyniku 3:0 lub wyżej.
Ukrainie też może zależeć na bramkach, bo zakładając remis z Polską przy równej liczbie punktów, liczy się stosunek bramek, mecz Ukrainy rozgrywa się wcześniej niż Polaków z Niemcami, zatem nie mogą kalkulować, trzeba wygrać i to w dodatku jak najwyższą możliwą różnicą goli.
Przewidywane składy:

Ukraina:
Piatow - Fedecki, Chaczeridi, Rakicki, Szewczuk - Stepanenko, Sydorczuk - Jarmołenko, Kowałenko, Konoplanka - Sełezniow.
Irlandia Północna: McGovern - McLaughin, Cathcart, McAuley, Evans, Ferguson - McNair, Baird, Davis, Norwood - Lafferty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 511

chemiczny

Użytkownik
Po tym co pokazała Irlandia z nami, uważam że to chyba najsłabszy zespół tych mistrzostw. Albania o klasę lepsza, a to ona miała być ogonem tych mistrzostw. Ja też na jutro chyba oprę się o to spotkanie w szczególności jeśli chodzi o rogale.
 
M 1

marekmarc

Użytkownik
Również uważam, że Ukraina to co grała z Niemcami to był niezwykle skuteczny futbol i mogli na spokojnie wbić 2 bramki. Ukraina ma grube ambicje na wyjście z grupy + jest już po porażce. Po nieudanej próbie zarobku na Hiszpanii i Francji dziś chyba zdecyduje się wejść w czystą 1 na Ukrainę. Nie stawiam przeciwko Polsce bo to się zawsze źle kończy.
 
maly1203 1K

maly1203

Użytkownik
A ja bym radził trochę stonować nastroje co do tej Ukrainy. Ukraina była w gazie bo wiadomo że to mecz otwarcia a na nich spina jest największa. Irlandia z kolei mogła się trochę zesrać bo to pierwszy mecz na takiej imprezie od wielu wielu lat. Drugą sprawą jest to jak ona źle zagrała. Według mnie nie zagrała tragicznie tylko Polska zaczęła fajnie kontrolować mecz przez to że zaczęli grać pozycyjnie na co niekoniecznie mogli być przygotowani Irlandczycy. Drugą sprawą jest obrona. Irlandia może została zepchnięta do defensywy ale za to tam dawała radę. Polacy nie mogli swobodnie pograć i ja ogólnie odniosłem pozytywne wrażenie co do gry defensywnej Irlandii. Jeśli miałbym grać ten mecz to tylko na live i najpewniejszym punktem w tym mecz powinny być kornery dla Ukrainy. Jeszcze obserwując mecz na live można próbować grać kartki jak linia spadnie z 3.5 na mniejszą ????
 
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Ukraina - Irlandia Płn. 1 (-1 AH) @ 2,20
Ukraina pierwsza 7 RR @ 1,72
AKO @ 3,80
bet 3 6 5
Zgadzam się z opiniami powyżej odnośnie zakładów w stronę Ukrainy. Moim zdaniem Irlandia zaprezentowala w meczu z Polska antyfutbol, który naprawdę ciężko było oglądać. Mam nadzieję, że ich gra jakoś diametralnie się nie zmieni i nadal pograja sobie na lage. Liczę jedynie, że jeżeli maja aspiracje by awansować to bd musieli się chociaż trochę otworzyć. Chyba, że wymysla sobie ze zagraja o 1 pkt na 0-0, ale to byłoby całkowicie bezsensowne.
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Ukraina - Irlandia Północna
16/06/2016 - 18:00
typ.Pierwszy zespół wygra którąś z połów
kurs.1,40
buk.SportingBet
Analiza.
Sytuacja po pierwszej kolejce w grupie C wyglada tak,ze Ukraina i Irlandia maja po 0 punktow.Dzisiaj praktycznie mecz o zycie dla Irlandczykow,bo w ostatnim spotkaniu zagraja z Niemcami i tam punktow nie zdobeda ale po tym co zaprezentowali w meczu z Polska to slabo ich dzisiaj widze...Natomiast Ukraina momentami dusila Niemcow i Ci strasznie sie gubili i tylko z braku szczescia nie strzelili gola...Jesli zagraja tak samo jak w pierwszym spotkaniu to Irlandia wypadnie jeszcze slabiej niz z Polska.Swietna gra skrzydlami Yarmolenko i Konoplyanka i wygranie w cornerach z Niemcami 12-6 robia wrazenie...Stawiam,ze dzisiaj Ukraina wygra minimum jedna polowe,co wydaje sie bardzo pewne...a kurs takze nie jest zly do grania...
 
tepiciel99 3

tepiciel99

Użytkownik
Spotkanie: Ukraina -Irlandia Płn. Typ: Ukraina Kurs: 1,65 Bukmacher: Bet365

Po wczorajszym pechowym typie na kartki gdzie braklo jednej , dzisiaj wrzucam typ ktory zamyka mi kupon , typ na zwyciestwo Ukrainy . To co graja Irlandyczycy z Polnocy kazdy widzial w mecz z naszymi pilkarzami , w mojej ocenie sa bardzooooooo slabi , nue potrafia stworzyc dogodnej sytuacji aby zagrozic bramce przeciwnika , slabo wyprowadzane kontry, skupiaja sie glownie zeby nie stracic bramki, pilka do przodu i gra na afere to za malo na Ukraincow. Ogladajac mecz druzyny na ktora stawiam z Niemcami bylem pod duzym wrazeniem ich gry, grali bez kompleksow, zabraklo troche szczescia zeby zdobyc gola(super.dyspozycja bramkarza niemcow) fajnie rozegrane akcjd , szybka pilka - na prawde fajnie sie ich ogladalo w takiej formie. Jezeli chca liczyc sie dalej w grze (a tak na pewno jest)) musza dzisiaj wygrac! Dlatego tez na nich stawiam i polecam

pisane z tel pzdr
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Polecam również pogranie live na Ukraine jeśli długo bedzie utrzymywał sie wynik bezbramkowy to kurs przed koncem pierwszej połowy powinien skoczyć to okolic 2,00 wtedy warto zaryzykować i postawić na Ukraine. Jesli jednak Ukraincy szybko cos ustrzela to bedzie juz po temacie ...
 
G 370

golkiper

Użytkownik
Ukraina - Irlandia Płn. - Ukraina win i over 10,5 rożnego ÓNI 3,15
Ukraina zagrała wbrew pozorom świetny mecz z Niemcami. Stworzyli dużo dogodnych sytuacji, brakowało trochę szczęścia. Według mnie z gry sprawiedliwy byłby remis. Irlandia jak &quot;gra&quot; wszyscy widzieli. Żenujący poziom, braki techniczne, brak pomysłu. Ktoś powie, że to tylko jeden mecz, ale umówmy się widać, że ten zespół odstaje od reszty stawki pod każdym względem. Ukraińcy jak marzą o wyjściu z innego miejsca niż 3 muszą dziś zgarnąć pełną pulę, a i wysokie zwycięstwo daje im dużo bo na końcu mogą liczyć się bramki. Irlandia znowu będzie czekać na swoje szanse jakiś stały fragment. Ja tu widzę mecz podobny jak z Polską. Wygraną Ukraińców i mecz z dużą ilością wybijania piłki głównie przez Irlandię, jednak myślę, że Wyspiarze nabiją 2-3 kornery, bo przegrywając ten mecz odpadają, więc pewnie w którymś momencie się otworzą i zaatakują. Typuję tak dokładnie dla zabawy wynik 3-0 i 12 kornerów. Zobaczymy ???? ) powodzenia !
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Ukraina - Irlandia Północna
Typ:1
1.63
Unibet

Póki co dziwne są te mistrzostwa. Grać czysty win w którąś ze stron, to jest ryzyko. Liczę, że tutaj będzie się opłacało. Po tym co zobaczyłem, jak Irlandia zagrała z nami, to jakoś jestem spokojny. Tym bardziej, że Ukraina zagrała dobry mecz z Niemcami, tylko zabrakło im w tamtym meczu szczęścia. Ukraina na skrzydłach ma dwóch dobrych pomocników - Yarmolenko i Konoplyanka, którzy raz po raz będą nękać obronę Irlandii.
Wiadomo, jedni i drudzy z nożem na gardle, ale jednak wyżej stawiam naszych sąsiadów.
Ukraina - Irlandia Północna
Liczba rzutów rożnych Ukraina
Ponad 6.5
1.63
Unibet

7 RR jest spokojnie w zasięgu Ukraińców. W meczu z Niemcami mieli ich 12, to o wiele słabszą Irlandią spokojnie powinni pokryć powyższą linię. Polska w meczu z Irlandią miała ich 8.
W Ukrainie silne skrzydła o czym pisałem wyżej, więc linia jak najbardziej do gry.
Siermięgi
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Ukraina powyżej 1,5 gola @1,90 bet365 ⛔⛔ 0-2????

Ukraina powalczy o drugą pozycje z Polska w ostatniej kolejce.Ukraińcy przekonani, że Niemcy pokonaja Polaków, ostatni mecz będzie decydujący, gdzie w przypadku remisu będzie decydował bilans bramek.Tak że dziś, Ukraina nie może się zadowolić 1-0, będą cisnąć do końca, gdyż każdy gol jest na wagę złota.Irlandia pewnie postawi gruby mur od początku, jednak Ukraincy grają taktyką niczym Bayern za czasów Heynecksa, także myślę, że mur dziś runie i wreszcie zobaczymy sporo goli
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
epic 166

epic

Użytkownik
Dla obu reprezentacji to w zasadzie mecz o wszystko. Wiadomo, to Ukraina na papierze jest faworytem i większość piłkarskiego świata nie bierze Irlandii pod uwagę choćby przez pryzmat kolejnego meczu z Niemcami. Mimo to myślę, że Irlandia z czystej przyzwoitości zagra dziś odważniej. Nie chodzi mi tylko o grę ofensywną, ale większe ryzyko w bezpośrednich starciach. W dodatku Irlandia wcale jeszcze nie jest poza grą i przy odrobinie szczęścia oraz korzystnych wynikach przecież może się wywlec z grupy wg. klasyfikacji miejsc trzecich.
Ukraina musi zaryzykować, gdyż czeka ich starcie z Polską, która jak wiadomo ma ambicje i możliwości na wyjście z grupy. W miarę upływu czasu, przy rezultacie niesatysfakcjonującym naszych sąsiadów może zacząć robić się nerwowo. Jak dla mnie szykuje się mecz walki, mam nadzieje udekorowany kilkoma kartkami.

over 3.5 kartek @1,80 Bet365
✅
 
thecakeisaspy 575

thecakeisaspy

Użytkownik
Ukraina - Irlandia Północna
Typ:1
1.63
Unibet


Póki co dziwne są te mistrzostwa. Grać czysty win w którąś ze stron, to jest ryzyko. Liczę, że tutaj będzie się opłacało. Po tym co zobaczyłem, jak Irlandia zagrała z nami, to jakoś jestem spokojny. Tym bardziej, że Ukraina zagrała dobry mecz z Niemcami, tylko zabrakło im w tamtym meczu szczęścia. Ukraina na skrzydłach ma dwóch dobrych pomocników - Yarmolenko i Konoplyanka, którzy raz po raz będą nękać obronę Irlandii.
Wiadomo, jedni i drudzy z nożem na gardle, ale jednak wyżej stawiam naszych sąsiadów.

Ukraina - Irlandia Północna
Liczba rzutów rożnych Ukraina
Ponad 6.5
1.63
Unibet


7 RR jest spokojnie w zasięgu Ukraińców. W meczu z Niemcami mieli ich 12, to o wiele słabszą Irlandią spokojnie powinni pokryć powyższą linię. Polska w meczu z Irlandią miała ich 8.
W Ukrainie silne skrzydła o czym pisałem wyżej, więc linia jak najbardziej do gry.

Co do rożnych to myślę, że bardziej opłaca się zagrac race to 7, bo chyba nie sądzisz, że to Irlandia pierwsza zdobędzie te 7 rogów? ????
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Fortuna ⛔
Ukraina powyżej 1,5 gola w meczu @1,87 Fortuna ⛔
Ukraina wygra 1:0, 2:0 lub 3:0 @2,65 Fortuna ⛔
Ukraina wygra do zera @2,40 Fortuna ⛔
Ukraina powyżej 6,5 rzutów rożnych w meczu @1,75 Fortuna ⛔
Ukraina powyżej 3,5 rzutu rożnego w 2. połowie meczu @1,80 Fortuna ⛔
Irlandia powyżej 1,5 żółtej kartki w 2. połowie meczu @1,80 Fortuna ✅
Lafferty otrzyma żółtą kartkę @3,0 Fortuna ⛔

BOŻE!! DOBRZE ŻE TO TYLKO PROPOZYCJE, BO JAKBYM TO WSZYSTKO ZAGRAŁ TO BYM KASY UTOPIŁ, ŻE HEJ...
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Widzę, że wszyscy grają w stronę Ukrainy. Według mnie to dobre posunięcie. Po tym co pokazali Irlandczycy z nami , a co Ukraina z Niemcami, to ma to swoje pozytywne uzasadnienie. Napewno Irlandia nie może nastawić się na obronę jak w meczu z Polakami, gdyż jeżeli chcą walczyć o awans to muszą Ukraińców pokonać. A co za tym idzie muszą atakować, co będzie oczywiście wodą na młyn dla naszych wschodnich sąsiadów. Ukraina wygląda naprawdę na dobrze poukładany team i myślę , że spokojnie mogą ograć Irlandczyków.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Irlandia Północna więcej zmian @ 9,00 Betsson ⛔
Niestety Ukraina mega słabo, a jak mówi przysłowie: tonący brzytwy się chwyta. Nieprzemyślane zmiany Fomenki, ale trzy zrobił, także typ rozliczam już w czasie meczu na minus.

Widzę w tym kursie spore value i polecam ten zakład do wzięcia pod uwagę w kontekście dzisiejszego pojedynku. Co do zrobienia trzech zmian przez północnoirlandczyków to jestem spokojny - mają wyrównany skład i trener rotuje składem gdy tylko ma taką możliwość. Wiadomo, że założeniem bukmacherów jest to, że obaj szkoleniowcy skorzystają z prawa do trzech zmian. Na ławce ukraińskiej zasiada jednak Michaił Fomenko, a w jego przypadku to już tak oczywiste nie jest. Za to, że zrobi 0-2 zmiany bukmacherzy płacą po kursie 4,5. Ja idę jednak krok dalej, i chcę zgarnąć podwójną wygraną, bo jak wspominałem o zmiany w drużynie rywala się nie boję. Może będzie to trochę określenie na wyrost, ale Ukraina nie dysponuje aż tak wyrównaną kadrą jak jej rywale, między piłkarzami składu wyjściowego, a tymi rozpoczynającymi mecze na ławce jest spora różnica. Już mecz z Niemcami pokazał, że Fomenko zmienia zawodników dość rzadko, chyba że z konieczności. W końcu zrobił tylko dwie zmiany, z czego jedną było wprowadzenie młodego Zinchenki. Czuję, że nie będzie to łatwy mecz dla Ukrainy i nie będzie miejsca na testowanie zawodników bądź dawanie im szans ogrywania się na wielkiej imprezie. Po takim kursie warto spróbować szczęścia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Do góry Bottom