>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Ukraina - Irlandia Północna] - 2 kolejka grupy C, 16.06.2016 r. godz 18:00

gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Irlandia jak dobrze pamętam nie przegrała do przerwy 14 z 15 ostatnich spotkań. Myślę ze warto pójsć w te strone i dziś. Kurs 2.37 na 0-0 albo bezpieczniejsze X po 2.00.
Pewnie Ukraina będzie cisnęła jak nasi i dopiero po przerwie &#39;wdusi&#39; ;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
szelech 120

szelech

Użytkownik
Padło tu pytanie o wzrost kursów na Ukrainę, właśnie zobaczyłem na stronie brytyjskiego buka Coral, że 53% zakładów na Iroli, 34% na Ukraińców, 13% remis. Stąd wahnięcia, rynek reaguje.
Podpisuję się pod postami wyżej, warto wejść w kartki:
over 45 booking points 2,37 ✅
McAuley ż.k. 3,75 ⛔ za to bramka
Evans ż.k. 3 ✅
Panowie powyżej zmierzą się ze stroną, na której gra Yermalenko. O&#39;Neil, wg bbc i sky ,nie zmieni składu znacznie. Obiecuje tylko kibicom, że zagrają ofensywnie.
Ukraińcy też zapewniali, że idą solidnie do przodu po wygraną.
Niby każdy tak może powiedzieć przed meczem, ale brzmi rozsądnie. Jeśli zremisują, to nie zabiorą się z 3 miejsca nawet. Ktoś dzisiaj odpadnie.
Proponuję też rogi: over 12 (3,5) ⛔ 5
Wsio na W Hill
Edit: No to Ukraina mi popsuła nastrój, 0:2... a kto wie co zrobią w ostatnim meczu?
 
M 4

magicbdt

Użytkownik
Ukraina - Irlandia Pln
Ukraina znacznie lepiej prezentowała sie od Irlanczykow w pierwszej kolejce i w dzisiejszym meczu odsniesie sukces zdobedzie pierwsza bramke a nastepnie Irlanczycy bardziej sie otworza co za owocuje druga bramka tak więc obstawiam wynik meczu 2-0
DW 2-0 - 7.0 bet365
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Jak na razie po pierwszej połowie to Ukraina wygląda bardzo mizernie. Większe zagrożenie robią Irlandczycy pod bramką Piatova. A Irlandia w porównaniu z meczem z Polską zmieniła swoją gre bardzo i od razu przekłada się to na stwarzane sytuacje.
Mam nadzieję, że Ukraina się trochę obudzi w drugiej połowie i wydusi jakoś te zwycięstwo.
 
U 8

uzytkownik-130596

Użytkownik
Mecz się zakończył więc można teraz jasno powiedzieć: Ukraińcy zagrali tragicznie i praktycznie w żadnym aspekcie nie przypominali drużyny ze spotkania z Niemcami.

Mam nadzieję, że w spotkaniu z Polską zagrają podobnie i będziemy mogli cieszyć się ze zwycięstwa.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Nikt nie wziął pod uwagę faktu,że Niemcy wypompowali Ukraińców a Irole grali to samo co z Polską, tylko na nasze szczęście nie byli w meczu z Nami skuteczni.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Nikt nie wziął pod uwagę faktu,że Niemcy wypompowali Ukraińców a Irole grali to samo co z Polską, tylko na nasze szczęście nie byli w meczu z Nami skuteczni.
Moim zdaniem to Ukraina przyjechała już na to EURO bez formy. Z Niemcami próbowali coś grać skrzydłami, bo i Niemcy nie postawili na obronę. Irlandia Północna już im pokazała miejsce w szeregu, a przecież wcale nie broniła tak mocno jak z nami. Grali bardziej ofensywnie niż w pierwszym spotkaniu, a i jak Ukraińcy nic nie mogli zrobić, bo tam w ogóle środek pola nie istnieje.
 
Do góry Bottom