>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ulubiony snookerzysta

roi 0

roi

Użytkownik
@up
po prostu mam wielu ulubionych. co turniej poznaję nowych. czemu sie czepiasz? zajmij sie soba dobrze? ja sie Ciebie nie czepiam.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Poprosiłem o odblokowanie tego tematu.

Prosze o wpisywanie swpojego ulubionego snookerzyty i tego, którego uważacie za faworyta tegorocznych MŚ.

A więc u mnie wygląda to tak, że wielu snookerzystów lubię ale najbardziej jednak zdecydowanie Shaun&#39;a Murphy&#39;ego.

Faworytów MŚ w moim odczuciu jest kilku: O&#39;Sullivan, Maguire, Carter.. Mam nadzieję, że w Sheffield formę złapie także Murphy. Zawsze groźny będzie Higgins.. Namieszać może też Fu. Nie wroże za to sukcesu Selby&#39;emu czy Dingowi.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
A co do ulubionych zawodników, ulubionym oczywiście jest Paul Hunter
[*], już nigdy nie będzie takiego gracza. Z obecnych ulubieni to Carter, Trump, Hendry no i po części O&#39;Sullivan.

Faworytem do zdobycia tytułu jest Ronnie O&#39;Sullivan i mnie to nie dziwi, od dawna mówi o tym że dla niego liczy się tylko ten turniej, a jak Ronnie będzie chciał to ten tytuł zdobędzie. Namieszać może Carter, ale żeby tylko nie trafił na Rakietę bo on z nim nie potrafi wygrać. Selby również może dużo ugrać, on jest takim zawodnikiem nieobliczalnym.
John Higgins również ma spore szanse, ale z nim to bywa różnie.
 
porky 104

porky

Użytkownik
Ulubiony snookerzysta: The Rocket Ronnie O&#39;Sullivan. ;)

Faworyta tegorocznych MŚ: O&#39;Sullivan &amp; Selby.
 
D 0

deq102

Użytkownik
Stephen Hendry - Podziwiam jego spokój i opanowanie oraz perfekcyjne przygotowanie każdego uderzenia.

christopher48 // Witam na forum. Widzę, że na początek odgrzebałeś stary temat. Zachęcam również do merytorycznej dyskusji w dziale SNOOKER, a także w pozostałych działach na forum. Pozdrawiam.
 
snajp 464,9K

snajp

Użytkownik
Ale odgrzebałeś temat :grin: jest tu mój post z 2007 roku.TO JUŻ TYLE CZASU!?
Mój aktualnie Bingham
Nie lubię Holt&#39;a, którego nazywam &quot;OSZKUBEK&quot; :grin:
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
White, Hunter, Osa, Ebdon, Dale - ulubieńcy w kolejności ????
sympatyzuję też z Tajami - Wattana i nowa, młoda fala.
Nie przepadam za: Lisowski, McLeod, Gould, Gilbert, King, Joyce, dziadek Davis, ALLEN!
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Hunter i Osa to oczywista oczywistość, a z obecnie grających: Murphy, Robertson, a z narybku bardzo duże nadzieje wiążę z zawodnikami z Azji szczególnie Zhang Anda i Thanawat Thirapongpaiboon (ten drugi mam nadzieję szybko doczeka się jakiegoś pseudonimu bo inaczej ciężko to widzę ????
Nie przepadam za Ebdonem, Carterem, Stevensem, Dalem, McGillem i Wollastonem ????
 
Do góry Bottom