>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ulubiony zawodnik/drużyna

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Drużyny niema takiej niestety u nas w Lidze ale zawodnik to na pewno Wiesław Jaguś chłopak ma ambicję co udowodnił już nie raz i pokazał nie jednemu, jak trzeba jeździć
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Unia Tarnów, Polonia Bydgoszcz, Falubaz Zielona Góra.
Zawodnicy: oczywiście Kołdi, Martin Vaculik, Rafał Wilk.
 
D 0

dj_wilkos

Użytkownik
DRUŻYNA: Apator Toruń - Jestem z Torunia wiec chyba wszystko mowi za siebie. Od 3 roku zycia chodze na żuzel i malo ktory mecz mnie ominal na wlasnym stadionie. Kocham ten klub i mimo ze w nazwie jest Unibax to dla toruńskich kibiców zawsze bedzie Apator.

&quot;Apator Touń Kocham Cie
Tobie Oddam Serce Swe
Serce Swoje jedyne
Oddam swojej druzynie&quot;

&quot;Nie potrzeban mi KOchanka
Nie potrzebna tez dziewczyna
Moja miłość to APATOR
Ukochana ma drużyna&quot;

ZAWODNIK: Wiesław Jagus - Od poczatku swojej kariery jezdzi w Toruniu i mimo ze juz mial wiele ofert z innych klubow i sypali mu taka kase ze szok, to on powiedzial ze nigdy nie odejdzie z Torunia i nie zostawi torunksich kibicow ktorych uwaza za najlepszych w polskim speedwayu. Mimo ze przed tym sezonem nie bylo pewne cyz Apator wystartuje w Ekstralidze z powodu problemow finansowych to Wiesiu - &quot;Mały wojownik&quot; nie interesowal sie ofertami innych druzyn - czekal na ostateczna decyzj w sprawie Apatora. Do tego jest to zawodnik bardzo waleczny ktory nigdy nei odpuszcza, jest bardzo malutki a siłe w rączkach to on ma, a jak wiemy do jazdy na zuzlu trzeba miec krzepe w łapach.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
UNIA LESZNO KING
Krzysiek Kasprzak &amp; Leigh Adams - ten drugi to fenomen na skalę światową - obcokrajowiec wierny jednej i tej samej ekipie przez tyle lat ????
 
billykid 0

billykid

Użytkownik
ulubiona drużyna: STAL GORZóW
ulubiony zawodnik: TOMASZ GOLLOB (miejmy nadzieje że będzie jeździł dla Gorzowa wtedy mamy mistrza!!!!)
 
flinstone 2

flinstone

Użytkownik
Drużyna: ZKŻ Kronopol Zielona Góra
Zawodnik: Billy Hamill, Piotr Protasiewicz, Greg Walasek i Jarosław Hampel
P.S. Do powyższej informacji (wiem, ze to nie ten temat... ale nie mogę nie skomentować :jezora ???? . Przepraszam bardzo, ale na dzień dzisiejszy...to sam Tomasz Gollob tytułu mistrzowskiego dla Gorzowa nie wygra. Chociaż muszę przyznać, że podoba mi się ambicja działaczy Stali ???? Jakbyście jeszcze Pedersena pozyskali..:spokodfhgfh:
 
Do góry Bottom