>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Under (hokej), to się liczy z dogrywką, czy bez?

R 23

rutra

Użytkownik
Postawiłem 2 mecze hokeja. Jeden wszedł, natomiast co do drugiego mam wątpliwość.

Jeśli postawiłem Under X,5 bramek, a po trzech tercjach padło X bramek, jedna padła w dogrywce to wygrałem czy przegrałem?

PS. Za X wstaw dowolną liczbę całkowitą nieujemną.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Za mało danych podałeś.
Nikt nie jest w stanie odpowiedzieć Tobie na to pytanie bez podania w jakim bukmacherze to grałeś i jaka liga. Każdy bukmacher ma własne zasady, z uwzględnieniem różnic hokeja z Europy i NHL
A czasem nawet przy tych danych może być problem.
 
R 23

rutra

Użytkownik
Kupon nie wszedł, nie zauważyłem, że w pierwszym meczu padło za dużo bramek ???? ale pytam tak na przyszłość.

Totomix, hokej liga Słowacka. Postawiłem under 6,5. Po 3 tercjach był wynik 3:3, a więc padło 6 bramek. W dogrywce padła 7. bramka, czy ona się wlicza do tego under 6,5?
Vader/ Zerknij do regulaminu. Ja niestety nie wiem jak jest w tej firmie.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
,,Wszystkie podstawowe zdarzenia w naszej ofercie przyjmowane są na regulaminowy czas gry&quot;.
 
P 4

pk2012

Użytkownik
Za mało danych podałeś.
Nikt nie jest w stanie odpowiedzieć Tobie na to pytanie bez podania w jakim bukmacherze to grałeś i jaka liga. Każdy bukmacher ma własne zasady, z uwzględnieniem różnic hokeja z Europy i NHL
A czasem nawet przy tych danych może być problem.

W większości netowych buków taki zakład masz zazwyczaj liczony dla regulaminowego czasu gry. Z ziemniakami jest gorzej i tu musisz czytać regulamin poszczególnej firmy.
 
Do góry Bottom