>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Under/Over w sts

A 0

a42

Użytkownik
Witam otóż ze strony sts.pl wziełem sobie kilka meczy na over 1.5 bramki na koniec spotkania zaszedłem do punktu i się zdziwiłem gdyż tam takich zakładów nie było. Nie było też uderów i overów na inną liczbę bramek. O co chodzi z tym ? Czemu na stronie takie coś jest a w punkcie już tego nie ma ?
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Ponieważ czasem coś wycofują a jak patrzyłeś na necie to pewnie jeszcze bylo...A zapisałeś dobrze nr spotkania a potem u1.5 ?
 
A 0

a42

Użytkownik
moze zle mnie zrozumiales otoz chodzi mi o to ze na stornie sts.pl jest wiele dodatkowych opcji do meczu np u1.5 a jak zachodze do punktu i chce obstawic zalozmy na sobote to w gazetce nie ma czegos takiego jak under.over
tylko jest 1x2 kto strzeli gola 1 polowa 2 polowa i handicap
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
W punkcie sts masz cos takiego jak oferta dzienna, w gazetce nigdy tego nie ma. A nie możesz spisac z neta poprostu co chcesz zagrac?
 
A 0

a42

Użytkownik
a moze byc tez poprstu tak ze do gazetki tego nie dali bo by bylo tego za duzo i zalozmy jak spotkanie jest 10 a ja wpisze sobie 10 u1.5 2 to zaliczy mi to do underu ???
moge ;) ok tylko chcialem sie dowiedziec zeby pozniej nie bylo ze zajde a ktos mi powie ze nie mozna tak obstawic ;D
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Nie no z tego co wiem to w gazetce nigdy tego nie było. Więc pisz z neta sobie albo ewentualnie z gazetki wypisuj z dopiskiem u1.5 i tak dawaj. No o tez nie na każde spotkanie jest oferowany taki u/o
 
Do góry Bottom