>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Unibet - bezpieczeństwo i prywatność

peanut_whu 4

peanut_whu

Użytkownik
Cześć, mam pytanie do ludzi, który regularnie wypłacają pieniądze z Unibetu.
Ostatni raz grałem, kiedy prawnie było dużo mniej pod górkę, a większość buków miała wpłaty i wypłaty obsługiwane przez Skrill.
Chciałem wpłacić spory depozyt na Unibet, ale zastanawiam się jak wyglądają kwestie bezpieczeństwa podczas gry u tego buka. Jeszcze rok temu w ich regulaminie widniało kilka niepokojących zapisów, które wskazywały na to, że Unibet udzieli informacji o naszej grze każdemu organowi i instytucji finansowej, która o to zapyta. Nie znalazłem teraz podobnego zapisu, ale być może ktoś z Was miał jakiś problem z wypłatą? Albo problemy ze smutnymi instytucjami? :wasntme:
Wpłacać i wypłacać zamierzam za pomocą ecoPayz, a później za pomocą ich karty.
 
robson9002 163

robson9002

Użytkownik
właśnie brałem się za rejestracje w Unibecie. Wiadomo z automatu kraj pokazuje jako PL. Trzeba coś zmieniać i czy trzeba wysyłać jakieś dok w celu weryfikacji konta?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
właśnie brałem się za rejestracje w Unibecie. Wiadomo z automatu kraj pokazuje jako PL. Trzeba coś zmieniać i czy trzeba wysyłać jakieś dok w celu weryfikacji konta?
Tam gdzie mieszkasz to i to wybierasz. Doksy to dowod plus kwit z zameldowania.
 
robson9002 163

robson9002

Użytkownik
OK dzięki za info ???? kiedyś miałem BET365 no ale wiadomo weszła ustawa hazardowa... w razie jakichś kontroli u zagranicznych buków jestem ciekawe czy mogą im udzielić listy swoich klientów?
 
O 0

opisuk

Użytkownik
siema macie jakieś sposoby jak bezpiecznie wypłacać kase z unibetu? mam konto w mBanku i jedyna możliwość to przez trustly, słyszałem o wypłatach małych ale jak małych i jaką kwotę nie należy przekroczyć miesięcznie by odpowiednie władze się o tym nie dowiedziały albo nie zwróciły uwagi na to? jak Wy to robicie?
 
Do góry Bottom