>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Unibet-kłopot z weryfikacją.

S 0

snupson

Użytkownik
Witam Panowie i Panie,
Mam taki problem. Wpłaciłem do unibet 200 zł, grałem sobie i sukcesywnie powiększałem swój zarobek.
Ostatnio moje konto zostało zawieszone ze względu na weryfikację. I teraz sprawa wygląda tak. Wpłaciłem pierwszy depozyt ( to 200 zł ) od osoby z rodziny która zalegała mi pieniądze, wysłałem swój dowód i zrzut ekranu z konta, poprosili mnie drogą mailową o zrzut lub wyciąg i dowód tej osoby. Wysłałem oba i moja weryfikacja jest w toku. Ile to trwa, czy są jakieś problemy ? Jedna osoba na czacie powiadomiła mnie żebym wysłał dodatkowy dokument z potwierdzeniem miejsca zamieszkania ( na przykład z Urzędu ), jak rozmawiałem na czacie na następny dzień to napisali że widzą że wysłałem już potwierdzenie ( zrzut ekranu z banku a nie plik w formacie pdf ) i żeby czekać na informację od dziełu weryfikacji. Teść miał u nich taki sam problem, zagrał przed weryfikacją konta i trwało to w nieskończoność, chyba ponad miesiąc. A człowiek by już coś sobie zagrał więc pytam czy ktoś miał jakieś problemy i ile to trwa ?
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam !
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Witam Panowie i Panie,
Mam taki problem. Wpłaciłem do unibet 200 zł, grałem sobie i sukcesywnie powiększałem swój zarobek.
Ostatnio moje konto zostało zawieszone ze względu na weryfikację. I teraz sprawa wygląda tak. Wpłaciłem pierwszy depozyt ( to 200 zł ) od osoby z rodziny która zalegała mi pieniądze, wysłałem swój dowód i zrzut ekranu z konta, poprosili mnie drogą mailową o zrzut lub wyciąg i dowód tej osoby. Wysłałem oba i moja weryfikacja jest w toku. Ile to trwa, czy są jakieś problemy ? Jedna osoba na czacie powiadomiła mnie żebym wysłał dodatkowy dokument z potwierdzeniem miejsca zamieszkania ( na przykład z Urzędu ), jak rozmawiałem na czacie na następny dzień to napisali że widzą że wysłałem już potwierdzenie ( zrzut ekranu z banku a nie plik w formacie pdf ) i żeby czekać na informację od dziełu weryfikacji. Teść miał u nich taki sam problem, zagrał przed weryfikacją konta i trwało to w nieskończoność, chyba ponad miesiąc. A człowiek by już coś sobie zagrał więc pytam czy ktoś miał jakieś problemy i ile to trwa ?
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam !
Gram wprawdzie na stronie unibet.eu z racji tego, ze przebywam poza granicami kraju ale.
Dziś zlecałem kolejna już wypłatę na konto bankowe. Kwota 2x większa niż zwykle. Zostałem pierwszy raz poproszony o weryfikacje. Przesłałem komplet dokumentów. Zweryfikowali konto i zaakceptowali wypłatę w mniej niż godzinę.
Ważne ze wysłałem foto dowodu, paszportu oraz 3 dokumentów potwierdzających mój adres ( wyciąg z banku, rachunek, i foto listu z banku), Wszystkie dane mam identyczne z tymi podanymi podczas rejestracji i nie miałem najmniejszego problemu z weryfikacja. Zastosowałem się do wytycznych podanych na stronie. Być może byłem trochę nadgorliwy z racji tego ze przesłałem więcej dokumentów ale wole żeby nie było żadnych wątpliwości.
Dla pewności napisałem do nich na live chat zapytanie czy wszystkie dokumenty dotarły. Powiedzieli ze jak najbardziej i weryfikacja może potrwać do 5 dni roboczych.
Dlatego tez bylem nawet miłe zaskoczony tym jak szybko się to odbyło.
Wiec jeśli konto jest założone na prawdziwe dane i jesteś w stanie potwierdzić to dokumentami powinno się odbyć szybko i bezbolesnie. Zawsze możesz wejść w zakładkę weryfikacji i dodać więcej dokumentów potwierdzających twoja tożsamość. Powodzenia !
 
Do góry Bottom