>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Unibet / Kupon / Zrzut / Rozliczenie

borys333 278

borys333

Użytkownik

Nie wiem. Straszne ryzyko. Może uda mi się odrobić coś kasy jeśli weteran wygra. W poniedziałek odcinają mi neta więc pewnie będę miał przerwę od gry.Przydałoby się jednak mieć zapas gotówki. Ech. No zobaczymy. Stary byk może da rade.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik

Po co to zrobiłem? Bo chciałem szybko nabić kase. Mecz odpuściłem już wcześniej, ale skusiło mnie by zagrać live. Kolejny błąd, ciagle te same.
Goście dostali czerwoną kartkę, a że została 2 połowa to pomyślałem, że będzie luźniejsza gra i może wpaść te 5 rzutów rożnych bo 1 był już wbity.
Niestety grali jak te leszcze. Poziom gry najniższej klasy.
Nie miałem tego grać. Kolejna pokusa przez którą nie wbijam kasy.

Może warto by zacząć leczyć się z uzależnienia ? ;)
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Zastanowię się nad tym hehe

Muszę wyjechać, odpoczą, uspokoić się. Zaraz, ale dzisiaj lecą kolejne mecze. Trzeba coś obstawić hehe

A tak na poważnie to muszę wyluzować. Za dużo meczów, za dużo prób, za dużo błędów.

Ktoś w dziale kupony założył temat &quot;walka o odzyskanie środków&quot; ja powinienem założyć taki sam z dopiskiem &quot;2&quot;.

Przepatrzyłem ostatnią moją grę i miałbym min. 1,5 tyś na koncie gdybym nie szalał. Mam nad czym myśleć. Na pewno tego tak nie zostawię bo lubię sport, a obstawiam od zawsze tylko teraz wszedłem na wyższy poziom i to już nie jest zabawa za 5 zł.
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Koniec kwietnia, czas na rozliczenie z gry.


Kupony - 68
wygrane -22
przegrane - 43
zwroty - 3

Suma wszystkich stawek: 6766 zł
Suma wygranych: 5053 zł

$$ Miesięczny budżet; ⛔ 1713 zł

YELD​
2016
Wrzesień 2016 - $$ Budżet; 179 - Yield (⛔19,25%)
Październik 2016 - $$ Budżet; 254 zł - Yield (⛔8,30%)
Listopad 2016 - $$ Budżet; 2409 zł - Yield (✅27,12%)
Grudzień 2016 - $$ Budżet; 2337 zł - Yeld (⛔22,53%)
2017
Luty 2017 - $$ Budżet; 77 zł - Yeld (✅36,84%)
Marzec 2017 - $$ Budżet; 484 zł - Yeld (✅24.78)
Kwiecień 2017 - $$ Budżet; ⛔ 1713zł - Yield (⛔25,32%)
 
borys333 278

borys333

Użytkownik



Na zapas gdy mnie nie będzie. Nie wiem kiedy wrócę. Czas by wyjechać na wieś i odpocząć przy ognisku. Nabrać pozytywnej energii.

Pozdrawiam ????
 
borys333 278

borys333

Użytkownik

Moja ocena tego jest taka:

Widzę tutaj walkę ze strony Arsenalu, ale przecież wiemy jak Chelsea gra i w jakiej jest formie. Dlaczego Arsenal miałby to wygrać, bo tak byłoby sprawiedliwie? Bardzo możliwe, że Arsenal strzeli bramkę może więcej, nie wiem. Jednak Chelsea zrobi to razy 2 i zakończy świetnie ten klubowy rok.
No i brak kościelnego na pewno wpłynie na wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rewetel 433

rewetel

Użytkownik


Moja ocena tego jest taka:

Widzę tutaj walkę ze strony Arsenalu, ale przecież wiemy jak Chelsea gra i w jakiej jest formie. Dlaczego Arsenal miałby to wygrać, bo tak byłoby sprawiedliwie? Bardzo możliwe, że Arsenal strzeli bramkę może więcej, nie wiem. Jednak Chelsea zrobi to razy 2 i zakończy świetnie ten klubowy rok.
No i brak kościelnego na pewno wpłynie na wynik.
W sumie nie wiem dlaczego ale lubie przeglądać twój temat. Może dlatego że jestem wzrokowcem ;) ale fajnie się ogląda życze powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
borys333 278

borys333

Użytkownik


Moja ocena tego jest taka:

Juve to klasa w LM w tym roku. Zatrzymali Barce i teraz zatrzymają Real. Hiszpańska drużyna nie obroni tytułu mistrza, a Buffon zdobędzie swój pierwszy puchar w tej edycji rozgrywek.
Bez kombinacji, stawiam zdobycie trofeum. Kurs dobry, a ryzyko mniejsze niż czysty typ lub rozkładnie go w kilka różnych. Kasa wyjdzie podobna bo budżet mam 300 zł i ani grosza więcej.

Czasem przychodzą mi takie myśli, że świat piłki nożnej kręci się wokół dwóch hiszpańskich drużyn. Barca dokonała niemożliwego odrabiając straty w meczu z PSG i przechodząc dalej, więc Real powinien dokonac czegoś niebywałego kolejny raz z rzędu wygrywając LM. To jest jednak głupie i nie zmierzam isc w te stronę.
 
borys333 278

borys333

Użytkownik

Moja ocena tego jest taka:
Juve to klasa w LM w tym roku. Zatrzymali Barce i teraz zatrzymają Real. Hiszpańska drużyna nie obroni tytułu mistrza, a Buffon zdobędzie swój pierwszy puchar w tej edycji rozgrywek.
Bez kombinacji, stawiam zdobycie trofeum. Kurs dobry, a ryzyko mniejsze niż czysty typ lub rozkładnie go w kilka różnych. Kasa wyjdzie podobna bo budżet mam 300 zł i ani grosza więcej.
Czasem przychodzą mi takie myśli, że świat piłki nożnej kręci się wokół dwóch hiszpańskich drużyn. Barca dokonała niemożliwego odrabiając straty w meczu z PSG i przechodząc dalej, więc Real powinien dokonac czegoś niebywałego kolejny raz z rzędu wygrywając LM. To jest jednak głupie i nie zmierzam isc w te stronę.
W tym roku zdecydowanie świat piłki nożnej kręcił się wokół Barcelony i Realu Madryt.
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Koniec maja, czas na rozliczenie z gry.


Kupony - 5
wygrane -2
przegrane -3
zwroty -brak

Suma wszystkich stawek: 768 zł
Suma wygranych: 471 zł

$$ Miesięczny budżet;⛔ 297 zł

YELD​
2016
Wrzesień 2016 - $$ Budżet; 179 - Yield (⛔19,25%)
Październik 2016 - $$ Budżet; 254 zł - Yield (⛔8,30%)
Listopad 2016 - $$ Budżet; 2409 zł - Yield (✅27,12%)
Grudzień 2016 - $$ Budżet; 2337 zł - Yeld (⛔22,53%)
2017
Luty 2017 - $$ Budżet; 77 zł - Yeld (✅36,84%)
Marzec 2017 - $$ Budżet; 484 zł - Yeld (✅24.78)
Kwiecień 2017 - $$ Budżet; 1713zł - Yield (⛔25,32%)
Maj 2017 - $$ Budżet; 297zł - Yield (⛔38,67%)
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
...​


Wydaje się, że skończyłem przygodę z Unibetem. Posezonowa przerwa i znowu jakieś zmiany z wpłatami przez które mam problem z wpłatą pieniędzy i trochę się też boje bo niektóre opcje jak logowanie do banku na stronie Unibetu, podawanie loginu i hasła to dla mnie opcja nie do przyjęcia. Aż bałbym się zostawiać pieniądze w Unibecie na dłuższy czas bo kto wie co będzie za kilka miesięcy.
Powróciłem na stare śmieci do eFortuny. Kiedyś za punkty wygrałem otwieracz do butelek i podkładkę pod mysz, które służą mi do dzisiaj.




✅✅✅ 139 zł

Analiza:

intuicja, strzał, bez żadnych analiz. 30 zł to nie mało, ale wcześniej grywałem dużo ostrzej. Trzymam kciuki. Fajnie by było, gdyby ta wygrana otworzyła mi budżet na zbliżające się spotkana w PL.
 
borys333 278

borys333

Użytkownik

Zobaczymy jaką Chelsea przygotowała taktykę na to spotkanie. Mam wrażenie, że może być tu mocny under bramkowy. Kilku ważnych zawodników nie zagra po stronie gości co może wpłynąć na ilość sytuacji bramkowych. Może postawią na defensywę bo wydaje mi się, że Tottenham będzie dłużej utrzymywał się przy piłce.
Tottenham niby pewniak bo wychodzą pełnym składem na niepełny skład Chelsea. Pewniaki mnie często niepokoją. Za dychę zaryzykuję na bezbramkowe spotkanie.
Zobaczę co się sprawdzi. Odpuściłem sobie granie za grubą kase na gospodarzy. Nie czuję się pewny.
 
Do góry Bottom