>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Unibet / Kupon / Zrzut / Rozliczenie

borys333 278

borys333

Użytkownik
Wszystko przez te podatki. Często nie opłaca mi się grać singli bo po wliczeniu podatku wygrana mocno spada i zmuszony jestem szukać czegoś z wyższym kursem. Niech to diabli!
 
borys333 278

borys333

Użytkownik

Zabawie się. W sobotę Newcastle jak i West Ham graja ze sobą ligowy mecz. Obydwie drużyny przegrały pierwsze dwa spotkania PL. Szykować się będą na jakieś punkty. Mam nadzieję, że szczęście mi dopisze hehe Oczywiście za dyszkę bo mały procent, że kupon wejdzie.


 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Koniec sierpnia, czas na rozliczenie z gry.

Kupony - 23
wygrane - 4
przegrane - 19
zwroty - brak
Suma wszystkich stawek: 1185 zł
Suma wygranych: 1171 zł
$$ Miesięczny budżet; ⛔14 zł
YELD​
2016
Wrzesień 2016 - $$ Budżet; 179 - Yield ⛔19,25%
Październik 2016 - $$ Budżet; 254 zł - Yield ⛔8,30%

Listopad 2016 - $$ Budżet; 2409 zł - Yield ✅27,12%
Grudzień 2016 - $$ Budżet; 2337 zł - Yeld ⛔22,53%)
2017
Luty 2017 - $$ Budżet; 77 zł - Yeld ✅36,84%)
Marzec 2017 - $$ Budżet; 484 zł - Yeld ✅24.78
Kwiecień 2017 - $$ Budżet; 1713zł - Yield ⛔25,32%)
Maj 2017 - $$ Budżet; 297zł - Yield ⛔38,67%
Sierpień 2017 - $$ Budżet; 14 zł - Yield ⛔1,18%
 
borys333 278

borys333

Użytkownik

Moja ocena tego jest taka:

na pewno nie postawiłbym tej walki, gdyby nie osoba, która twierdzi, że Huck może wygrać. Kurs jest duży, ryzyko też, ale myślę, że opłaci się w tym przypadku zaryzykować stówkę. Poza tym nie ufam kursom typu 1,05, ale to już inna sprawa.
Dużej różnicy wiekowej między zawodnikami nie ma, do tego walka odbędzie się w Berlinie z tego co mi wiadomo. Potencjalna wygrana jest 8x większa od stawki, dlatego też postanowiłem zainwestować w tą walkę.

Szkoda. Trzymał się do 10 rundy hehe
 
borys333 278

borys333

Użytkownik

Perełka.
Moja ocena tego jest taka:

nie stawiam na faworytów, których upatrują gracze z tematu &quot;Premier League&quot;. Faktycznie Burnley wydaje się faworytem spotkania tym bardziej, że nie będzie Zahy w Cr.P. Ostatnio to głównie jego pamiętam na boisku (z poprzedniego meczu między tymi zespołami) Zobaczymy jednak jakie niespodzianki przyniesie nam kolejny dzień w PL. Już nie chcę wspominać tego Liverpoolu, który był niby tak STATYSTYCZNIE pewny w analizach przez graczy z forum.
Co do Swansea to gram na drużynę, której udało się utrzymać w PL na drużynę, której udało się awansować do PL. Uważałem, że Swansea spadnie do niższej ligi, ale pomyliłem się. Dziś stawiam na nich z nadzieją, że u siebie dadzą radę rywalowi.
Wydaje mi się, że to nie będą łatwe spotkania, uważam je za równe dlatego też stawiałem na bramki po obu stronach.

 
borys333 278

borys333

Użytkownik

Jestem bardzo zawiedziony Liverpoolem. Stracili bramkę jako pierwsi i to w bardzo głupi sposób bo przez dziecinny błąd. Na dodatek zremisowali spotkanie 2:2. Jak można nie być zdziwionym tym spotkaniem? Dużo $$$ zainwestowałem w ten kupon.
By zuqus

Tutaj trochę bezpieczniejszy
 
borys333 278

borys333

Użytkownik

Mecz Ruchu to jakaś kpina. Remis do przerwy i czerwona kartka dla gości. Później gospodarze zdobywają bramkę a następnie tracą dwie i pod koniec meczu dostają czerwoną kartkę.
 
borys333 278

borys333

Użytkownik

Cr.Palace podobnie jak w poprzedniej kolejce, szybko tracą bramkę, a później ładnie grają, ale bardzo nieskutecznie. Brakuje im wykończenia oraz jakiegoś dobrego zawodnika bo coś skuteczność bardzo zawodzi. Muszę przyznać, że 5 meczów przegranych to dużo jak na ładnie grający zespół. Czasami trochę chaotycznie grają z przodu.
Wielka szkoda, że przegrali.Myślałem,, że chociaż zremisują, ale nic z tego. Sam Benteke nic nie zdziała, choć miał w tym jak i w poprzednim meczu baaardzo dobre sytuacje strzeleckie, których nie wykorzystał.
 
borys333 278

borys333

Użytkownik

✅✅✅ 241
Odwrotność typów z &quot;typy dnia&quot;. Mały eksperyment za 20 zł. Wiem, że podawane tam typy to często strzały przez co dużo jest błędów.

...
No i eksperyment udał się.
 
Do góry Bottom