>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

unibet nie chce wypłacić wygranego zakładu

J 7

jackers

Użytkownik
w ostatniej odpowiedzi napisali, ze wg CONMEBOL bylo 7 kartek, ale ostatnia dla Lucasa Biglia padla w 90+5 minucie czyli juz po zakonczeniu meczu. Odpisalem im, ze to jakis zart i jedyny oficjalny raport meczowy to ten FIFA w ktorym Biglia dostal kartke w 87&#39;. FIFA &gt; CONMEBOL. wyslalem im link do powtorki meczu i kilka live relacji to potwierdzajacych i od tej pory cisza
 
L 234

lalus85

Użytkownik
w ostatniej odpowiedzi napisali, ze wg CONMEBOL bylo 7 kartek, ale ostatnia dla Lucasa Biglia padla w 90+5 minucie czyli juz po zakonczeniu meczu. Odpisalem im, ze to jakis zart i jedyny oficjalny raport meczowy to ten FIFA w ktorym Biglia dostal kartke w 87&#39;. FIFA &gt; CONMEBOL. wyslalem im link do powtorki meczu i kilka live relacji to potwierdzajacych i od tej pory cisza
Po angielsku gadasz ? To dzwon do angielskiego supportu i powiedz im ,ze blednie rozliczyli Ci zaklad i podaj numer zakladu . Polacy sa teraz zawaleni weryfikacjami a oni tez na maile odpisuja
 
J 7

jackers

Użytkownik
od poczatku na angielskim czacie probowalem to zalatwic, z Polakami nawet nie probowalem... co do telefonu to od jakiegos czasu zlikwidowali mozliwosc kontaktu telefonicznego
 
K 0

kearney88

Użytkownik
Witam.
Chciałem założyć konto w Unibet, ale po Twoim poście mam wątpliwości... Napisz jak udało Ci się rozwiązać tą sytuację?
Czy w unibet kartki , które liczą się do zakładu muszą paść tylko w regulaminowym czasie gry ?
 
N 22

nika8332

Użytkownik
Ja nigdy nie mialam problemow z ta opcja , nawet jak kartki padaly w doliczonym czasie gry , zawsze uznawali...Ale ostatnio co czytam to ta firma z rodakami zaczyna wyprawiac cuda .Wogle sie nie zdziwie a naawet twierdze ze jutro oswiadczy Unibet ze milosc z polskimi graczami sie skonczyla.
 
Do góry Bottom