>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Unibet nie chce zaliczyć mi wygranego zakładu

F 0

fansportu123

Użytkownik
Dzień dobry
Dzisiaj obstawiłem w zakładzie live, handicap azjatycki Manchester United -0.5 w meczu West Bromwich - Manchester Utd. Zakład live postawiłem tuż po zdobyciu gola na 0-1 przez Lukaku, ale przed drugim golem Lindgarda po kursie 1.9. Mecz zakończył się wynikiem 1-2 dla United, więc biorąc pod uwagę mój handicap wynik meczu to 1-1,5 dla United, czyli zakład mam wygrany. Niestety ludzie z Unibet twierdzą, że gol, który padł przed postawieniem zakładu nie jest brany pod uwagę, i że oni liczą handicap od wyniku 1-1. Przecież to jest absurd. Przecież te kursy w zakładach live biorą pod uwagę obecną sytuację na boisku i obecny wynik. Jak można twierdzić, że ten gol Lukaku nie liczy się dla mojego zakładu. W rozmowie na czacie poprosiłem o regulamin, który by tak twierdził, ale nie przedłożyli mi go. Obiecali, że jeszcze raz rozpatrzą moje zażalenie, ale ja się boję i postanowiłem napisać, do was, drodzy użytkownicy. Co mogę zrobić w tej sytuiacji?
 
H 5

hnbl

Użytkownik
Dzień dobry
Dzisiaj obstawiłem w zakładzie live, handicap azjatycki Manchester United -0.5 w meczu West Bromwich - Manchester Utd. Zakład live postawiłem tuż po zdobyciu gola na 0-1 przez Lukaku, ale przed drugim golem Lindgarda po kursie 1.9. Mecz zakończył się wynikiem 1-2 dla United, więc biorąc pod uwagę mój handicap wynik meczu to 1-1,5 dla United, czyli zakład mam wygrany. Niestety ludzie z Unibet twierdzą, że gol, który padł przed postawieniem zakładu nie jest brany pod uwagę, i że oni liczą handicap od wyniku 1-1. Przecież to jest absurd. Przecież te kursy w zakładach live biorą pod uwagę obecną sytuację na boisku i obecny wynik. Jak można twierdzić, że ten gol Lukaku nie liczy się dla mojego zakładu. W rozmowie na czacie poprosiłem o regulamin, który by tak twierdził, ale nie przedłożyli mi go. Obiecali, że jeszcze raz rozpatrzą moje zażalenie, ale ja się boję i postanowiłem napisać, do was, drodzy użytkownicy. Co mogę zrobić w tej sytuiacji?
Tak jest w Unibecie. Powinieneś zwrócić uwagę przy obstawianiu live na handicap azjatycki. Zawsze jest napisane od jakiego wyniku jest liczony. Nie sądzę, żeby zmienili swoją decyzję ale życzę powodzenia.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Dzień dobry
Dzisiaj obstawiłem w zakładzie live, handicap azjatycki Manchester United -0.5 w meczu West Bromwich - Manchester Utd. Zakład live postawiłem tuż po zdobyciu gola na 0-1 przez Lukaku, ale przed drugim golem Lindgarda po kursie 1.9. Mecz zakończył się wynikiem 1-2 dla United, więc biorąc pod uwagę mój handicap wynik meczu to 1-1,5 dla United, czyli zakład mam wygrany. Niestety ludzie z Unibet twierdzą, że gol, który padł przed postawieniem zakładu nie jest brany pod uwagę, i że oni liczą handicap od wyniku 1-1. Przecież to jest absurd. Przecież te kursy w zakładach live biorą pod uwagę obecną sytuację na boisku i obecny wynik. Jak można twierdzić, że ten gol Lukaku nie liczy się dla mojego zakładu. W rozmowie na czacie poprosiłem o regulamin, który by tak twierdził, ale nie przedłożyli mi go. Obiecali, że jeszcze raz rozpatrzą moje zażalenie, ale ja się boję i postanowiłem napisać, do was, drodzy użytkownicy. Co mogę zrobić w tej sytuiacji?
Nic bo przegrales. To handicap azjatycki liczony od danej chwili , w ktorej to postawiles. Myslisz ze przy 1:0 dla manU byloby 1.90 ze wygraja mecz ? ???? Musialoby byc 3:1 zebys wygral
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Wielu bukmacherów tak ma, co nie znaczy że wszyscy. bet365, 18bet, większość (o ile nie wszyscy) azjatyckich bukmacherów w taki sposób podaje zakłady. Nie oszukali cię ;) Po prostu trzeba się orientować w jaki sposób bukmacher rozlicza zakłady.
 
Do góry Bottom