>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Unibet nie zaliczył anulowany zakład jako przegrany!

F 0

fansportu123

Użytkownik
Witam ponownie
W niedzielę 17-12-17r. obstawiłem w zakładzie live mecz Las Palmas - Espanyol na wynik under 3.5 przy stanie 1-0 dla Espanyolu. Na 5 minut przed końcem w okolicach 85 minuty postanowiłem anulować zakład klikając cash out. Zakład postawiłem za 7 zł, a po kliknięciu w cash out, zostało mi zwrócone 6.80, czyli zanotowałem stratę kilku groszy. Następnie wylogowałem się z witryny. W 89 minucie padł gol na 2:2. Następnie po 40 minutach ponownie się zalogowałem i co się okazuje? Unibet ten zaliczył mi ten zakład jako przegrany! Przecież klikałem w cash out i jeszcze klikałem w potwierdzenie! Ludzie trzymajcie mnie, bo już nie mogę, co ten dziadowski bukmacher odwala! Co mogę zrobić?!
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Podaj numer konta , przeleje ci te 7 zl jak obiecasz ze juz nie bedziesz gral
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Jesteś pewien, że kasa została dodana do salda, bo to wygląda że zmienił się kurs, i cashout mógł być przez chwilę zawieszony, po czym wrócić z inną proponowaną kwotą. Po kliknięciu tej opcji zakład zawsze wisi w historii jako wygrany.
 
F 0

fansportu123

Użytkownik
Tak właśnie tłumaczy Pani z chata, że kurs mógł się zmienić. Nie sprawdzałem czy kasa została dodana do salda. Ale jestem pewny, że klikałem cash out, a potem w potiwerdzenie cash outu, więc kasa powinna zostać dodana, ale nie została. Pani na polskim chacie po pewnym czasie nie chciała ze mną gadać i się rozłączyła, a Pani z angielskiego chata rżnęła głupa i ciągle nie wiedziała o co chodzi. Wszystko to wygląda bardzo podejrzanie. Akurat w ten weekend miałem dobrą passe i wygrałem bodajże 8 na 10 zakładów. Może im się to nie podobało, że wygrywam? Chociaż z drugiej strony grałem groszowe stawki...
 
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
Tak właśnie tłumaczy Pani z chata, że kurs mógł się zmienić. Nie sprawdzałem czy kasa została dodana do salda. Ale jestem pewny, że klikałem cash out, a potem w potiwerdzenie cash outu, więc kasa powinna zostać dodana, ale nie została. Pani na polskim chacie po pewnym czasie nie chciała ze mną gadać i się rozłączyła, a Pani z angielskiego chata rżnęła głupa i ciągle nie wiedziała o co chodzi. Wszystko to wygląda bardzo podejrzanie. Akurat w ten weekend miałem dobrą passe i wygrałem bodajże 8 na 10 zakładów. Może im się to nie podobało, że wygrywam? Chociaż z drugiej strony grałem groszowe stawki...
Dzisiaj w nocy zamykałem zakład w Darta i od pierwszego kliknięcia &quot;cash out&quot; (56% stawki), do ostatniego (18% stawki), klikałem 6 lub 8 razy. Gdy cash out jest przyjęty na krótko w prawym górnym rogu pojawia się okienko z zielonym paskiem informujące o pomyślnym zakończeniu, a zwrot automatycznie dodawany jest do salda. Gdy cash out jest odrzucone w tym samym miejscu pojawia się okienko z czerwonym paskiem mówiące, że cash out &quot;Odrzucony&quot;. Jeżeli wyszedłeś ze strony przed pojawieniem się tego okienka, to nie wiesz jak zakończył się cash out.
 
Do góry Bottom