>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Unibet - nowa domena dla polskich graczy

ted 9,5K

ted

Forum VIP
Był komunikat ze tylko do 14 czy tam 17 lipca tylko, przestancie pytac 100 razy o to samo. Maile unibet tez wysylal z tymi informacjami.
 
D 0

djokero

Użytkownik
Troche mnie nie bylo i nie inteeresowalem sie za bardzo tematem, czy ktos moze mi odpowiedziec na pytanie czy unibet jest legalny w tej chwili w Polsce? Czytalem troche na internecie i niektorzy strasza, ze mozna dostawac jakies grzywne za granie u nielegalnych bukmacherow.
 
flavious 19

flavious

Użytkownik
Wydaje mi się, że w myśl prawa - ktoś może się do Ciebie przyczepić w chwili, gdy zarabiasz kasę u &quot;nielegalnego&quot; buka i zapewne rozchodzi się tu o większych graczy i większe wygrane. W moim - dodam że subiektywnym - odczuciu, za samo wpłacenie kasy na konto gracza nikt krzywdy zrobić Ci nie powinien.
Sęk jednak w tym, że gramy dla zysku, a nie z chęci przehulania gotówki, więc jeśli jakiś zysk się pojawi, pojawi się także i ryzyko..
 
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
Rozumiem problemy z wplatami i wypłatami
Ale czy u tego buka aktualnie można grać bezpiecznie jak kiedyś. Nie wyskoczą z nową dziwną weryfikacją bądź blokadą bez powodu po dużej wygranej?
Bo chyba przestali szanować Polaków
 
K 0

ktsbet

Użytkownik
Już nie raz tak było i wracali spowrotem, (login i hasło zawsze to samo zostawalo i się logowało) myślę że będzie tak i tym razem unibet356 czy coś takiego, liczę na to bo mam tak troch złotóweko_O
 
Do góry Bottom