>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

C 0

camar100

Użytkownik
pisałem do nich nie mają pojęcia co będzie ;] ale trzeba powiedzieć jedno nasze Państwo jest tak z.....e że szkoda słów tyle lat wszystko istniało i było ok tylko chodziło o to wyłącznie że wiedzieli iż dużo osób gra ładuje w to całe swoje majątki i zostawia setki milionów rocznie...firmy bukmacherskie rzuciły hasło żeby się temu przeciwstawić i &quot;zabić&quot; zagranicznych bukmacherów...czekam co będzie w poniedziałek być może że już będzie wiadomo kto co i jak , ale moim osobistym zdaniem ta ustawa nie będzie miała prawa bytu i najwięksi bukmacherzy dadzą sobie z tym radę mają najlepszych prawników i na pewno nie będą chcieli zrezygnować z Polski bo to dla nich żyła złota i szkoda zamykać...
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Nie ma żadnej możliwości wypłaty zarówno na VPN jak i na normalnej stronie, ktoś wie jak temu zaradzić ?
 
mike_aveli 190

mike_aveli

Użytkownik
Strony zablokowane,ciekaw jestem co teraz i ile to potrwa.
Bądźmy dobrej myśli.
&quot;To już jest koniec, nie ma już nic, jesteśmy wolni......&quot;
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Grajcie przez VPN, śmiga elegancko.Zleciłem wypłate również przez vpn pół godziny temu i również bez żadnego problemu.
Dla bardziej niecierpliwych jest jedna sieć komórkowa która nie zablokowała i jak znam życie nie zablokuje ale nie będe tu o tym pisał.
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
Zalogowałem sie na VPN, zlecilem wyplate i jestem ciekaw czy ja zatwierdza ????
@up Jesli mozesz to podeslij na priv
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
I tak to wyjdzie na jaw więc w sumie wszzystko jedno. Lycamobile jeszcze nie zablokowała.Do kiosku po startery za 5zł i śmigać
 
V 0

voder

Użytkownik
Jaki problem ustawić dnsy 8.8.8.8? Do tego wypłacać ze skrilla i netellera z &quot;nielegalnych&quot; bukmacherów można do 14 lipca także żadne vpny i inne takie wynalazki nie pomogą. Jeśli na dniach nie będzie żadnego rozwiązania to granie z polszy u tych buków stanie się niemożliwe.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Od 10 lat wpłacam na Unibet karta i wypłacam tak samo. Teraz wypłata idzie w euro bo Unibet w ten sposób chce do obejść. Przestańcie panikować, Unibet widać że się stara i im zależy. Zablokują wypłaty na skrilla? Jaki problem? Wyplacaj na kartę albo konto, żaden organ nie dojdzie po twoich wplywach, że są z unibet.Siejecie niepotrzebna panikę tylko
 
V 0

voder

Użytkownik
Ja pisałem odnośnie wypłat ze Skrilla i Netellera, że one staną się niemożliwe po 14 lipca, a nie o innych metodach wypłacania. I do tego u buków jest tak, że jeśli wpłacałeś jedną metodą to i tak samo musisz wypłacać. No chyba że teraz buki pójdą graczom na rękę i dadzą możliwość zmiany wpłaty i wypłaty.
 
B 0

bandur2003

Użytkownik
Ja zalogowałem sie przez ultra surf ale oprócz zalogowania nic nie można zrobić ani zagrać a tym bardziej wypłacić a mam tam pare zł do wypłacenia Ciekawe jak to teraz odzyskać
 
Do góry Bottom