>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Unibet - opinie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Miał ktoś problem, że pomimo zmienienia DNSów na googlowskie dalej mu nie chodził Unibet czy też BaH? Bo ja pomimo zmiany dalej nie mam dostępu
Musisz wyczyścić cache DNS, ponieważ stare mogą być zapisane na komputerze i one są odczytywane jako pierwsze.
&quot;Czyszczenie cache DNS:
Cache DNS komputera może być również jednym źródłem problemów. Jeżeli uruchomiona jest usługa Klient DNS (w Windows 7 jest włączona, w XP nie zawsze), to adresy IP witryn są również przechowywane w pamięci podręcznej na komputerze. Umożliwia to szybsze ładowanie się stron, ponieważ komputer nie musi łączyć się z zewnętrznym serwerem. Jednak nieaktualne adresy tu przetrzymywane mogą powodować, że strony nie będą się wyświetlać. Aby wyczyścić pamięć cache uruchamiamy Wiersz polecenia i wpisujemy komendę:
ipconfig /flushdns
Komunikat z informacją o niepowodzeniu oznacza, że nie jest uruchomiona usługa Klient DNS.&quot;

Można też wykorzystać program: DNS Jumper
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Kuźwa jaki wy macie problem? normalnie czytać już tego nie idzie, wpłacasz przez trustly albo kartą i wypłacasz na konto/karte? jaki wy macie problem ludzie?
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Ja wpłacałem przez przelewy 24 i nie idzie wypłacić
jak nie idzie wypłacić, przecież gadałem z nimi wczoraj na chacie i ostatnie pieniadze jakie jeszcze wpłacałem przez p24 pare dni temu rano dzisiaj normalnie poszły na konto
 
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
jest 1 lipca i Unibet nadal działa równeż w orange zarówno na stacjonarnym jak i na mobilnym necie wystarczyło zmienić dnsy na googlowe 8888-8844 to zajmuje minute
 
E 0

eviltapion

Użytkownik
czy to prawda, że : Od 1 lipca 2017 Skrill i Neteller przestaną przelewać środki z polskich kont klientów na konta bukmacherów nie posiadających licencji polskiej. Wypłaty od operatorów &quot;nielegalnych&quot; będą realizowane do ~14 lipca 2017, o czym bukmacherzy powinni powiadomić klientów zarejestrowanych w Polsce. ?
 
N 22

nika8332

Użytkownik
Drodzy Państwo mam ogromna prośbę , czy będzie ktoś w stanie podać mi instruujcie co mam zrobić abym miała dostępna stronę , może być na pw nie na otwartym . Dzieki za pomoc z góry, bo nie mam zielonego pojecia co i jak
 
N 22

nika8332

Użytkownik
Dziekuje z gory za rady , ale chyba firma sama juz sobie poradzila ..jak mozecie sprawdzajcie skrzynki pocztowe...:grin:
 
Do góry Bottom