>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

R 367

romeo12345

Użytkownik
Jak długo idzie wypłata przez Trustly?
To wszystko zalezy. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Nie wiem jak Trustly ale ostatnio zlecilem wyplate przelewem po 8 a o 15 pieniadze juz u mnie byly. A wczesniej ta sama metoda i pieniadze dotarly po dwoch dniach.
 
matijas77 11

matijas77

Użytkownik
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego 3-0 zakład jest kręcz a -1,5 przegrany? Przecież to samo prawie
Przypominam że w meczu 2-2 i japończyk wygrał po kreczu polaka
 
stefanmks 243

stefanmks

Użytkownik
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego 3-0 zakład jest kręcz a -1,5 przegrany? Przecież to samo prawie
Przypominam że w meczu 2-2 i japończyk wygrał po kreczu polaka
No właśnie miałem o to samo pytać. Chyba będzie trzeba do czatu się odezwać, ale pewnie nic się nie wskóra
 
matijas77 11

matijas77

Użytkownik
Dostałem odpowiedź że poprawnie rozliczyli ..
Based on the current score, if it had continued. The handicap winner will always be Majchrzak, Kamil
Dobra ale 3-0 też powinna być wtopa
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Witam,
Może mi ktoś powiedzieć co się dzieje z Trustly ? Dlaczego jak chce wpłacić na unibet. przez trustly to musze czekać na pieniadze 24h ? Kiedy doładowałem od razu konto. A teraz sie czeka......
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Witam,
Może mi ktoś powiedzieć co się dzieje z Trustly ? Dlaczego jak chce wpłacić na unibet. przez trustly to musze czekać na pieniadze 24h ? Kiedy doładowałem od razu konto. A teraz sie czeka......
Przy wyborze banku masz pod spodem mniejszym drukiem zapisane czy transfer jest natychmiastowy, czy na kolejny dzień roboczy banku.
MBank np zawsze dokonywaly sie depozyty na dzien kolejny, chociaz w bet-at-home ta sama metoda jest natychmiastowo :cool:
I poza pytaniem, ostatnio Unibet na plus, jakby szybsze rozliczenia a i wypłata przechodzi inną metodą niż wplata.
 
P 0

popcornn1

Użytkownik
Co masz na mysli?
dodam ze ani przegladarka w telefonie nie łapie unibeta, ani apka na telefon
EDIT: a jeszcze rano działalo bo ostawiałem australie
EDIT2: ZMienilem, smiga. Dzieki
 
E 1,1K

evnt

Użytkownik
Panowie pytanie, wplacalem caly czas na unibet i bylo wszystko ok , dzis wplacilem 50zl i wyskoczyl blad ze wplata sie nie udala , ale kasa z konta bankowego zeszla, czy kasa bd zwrocona na konta ? czy dojdzie na unibet? (wplacam przez trustly). Ktos z was mial taki problem? pozdro i czekam na info
 
Do góry Bottom