>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Urugway (Primera Division) - 2011/2012

Status
Zamknięty.
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Torneo Clausura




W kilku slowach. Krolem polowania zostal Penarol Montevideo. Do klubu sciagnieto 10 nowych zawodnikow w tym rowniez z Europy.
Istotnymi, wartymi uwagi transferami mozna okreslic zakontraktowanie:
bramkarza Fabiana Cariniego z Atletico Mineiro, Luisa Aguiara z Dynamo Moskwa( wystepujacego po drodze rowniez w Sportingu Braga), Jonathana Urretaviscaye z Benfiki, Carlosa Valdeza ze Sieny, Nicolasa Freitasa z Evertonu( Chile), czy graczy z krajowej ligi, Miera, Torres.
Penarol rozegral sporo spotkan towarzyskich, w ktorych nowe ogniwa zespolu zgrywaly sie.
Penarol- Palestino( Chile) 2-2
Penarol- Velez Sarsfield( Argentyna) 1-0 i 2-2
Penarol- Nacional 2-2 i 2-1
Penarol- River Plate 3-1.
Sadze, ze mozna smialo zagrac na Penarol na inauguracje w ramach dubla.
Poza tym polecalbym rowniez typ na Defensor Sporting. 4-1✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lancev 984

lancev

Użytkownik
Piłka nożna Urugwaj
Spotkanie: El Tanque Sisley - Penarol
Typ: 2 (-1 AH)
Kurs: 1.875
Buk: Bet365
Analiza:

Penarol zajmuje dopiero ósme miejsce w ligowej tabeli. To i tak dobrze w porównaniu z jutrzejszym gospodarzem - pozycja 15 - przedostatnia. Jednak obie te drużyny mają rozegrane o 2 mecze mniej od pozostałych zespołów. Jeśli Penarol wygra oba to będzie miał tyle samo punktów co lider. Jest więc o co walczyć. Są też możliwości, gdyż drużyna ta nie przegrała od czterech meczy, notując w tym tylko 1 remis z ekipą z czołówki. Forma wskazuje na to, że ocknęli się już po przerwie w rozgrywkach i po tym jak polegli 3:0 z Miramarem. Zupełnie nie da się powiedzieć tego o drużynie gospodarzy, gdyż ci w przeciwieństwie do Penarolu tylko raz wygrali, a 4 razy schodzili z boiska pokonani. Trzeba przyznać, że łatwych rywali nie mieli, ale do takich również ie należy ich jutrzejszy przeciwnik. Poza tym na swoim boisku przynajmniej w połowie z tych meczy powinni wywalczyć jakiekolwiek punkty. Penarol zauważywszy niemoc przeciwnika będzie chciał narzucić swoje warunki gry i zapewnić sobie wygraną. Jeśli to by się sprawdziło to z pewnością aby nie ryzykować wpakują gospodarzom więcej niż jednego gola. Zdecydowanie stawiam na gości.
✅
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Spotkanie 7 kolejki Urugwajskiej Clausury. Faworytem bukmacherów, jak i moim jest zespół gospodarzy. Świetna seria Naciolanu trwa w najlepsze i myślę że dzisiaj dołożą kolejną wygraną. Dotychczas grali z zespołami dużo słabszymi od siebie, z którymi odnosili dość łatwe zwycięstwa. Rozegrali też jeden ważny mecz z Fenixem, który jednak przegrali 2:1. Ale to było na boisku rywala, gdzie piłkarze Juana Ramona Carrasco tracą wiele na swojej sile. W rewelacyjnej formie strzeleckiej znajduje się Santiago Garcia, który zdobył w 21 meczach aż 18 bramek!
El Tanque Sisley zdołało w tym sezonie odnieść tylko jedno zwycięstwo z Centra Espanyolem. A poza tym to same porażki, lecz trzeba przyznać, że te porażki odnosili z nie byle kim. Def Sporting, Penarol czy nawet Tacuarembo to jednak czołówka tabeli. Dzisiaj szykuje się kolejna strata 3 punktów przez zespół z Montevideo, bo jakakolwiek zdobycz punktowa na stadionie Estadio Gran Parque Central, na którym Nacional jest naprawdę bardzo mocny, jest po prostu poza zasięgiem.
▶ Nacional de Montevideo - El Tanque Sisley 1 @ 1,40 ✅ 5:2
▶ Nacional de Montevideo - El Tanque Sisley HT 1 @ 1,60 ✅ 3:1
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
River Plate vs. Penarol
Zacznę tak może,obie ekipy mają po tyle samo pkt zajmują 1 i 2 miejsce w tabeli .Dziś dosyć ciekawe spotkanie ,River Plate jeszcze u siebie nie pokonane ale w tym spotkaniu łatwo nie będzie Penarol to solidna marka (ostatnio trochę szczęśliwie ale doszli do finału CL) ofensywa obu ekip elegancka sporo strzelają ,jak i coś tracą .U gospodarzy strzelec nr 1 to P. Olivera 4 bramki w 6 spotkaniach +M. Franco 3 bramki.U gości znany z europejskich wojaży M. Zalayeta 4 bramki jak na razie.Obie drużyny bardzo dobra forma i dziś powinni to udowodnić ,w h2h ewidentnie widać że lubią między sobą postrzelać ,nie widzę innej opcji niż over 2.5.
TYP;
Over 2.5 1.66 Betsafe✅
0-4
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Penarol - River Plate
Mecz dwóch mega ofensywnych zespołów, w których meczach pada multum bramek. Penarol to nie jest już ten sam zespół co chociażby parę miesięcy temu. Oglądam ich dość często i myślę, że obrona wychodzi z założenia, że mecz bez straty bramki to mecz stracony. Popełniają głupie błędy, często się gubią przy szybszych akcjach rywala, a konsekwencje są takie a nie inne. Szczęściem tego zespołu jest to, że posiadają tak znakomitych napastników, którzy bardzo często odmieniają losy spotkania. Teraz po odpadnięciu z Copa Libertadores (mówmy szczerze, w bardzo słabym stylu) ruszają uratować krajowe rozgrywki. Goście w lidze radzą sobie średnio, obywa się bez fajerwerków, ale w piłkę grać potrafią co pokazali już nie raz. Obrona średnia, atak bardzo dobry z będącym w rewelacyjnej formie Tabordą. Statystyki obu zespołów zarówno domowe jak i wyjazdowe są bardzo dobre. Na cztery mecze u siebie Penarol wygrał wszystkie, w każdym padał over i obie drużyny potrafiły trafić do siatki rywala. Natomiast RP na wyjazdach strzelało w każdym meczu i tylko raz nie pokryli overa. W h2h również widać, że w meczach między tymi drużynami lubi padać dużo bramek, więc dlaczego nie mogłoby być podobnie i w dzisiejszym spotkaniu.
Over 2,5 @ 1,40 Bet365 ⛔ 1:0
BTS @ 1,53 Bet365 ⛔
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
vs

Club Nacional - Wanderers
Typ : Nacional @ 1,44✅ i BTS⛔ @ 1,50 Bet365 2:0
Derby Montevideo. Nacional po słabszej pierwszej części Clausury złapał wiatr w żagle. Od porażki z Vasco da Gama w Copa Libertadores mają ładną serię bez porażki - pięć zwycięstw i jeden remis. Ostatnio wygrali arcyważny mecz z Penarolem, ich odwiecznym rywalem. Mecz odbył się na terenie rywala, więc morale poszły jeszcze w górę.
Nacional bramek strzela dużo. W składzie wielu dobrych snajperów z Richardo Porta na czele, który wrócił z wypożyczenia i w dziewięciu meczach strzelił dwanaście bramek! Dobra ofensywa jednak niestety nie współgra z defensywą, która często popełnia błędy. W pewnym stopniu jest to też specyfiką tej ligi, w której raczej większość zespołów nastawia się na strzelanie, ale jednocześnie zapomina o bronieniu, co w konsekwencji jest stratą bramki.
Wanderers grają fajnie, wysokie miejsce w tabeli i ten sezon mogą zaliczyć do udanych. Na wyjazdach ostatnio dwa zwycięstwa z Cerrito i Rampla Jr. Mecze z ich udziałem rzadko kończą się wynikiem underowym. Atak sprawia na prawdę dobre wrażenie, strzela dużo i systematycznie. Z pewnością wyróżniającymi się postaciami w zespole Alfredo Ariasa są Antonio Pacheco 26/10 i Richard Mercado 21/9. Oprócz nich jest też paru strzelców, którzy dokładają zawsze coś od siebie.
Są to derby, a w derbach przeważnie lubią padać gole i obraz statystyk do których mam dostęp, utwierdzam się w przekonaniu, że nie inaczej powinno być i tym razem na Parque Alfredo Víctor Viera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
vs

Club Nacional - Liverpool M
Typ : Nacional @ 1,61✅ i BTS✅ @ 1,53 Bet365 4:3​
Kolejne już z rzędu derby Montevideo z udziałem Nacionalu. Jest to już ostatnia kolejka Clausury i w lidze to co najważniejsze zostało już rozstrzygnięte. Mistrzem został Defensor, ale o drugą [wciąż] prestiżową pozycję dalej trwa walka pomiędzy Nacionalem i właśnie Liverpoolem. Można śmiało powiedzieć, że druga część sezonu była niezbyt udana dla Nacionalu i Penarolu, dwóch najbardziej utytułowanych klubów w Urugwaju. Przed sezonem stawiałbym ślepo, że jedna z nich sięgnie po mistrzostwo Clausury, a jednak stało się inaczej. W piątek Penarol zakończył rozgrywki skromnym zwycięstwem z Cerrito i w ten sposób uskładali tylko 32 punkty.
Ostatnio stawiałem na gospodarzy w meczu z Wanderers i powiem szczerze, że mnie nie zawieli. Szkoda, że nie pokryli bts&#39;a, ale i tak mecz stał na w miarę wysokim poziomie. Zaskoczył mnie miło Nacional, który w defensywnie zagrał na prawdę bardzo pewnie [może 1-2 sytuacje takie lekko zagrażające, ale wszystko kończyło się przed polem karnym]. Wanderers z przodu nie mieli zbyt dużo do powiedzenia. Ofensywa Bolsos na wysokim poziomie z paroma fajnymi akcjami. Z tego co widziałem to dzisiaj zagrają bez : Scotti (O, 10/0) który jest na reprezentacji oraz kontuzjowanych Vecino (P, 13/3) i Viery (O, 17/0). Widać, że ze składu wypada dwójka podstawowych zawodników z obrony, do tego fakt, że w tym sezonie z trudem utrzymują czyste konto w meczach, tudzież wnioskuję że i dzisiaj nie zdołają zagrać na zero z tyłu. Z przodu do dyspozycji trenera Gallardo dostępni są wszyscy zawodnicy, z Portą, Recobą, Mediną czy też z Viudezem na czele.
Liverpool od wielu lat w czołówce, ale zawsze brakuje im tego czegoś, aby wygrać ligę. W tym roku podobnie, walka o drugie miejsce, a mogło być i pierwsze, ale świetna forma Defensora sprawiła tak a nie inaczej. Dzisiaj będą walczyć o drugie miejsce. Nie mam niestety dokładnych informacji dotyczących ewentualnych braków itd, ale z tego co udało mi się dowiedzieć, w dzisiejszym meczu ma zagrać najlepszy strzelec Vera i Nunez. Obaj są w świetnej formie strzeleckiej, Vera na czternaście meczów umieścił piłkę w siatce rywala aż trzynaście razy! Ostatnie mecze Negriazules to same zwycięstwa, tylko że trzy z czterech spotkań to mecze domowe. Ofensywa tak jak wspomniałem wyżej daje rade, defensywa natomiast też trzyma odpowiedni poziom. Od dwóch meczów na wyjeździe nie stracili bramki, więc czas na przełamanie.
H2h pokazują, że mecze pomiędzy nimi zawsze są zacięte i często ogląda się bramki, a że jest to mecz ważny dla obu to myślę, że bramek zobaczymy kilka w tym spotkaniu. Wygrać raczej powinien Nacional, bo jednak po ich stronie jest i stadion i większy potencjał w napadzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom