>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

US Open 2017 - kwalifikacje

Status
Zamknięty.
A 498

adziu32

Użytkownik
G.Andreozzi - S.Kozlov 2 @1.57
Andreozzi w tym sezonie bardzo miernie się prezentuje, na hardzie w tym roku bilans 1-3 z meczów na początku roku. Kozlov natomiast lubi szybkie korty, niezle prezentował się w na grassie - wygrane z Johnsonem, Herbertem, Brownem. W 2015 roku to Andreozzi wygrał 2-1 właśnie w kwalifikacjach do US Open - myślę, że będzie rewanż.
C.Ruud - D.Popko 1 @1.62
Młody Norweg ostatnio trochę zawodzi - w tym sezonie poświęca się w meczach na kortach ziemnych, choć zagrał w Waszyngtonie dzięki WC i challengerze w Aptos na amerykańskim hardzie. Dwie porazki, choć w Waszyngtonie urwał seta Tommiemu Paul i jego gra nie wyglądała zle, widać było potencjał. Mysle ze powinien poradzić sobie z Kazachem który nie grywa regularnie
J.Satral - P.Sousa 2 @1.75
Obaj wolą korty ziemne - w zasadzie Pedro Sousa na hardzie już nie gra niemniej w ostatnich latach da się zauważyć, że zawodnicy są bardziej uniwersalni - a raczej cechy kortów ziemnych/twardych są zbliżone i nie ma specjalistów od gry na danych nawierzchniach. Ale do rzeczy - brat Joua Sousy jest w naprawdę dobrej dyspozycji i powinien poradzić sobie z Czechem, który od czerwca wygrał zaledwie jedno spotkanie w challengerach.
V.Safranek - D.Masur 2 @1.75
Kursy z STS
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Marchenko-De Loore 6-3, 3-6, 4-6
Over 22.5 gema 1.90 1xbet✅✅✅ IZZI

Nie będę owijał w bawełnę. De Loora znam tylko z meczów deblowych, ale i na takiej podstawie da się wysnuć wnioski na temat gry danego zawodnika. Belg pokazywał się głównie w parze z Bemelmansem i sprawił na mnie wrażenie zawodnika podobnego charakterystyką trochę do Grotha. Mocno zbudowany, ważnym elementem w jego grze jest serwis i często szuka uderzeń kończących. W takim wypadku hard i szybsze nawierzchnie są naturalnym środowiskiem dla takiego stylu. Marchenko to też typ ofensywnego gracza. Z formą nierówno, ale tutaj skupiam się na charakterystyce obu tenisistów. Dobrze radził sobie w hali, co widać po liczbie rozegranych meczów pod dachem. Widzę tutaj mecz z małą liczbą przełamań, nie zdziwi mnie tutaj tie-break, a może i trzy sety. Lepsza forma ostatnio u Belga, ale doświadczenie po stronie Ukraińca. Powinno być zacięcie, więc wybieram over gemowy, bo jest to jedyna opcja, jaką poza deblami grywam z tenisa. Mecz dopiero w środę, więc nie wykluczam ruchu kursów.
 
dx2 210,8K

dx2

Użytkownik
C.Harrison-McGee 1 @1.5 &lt;McGee uciekl z kortu...szkoda bo super sie zapowiadalo po 1-szym secie&gt;
Mlodszy z braci Harrisonow ostatnio radzi sobie całkiem przyzwoicie. Wystapil w turniajch ATP1000 w Montrealu, gdzie polegl na etapie kwalifikacji oraz w Cincinnatti, gdzie dostal sie do turnieju glownego jako lucky loser. Sukcesow tam wielkich nie osiagnal, ale zebral duze doswiadczenie w tak renomowanych turniejach.
Oczywiscie sa tez symptomy dobrej formy, poniewaz w lipcu Harrison wygral dwa turnieje rangi ITF i zaliczyl dobry wystep z challengerze w Binghampton.
Zreszta mlodzy z Harrisonow przebrnal juz kwalifikacje do US Open rok temu, troche sie skompromitowal slabym eystepem w turnieju glownym, ale pierwsze koty za ploty jak na szlem, a teraz jest o rok madrzejszy o te doswiadczenia.
McGee w tym seoznie jest slaby, a to tez tenisista, ktoray zapowaidal sie niezle.
Sadze, ze Harrison na pewno ma w planie zawalczyc o jak najlepszy wynik i moze znowu sprobowac dostac sie do turnieju glownego. Forma wyglada niezle, calkiem sporo wygranych meczow na nizszych poziomach i wspomniane doswiadczenie z tak prestizowych turniejow jak Montreal czy Cincinnati.
Obaj bracia Harrison to zawodnicy, ktorzy od najmlodszych lat sa wrecz &quot;hodowani&quot; do gry w tenisa, ale jak moze byc inaczej, jesli ich ojciec jest trenerem w chyba najbardziej znanej szkole tenisowej swiata. Cristian z roku na rok powinien byc coraz lepszy i powinno zaprocentowac to dobra gra w staraniach o awans do ostatniej tegorocznej odslony szlema.
Kukushkin-Kovalik 1 @1.28
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Moriya - Auger-Alliassime 2 @1,30 ✅ Uni (gram to w triplu z Andreescu, Muhammad ako @1,93)
Auger-Alliassime to spory talencik, zwycięzca juniorskiego US Open sprzed sezonu. Lubi korty twarde, gra mocnym forhendem, świetnie porusza się po korcie. Przypomina trochę młodego Monfilsa, sam zresztą uważa Francuza za jednego ze swoich tenisowych idoli. Moriya bez formy, w tym sezonie 9/22. Kanadyjczyk jest faworytem.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Bublik Alexander - Norrie Cameron 1 1.53 9/10 Pinnacle
Kazach w formie, co można powiedziec rowniez o Norrie. Obaj Panowie maja solidny sezon, lecz tak jak awizowalem ostatnio Bublik materiał na to by szybko awansowac do top100, a jesli bedzie prezentowal rowna forme (czasami przestoje w grze) to stac go na dobry wynik. Tutaj Norrie powinien powalczyc, ale wydaje mi sie mimo wszystko, ze solidniejszy jest Bublik i powinien wygrac i awansowac spokojnie do kolejnej rundy. Solidny kurs, w ktorym jednak faworyta nalezy rozpatrywac w kierunku Bublika.
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Krueger vs Schnur 1 @ 1.63 1xbet ✅
over 22.5 @ 1.9 1xbet ✅
Widzę tu bardzo ciekawe widowisko. Dwóch młodych gości, którzy ostatnio prezentują fajny tenis. Oglądałem Kruegera z JMDP i muszę przyznać, że mi imponował. Grał bardzo mądrze, nie napalał się i świetnie serwował. Ogólnie chłopak na turnieju w Cin odpalił z formą i mam nadzieję, że to był dobry omen przed US Open. Zmierzy się dzisiaj z młodym Kanadyjczykiem, który też bardzo dobrze sobie ostatnio radził na turniejach u siebie w Kanadzie. Widać, że obaj są raczej wytrenowani, żeby grać na hardzie, więc myślę, że to będzie bardzo wyrównane spotkanie. Górą powinien być jednak Amerykanin, gdyż gra u siebie i może to mieć spore znaczenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dx2 210,8K

dx2

Użytkownik
Olivo-Jahn 1 @1.55
Renzo Olivo na pewno wiekszy spec od kortow ceglanych. Argentynczyk przede wszystkim stawia na wymiany i regularnosc. Ale dla przykladu Olivo w ubieglym roku przebrnal przez kwalifikacje do Australian Open i wygral mecz wturnieju glownym z Veselym, kwalifikowal sie tez do Indian Wells. Moze nie ma az takich wybitnych wynikow, na kortach twardych, ale gra w tych najwazniejszych turniejach czasem z lepszym skutkiem. Jahn, jesli sie nie myle nigdy nie zgarla w turnieju glwonym szlema ani turnieju ATP 1000, wiec to duza przepasc.
Olivo calkiem niezle gral ostatnio z Bastad i Kitzbuhel, takze forma w miare dobra. Niezaleznie od przebiegu meczu to mysle, ze Argentyczyk ten mecz jednak wygra.
J.Domingues-Albot 2 @1.27
&quot;Wisi&quot; mi jeszcze Albot od wczoraj w jednej kombinacji. Nie wiem, moze ktos bedzie szukac malego kursu, a wydaje mi sie dobry. Albot grywa w szlemach, juz w przeszlosci przechodzil kwalifikacje do USO. W tym sezonie udala mu sie tez ta sztuka do turniejow w Indian Wells i Miami.
Joao Domingues w tym sezonie wygral swoj 1-szy mecz w turnieju rangi ATP w portugalskim Estoril, ale ciezko o nim powiedziec, ze to zawodnik regularnie grajacy w duzych turniejach.
Na pewno obydwaj wola nawierzchnie ziemna, ale Joao Domingues gra praktycznie tylko na cegle.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Garin - Albot over 21g 1.72 Pinnacle 8/10
Ciezko wytypowac zwyciezce bo Albot ma nie raz przeblyski dobrej gry i potrafi zrobic niespodzianke jak i przegrac mecz ktory powinien na papierze wygrac. Tutaj nie bedzie mial latwo, bo dostaje Garina ktory byl kiedys okrzykniety nastepca Nadala, ze wzgledu na styl poruszania sie, ogolnego stylu.
Garin ma spore umiejetnosci, calkiem nie zle serwuje, ten kasliwy serwis moze byc ciezki w odbiorze, wiec nie licze, ze bedzie mial Albot za duzo do powiedzenia przy serwisu Chilijczyka, a sam Albot jesli bedzie skupiony to wydaje mi sie, ze predzej zobaczymy TB, a co za tym idzie linia powinna peknac.

Ignatik Uladzimir - Santillan Akira 2 1.50 bet365 10/10 36 26 ✅ ✅
Ignatik oprocz serwisu nie jest praktycznie zawodnikiem ktory moze cos wiecej zaoferowac przeciw takiemu zawodnikowi jak Santillan ktory jest talentem czystej wody, spore umiejetnosci techniczne, wiadomo jeszcze nie dokonca oszlifowany, ale znajac Ignatika i jego brak planu B, a raczej oczywisty sposob czyli granie mocno i aby przebic i wywierac presje - to nie pomoze mu i jak widze definitywnie zwyciestwo Japonczyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Krueger - Gerasimov
Typ: 2
Kurs: 1.78
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 23 letni Amerykanin zajmujacy 198 w rankingu ATP kontra 24 letni Bialorusin zajmujacy 123 miejsce w rankingu. Krueger w tym sezonie bilans 22W- 23 P i na twardej 16W-13P. Amerykanin wczoraj pokonał Kanadyjczyka Schnura po ciezkim 3 setowym pojedynku. Ogolnie jak widac, sezon ma bardzo przecietny, mimo ze patrzac w jego statystyki najlepiej radzi sobie na twardej nawierzchni. Ostatnio nawet dotarl do 1/16 ATP Cincinati przegrywajac z Del Potro ale po drodze mial przeciwnikow, ktorzy mimo ze tez potrafia cos grac na twardej (Paire, Jaziri) ale sa oni ostatnio kompletnie bez formy i ta wygrane akurat Mnie malo przekonuja. Białorusin w tym sezonie 25W-9P w tym na twardej 23W-6P co jak widac ten zawodnik raczej skupia sie na turniejach na tej nawierzchni. Pokonal wczoraj malo znanego Argentynczyka Corie w 2 setach ale to akurat powinna byc formalnosc. Wygral w tym sezonie 3 Challengery na twardej nawierzchni oraz w 1 dotarl do finalu przegrywajac z dobrze radzacym sobie Herbertem. Analizujac mysle ze Bialorusin ktory ten rok gra praktycznie ciagle na twardej, co widzac po statystykach dobrze sobie radzi kontra srednio grajacy Amerykanin.

+ dorzucam bez analizy Krajinovica @1,47 oraz ✅ Santillana po kursie @ 1,51 ✅
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie wycofania się któregoś zawodnika z głównej drabinki turnieju. Czy w takim przypadku do turnieju wskakuje najwyżej rozstawiony lucky loser, czy odbywa się losowanie spośród zawodników, którzy odpadli w 3 rundzie kwalifikacji?
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie wycofania się któregoś zawodnika z głównej drabinki turnieju. Czy w takim przypadku do turnieju wskakuje najwyżej rozstawiony lucky loser, czy odbywa się losowanie spośród zawodników, którzy odpadli w 3 rundzie kwalifikacji?
Zazwyczaj najwyżej rozstawieni z ostatniej rundy
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Dla mnie ciekawostką w tych kwalach bylo zawitanie do glownej drabinki tenisisty JC Aragone.. 22 latek , 178 cm wzrostu a wiec musial ładne pilki grac z glebi kortu, jestem ciekaw jego stylu gry.
Co do meczy:
Mahut vs Tsitsipas. Mahut 1.65 Fortuna.
Grek mial pare ladnych meczy we French Open i Wimbledonie. ALe spuscil z tonu. W dodatku jak dla mnie jest za wysoki na scisly Top , ok. 195 cm bodaj juz ma .. Gdy serwis nie bedzie ratowal , doswiadczony Mahut jest w stanie sobie tutaj z mlokosem poradzic.
2:1 Mahut.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom