>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open 2017 - turniej główny

Status
Zamknięty.
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
V. Williams - S. Stephens(+2,5g) 2 @ 1.90 WH - 5/10j ✅

Jestem zdania, że w amerykańskich półfinałach wszystko zdarzyć się może, dlatego jedyną logiczną opcją, jaką biorę pod uwagę to granie na dogów. Zdecydowałem się na Stephens, ponieważ po cichu liczę, że może ona wygrać tegoroczny US Open. Nie ukrywam, że to właśnie jej najbardziej kibicuję z pozostałych zawodniczek.
Stephens lubi grać z zawodniczkami, które prezentują styl &quot;typu Williams&quot;. Sloane ma wszelakie predyspozycję, aby iść na wymianę ciosów z Venus. Ona miewa problem z zawodniczkami typu Halep, czy Wozniacki, gdzie w meczu dominują długie wymiany i trzeba dużo biegać. W spotkaniu z Williams zadecyduje dyspozycja dnia, a o zwycięstwie może zadecydować kilka piłek. Biorę powyższy HC, bo nawet przy porażce Stephens jest realny do pokrycia.

 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
2,92 na Stephens w finale? Ktoś sobie robi jaja czy Keys tak znakomicie zagrała z Coco? Nie ogladałem drugiego połfinału, ale jak dla mnie ten kurs to gruba przesada.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
2,92 na Stephens w finale? Ktoś sobie robi jaja czy Keys tak znakomicie zagrała z Coco? Nie ogladałem drugiego połfinału, ale jak dla mnie ten kurs to gruba przesada.
Keys na pewno zagrała świetne zawody i te kursy są w miarę dobrze wystawione. Sloane naprawdę zaimponowała, pamiętam ją sprzed kontuzji to generalnie była gra typu bum bum, wejdzie albo nie wejdzie, brak cierpliwości i tego typu klimaty. Wczoraj za to mieliśmy bardzo mądrze prowadzony przez nią mecz, głównie spokojne przebijanie z rotacją i co mnie chyba najbardziej zaskoczyło świetna defensywa zwłaszcza w kluczowych momentach trzeciego seta. Gdy trafiała się okazja i krótsza piłka to starała się to wykorzystywać i wtedy nieco więcej ryzykowała, jednak sytuacji takich nie było zbyt wiele. Wyjść z takim nastawieniem na mecz to jedno, ale potem konsekwentna realizacja tego planu to już zupełnie inna bajka. Od drugiego seta dostawała od Williams naprawdę wiele kończących uderzeń a mimo to wytrzymała do końca ze swoim nastawieniem. Wielkie brawa jej się należą, ale czy taka gra wystarczy na Keys? Dużo tutaj będzie zależało od dyspozycji Madison, taka gra jak wczoraj, czy z meczu ze Svitoliną to może być dla Stephens za dużo. Williams po pierwszy secie zagrała lepiej, jednak nadal popełniała bardzo dużo niewymuszonych błędów, zwłaszcza z bekhendu sobie nie radziła z rotacjami Stephens. Keys ma chyba równie potężne uderzenia co Venus z obu stron (wczoraj właśnie bekhend był bardzo dobry w jej wykonaniu), w tym turnieju wydaje się być też bardziej regularna. Oczywiście dojdzie jeszcze głowa, nie wiadomo jak obie zareagują na swój pierwszy wielkoszlemowy finał do tego u siebie w Stanach na przeciwko swojej rodaczki. Jednak czysto tenisowo skłaniałbym się w stronę Keys i kursy na nią rzędu 1.60+ wydają się warte gry, poniżej już chyba faktycznie nie za bardzo.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Z debla dzisiaj brać bardziej chan hingis czy safarova Strycova? Kursy podobne a że właśnie szukam do dubla czegoś z takim kursem to się zastanawiam czy brać?
Doradzi ktoś? ????
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Keys vs Sloane. Sloane +1.5 seta. 1.65 Fortuna 2:0 Stephens.
Na poczatku typowalem win Keys. No ale niepokoi mnie fakt,ze Sloane naprawdę dobrze wygląda w tym turnieju. Potrafi oddac set do 0 jak z Venus ale nie jest to zawodniczka, ktora przegrywa swoje mecze do 0. Bardzo rzadko to robi. Keys ostatnie 2 mecze gładkie wygrane,ale narzekala na kolano czy udo w polfinale z Vandeveghe i rzucil mi sie jak ogladalem skroty bandaz na nodze madison. Normalnie brałbym Madison i zycze jej wygranej, jednak to jest final, Sloane nie przegrywa do 0, Madison jakis uraz : okaze sie jak bardzo powazny w finale i dlatego biore set dla Stephens.
Tylko Venus w kobiecym od cwiartki popsula wiec nosa do decydujacych faz turnieju kobiecego jakis tam mam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Keys vs Sloane. Sloane +1.5 seta. 1.65 Fortuna
Na poczatku typowalem win Keys. No ale niepokoi mnie fakt,ze Sloane naprawdę dobrze wygląda w tym turnieju. Potrafi oddac set do 0 jak z Venus ale nie jest to zawodniczka, ktora przegrywa swoje mecze do 0. Bardzo rzadko to robi. Keys ostatnie 2 mecze gładkie wygrane,ale narzekala na kolano czy udo w polfinale z Vandeveghe i rzucil mi sie jak ogladalem skroty bandaz na nodze madison. Normalnie brałbym Madison i zycze jej wygranej, jednak to jest final, Sloane nie przegrywa do 0, Madison jakis uraz : okaze sie jak bardzo powazny w finale i dlatego biore set dla Stephens.
Nie zgadzam się z typem na i opinią na temat Stephens. Z Venus mogła grać bardziej pasywnie, powtarzać zagrania i liczyć na błędy rywalki. Venus była powtarzalna i nieregularna. Czym dłuższy mecz to Venus nie stanowiła dużego zagrożenia z końcowej lini a ewidentnie skupiała sie na trzymaniu tylko piłki w korcie. Zresztą ona wyglądała już fizycznie jak babcia
Za to Keys nie będzie tu się czaić, a zrobi swoje. Jej % skuteczności i swoboda jest wielka. Bardzo dobrze czuje ten kort i wchodzi odrazu w uderzenie wysyłając piłki o prędkości światła. To Stephens będzie musiała dziś podjąć duże ryzyko, a wygrywane gemy na przewagi z Williams dziś będą przegrane z Keys. Stephens nie może sobie pozwolić na chwilę słabości czy ryzyko, jednak dziś tego nie ominie
To musi się skończyć tak a nie inaczej

Keys 2-0 w setach @ 2.10
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Nie zgadzam się z typem na i opinią na temat Stephens. Z Venus mogła grać bardziej pasywnie, powtarzać zagrania i liczyć na błędy rywalki. Venus była powtarzalna i nieregularna. Czym dłuższy mecz to Venus nie stanowiła dużego zagrożenia z końcowej lini a ewidentnie skupiała sie na trzymaniu tylko piłki w korcie. Zresztą ona wyglądała już fizycznie jak babcia
Za to Keys nie będzie tu się czaić, a zrobi swoje. Jej % skuteczności i swoboda jest wielka. Bardzo dobrze czuje ten kort i wchodzi odrazu w uderzenie wysyłając piłki o prędkości światła. To Stephens będzie musiała dziś podjąć duże ryzyko, a wygrywane gemy na przewagi z Williams dziś będą przegrane z Keys. Stephens nie może sobie pozwolić na chwilę słabości czy ryzyko, jednak dziś tego nie ominie
To musi się skończyć tak a nie inaczej

Keys 2-0 w setach @ 2.10
czyli zabandazowane udo w meczu z Coco nic nie znaczy ?? I to,ze Sloane rzadko przegrywa mecz 2:0 no i pokazywala charakter w kazdym z 3 ostatnich meczy, gdzie wygrywala mentalnie z kazdą z nich ??
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
czyli zabandazowane udo w meczu z Coco nic nie znaczy ?? I to,ze Sloane rzadko przegrywa mecz 2:0 no i pokazywala charakter w kazdym z 3 ostatnich meczy, gdzie wygrywala mentalnie z kazdą z nich ??
Jeżeli uważasz że zabandażowane udo ma coś znaczyć i Ci pomóc to lepiej weź rozbieg w ścianę. Te 3 sety Sloane były z zawodniczkami które pozwalały na dużo gry i wiele wymian. Keys nie szuka gry a wjeżdża bezwzględnie w zawodniczkę. Sloane nie ma szans na prowadzenie gry, a to oznacza ze nie ma szans na wygraną
Już raz pisałes co o mięśniach brzucha Busty, to ktoś Ci napisał że nie wiedziałeś co napisać, to napisałeś same bzdury jako poparcie swego typu, dziś zrobiłes to samo tutaj
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Dajcie ktoś bana tej koszykowce, gówno się zna na tenisie, wypisuje bzdury po w działach i zaraża ludzie swoją głupotą.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Keys - Stephens 1 @1,53 ⛔/ Keys -5,5 gemów @2,80 ⛔
Finał raczej bez niespodzianki. Keys z meczu na mecz gra coraz lepiej. Kto wie, czy nie jest obecnie w najlepszej formie. Przede wszystkim pewność uderzeń, to, że jej forhend jest jednym z najlepszych w kobiecym tourze było wiadomo od dawna, jednak obecnie precyzja i luz z jakim gra Madison budzi podziw. Do tego serwis, z rotacją, bardzo dobre drugie podanie. Stephens znakomity mecz z Venus, końcówka mistrzostwo w defensywie, ale tam Williams sporo pomagała błędami. Sloane grała pasywnie, to akurat wystarczyło na słabo dysponowaną tego dnia Venus, ale w meczu z Keys może być inaczej na korcie. Możliwe, że Slo odczuje także fizycznie ten turniej, w US Open Series grała dużo. Nawet jeśli będzie grać tak jak do tej pory - zdecydowaną faworytką jest Keys.
 
F 0

fanxtar

Użytkownik
Ludzie, nie róbcie z Keys nie wiadomo jakiej profesjonalistki, bo ja raczej w swoich zapiskach oprócz wielu dobrych określeń mam jedno, które wielokrotnie się powtarza - &quot;bezmózg&quot;. Ile to już razy ona miała zamiatać swoje przeciwniczki, a później w akcie histerii biła po autach aż żal było patrzeć. Ile to już meczów takich widziałem... ile kasy przez nią przegrałem...
Dlatego faworytką może i jest ale u bukmacherów. Ja bym nie był taki pewny jej wygranej, jak przestanie jej funkcjonować głowa to jest po niej, a patrząc na stawkę meczu to istnieje takie prawdopodobieństwo.
Ja zagrałem na Sloane po kursie 2,82 (Fortuna), bo moim zdaniem szanse Madison są mocno przeszacowane.
---
✅✅✅
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Ludzie, nie róbcie z Keys nie wiadomo jakiej profesjonalistki, bo ja raczej w swoich zapiskach oprócz wielu dobrych określeń mam jedno, które wielokrotnie się powtarza - &quot;bezmózg&quot;. Ile to już razy ona miała zamiatać swoje przeciwniczki, a później w akcie histerii biła po autach aż żal było patrzeć. Ile to już meczów takich widziałem... ile kasy przez nią przegrałem...
Dlatego faworytką może i jest ale u bukmacherów. Ja bym nie był taki pewny jej wygranej, jak przestanie jej funkcjonować głowa to jest po niej, a patrząc na stawkę meczu to istnieje takie prawdopodobieństwo.
Ja zagrałem na Sloane po kursie 2,82 (Fortuna), bo moim zdaniem szanse Madison są mocno przeszacowane.
Masz rację , ona jest &quot;tenisowym bez mózgiem&quot; jednak to raczej trzeba nazwać że jest jedno wymiarowa. Ale i to poprawiła, bardzo dobrze czuje zagrania na tym dziwnym hardzie na US Open. Dobrze łapie nawet te krótsze piłki
I o to chodzi w moim typie na 2-0 dla Keys, że taka rywalka bardzo jej odpowiada, nadaje się do wbicia w kort
Stephens za to nie radzisz sobie w takich konfrontacja i będzie szybko rozbita. Zresztą mi nie chodzi o jakieś poprzednie wyniki, a o to co widzę, dostrzegam w ich grze, stylu
Keys lepiej trafić nie mogła jak na finał!
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Masz rację , ona jest &quot;tenisowym bez mózgiem&quot; jednak to raczej trzeba nazwać że jest jedno wymiarowa. Ale i to poprawiła, bardzo dobrze czuje zagrania na tym dziwnym hardzie na US Open. Dobrze łapie nawet te krótsze piłki
I o to chodzi w moim typie na 2-0 dla Keys, że taka rywalka bardzo jej odpowiada, nadaje się do wbicia w kort
Stephens za to nie radzisz sobie w takich konfrontacja i będzie szybko rozbita. Zresztą mi nie chodzi o jakieś poprzednie wyniki, a o to co widzę, dostrzegam w ich grze, stylu
Keys lepiej trafić nie mogła jak na finał!
Stephens ja zmiotla niedawno 2:0 wiec to raczej Sloane lezy tenis Keys. Mecz 50 na 50 ! Ogolnie jestem za Keys bo gra swietnie i lubie ta zawodniczke, miala ciekawe mecze przed laty z Serena gdzie potafila sie jej postawic ale Serena to klasa sama w sobie. jak wygra Keys bedzie dobrze ale w mej opinii na dwu setach sie nie skonczy i Sloane seta urwie.
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Twoje zdanie nie ma nic wspólnego z realnym obrazem gry, jak podejmujesz się tu coś pisać to pisz same fakty i realne argumenty czy wydarzenia które miały miejsce na korcie
Twój typ i suche wskazówki są drugorzędne!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Bez patrzenia na uraz Keys w meczu z Coco. Typowalbym Keys bo jest po prostu lepsza tenisistka obecnie. Chodzi mi o forme. ALe w tenisie jak uraz doskwiera to trudno cos zdzialac. Lepiej pograjce over gemowy . Np over 20 gema po 1.5 lub wyzszy .
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Ja się skłaniam w stronę Sloane, ale dopiero na live. W Cincinnati Madison Grala z Muguruzą i trzęsła się gdy miała trzy meczowe piłki i swój serwis. Potem już popłynęła w tie-breaku trzeciego seta. Tutaj upatruję przewagę Stephens. Dodatkowo udo Keys i jej styl gry. Jak przestaną bomby wchodzić w kort to kto wygra? Nie zapominjcie, że Sloane potrafiła na AO kilka lat temu Serenę odprawić w ćwiartce i w połowce mieć meczową z Azarenką i ta cwaniara brała medicala przy meczowej ???? Nie odbieram szans Keys lecz Stephens ma &quot;dobre ręce &quot;i niesamowicie szybkie nogi. Może to wygrać!
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Bez patrzenia na uraz Keys w meczu z Coco. Typowalbym Keys bo jest po prostu lepsza tenisistka obecnie. Chodzi mi o forme. ALe w tenisie jak uraz doskwiera to trudno cos zdzialac. Lepiej pograjce over gemowy . Np over 20 gema po 1.5 lub wyzszy .
Jaki over, jakie gdybanie
Po co tak pisać z daje się Typ i własne argumenty (bez względu na jakość). Gdybania sa niepotrzebne i trzeba ich unikać
Pikarafa Ty jesteś swój gość, zdrowia ! Ale nie mam wyjścia, czasami będzie Ci się wydawać że Cię tutaj atakuje, ale tak tego nie postrzegaj. Ja w pierwszej kolejności dbam o jakosc typow i co się z tym wiąże o grubość portfeli forumowych inwestorów. Chcę abyś był tego świadom
Pzdr
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Keys - Stephens Stephens poniżej 2,5 podwójnych błędów @1,65 ✅ 1xbet
W żadnym meczu Sloane nie popełniła więcej niż 2 podwójne błędy, a grała długie pojedynki m.in. z Sevastovą. Grała też z agresywnie returnującą Venus, która wchodziła w kort przy drugim podaniu. Stephens serwuje bezpiecznie, więc te 3 błędy serwisowe nie powinny się przytrafić.
Stephens under 1,5 asów @1,70 ✅ STS
1xbet ma na to @1,35, lvbet @1,4. Sloane jak wspomniałem serwuje bezpiecznie, na ciało przeciwniczki, ma duży procent pierwszego serwisu. Co prawda z Venus miała 2 asy, wcześniej także potrafiła te dwa, trzy posłać. Jedna rzecz jest tutaj istotna - Keys do tej pory dała sobie zaserwować zaledwie 2 asy we wszystkich meczach. A grała m.in. z Coco - 0 asów, Kanepi - 0 asów, Svitolina - 1 as, Maria - 0 asów. Jest skupiona, ma zasięg aby w razie czego chociaż dotknąć piłki.
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Przestań podawać kursy z 1xbet . Ta firma to oszustwo więc po co ta ściema i te stawki, zyski itp. W 1xbet nie da się grać i wygrywać
Jak jesteś fair wklej chodz jeden typ zagrany w ogóle w tym buku, ale jest to oczywiste że nic nie wklejisz
Nic do Ciebie nie mam tylko mi chodzi o to ze jakiś internetowy inwestor nie sprawdzi tego, a zaufa twoim wpisom tj promocji i zapewnianiu w wiarygodność 1xbet, a to jest nie prawda i dziadostwo!
Post oczywiście do kasacji za jakiś czas a służy jako przestroga dla każdego gracze aby uważać na 1xbet (nie grajcie tam bo to rosyjska wyje...)
Żadnej licencji, nadzoru i powagi w stosunku do gracza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom