>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open 2017 - turniej główny

Status
Zamknięty.
5567 719

5567

Użytkownik
No i jakie wrażenia po finale?
Dla mnie mecz kompletnie bez historii, jeden z najgorszych finałow ever. Keys, która była przez większość uznana za faworytkę, pokazała swoją najgorszą stronę właśnie w finale. Przed meczem sobie myślałem, że albo tu rozstrzela szybko swoją rywalkę, albo właśnie zginie od własnej broni, ładując po outach i w siatkę. Ta kobieta gdy czuje presję, zwyczajnie się pali. Halep też ma coś podobnego, bo gdy się zdenerwuje to po prostu płynie po całości (przykład na RG z Ostapenko chociażby). No cóż, takie są (niektóre) kobiety, takie jest WTA.
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Ja od początku pisałem że ten kurs na Stephens to gruba przesada, jak dla mnie Sloane jest silniejsza psychiczne, lepiej wytrzymała presję. Niespodziewałem się jednakże takich rozmiarów porażki, myślałem że będzie to wyrównane spotkanie.
Sloane po meczu:
&#39;&#39;23 stycznia przeszłam operację i gdyby ktoś powiedział mi, że wygram US Open, uznałabym, że to niemożliwe. Powinnam teraz przejść na emeryturę, bo nigdy nie będę w stanie przebić tego osiągnięcia. Maddie jest jedną z moich najlepszych przyjaciółek w Tourze. Powiedziałam jej, że chciałabym, aby mecz zakończył się remisem.&#39;&#39;

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom