>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open 2017 - turniej główny

Status
Zamknięty.
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Nie rozumiem stawiania Nadala jako pewniaka, a niektórzy nawet po 3:0 dla niego stawiają.
Chyba działa magia nazwiska.
Zrozumcie jedno. Na tegorocznym US Open Nadal nie miał za przeciwnika tak klasowego zawodnika jak Del Potro, a więc stawianie go jako pewniak jest absurdem wg.mnie. Tylko nie wyjeżdżajcie mi tu z Dolgopolovem czy Rublovem bo goście przegrali te mecze już w szatni. Ja lubię stawiać na zawodnikow, którzy zostali już zweryfikowani turniejowo. I dla mnie Nadal jeszcze nie, a Delpo i z Thiemem i z Fedexem.
Przecież jeden jak i drugi zawodnik to są stare wygi, doświadczeni zawodnicy. Znają się na wylot i wygrywali już ten turniej. Tu nie będzie pojedynku w którym ktoś się spali psychicznie czy też zawiedzie w najważniejszym momencie. Tu będzie meczycho pełną parą.
To będzie wbrew kursom tzw. &quot;Zamknięty mecz&quot;.
Grali ze sobą kilkanaście razy, ale tylko raz w ostatnim czasie tj. rok temu na olimpiadzie.
Również półfinał, też na hardzie i również faworyzowany był Rafa. Mecz był zacięty, wybrany przez Argentyńczyka i taki też uważam, że tutaj będzie. Zdecydowanie jestem zdania, że granie handi w stronę Nadala to nie jest dobry pomysł. Ja idę w stronę Delpo, że ugra dwa sety. Kurs zacny, a może i Juan to wygra.
Del Potro +1.5 set @2.33
Unibet
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Jakieś opinie odnośnie gry w stronę Lopezów w finałowym spotkaniu? Obejrzałem wczoraj całe spotkanie Rojerów z Kontinenem i peersem i w moim odczuciu powinni cieszyć się, że żyją na tym turnieju, bo K/P tak na dobrą sprawę zakończyli spotkanie oddając wygrany TB, a potem jeszcze przegrali przez słabą dyspozycję serwisową // Lopezy @1.7~ // Typ intuicyjny// Z chęcią zapoznam się z opiniami osób śledzących grę podwójną, gdyż jak to mówi klasyk w tej dziedzinie jestem niemalże jaroszem.
~~~~
Teraz truskaweczka na torcie.
Fafał vs Del potro
IMO lokaty:
@1.75 - Del Potro under 4.5 double faults &lt;STS&gt;
@1.55 - over 3.5 seta
Typy bardziej ryzykowne, ale wg mnie warte uwagi:
@3.0 Del Potro win
@4.0 1 set/wygrany mecz: Del Potro/Del Potro
@7.0 DW 1:3
Teraz na szybko, bo uważam że jak padł Federer, mimo wszystko jednak z własnej winy, bo uważam że gracz na jego poziomie powinien był kończyć np. tego TB z 2-3 razy zanim oberwał ten 4hand przy 6-5. Wg mnie Rogera znacząco zawiodła głowa, ale mniejsza o nim. Del Potro regularnie uzyskuje te 3/4 DF, jednak więcej miał tylko z Laaksonenem (6), a co dziwne z Thiemem w 5 setówce zaledwie 3. Myślę, że ta choroba trochę mu pomaga, ponieważ sprawia wrażenie nieco otępiałego, przez co nie grzeje mu się czajnik i szczerze mówiąc to może być kluczowe w tym typie, zwłaszcza że wie, że nie może sobie pozwolić na tego typu błędy, a w najgorszym wypadku Fafał zabije go w 3 setach i nie da mu okazji walić błędów :p.
Overa nie będę rozpisywać, myślę że przy starciu Fafała, który nie wygląda na kogoś padającego 0:3 w 1/2 szlema w starciu z osobą tak zależną od potężnego serwisu skapituluje co najmniej w 1 secie, zwłaszcza że Mayer wyserwował sobie seta.

~~~
Osobiście Delpo z grypą to dla mnie fenomen, bo nie ma czasu myśleć, bo trzeba smarkać nos. Oczywiście Fafał to bydle, ale z Mayerem miał problem, a myślę że trener DP na pewno zwróci mu uwagę, że trzymanie Nadala metr za linią końcową na tej nawierzchni może być miażdżące.
Typ drugi, uważam że z zawodnikami pokroju Federera czy Nadala nie wygrywa się na szlemach bez otwarcia wyniku i będę to podtrzymywał. To jest must win dla Del Potro.
A tu trochę fantazja, ale jeśli się sprawdzi win delpo to osobiście nie widzę innej możliwości. Na dystansie 5 setów Fafał go zajedzie, 3:0 nie przegra, więc to jedyna moim zdaniem słuszna opcja z wygraną Del Potro.
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Pablo Carreno Busta - Kevin Anderson
Pablo Carreno Busta kurs @ 3.10 Fortuna

Jak dla mnie to Hiszpan jest w tym spotkaniu faworytem. Wachlarz zagrań i umiejętności zdecydowanie po jego stronie. Kevin mimo wszystko zbyt sztywny. Piekielnie mocny serwis i to byłoby na tyle. Jak serwis nie pomoże to go nie ma. Carreno w tym turnieju gra znakomicie, mimo że rywali nie miał z najwyższej półki, to i tak pokonanie wszystkich po kolei do 0 budzi podziw i uznanie. Anderson także bardzo prosta drabinka, bez wielkich nazwisk, które poodpadały we wcześniejszych fazach turnieju. Jeden jak i drugi to debiutanci na tym szczeblu Wielkiego Szlema. Ich największymi sukcesami były ćwierćfinały. Carenno Busta osiągał takie wyniki w tym roku na AO i FO, a Anderson jakiś czas temu bo było to dwa lata temu na US Open. Hiszpan wyżej w rankingu, ten sezon jest jego. Osiąga świetne wyniki i notowany jest na 19 pozycji. W drodze do Londynu jest jeszcze lepiej, bo okupuje 14 miejsce. Natomiast Anderson jest 32, a tegoroczne występy to 28 miejsce. Tych dwóch zawodników dzieli prawie 700 pkt w Road to Londyn, aczkolwiek Carreno Busta zagrał o dwa turnieje więcej. Jak widać jest to typowy mecz na styku ze wskazaniem na kreatywnego Carreno Bustę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Pablo Carreno Busta - Kevin Anderson
Pablo Carreno Busta kurs @ 3.10 Fortuna

Jak dla mnie to Hiszpan jest w tym spotkaniu faworytem. Wachlarz zagrań i umiejętności zdecydowanie po jego stronie. Kevin mimo wszystko zbyt sztywny. Piekielnie mocny serwis i to byłoby na tyle. Jak serwis nie pomoże to go nie ma. Carreno w tym turnieju gra znakomicie, mimo że rywali nie miał z najwyższej półki, to i tak pokonanie wszystkich po kolei do 0 budzi podziw i uznanie. Anderson także bardzo prosta drabinka, bez wielkich nazwisk, które poodpadały we wcześniejszych fazach turnieju. Jeden jak i drugi to debiutanci na tym szczeblu Wielkiego Szlema. Ich największymi sukcesami były ćwierćfinały. Carenno Busta osiągał takie wyniki w tym roku na AO i FO, a Anderson jakiś czas temu bo było to dwa lata temu na US Open. Hiszpan wyżej w rankingu, ten sezon jest jego. Osiąga świetne wyniki i notowany jest na 19 pozycji. W drodze do Londynu jest jeszcze lepiej, bo okupuje 14 miejsce. Natomiast Anderson jest 32, a tegoroczne występy to 28 miejsce. Tych dwóch zawodników dzieli prawie 700 pkt w Road to Londyn, aczkolwiek Carreno Busta zagrał o dwa turnieje więcej. Jak widać jest to typowy mecz na styku ze wskazaniem na kreatywnego Carreno Bustę.
Może i bym skorzystał, tylko tu nie ma nic napisanego, a jest 50 zdan
Co to znaczy szeroki wachlarz zagrań i jak ten wachlarz wykorzysta dziś Pablo
Anderson to tylko atomowy serwis? To opisz jak wygrywał poprzednie mecz, jak grali z nim przeciwnicy
I jak ten mecz może wyglądać skoro ma wygrać ten kurs 3.10 a w tedy potraktuje ten wpis poważnie
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Kurde tak myślę i myślę i nie chce mi się wierzyć, że faworyci w jednym i drugim półfinale zwycięża.
Wczoraj w debla nawet dwa dogi awansowały do finału.
Tegoroczny US Open jest bardzo nieprzewidywalny i na dobrą sprawę nie zdziwi mnie awans i Carreno-Busty i Del Potro.
Ja postawilem w ziemniaku dwa kupony za ciut większą stawkę. Na dobrą sprawę może wejść kupon jeden i drugi ????
Jeden: zwycięstwo Carreno-Busta, Delpo ugra seta
Drugi: Carreno-Busta ugra seta, zwycięstwo Delpo
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Nadal - Del Potro typ Del Potro kurs 3.5 Unibet⛔4-6 6-0 6-3 6-2
Dzisiaj typ w stronę Argentyńczyka ponieważ kurs jest zdecydowanie przesadzony. Rozumiem kłopoty zdrowotne spowodowane grypą mogą się odbić niekorzystnie na grze Juana co może być woda na młyn Rafy. Jednak porównując grę obu zawodników nie widzę dużo plusów u Nadala może regularność podczas dłuższych wymian jednak gra na returnie bardzo słaba co pokazał mecz z Mayerem dlatego ciężko będzie ugrać coś Hiszpanowi przy atomowym serwisie Del Potro. Forhend to kolejny atut Juana wiadomo beckhend to była zawsze dziura w jego grze , ale mam wrażenie , że lekko się poprawił. Nadal tutaj nie miał bardzo z kim przegrać lecz tracił sety z Mayerem oraz Taro Danielem. Delpo mial tutaj dwóch niesłychanie groźnych przeciwników wschodzącą gwiazdę Thiema oraz zachodzącą Federera obu pokonał po świetnych meczach. Bilans bezpośrednich meczów 9-5 dla Hiszpana jednak dwa ostatnie mecze wygrał Argentyńczyk. Według mnie jeżeli grypa nie odbije się na grze Del Potro to mecz spokojnie do wygrania.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Hingis/Murray - Vandeweghe/Tecau 2 @ 2.37 WH - 5/10j ⛔
Nie zgodzę się tutaj z bukmacherami, którzy faworytów widzą w parze Hingis/Murray. W mikście przede wszystkim pierwsze skrzypce odgrywają faceci, a Horia Tecau jest w dużo wyższej dyspozycji od Jamie&#39;go Murraya. Świadczy o tym choćby ich pojedynek z turnieju deblowego panów, gdzie Rojer/Tecau rozbili Murraya z Soaresem 6/1, 6/2.
Jeśli chodzi o kobietki to obie są także deblistami z najwyższej półki. Vandeweghe będzie mieć za sobą publiczność oraz chęć rehabilitacji po wczorajszej porażce w singlu. Hingis może powoli myśleć o finale turnieju deblowego kobiet, który na pewno jest bardziej prestiżowy od miksta. Tecau ma to już za sobą, bo kilka chwil temu zdobył tytuł i w świetnym nastroju powinien przystąpić do tego meczu.

 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Kurde tak myślę i myślę i nie chce mi się wierzyć, że faworyci w jednym i drugim półfinale zwycięża.
Wczoraj w debla nawet dwa dogi awansowały do finału.
Tegoroczny US Open jest bardzo nieprzewidywalny i na dobrą sprawę nie zdziwi mnie awans i Carreno-Busty i Del Potro.
Ja postawilem w ziemniaku dwa kupony za ciut większą stawkę. Na dobrą sprawę może wejść kupon jeden i drugi ????
Jeden: zwycięstwo Carreno-Busta, Delpo ugra seta
Drugi: Carreno-Busta ugra seta, zwycięstwo Delpo
Jak Anderson bądź Nadal wygra 3-0 to wszystko przegrasz. Po mojemu to żadna rozpiska i masz więcej jak 60% szans na wtope. Jeszcze zagrane po dwa spotkania a to powoduje jeszcze mniejszą szanse na wygraną
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Hingis/Murray - Vandeweghe/Tecau 2 @ 2.37 WH - 5/10j
Nie zgodzę się tutaj z bukmacherami, którzy faworytów widzą w parze Hingis/Murray. W mikście przede wszystkim pierwsze skrzypce odgrywają faceci, a Horia Tecau jest w dużo wyższej dyspozycji od Jamie&#39;go Murraya. Świadczy o tym choćby ich pojedynek z turnieju deblowego panów, gdzie Rojer/Tecau rozbili Murraya z Soaresem 6/1, 6/2.
Jeśli chodzi o kobietki to obie są także deblistami z najwyższej półki. Vandeweghe będzie mieć za sobą publiczność oraz chęć rehabilitacji po wczorajszej porażce w singlu. Hingis może powoli myśleć o finale turnieju deblowego kobiet, który na pewno jest bardziej prestiżowy od miksta. Tecau ma to już za sobą, bo kilka chwil temu zdobył tytuł i w świetnym nastroju powinien przystąpić do tego meczu.
Myślałem o tym wcześniej bo value jest, ale deble a napewno mixty to ruletka. Coco Vandeweghe bym tak nie wychwalal albo nie spodziewał sie wielkiej gry. Ona nie jest normalna, a w deblu gdzie jest mało czasu do namysłu może sama sobie zaszkodzić
Tecau wygrał przed chwilą finał i te emocje, które w nim siedzą mogą więcej zaszkodzić jak pomóc
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Pytanie nie odnośnie dzisiejszych meczów półfinałowych, ale...
Znacie może stronkę, gdzie można sprawdzić w jakim momencie i kiedy dany zawodnik był w rankingu?
Np. Sprawdzić Wawrinke który był w rankingu np. w styczniu 2007 roku? :p
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
TU JUZ NIE MA JAJ FEDEX ODWALONY , DJOKA I MURRAYA NIE MA OSTATNIA PRZESZKODA DO FINAŁU , PRZEDOSTATNIA DO TYTUŁU.MECZ DO TRZECH WYGRANYCH SETÓW
KOLEJ NA DEL POTRO ALE PIERWSZEGO SETA WYGRA NADAL!
wygra pierwszego seta /przegra mecz Nadal 8.5 bet365
wynik i obydwaj zdobędą seta 4,2 williamhill
czuje żę JMDP znowu da rade a znając jego pecha dopierio w finale zabraknie mu pary na gwizdek.
Chyba warto będzie obstawić del po za niewielką stawkę na Livie po ewentualnym przegranym pierwszym secie.
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Tak drewnianego tenisisty jak Anderson dawno nie widziałem. Porusza się i odbija jakby miał 250 cm wzrostu, wystarczy zagrać mu dwa razy przez środek i drugie uderzenia nie jest wstanie zagrać. Najlepsze były lekkie returny na środek to nie wiedział jak się złożyć do tego zagrania
Co on robi w 1/2 Szlema?
 
M 493

milo93

Użytkownik
Tak drewnianego tenisisty jak Anderson dawno nie widziałem. Porusza się i odbija jakby miał 250 cm wzrostu, wystarczy zagrać mu dwa razy przez środek i drugie uderzenia nie jest wstanie zagrać. Najlepsze były lekkie returny na środek to nie wiedział jak się złożyć do tego zagrania
Co on robi w 1/2 Szlema?
A co ma grać 1 raz go oglądasz? Wykorzystał drabinkę i tyle a dzisiaj akurat wyjątkowo spięty i takie efekty...
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Tyle że nikt tu nie napisał że to kompletne drewno i jak odrazu nie wygra punktu to mu się nogi placza. Bo tak to wygląda, wszy łatwe piłki ładuje w trybuny albo w pół siatki. Jakby ręki nie czuł nawet, biegac nie potrafi nawet. Karlovic lepiej się już porusza do przodu
 
M 493

milo93

Użytkownik
Tyle że nikt tu nie napisał że to kompletne drewno i jak odrazu nie wygra punktu to mu się nogi placza. Bo tak to wygląda, wszy łatwe piłki ładuje w trybuny albo w pół siatki. Jakby ręki nie czuł nawet, biegac nie potrafi nawet. Karlovic lepiej się już porusza do przodu
Taki ma styl jego gra oparta na serwisie i tyle jak go nie ma to nie istnieje
 
eszkej 43

eszkej

Użytkownik
Ja typuję na win 1 set dla Andersona po kursie 3.95 ⛔ oraz DW 3:1 dla Nadala po kursie 3.65 ⛔ w unibet.
Czemu tak? Anderson pokazuje, że jest skoncentrowany od początku meczu. Stracił 1 seta tylko z Carreno-Bustą. Jeśli będzie od początku działał 1 serwis to widzę w tym kursie value i to spore. Na przecziwko niego stanie Rafael Nadal, który z biegiem meczu coraz bardziej się rozkręca. Stracił 1 seta z takimi osobistościami jak: Taro Daniel, Leonardo Mayer oraz Del Potro. We wszystkich tych meczach, w których przegrał 1 set rozkręcał się coraz bardziej i jego gra była po prostu perfekcyjna (jego wczorajsza gra dobitnie to pokazała). Dla mnie jest duże prawdopodobieństwo, że nawet oba te typy wejdą. Ja gram. Polecam spróbować. ????
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
I znow Nadal. Ten rok Rafy i Rogera , obaj po 2 Wielkie Szlemy ! Ktos sie tego spodziewal ?? Miazga.. Anderson max 1 set zdobedzie jak Rafie sie zdarzy gorszy gem a tak 3:0 powinno byc !!! Kosz ma tym razem racje mecz bez historii .
 
eszkej 43

eszkej

Użytkownik
A jak będzie inaczej to usuwacie konta? Mam nadzieję, że tak będzie. Pierdzielenie o szopenie. Poczekajmy. Dajmy się zaskoczyć. To jest finał, obaj będą skupieni. Wiadomo, że Rafa ma większe umiejętności, ale tutaj mogą zadecydować niewymuszone błędy, podwójne błędy. Mam nadzieję jednak, że Anderson nie odda meczu bez walki i będzie po kilka przełamań w obie strony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom