>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

US Open 2017 - turniej główny

Status
Zamknięty.
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
A jak będzie inaczej to usuwacie konta? Mam nadzieję, że tak będzie. Pierdzielenie o szopenie. Poczekajmy. Dajmy się zaskoczyć. To jest finał, obaj będą skupieni. Wiadomo, że Rafa ma większe umiejętności, ale tutaj mogą zadecydować niewymuszone błędy, podwójne błędy. Mam nadzieję jednak, że Anderson nie odda meczu bez walki i będzie po kilka przełamań w obie strony.
Ja jak zagram to na ten moment 3-0 Rafa, -4.50 może -5.50 gema Rafa bądź jakis under z minimum @ 2.30 kursem. A powyższe dwa typy jak sa ponizej 1.60-1.70 to w ogóle tego nie gram. Jeszcze nie sprawdzalem kursów bo jutro zrobię dokładnie ten mecz
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
A jak będzie inaczej to usuwacie konta? Mam nadzieję, że tak będzie. Pierdzielenie o szopenie. Poczekajmy. Dajmy się zaskoczyć. To jest finał, obaj będą skupieni. Wiadomo, że Rafa ma większe umiejętności, ale tutaj mogą zadecydować niewymuszone błędy, podwójne błędy. Mam nadzieję jednak, że Anderson nie odda meczu bez walki i będzie po kilka przełamań w obie strony.
Chcialbym wygrana Andersona ale nie w tym zyciu .. Raz ze drewno, dwa ze nie ma jaj grajac z czolowka, trzy: efekt pozasportowy: to jest zero Anderson bezjajeczny: jak mu powiedzą weź zagraj -8 gema z rafa w finale za 3 miliony funtow to On to zrobi . Djoko lub Rog by to olali i walczyli ale nie cienias Anderson.
 
eszkej 43

eszkej

Użytkownik
Ja jak zagram to na ten moment 3-0 Rafa, -4.50 może -5.50 gema Rafa bądź jakis under z minimum @ 2.30 kursem. A powyższe dwa typy jak sa ponizej 1.60-1.70 to w ogóle tego nie gram. Jeszcze nie sprawdzalem kursów bo jutro zrobię dokładnie ten mecz
Chcialbym wygrana Andersona ale nie w tym zyciu .. Raz ze drewno, dwa ze nie ma jaj grajac z czolowka, trzy: efekt pozasportowy: to jest zero Anderson bezjajeczny: jak mu powiedzą weź zagraj -8 gema z rafa w finale za 3 miliony funtow to On to zrobi . Djoko lub Rog by to olali i walczyli ale nie cienias Anderson.
Poczekajcie na mecz. Nie oceniajcie zanim on nastąpi, w przeciwnym razie każdy może bawić się w nostradamusa.
 
typer-roku 62

typer-roku

Użytkownik
W półfinale Kevin pokazał się ze świetnej strony. Od początku działał serwis, a gdy od 2 seta wstrzelił się także w wymiany z linii końcowej, Carreno Busta nie miał już żadnych szans. Anderson to ciekawe połączenie serwisanta i jednocześnie nienajgorszego przebijaki z linii końcowej. Ale to drugie tylko jeśli jest w formie. Obecnie bez wątpienia w niej jest, dlatego dotarł do finału.
Nadal w odróżnieniu od Carreno Busty, poza przebijaniem z linii końcowej, potrafi także zaatakować, co z pewnością da mu sporo dodatkowych punktów, w porównaniu do jego rodaka. Dlatego myślę, że nawet jeśli Anderson zagra tak jak z Carreno, jego szanse na wygraną nie przekraczają 50%. Jednak na pewno nie można lekceważyć afrykanera, bo Nadal pokazywał już słabości, nawet przeciwko zajechanemu Del Potro.
Jak dla mnie ten mecz może mieć dwa scenariusze - albo Anderson się spali i będzie gładkie 3:0 dla Rafy, albo zagra na miarę swojego potencjału i powalczy. Uważam, że jeśli powalczy to może urwać więcej niż seta, więc stawianie +2.5 setów po kursie 2.00 mija się tu z celem, gdyż jest 50/50, że sie spali lub nie. Ale myślę, że warto spróbować coś więcej i po wyższym kursie w kierunku Andersona. Stawiam, że jeśli się nie spali to zobaczymy 2 sety wygrane przez Rafe, jeden przez Andersona i jeden tie-break, który da nam piąty set, lub wygraną Rafy 3:1.
Jeśli się spali to będzie gładkie 3:0.
Ja postawię:
Anderson +5.0 (handicap gemowy)
Kurs: 3.01
Pinnacle
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom