>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US OPEN TIME

H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Chung - Zeballos over 36.5 1.9 ✅
czesto traci swoje gemy serwisowe, Horacio moze woli pograc na ziemnej ale tutaj jest w stanie co najmniej urwac seta albo i dwa..
Cornet - Watson 1.61 ✅
Cornet dużo bardziej ułożona i w miare sytematyczna pomimo czasami swojego serwisu powinna ją załatwić 2-0, o Watson to już mi się nawet nie chce pisać.
Kvitova - Jankovic +5.5 1.9 ✅
Petra ostatnio męczarnie, Jelena doświadczona zawodniczka, te 7 gemów jest w stanie ugrać myśle, że nawet ma szanse na seta. Często Czeszce nie siedzi serwis i myślę, że kilkakrotnie to Serbka wykorzysta.
Bertens - Sakkari +5.5 1.9 ✅
Powiedziałbym, ze jeżeli chodzi o grę na hardzie to dwie zawodniczki zbliżone poziomem a hc bardzo wysokie.
Vikhylantseva - Vickery 2.50 ✅
tu ide na czuja, ostatnio Rosjanka zawodzi i czuje niespodzianke.
Begu - Kozlova 1.64 ⛔
Zdecydowanie lepsza zawodniczka, Kozłowa ostatnio tłukła itfy co nie znaczy, że należy ją skreślać, ale jak dla mnie w tym starciu nie ma czego szukać.
Davis - Kenin 2.50 ✅
Typ przeciwko Lauren, jak widzę jej gre i te fochy po przegranych gemach to nie mogę nie spróbować pograć na Kenin. Młoda z perspektywami, kto wie może to ona odpali jako czarny koń na tym turnieju.
wszystko pisane skrótowo, bo nie będę sie rozpisywał na temat stylu i charakteru poszczególnych zawodniczek bo ze dwie strony by nie starczyły.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Liu - Duan 1.60 jak sie ruszy bo u mnie kursy poblokowane. ⛔ jutro tez jest dzien
Nie wiem czemu kursy lecą na Duan dla mnie Claire powinna być zdecydowaną faworytką tego spotkania. Może z racji okupowanego miejsca w rankingu nie mam pojęcia.
szybki break do 0 na poczatku i Liu juz po 2.30

slabo wyglada Liu na ta chwile boje sie, ze obskoczy szybkie 2-0,
dzing dzing tez popelnia bledy ;)
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Townsend - Bogdan 1.8 ⛔
Kanepi
- Schiavone 2.38 ✅
mecz nie dokończony przy 0-6 4-2 40-40*
Bellis - Hibino +(6) 1.86 ✅

z niskich kursów Vandeweghe po 1.31 ✅ w dublu z Garcia po 1.30 ✅, ale nie tykam taka luzna propozycja.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
EUROBASKET

Łotwa
- Belgia over 82.5 1.86 ✅

US OPEN

Dzumhur
- Rublev 2.15 ⛔

Niculescu - Brady 1.84 ✅

Safarova - Nara +4.5 1.94 ⛔

Kichenok/Krejcikova ✅ + Hibino/Rosolska ⛔ dubel po 1.89 na minus
Mertens/Schuurs - Klepac/Sanchez +4.5 1.94 ✅
Darcis/Sela
- Jaziri/Kuznetsov 2.01 ✅
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Finlandia - Polska over 158.5 1.86

Dabrowksi/Xu - Aoyama/Yang 2.31 z wyższych kursów
Querrey - Zverev 2.85 Co to wogóle za kurs na Mische jaja jakies i dobieram handi

Mischa +4.5
za 1.72

wszystko na minus poza overem, podlicze jutro wypociny i chwila przerwy nic na siłę wszystko młotkiem
 
Do góry Bottom