>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 3

Status
Zamknięty.
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Panowie jest jakaś minimalna szansa, że taka firma jak Betek365 lub Pinnacle wejdzie jeszcze kiedykolwiek na polski rynek (legalnie lub nie) ?
Przy obecnej reulacji prawnej szans wiekszych nie ma, gdyz obie wymienione firmy nie staraja sie o przyznanie licencji. Proponuje szukac alternatyw a te poki co sa.
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Panowie jest jakaś minimalna szansa, że taka firma jak Betek365 lub Pinnacle wejdzie jeszcze kiedykolwiek na polski rynek (legalnie lub nie) ?
Nie ma szans i nie będzie przez najbliższe kilka lat , z drugiej strony nawet jeśli to i tak nic to nie zmieni bo żadna firma nie weźmie podatku obrotowego na siebie bo to się po prostu nie opłaca ( tak samo nie opłaca jak graczowi który na starcie płaci ten podatek bez względu czy wygra czy przegra ) , nadzieja jest jedynie w tym że &quot; być może &quot; za około 10 lat UE będzie chciała wprowadzić jednolity podatek GGR dla wszystkich państw członkowskich , te 10 lat to tak czysto teoretycznie podałem może UE weźmie się szybciej za tego typu regulację bądź zajmie to więcej czasu , ale prędzej czy później wdraża takie regulacje bo inaczej zrobił by się niezły burdel z hazardem i w niektórych państwach wszystkie firmy by chciały oferować swoje usługi a w innych żadnej by się nie opłacało .
 
B 52

blackwidow

Użytkownik
Wczoraj używałem karty mbanku do wpłat online na buka i skrilla, dziś już nie mogę. Info z czatu blokada w banku na tego typu transakcje ze względu na ustawę hazardową.
Ktoś miał podobnie?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Siemanko. A wiesz, że miałem zadać identyczne pytanie. Ubiegłeś mnie :) Niestety u mnie sytuacja identyczna w mBank. Karta visa. Wcześniej wpłacałem do kilku bukmacherów i kasyn. Dzisiaj lipa. Najpierw próba do lottoland, skromnie na kupon keno. Zdziwiło mnie odrzucenie tranzakcji. Po kontacie z supportem, informacja o blokadzie hazardowej. Później jeszcze próbowałem wpłacić do bet-at-home, to samo odrzucenie płatności. Lipa, jest jeszcze na szczęście trustly. A jak w innych bankach? Mam jeszcze konta w alior bank, tmobile bank i raiffeisen polbank (bez kart). Wpłaca ktoś z tych banków kartami? Jest w ogóle bank, który nie będzie robił problemów przy płatnościach kartami?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Tą informację o blokadzie hazardowej, to mięli od początku. Ale fizycznie chyba od dzisiaj wzięli się za blokady wpłat kartami. Najgorsze, że w wielu kasynach zostawała mi tylko karta. Bo nie było trustly. Teraz już lipa. Skąd pewność, że w innych bankach z kartami będzie identycznie?
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Używanie kart jest ryzykowne przy obecnej ustawie hazardowej. Nie wiem dlaczego komplikujecie sobie życie, bo Bitcoin rozwiązuje wiele problemów, jest stosunkowo tani i anonimowy.
W kasynach nie gram, ale dostałem kiedyś linka i kasyn z Bitcoinem jest sporo.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Wczoraj używałem karty mbanku do wpłat online na buka i Skrilla
Jeśli chodzi o wpłatę kartą do buka, to ustawa hazardowa zobowiązuje banki do blokowania płatności do firm hazardowych nie posiadających licencji Ministerstwa Finansów. Przelewy i płatności kartą pod to podlegają.
Do Skrilla powinno dać się wpłacić, bo to nie jest firma hazardowa, ale jeśli oni też znaleźli się na czarnej liście, to nie ma ich o żałować, bo to zaprzańcy.
Ale jak jesteś uparty, to zapytaj w swoim banku dlaczego nie możesz zasilić konta Skrill kartą, niech ci to wytłumaczą. Przynajmniej się uśmiejesz, a dodatkowo możesz się podzielić na forum ichnymi wypocinami. Sam jestem ciekaw, co odpiszą, a samemu zapytać nie mogę, bo nie korzystam z usług tego banku.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Ja dostałem taką odpowiedz od Unibet.
Witam serdecznie Panie Michale,
Dziękuję za kontakt z Unibet!
Uprzejmie informuję, że Unibet zlożył wniosek o licencję. Nadal oczekujemy na informacje w tej kwestii.
Na ten moment nasza firma działa bez zmian.
Unibet monitoruje sytuację na polskim rynku i w razie jakichkolwiek zmian będziemy informować klientów na bieżąco.
Pozdrawiam,
Kamila
Biuro Obsługi Klienta Unibet
 
C 445

cristovao

Użytkownik
05.10.17 na godzinę 14:06 u mnie strony działają, zero blokad i co ciekawe na internecie mobilnym Plusa także... (obecnie używam go jako zapasowy)
 
A 861

amigo007

Użytkownik
U mnie do niedawna netia NIE BLOKOWAŁA, kilka dni temu to się zmieniło. Są blokady. Ale wystarczy ten &quot;prosty&quot; myk z obejściem. I nadal ciesze się brakiem blokad. Tylko co z tego, jak z opcji wpłat zostało nam trustly. A nie wszędzie jest ono dostępne, no jest jeszcze to ecopayz. Gdzieniegdzie dostępne. Ale dla mnie nieopłacalne, za drogie.
 
M 2

michauku

Użytkownik
U mnie do niedawna netia NIE BLOKOWAŁA, kilka dni temu to się zmieniło. Są blokady. Ale wystarczy ten &quot;prosty&quot; myk z obejściem. I nadal ciesze się brakiem blokad. Tylko co z tego, jak z opcji wpłat zostało nam trustly. A nie wszędzie jest ono dostępne, no jest jeszcze to ecopayz. Gdzieniegdzie dostępne. Ale dla mnie nieopłacalne, za drogie.
 
M 2

michauku

Użytkownik
nie narzekaj że ecopayz bierze jakieś śmieszne opłaty tylko zakładaj tam konto i korzystaj póki możesz.
Pazerny 2 razy traci. Co z tego że biora jakieś opłaty? Z czegoś muszą funkcjonować. Gwarantuję tobie,że lepiej na tym wyjdziesz niż grając u polskich bukmacherów. Narzekanie na ceny/koszty/oplaty - obrzydliwa cecha wielu Polaków.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Jak dla kogoś ecopayz jest drogie i nieopłacalne to znaczy, że zbyt wiele z zakładów nie wyciąga. W takim przypadku to w legalnych lepiej sobie pograć...
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Kiedyś wygrałem w multilotka 5 tys. ,przy wypłacie musiałem dać dowód oraz podać adres Urzędu Skarbowego,do którego organizator przekazał 10% zaliczki na podatek,czyli do ręki dostałem 4,5tys.W polskich bukach nigdy nie przekroczyłem jednorazowej sumy 2280,więc nie wiem,czy te 10% buk odprowadza imiennie i w sumie mało mnie to interesuje;).Ale mam pytanie: czy ta kwota,to jest faktyczna wygrana,czy np.stawiam 2 tys. na niski kurs,wygram w sumie 281zł.,na kuponie będzie 2281 i już ciachają 10%?
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Ustawa mówi, że &quot;Podatnikiem podatku od gier jest osoba fizyczna, osoba prawna oraz jednostka organizacyjna niemająca osobowości prawnej, która prowadzi działalność w zakresie gier hazardowych na podstawie udzielonej koncesji lub zezwolenia&quot;.
W przypadku zakładów wzajemnych chodzi o podatek 12 procentowy.
Podatnikiem są buki zwane czasem legalnymi, ale w rzeczywistości podatek ten został przerzucony na graczy poprzez obcięcie stawki o 12%
Kto płaci 10% podatek od jednorazowej wygranej, tego nie znalazłem w ustawie, więc raczej obowikązek ten spoczywa na graczu (ale pewności nie mam).
 
A 0

adam_adam1

Użytkownik
Myslę, że jeśli gra się w tzw. legalnych to nie ma konieczności wykazywać dochodu w zadnym zeznaniu. Gdyby był to zagraniczny bukmacher a gra z terytorium RP to wiadomo, że przestępstwo. Jesli gra byłaby prowadzona w zagranicznym bukmacherze i z terytorium innego kraju (np. Anglia) to należałoby wtedy samodzielnie wykazać dochód uzyskany w ten sposób, ale tylko w przypadku gdy wygrana byłaby powyżej kwoty 2280. Wszystkie wygrane poniżej tego progu są zwolnione z podatku i nie ma konieczności wykazywania ich w żadnym zeznaniu podatkowym.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Płaci za Ciebie bukmacher ten podatek od wygranej powyżej 2280zł, wkradł im się błąd. Przecież nawet na stronach bukmacherów jak dasz kupon po kursie 3,00 za 100zł to ewentualną wygraną masz 264zł, a jak za 1000zł, to już nie 2640zł, tylko 2376zł. Sprawdźcie sobie sami choćby na STSie. Przecież głupotą by było, gdyby odliczali od wygranej, a jednocześnie sam byś musiał zapłacić. Jedyny bukmacher, który o tym nie wspomina przy ewentualnej wygranej jest forbet, tam normalnie pokazuje na przykładzie moim kursu 3,00 za 1000zł wygraną 2640zł, ale w razie wygranej 10% jest odliczane, jak w każdym innym bukmacherze. Przecież nawet Fortuna niegdyś organizując konkursy z nagrodami rzeczowymi pisała, że do wygrania np. Laptop + 10% jego wartości w gotówce, których Fortuna jednak nie wypłaca, tylko w imieniu klienta opłaca podatek od wygranej do Urzędu Skarbowego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom