>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 3

Status
Zamknięty.
A 0

adam_adam1

Użytkownik
Słyszałem, ze podobno &quot;legalni&quot; czasem łączą takie same kupony. Ale nie wiem czy to prawda, może ktoś potwierdzi czy miał taki przypadek.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Słyszałem, ze podobno &quot;legalni&quot; czasem łączą takie same kupony. Ale nie wiem czy to prawda, może ktoś potwierdzi czy miał taki przypadek.
Każdy bukmacher ma czarną listę jednak gdy zagrasz to w punktach nikt nie będzie w stanie wszystkie skontrolować. Dodatkowo warto grać kupony za mniejsze stawki ale więcej, to logiczne i nawet bukmacher nie zorientuje się.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Mi kiedys w Toto-Mixie sami rozbijali kupony gdy wygrana przekraczala prog, wtedy rozbijasz stawke i puszczasz te same kupony ale 2x czy wiecej.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Milenium ma wygodną do tego opcję, że nie musisz się bawić i kilkukrotnie tworzyć nowego kuponu, obawiając się jednocześnie o zmianę kursu po drodze - przy wpisywaniu stawki masz &quot;ilość kuponów&quot; i wtedy chcesz grać za 1000zł, ale przekraczasz próg wygranej, to dajesz stawka 250zł i ilość kuponów &quot;4&quot; i wysyła Ci 4 kupony za łączną stawkę 1000zł, gdzie żaden nie przekracza 2280zł wygranej ;)
 
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
Jak dla kogoś ecopayz jest drogie i nieopłacalne to znaczy, że zbyt wiele z zakładów nie wyciąga. W takim przypadku to w legalnych lepiej sobie pograć...
ecopayz zrezygnowało z opcji wpłaty przez przelewy24. Można korzystać z innego portalu. oczywiście % idzie w górę.
 
M 2

michauku

Użytkownik
Bo ich to nic nie obchodzi. Na cenzurze internetu ucierpiało mniej niż 1% Polaków. Dziennikarze, politycy, urzędnicy nie interesują się w ogóle bukmacherką. Jakby kryptowaluty zablokawali to może wtedy ludzie by się obudzili.
 
arson 16

arson

Użytkownik
Mi nawet bank pko sa zablokował przelewy na expekt - co za głupota - nie wierzę normalnie, na szczęście ma konto w innym banku i daję radę. Poza tym np. expekt dobrze sobie radzi z tą licencją bo oni jej nie posiadają ale zmienili link do strony i normalnie można się loogwac i grać z tym, że minimalna wpłata to teraz 45 pln a nie 15 jak kiedyś no i przewalutowanie.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Trustly jest ok, ale gdzieś pisali, że podając dane do logowania osobom trzecim łamie się regulamin banku (ale jakie są niby z tego konsekwencje nie wiem). Skoro taki gigant jak PayPal korzysta, a taki mBank co ostatnio rozgłasza o bezpieczeństwie w sieci nie ostrzega przed Trustly to raczej nie ma powodów, żeby nie używać.
 
panika 63

panika

Użytkownik
&quot;Wnioski licencyjne szesciu (!) zagranicznych bukmacherow odrzucone. Jaja. Ustawa w praktyce.&quot;
924224470767882240
I niech ktoś powie, że się nie robi totalitarne Państwo (nie nie popieram również innych partii politycznych).
- wnioski odrzucone
- Państwo mi będzie mówić kiedy będę mógł robić zakupy, a niedziela jest bee
Czekam jeszcze na godzinę policyjną, jak za &quot;starych dobrych czasów&quot;, gdzie Kaczor powie, że po 22 to tylko z pieczątką można wychodzić, bo jak nie to pałą przez łeb.
Żenada co się tu wyprawia, bo to inaczej nie można powiedzieć.
 
panika 63

panika

Użytkownik
LOL Koleś ???? to jakaś spiskowa teoria dziejów i kłamstwo powtarzane tysiąc razy, które mimo wielkiej chęci niektórych typów jakoś nie chce stać się prawdą. Przypominam że wniosek licencyjny Superbet - firmy rumuńskiej przeszedł bez żadnych problemów. I po co dorabiać jakąś teorię?
Co mają dawać te wnioski na piękne oczy każdemu kto się zgłosi? Sam Stanowski był bardzo rygorystyczny jeśli chodzi o ocenę wniosków o grę w piłkarskiej ekstraklasie. Pamiętam że na przykład Ruch Chorzów zjechał równo po bandzie i bez trzymanki. Jaki macie dowód gostek365 i PaNiKa że sześć wspomnianych wniosków nie było napisanych na kolanie lub źle przygotowanych? Żadnego! Dopasowujecie w tym momencie teorię do faktów, teorię, która jest wam z jakiegoś powodu najwygodniejsza.
Zaraz, zaraz, a czy mi się wydaje czy wnioski przynajmniej połowy były wysyłane po raz 2?
Pierwsze wnioski miały być pod koniec lipca - tu zostały odrzucone z powodów formalnych.
Idąc tym tropem, wnioski zapewne zostały poprawione nie przez amatorów, a ludzi którzy mają o tym pojęcie i wysłane ponownie.
Ciekawe jakie teraz mieli &quot;ale&quot;, aż do 6 podmiotów.
Jeżeli Ty wierzysz, że wszyscy z nich nie przeszli z x powodów, to nie mamy o czym rozmawiać.
Idź graj dalej w fortunie, sts czy nie wiem, gdzie tam grasz.

PS: Superbet to nie dużo lepszy sort niż nasze stsy.
Nie porównuj Unibetu oraz BWIN do niego, bo to no sens.

Zresztą dział bukmacherski to obecnie tylko kropka w całej tej karuzeli, którą nakręca ostatnio PIS...
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Jeżeli Ty wierzysz, że wszyscy z nich nie przeszli z x powodów, to nie mamy o czym rozmawiać.
Idź graj dalej w fortunie, sts czy nie wiem, gdzie tam grasz.
Przecież on jest z Fortuny czy STS. To jeden z wielu juroszkowych płatnych trolli, które pojawiły się na tym forum w jednym celu. Trzeba mieć oczy w d... żeby ich nie rozpoznać.
 
M 27

milt

Użytkownik
Tak jak PaNiKa pisze wnioski o przyznanie licencji dla Unibetu czy Bwin nie pisali amatorzy którzy nie znają się na temacie. Unibet, Bwin otrzymał licencję we Francji, Belgii, Włoszech... tylko w Polsce jakoś nie mogą dostać bo ciągle ministerstwo finansów ma jakieś ale.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom