>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 3

Status
Zamknięty.
C 445

cristovao

Użytkownik
Wczoraj w radiu Stanowskiego, nie wiem czy słuchacie zadzwonił ktoś zapytać się jak z ustawą i licencjami, dlaczego odrzucili i Stanowski mu powiedział bo słyszał od osób trzecich powiązanych z bukmacherką, że urzędasy wymagali od przedstawicieli zarządu oświadczenia o niekaralności a Ci byli z takich krajów, że nic takiego tam nie wydają więc mieli jakieś pisma z policji, że nigdy nie byli karani a urzędasy to odrzucili i firma musiała zarząd wymienić na osoby które te oświadczenia o niekaralności mogą zdobyć do wydania licencji.
Ciekawe ile w tym prawdy a jeżeli tak to ciekawe która to firma, pewnie jakaś egzotyczna.
 
marek-karas 0

marek-karas

Użytkownik
Jestem bardzo ciekawy jak zostanie potraktowany świeżutki wniosek Bet365, który ma bagatela ponad 120 stron. Dopływ świeżej krwi do polskiej bukmacherki byłby mile widziany. Zawsze to sygnał dla naszych krajowych że muszą w którąś stronę coś zmienić gdzieś pójść w stronę do grającego, bo konkurencja nie śpi. Ja wam mówię kochani, jeszcze z tego drzewa jakim jest obecna ustawa hazardowa będziemy wspólnie zajadać owoce ???? I na zdrowie!
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Jestem bardzo ciekawy jak zostanie potraktowany świeżutki wniosek Bet365, który ma bagatela ponad 120 stron. Dopływ świeżej krwi do polskiej bukmacherki byłby mile widziany. Zawsze to sygnał dla naszych krajowych że muszą w którąś stronę coś zmienić gdzieś pójść w stronę do grającego, bo konkurencja nie śpi. Ja wam mówię kochani, jeszcze z tego drzewa jakim jest obecna ustawa hazardowa będziemy wspólnie zajadać owoce ???? I na zdrowie!
Chyba śliwki robaczywki z obecnym podatkiem. Nowe podmioty oprócz oferty nic nie wnoszą, chyba, że jako wielcy wezmą podatek na siebie.
 
R 0

rutus1989

Użytkownik
Ta ustawa to sposób na załatanie dziury budżetowej. Podatek to 12% + 10 % przy większych wygranych. Marża u buków to około 7-10% procent. Wystarczy żeby państwo codziennie stawiało by swój (czyt. nasz) majątek na wszystkie możliwe rozstrzygnięcia i zawsze będzie do przodu na podatku ???? Oczywiście bankrutując każdego bukmachera.
 
baba 134

baba

Użytkownik
Ten cały RPO i jego PO niech skończą się wreszcie ośmieszać. Obudzili się po roku he he he. Chyba im się PaliwO kończy ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]jak nie odróżniają blokowania domen od blokowania stron [...]
Niby tak. Jednak dostosować się próbowali do brzmienia takiego tekstu (w załączeniu). Nieudolnie bo nieudolnie, bo blokowanie dostępu do strony, nie jest blokowaniem strony ...
Jeszcze inną kwestią jest co powiedzial Bodnar a jak go zacytował dziennikarz.
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Chyba śliwki robaczywki z obecnym podatkiem. Nowe podmioty oprócz oferty nic nie wnoszą, chyba, że jako wielcy wezmą podatek na siebie.
Oferta zdarzeń to raz, a dwa, że chyba żaden buk na świecie nie ma tak świetnej opcji zamykania zakładu jak bet. Przydałby się ten bet w Polsce, nawet abstrahując już od tego nieszczęsnego podatku.
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Też jestem ciekaw, skąd to info o kolejnej próbie wejścia Beta do PL. Wszędzie cisza by Bet złożył kolejny wniosek. Inna kwestia, że można w ciemno strzelać, że nie przejdzie, bo gdzieś nie postawią przecinka, albo jakiś zwrot będzie kwestionował zapis ustawy i grzecznie wypierdzielą świstki do kosza.
Panowie nie łudźcie się. Dopóki budżet dostaje więcej pieniędzy do skarbonki, a Juroszki, i inne degeneraty mają z tego zysk, to żaden inny bukmacher oprócz polskich tworów które są kilometry za STSem czy Fortuną, polskiej licencji nie dostaną. Po coś to nowelizowali.
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Wszystkie wielkie buki są zainteresowane polskim rynkiem,tylko polski zmonopolizowany ustawą rynek nie jest zainteresowany wielkimi bukami.Pozostaje tylko nadzieja,że może kiedyś ktoś zmądrzeje, chociaż tak jak np.w Bułgarii...
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Zagraniczni czują w Polsce kase,i mają przecież bazy graczy którzy u nich grali (i czesc gra)i wiedzą ze Polski rynek jest dla nich dochodowy.Wejda na bank,jestem tego pewien.Kwestia czasu ????
 
C 445

cristovao

Użytkownik
no tak skoro niedawno było info, że jakiś buk dostał licencję to tym bardziej te większe będą mogły wejść a urzędasy utrudniają na maksa, procedury skomplikowane i wnikliwe, zobaczymy jak to będzie z końcem roku
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Orientuje się ktoś jak to jest z Bwin? Czy nadal się starają o licencje? Bo ze strony bwin zniknęła informacja o tym że się starają i że złożyli wniosek, więc chyba olali rynek polski, bo z tego co mi wiadomo Ministerstwo finansow już raz odrzuciło wniosek bwin?....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom