>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 3

Status
Zamknięty.
shingper 563

shingper

Użytkownik
Oj teraz nie podam ale natknąłem się jak przeglądałem twitta parę dni temu, wpis z tego co pamiętam był z początku marca ale teraz to nawet nie pamiętam kto go umieścił.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Pamiętacie jak Pan Kapica łapał ludzi w 2014 r - ile osób miało sprawy i ile stron miał ten temat ?
Więc:
https://wiadomosci.wp.pl/zatrzymanie-jacka-kapicy-rzeczniczka-pis-zabrala-glos-6235409172100737a
Nosił wilk razy kilka i ponieśli wilka... ???? Czy jakoś tak
Ludzie mieli sprawy za grosze. Pamiętam jak ktoś pisał, że kilka razy zagrał po 100zł i mieli stres i koszmar bo przychodziły pisma z Izby Celnej, przesłuchania, sprawy w sądach a tu mamy miliony... Teraz sam ten Pan poczuje co to znaczy jak policja mu wpada do chaty o 6 rano.
Wobec niejednoznaczności wtedy prawa, reklam Bońka itd itd to był skandal, że ludzi łapano !
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Ludzie mieli sprawy za grosze. Pamiętam jak ktoś pisał, że kilka razy zagrał po 100zł i mieli stres i koszmar bo przychodziły pisma z Izby Celnej, przesłuchania, sprawy w sądach a tu mamy miliony
Zawsze jest tak, że łapie się tych maluczkich, a ci którzy kroją miliony, pozostają bezkarni.
Nie wiem, czy gość winny, czy nie i prawdę powiedziawszy g.... mnie to interesuje.
Dla mnie to też bardzo radosny njus przed świętami.
Niech gościu też pozna &quot;prawo&quot; z tej drugiej, gorszej strony, gdy trzeba udowadniać, że nie jest się krokodylem (czy jakoś tak).
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
:p
Zawsze jest tak, że łapie się tych maluczkich, a ci którzy kroją miliony, pozostają bezkarni.
Nie wiem, czy gość winny, czy nie i prawdę powiedziawszy g.... mnie to interesuje.
Dla mnie to też bardzo radosny njus przed świętami.
Niech gościu też pozna &quot;prawo&quot; z tej drugiej, gorszej strony, gdy trzeba udowadniać, że nie jest się krokodylem (czy jakoś tak).
Dokładnie - jak piszesz... Izba Celna się wykazywała wzywając nastolatków na przesłuchania i wyciągając kasę bo zagrali za 100zł. Najlepsze, że to byli rzeczywiście okazjonalni gracze lub średnio zaawansowani bo żeby się dostać na listę z IC trzeba było dokonać wpłaty i wypłaty do PKO SA z bah (jak dobrze pamiętam) - musiały być przelewy bezpośrednie. Każdy zawodowy typer już wtedy korzystał ze Skrilla i innych portfeli. A wystarczyło nawet płacić kredytówkami... Najgorsze jednak, że praktycznie nikomu nie przychodziło do głowy, że coś co się reklamuje w TV w internecie i to reklamuje Boniek czy Borek może być NIELEGALNE. Była tez kwestia wtedy niezgodności z prawem UE - wiele niejasności. Wobec tego wszystkiego IC w ogóle nie powinna była wszczynać tych postępowań tylko je wszystkie poumarzać jako niska szkodliwość społeczna czynu czy założenie, że te czyny popełniało się nieumyślnie... Ale Pan K. postanowił błysnąć... i zaczął co zaczął. Właściwie przez to głównie PO straciła mój głos w 2015 r...
Pomijam też kwestię ile pieniędzy z kieszeni podatników poszło na to wszystko na marne bo większość sądy i tak poumarzały, ale pensję Pan K, jego podwładni, koszty spraw - to wszystko zapłaciliśmy my sami...
Wydaje mi się, że gdzieś w tamtym okresie w jednym ze swoich wpisów życzyłem Panu K. żeby to on zobaczył sam jak jest być po 2 stronie... ???? Czasami życzenia się spełniają... ???? :p
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
:p
Dokładnie - jak piszesz... Izba Celna się wykazywała wzywając nastolatków na przesłuchania i wyciągając kasę bo zagrali za 100zł. Najlepsze, że to byli rzeczywiście okazjonalni gracze lub średnio zaawansowani bo żeby się dostać na listę z IC trzeba było dokonać wpłaty i wypłaty do PKO SA z bah (jak dobrze pamiętam) - musiały być przelewy bezpośrednie. Każdy zawodowy typer już wtedy korzystał ze Skrilla i innych portfeli. A wystarczyło nawet płacić kredytówkami... Najgorsze jednak, że praktycznie nikomu nie przychodziło do głowy, że coś co się reklamuje w TV w internecie i to reklamuje Boniek czy Borek może być NIELEGALNE. Była tez kwestia wtedy niezgodności z prawem UE - wiele niejasności. Wobec tego wszystkiego IC w ogóle nie powinna była wszczynać tych postępowań tylko je wszystkie poumarzać jako niska szkodliwość społeczna czynu czy założenie, że te czyny popełniało się nieumyślnie... Ale Pan K. postanowił błysnąć... i zaczął co zaczął. Właściwie przez to głównie PO straciła mój głos w 2015 r...
Pomijam też kwestię ile pieniędzy z kieszeni podatników poszło na to wszystko na marne bo większość sądy i tak poumarzały, ale pensję Pan K, jego podwładni, koszty spraw - to wszystko zapłaciliśmy my sami...
Wydaje mi się, że gdzieś w tamtym okresie w jednym ze swoich wpisów życzyłem Panu K. żeby to on zobaczył sam jak jest być po 2 stronie... ???? Czasami życzenia się spełniają... ???? :p
Dopiero jest wezwany na przesłuchanie, a wy piszecie już jakby dostał 10 lat paki i wyrok był prawomocny, do tego długa droga, i pewnie taki cwaniaczek jak Pan Kap..jakoś z tego wybrnie czego mu nie życze, pewnie przez tyle lat w rzadzie PO musi mieć jakieś układy plecy itd. gdyby to był zwykły szarak to by spokojnie za to beknął, ale mam nadzieje że tacy ludzie jak Ziobro, Jaki itd. wiedzą co zrobić,
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
Teraz Kapica zatrzymany, za 48h zwolniony i zarzuty będą przygotowywać np 15 miesięcy albo na wieczne nigdy. Tak jak z Gawłowskim. A dzisiaj cała szopka po to żeby TVP Info miało o czym trąbić przez cały dzień czy dwa. Przykryć gorszy sondaż, nagrody dla ministrów &quot;należało się&quot;, jacht Kusznierewicza itd. Pewnie kamery przy tym były.
Jak mogą mu ,,przygotowywać&quot; zarzuty, jeżeli zostały mu już przedstawione? Cyt. ,,Prokuratura przedstawiła K. dwa zarzuty niedopełnienia obowiązków służbowych w celu osiągnięcia korzyści majątkowej dla innych osób w łącznej kwocie ponad 21 mld zł&quot;.
Materiał dowodowy został zgromadzony w postępowaniu przygotowawczym. Teraz tylko trochę potrwa sprawa, ale to dla Kapicy bez znaczenia, bo widmo procesu i późniejszego wyroku będzie nad nim...

Czy ktoś może posiada screen Pana Kapicy z pożegnania ze służbą, jakoby życzył grającym wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim, żeby szybko wszystkich tych obłudników, oszustów grających w necie wsadzono do więzienia? Coś takiego kojarzę...
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Niestety to kompletnie nic nie zmienia w kwestii blokady buków zagranicznych, bo ewentualne zarzuty mają dotyczyć automatów hazardowych.
A najpewniej to raczej pic na wodę i żadnych zarzutów nie będzie. Teraz Kapica zatrzymany, za 48h zwolniony i zarzuty będą przygotowywać np 15 miesięcy albo na wieczne nigdy. Tak jak z Gawłowskim. A dzisiaj cała szopka po to żeby TVP Info miało o czym trąbić przez cały dzień czy dwa. Przykryć gorszy sondaż, nagrody dla ministrów &quot;należało się&quot;, jacht Kusznierewicza itd. Pewnie kamery przy tym były.
Zatrzymali i postawili zarzuty największemu szkodnikowi buknacherki w kraju ostatnich lat a ty oczywiście sobie przy okazji urządzasz wojenkę partyjną. Powinieneś choć w jakimś stopniu być zadowolonym że gościa przez którego mamy taką obecnie UH i przez którego tyle ludzi miało kłopoty wreszcie w jakimś stopniu dotknęła ręką sprawiedliwości. Oczywiście to polityka, daleko do jakiegokolwiek skazania ale przynajmniej masa ludzi wcześniej nieświadomych się dowie jaką gnidą był ten osobnik.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dopiero jest wezwany na przesłuchanie, a wy piszecie już jakby dostał 10 lat paki i wyrok był prawomocny, do tego długa droga, i pewnie taki cwaniaczek jak Pan Kap..jakoś z tego wybrnie czego mu nie życze, pewnie przez tyle lat w rzadzie PO musi mieć jakieś układy plecy itd. gdyby to był zwykły szarak to by spokojnie za to beknął, ale mam nadzieje że tacy ludzie jak Ziobro, Jaki itd. wiedzą co zrobić,
No ludzie którzy byli przez niego ścigani też nie dostali 10 lat paki... Tego mu nie życzę, ale wystarczy, że będzie miał sprawę w sądzie, wezwania do prokuratury i w sądach. Potrafi to nieźle zatruć życie...
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Możliwe że William Hill będzie się starał o licencje w PL, znalazłem takie info na twiterze ale ręki uciąć sobie nie dam...
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Panowie prosze mi wytłumaczyć czym sie podniecacie w kwestii mozliwego wejscia na Polski rynek jakiegos bukmachera zagranicznego? Przeciez taki bukmacher bedzie musial funkcjonowac w modelu 12% podatku od stawki i 10% podatku od wygranej powyzej 2280. Z miejsca taki buk bedzie od razu do odstrzalu bo nie bedzie sie oplacalo granie na nim jak zreszta we wszystkich marnych polskich bukach. Jeszcze jakby taki Bwin czy William Hill weszli na rynek to pol biedy bo oni i tak nie oferuja zakladow od prawie roku dla Polakow. Natomiast jakby wszedl na Polski rynek na przyklad taki Unibet albo Betsson to przeciez to byłaby katastrofa z punktu widzenia szanujacego sie typera a nie radosc (podatki).
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Lepszy rydz niż nic, lepszy zagraniczny buk z normalnymi kursami i dobrą ofertą niż śmieciowy sts, z kursami ala bet-at-home...także tak krawiec kraje jak mu materii staje czy jakoś tak ;)
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Jeszcze jakby taki Bwin czy William Hill weszli na rynek to pol biedy bo oni i tak nie oferuja zakladow od prawie roku dla Polakow. Natomiast jakby wszedl na Polski rynek na przyklad taki Unibet albo Betsson to przeciez to byłaby katastrofa
Lepiej teraz grać u buka bez licencji, ale bez podatku, niż u tego samego buka, który zdobędzie licencję i będzie musiał zdzierać 12% od każdego zakładu.
Czy to miałeś na myśli?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Panowie prosze mi wytłumaczyć czym sie podniecacie w kwestii mozliwego wejscia na Polski rynek jakiegos bukmachera zagranicznego? Przeciez taki bukmacher bedzie musial funkcjonowac w modelu 12% podatku od stawki i 10% podatku od wygranej powyzej 2280. Z miejsca taki buk bedzie od razu do odstrzalu bo nie bedzie sie oplacalo granie na nim jak zreszta we wszystkich marnych polskich bukach. Jeszcze jakby taki Bwin czy William Hill weszli na rynek to pol biedy bo oni i tak nie oferuja zakladow od prawie roku dla Polakow. Natomiast jakby wszedl na Polski rynek na przyklad taki Unibet albo Betsson to przeciez to byłaby katastrofa z punktu widzenia szanujacego sie typera a nie radosc (podatki).
Zgadzam się w 100%.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Panowie prosze mi wytłumaczyć czym sie podniecacie w kwestii mozliwego wejscia na Polski rynek jakiegos bukmachera zagranicznego? Przeciez taki bukmacher bedzie musial funkcjonowac w modelu 12% podatku od stawki i 10% podatku od wygranej powyzej 2280. Z miejsca taki buk bedzie od razu do odstrzalu bo nie bedzie sie oplacalo granie na nim jak zreszta we wszystkich marnych polskich bukach. Jeszcze jakby taki Bwin czy William Hill weszli na rynek to pol biedy bo oni i tak nie oferuja zakladow od prawie roku dla Polakow. Natomiast jakby wszedl na Polski rynek na przyklad taki Unibet albo Betsson to przeciez to byłaby katastrofa z punktu widzenia szanujacego sie typera a nie radosc (podatki).
Im więcej legalnych buków tym lepiej... większa konkurencja może skłonić buki do wzięcia całego lub części podatku na siebie co już czyni Totolotek - każdy piątek + LM, LE pow. 100zł i kursu 2,00 czy forBet (częściowo)...
A gra nielegalnie zawsze potencjalnie może się skończyć źle bo i ze strony PiSu może powstać ich Pan Kapica i być nawet ostrzejszy w ściganiu i tym razem na nic tłumaczenie, że się nie wiedziało bo są nawet strony blokowane. Gratuluję odwagi tym, którzy mieszkają w Polsce i grają nielegalnie - bo Skrill itp sprawy to wyłącznie kwestie dowodowe, ale wciąż się łamie prawo i naraża na odpowiedzialność karno-skarbową...
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Im więcej legalnych buków tym lepiej... większa konkurencja może skłonić buki do wzięcia całego lub części podatku na siebie co już czyni Totolotek - każdy piątek + LM, LE pow. 100zł i kursu 2,00 czy forBet (częściowo)...
A gra nielegalnie zawsze potencjalnie może się skończyć źle bo i ze strony PiSu może powstać ich Pan Kapica i być nawet ostrzejszy w ściganiu i tym razem na nic tłumaczenie, że się nie wiedziało bo są nawet strony blokowane. Gratuluję odwagi tym, którzy mieszkają w Polsce i grają nielegalnie - bo Skrill itp sprawy to wyłącznie kwestie dowodowe, ale wciąż się łamie prawo i naraża na odpowiedzialność karno-skarbową...
Czyli wcześniej nie grałeś nielegalnie, zawsze TotoMixy, Fortuny itp? To szacun :]
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Czyli wcześniej nie grałeś nielegalnie, zawsze TotoMixy, Fortuny itp? To szacun :]
Od kiedy przestało to być legalne przestałem i przeszedłem na polskie buki... Dzisiaj to nie spałbym po nocach jak bym miał grać nielegalnie. Zresztą łatwo to sprawdzić w moim temacie gdzie podaję zawsze buki - gdzie gram...
 
M 0

markaka

Użytkownik
Im więcej legalnych buków tym lepiej... większa konkurencja może skłonić buki do wzięcia całego lub części podatku na siebie co już czyni Totolotek - każdy piątek + LM, LE pow. 100zł i kursu 2,00 czy forBet (częściowo)...
Też jestem zdania, że każdy nowy buk z licencją to wróżba dobrych zmian. Z tym, że nie liczę tak bardzo, że jako wielcy wezmą na siebie podatek, bardziej mam nadzieję na ich interwencje w tej kwestii. Może w końcu uda się zmniejszyć podatek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom