>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 3

Status
Zamknięty.
shingper 563

shingper

Użytkownik
Cock musisz być mocno ograniczony jeśli twierdzisz, że nie wiedzieliby gdyby nie fora. Jedno z głupszych stwierdzeń ostatnio w temacie ????
 
M 62

morskiroman

Użytkownik
Tyle postów i reputacji a takie brednie... ???? Skrill mogl na lajtowo to zlać ciepłym moczem. Ich ostatnie ruchy są dla mnie mocno niezrozumiałe i... bardzo nie w porządku wobec graczy. A argument, że to z powodu multikont to powoduje śmiech, ale to jest śmiech przez łzy...Zapewne 4/5 kont na Skrillu to multikonta założone pod buki, z ktorych nomen-omen Skrill ma kase za przesyłanie pieniedzy miedzy nimi i na konta główne, a wcześniej jeszcze ciągle podnoszenie opłat...Robienie tego co zrobili to nic innego jak ogromne skurwysyństwo w stronę graczy(ich głównych chlebodawcy) i tyle. To brytyjska organizacja i nie ma zadnego obowiazku sluchac tego co sobie krzyczy polski rząd.

Wiadomo, kto sprytniejszy ten sobie poradzi, jednak kombinowanie w kontekscie gry zostalo ograniczone a multi accounting bardzo znacznie ograniczony.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Artykuł n/t wprowadzenia w Polsce dyrektywy dotyczącej zapobieganiu prania brudnych pieniędzy oraz finansowania terroryzmu - w tym w kontekście Ustawy o grach:
&quot;The first quarter of 2017 saw extensive amendments being made to the Polish Gambling Act. However, gambling operators should now focus their attention on proposed anti-money laundering (AML) regulations, which may also affect their business activity.&quot;
http://blogs.dlapiper.com/all-in/2017/06/21/implementation-of-the-aml-directive-in-poland/#more-3478
http://www.rp.pl/Prawo-karne/305079968-Zmiany-w-systemie-przeciwdzialania-praniu-pieniedzy-oraz-finansowaniu-terroryzmu.html#ap-1
 
C 445

cristovao

Użytkownik
20 dzień lipca, wszystkie strony buków u mnie chodzą, czasem mam wrażenie, że służby z moim operatorem monitorują moją aktywność, na jakie strony wchodzę i pewnego dnia przyjdzie pismo od odpowiednich organów - a tutaj Pan wchodził w jakim celu? a tutaj też a po co? (tak wiem nikt nikomu nie zabrania wchodzić na strony) - to tak pół żartem, pół serio
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
20 dzień lipca, wszystkie strony buków u mnie chodzą, czasem mam wrażenie, że służby z moim operatorem monitorują moją aktywność, na jakie strony wchodzę i pewnego dnia przyjdzie pismo od odpowiednich organów - a tutaj Pan wchodził w jakim celu? a tutaj też a po co? (tak wiem nikt nikomu nie zabrania wchodzić na strony) - to tak pół żartem, pół serio
Widocznie firma nie zastosowała się do zasad, tak na prawdę te monitorowanie nie jest takie proste. Takich klientów jak Ty zapewne jest dużo więcej.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
20 dzień lipca, wszystkie strony buków u mnie chodzą
Cristovao&gt;&gt; rozważ zaprzestanie dalszego płacenia temu dostawcy netu, bo przecież niebawem i tak zniknie z rynku, gdy mu organy wlepią tę wysoką karę wynikającą z Ustawy o grach - a tego przecież nie uniknie, więc nie ma sensu abyś go sponsorował ???? skoro jest już na równi pochyłej...
 
panika 63

panika

Użytkownik
Niechętnie przyspamuje, czy ktoś znalazł jakieś info na temat UNIBET lub BWIN na polskim rynku?

Wpisywałem w googlach angielskie frazy, które wpadły mi do głowy, ale nic nie znalazłem na temat licencji.


A na PL bagnie samo masło maślane, wniosek złożyło x, dostanie y, a dostaną za x+100 lat, albo w ogóle nie dostaną.


Mam ochotę zacząć grać na PL bukach, ale jak patrzę na ofertę, podatek, kursy oraz brak możliwości gry w euro/dolarach to wolę jednak liczyć gwiazdy przed snem...
 
D 0

d4nny

Użytkownik
Ja po ostatnich rewelacjach związanych ze Skrill/Neteller oficjalnie porzuciłem zakłady sportowe, w PL bukach grał nie będę no i wszystko w temacie. Dziękuję, że Państwo polskie wyleczyło mnie poniekąd z uzależnienia (żart oczywiście), jest takie dobre i opiekuńcze.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
moze licza na to, ze zaoszczedzone pieniadze wydasz na alkohol i dorzucisz sie do budzetu ;)
ustawa ustawa, a u bukow co chwile wysyp promocji - dodaja numerki do swoich domen, zachecaja do korzystania z vpn/dns ; bardzo sie przejeli ????
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
@tommy83 dokładnie ! Na pocztę non stop przychodzi spam z buków i normalnie da się wejść, zalogować na te domeny.
Jest jakaś nowa opcja z gift cardem, jest to bezpieczne ?
 
papuga 6

papuga

Użytkownik
Mogę się zapytać, jakie buki dają wciąż takie fajne promocje? Z reguły grałem na bet365 i betfair - od nich totalna cisza, konta poblokowane.
 
C 31

cashbysport

Użytkownik
Na dobrą sprawę pozostają tylko brokerzy, którzy wydają się nie do ruszenia bo przecież oficjalnie nie są firmami bukmacherskimi ???? No i skrill nadal jest tam dostępny.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
o Ci od Rycha jak kablują
– Wręcz przeciwnie. Już mamy sygnały, że polscy gracze obchodzą blokady. Wystarczy przecież skorzystać z narzędzia VPN i wtedy również i z Polski można dowolnie korzystać z tych stron. Widziałem sam, jak blokady stron umieszczonych w rejestrze w ten sposób były łamane – mówi nam Paweł Kobyliński, poseł Nowoczesnej, który wraz dwoma innymi parlamentarzystami w tej sprawie kilka dni temu skierował interpelację do resortu finansów.
– Jednakże warto podkreślić, iż organy Krajowej Administracji Skarbowej na bieżąco monitorują realizację przez przedsiębiorców obowiązków, w związku z wpisem nazwy domeny do Rejestru domen służących oferowaniu gier hazardowych niezgodnie z ustawą – stwierdza MF.
http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/1060019,rejestr-zakazanych-domen-hazardowych.html
na bieżąco? u mnie 25 lipca i domeny działają,coś mi tu śmierdzi strasznie, dali komunikat na stronie operatora w czerwcu i zapomnieli o blokadzie skoro są takie surowe kary?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Cristovao odezwij się na priv jakiego masz dostawcę internetu. Bo u mnie o dziwo też wszystkie strony &quot;nielegalnych&quot; buków działają. Być może korzystamy z tego samego dostawcy. A przecież sam do nich nie będę dzwonił, i nie spytam dlaczego nie blokują :)
 
paypal 1,4K

paypal

Użytkownik
&quot;To jednak nie tyle sama ustawa i rejestr zakazanych domen, który oficjalnie ruszył 1 lipca, skłoniły bukmacherów do tak zdecydowanych kroków. Decydujące okazało się to, że zagraniczne firmy przestraszyły się wspomnianych konsekwencji za granicą. Rolę odegrały też posunięcia firmy Skrill, której teoretycznie ustawa hazardowa nie dotyka. Ten brytyjski serwis (niegdyś Moneybookers) funkcjonuje jak elektroniczna portmonetka i jest idealny np. do zakupów online za granicą, gdy internauta obawia się podawać swój numer karty kredytowej. W Polsce Skrill był jednak najchętniej wykorzystywany w zupełnie innym celu.&quot;
Czyli Skrill sam z własnej inicjatywy tak nas załatwił?Czytając to można tak wywnioskować.
 
C 31

cashbysport

Użytkownik
&quot;To jednak nie tyle sama ustawa i rejestr zakazanych domen, który oficjalnie ruszył 1 lipca, skłoniły bukmacherów do tak zdecydowanych kroków. Decydujące okazało się to, że zagraniczne firmy przestraszyły się wspomnianych konsekwencji za granicą. Rolę odegrały też posunięcia firmy Skrill, której teoretycznie ustawa hazardowa nie dotyka. Ten brytyjski serwis (niegdyś Moneybookers) funkcjonuje jak elektroniczna portmonetka i jest idealny np. do zakupów online za granicą, gdy internauta obawia się podawać swój numer karty kredytowej. W Polsce Skrill był jednak najchętniej wykorzystywany w zupełnie innym celu.&quot;
Czyli Skrill sam z własnej inicjatywy tak nas załatwił?Czytając to można tak wywnioskować.
Nie wierz we wszystko co piszą..tego nigdy się nie dowiemy.
 
W 0

wierzbickas

Użytkownik
Czy dzwonilo do was w ostatnim czasie bet at home z zapytaniem czy zamierzacie dalej grac na ich buku? Dodam ze dzwonili do mnie z numeru prywatnego. Mam watpliwości czy to aby na pewno byli oni bo koles pytal mnie czy bede u nich dalej gral bo chce mi wyslac jakiegos maila, gdzie oni maile z ofertami czy promocjami wysylaja tak czy siak
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom