>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 3

Status
Zamknięty.
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Panowie jakiś update? Licencję - kto bliżej kto dalej czy cisza w eterze? Jak Skrill i inne płatności robią pod górkę?
U mnie 6 dzień września, domeny buków działają.
http://e-playbet.com/bedzie-trzech-nowych-bukmacherow-polsce/
trochę zmodyfikowano wcześniejsze zapytania. Z tego wniosek, że na dziś o licencję starają się:
online (4 podmioty): bwin, unibet, jeden polski i jeden zagraniczny
retail (4 podmioty): superbet, jeden zagraniczny i dwa polskie
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
kto i po co miałby zawracać sobie głowę takimi małymi kwotami rządowi chodzi o grube kwoty aby więcej ugryść.
Tutaj nie chodzi o wysokość kwot,tylko karę,która sama w sobie może być dotkliwa.Podczas sprawdzania mojego konta w związku z inną sprawą,natrafiono na kilka przelewów z nazwą be-at-home gewinnauszahlung (byłem wtedy jeszcze na tyle nieostrożny,że zlecałem wypłaty bezpośrednio na konto) i tego się przyczepiono,chociaż kwoty były niskie.Były też przelewy z innych buków,ale bez nazwy,np.Earthport Aldersgate Street z samym nr transakcji i o nie nie pytano.Pytanie brzmiało:czy brałem udział w nielegalnych grach hazardowych przez internet na terenie Polski - i tu przedłożono mi wykaz przelewów tylko z bet-at-home.Odmówiłem składania wyjaśnień i na tym sprawa się skończyła.Działo się to jeszcze przed nową ustawą i nie wiem,jakby się to skończyło teraz.
 
M 2

michauku

Użytkownik
Ciekawe tylko czy nowi bukmacherzy którzy wejdą będą zwalać podatki na Polaków. Najważniejsze by zmieniło sie opodatkowanie. W Niemczech niektórzy bukmacherzy biorą cały podatek na siebie.
 
M 27

milt

Użytkownik
Na początku w ramach promocji pewnie wezmą na siebie aby przyciągnąć ludzi. Potem jednak przerzucą na graczy, 12% to bardzo duże obciążenie. W Niemczech obrotowy to nie 12% tylko 5% to spora różnica. Nam za to dowalili chyba najwyższy podatek w Europie.
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Ciekawe tylko czy nowi bukmacherzy którzy wejdą będą zwalać podatki na Polaków. Najważniejsze by zmieniło sie opodatkowanie. W Niemczech niektórzy bukmacherzy biorą cały podatek na siebie.
Prędzej czy później będą musieli zwalać podatek na graczy , na zachętę mogą tylko wziąść część lub całość podatku przez jakiś krótki okres czasu , to proste jeżeli bukmacher zarabia na marzy , która wynosi około 10% a będzie płacić podatek za gracza to na czym ma niby zarabiać skoro zarabia 10% a pokrywa podatek 12% ??? Bez sensu , żadna firma nie weźmie na siebie podatku , chyba że chcą zbankrutować .
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Prędzej czy później będą musieli zwalać podatek na graczy , na zachętę mogą tylko wziąść część lub całość podatku przez jakiś krótki okres czasu , to proste jeżeli bukmacher zarabia na marzy , która wynosi około 10% a będzie płacić podatek za gracza to na czym ma niby zarabiać skoro zarabia 10% a pokrywa podatek 12% ??? Bez sensu , żadna firma nie weźmie na siebie podatku , chyba że chcą zbankrutować .
Bukmacher zarabia na marży? A liczba wygranych jest taka sama jak przegranych ? Takie to profesjonalne mówienie, że wygrywa na marży, to tak jakby gracze w bukmacherce wygrywali na marży, a 99,99% graczy przegrywa ze swoimi słabościami, a nie na marży, zresztą temat bez sensu
 
emonnau 6

emonnau

Użytkownik
Nadzieja pozostaje w Gowinie. Obiecał że zmieni ten chory podatek.
Jeden gość w tym chorym społeczeństwie nie jest w stanie udokumentować swojej racji. Najlepszym przykładem są najnowsze statystyki odnośnie zarobków fortuny po wprowadzeniu ustawy - kwota w tym okresie jest dużo większa, aniżeli przed zmianami. Skoro hajsik wpada do polskich zakładów, to dlaczego mieliby teraz zmienić coś, co oni uważają za sukces? Gracze tracą pieniążki na podatku, czego chcieć więcej?
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ciekawa rozmowa z Mateuszem Juroszkiem, prezesem i właścicielem STS. O ustawie hazardowej, bukmacherce i nie tylko.
id=olekwandzel%2F16-mateusz-juroszek;track_id=341272727
Zresztą w ogóle fajny podcast młodego Wandzela.
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Chyba nie masz pojęcia czym jest marża skoro mówisz, że polskie firmy bukm. jej nie stosuja. Uwierz mi stosują i na niej zarabiają 3-4razy więcej niz bukmacherzy zagraniczni
O jesteśmy blisko, moje słowa cyt &quot; w polskim buku nie ma marży dla klienta&quot; chodzi jedynie o to że tam klient nie zarabia bo nie ma marży (jest wartość kursu maksymalnie obniżona) W tej sytuacji maksymalny zjazd kursu powoduje że zarabia tylko bukmacher
Wchodząc do takiego toto-mix przegrywamy już bez gry, bo to czy wygramy, bądź nie, jest drugorzędne. W dłuższej perspektywie nie możemy wygrać, chyba że trafimy za 2 pln kilka milionów na taśmie 100 zdarzeniach i dalej będziemy grać za 2 pln
Dlatego ja się nie bawiłem w twierdzenia jak ktoś wcześniej tutaj, że bukmacher czy tym bardziej polski bukmacher wygrywa na marży
A co gorsza ktoś pisał że bukmacher wygrywa na marży a nie na wygranych czy przegranych. To tym bardziej nie dotyczy Polski
Zakłady w Polsce są tak skonstruowane że Polski Buk zarabia na każdym, kto do niego przyjdzie i pozbawia go szans na jakąkolwiek wygraną w dłuższym okresie. Bez względu czy gra duże stawki na jeden mecz, czy zakłady ako za małe stawki. Oni nie zarabiają na marży (polskie buki), a pozbawiają bezpośrednio wszystkich wkładów swoich klientów (oczywiście każdego gracza indywidualnie w dłuższym okresie). Taka jest rzeczywistość w fikcyjnym państwie pod nazwą Polska. Gra tutaj jest całkowicie pozbawiona sensu i jakichkolwiek wartości. Tak dba się o dobro Polaka, a naprawdę jesteśmy bezwzględnie okradani w tym kraju przez własne Państwo, nawet w zakład bukmacherskich.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Panowie, z racji że w tym roku gram bardzo rzadko, a praktycznie w ogóle, a pozmieniało się dużo, to chciałbym poznać Wasze zdanie na temat tych zmian w prawie. Wypłaca ktoś z Was jeszcze mniejsze sumki na bank, gdy nie ma opcji skrilla? Czy to za duże ryzyko nawet w wypadku wypłaty 200zł? Znajomy mnie ostatnio zapytał, że nie wie co zrobić, bo wygrał kilka stów w kasynie i waha się czy wypłacić na bank czy to olać. W sumie nic mu nie odpowiedziałem, bo na konto bankowe to ja nie wypłacałem od buka lata świetlne. Jakie macie do tego podejście? Wiem, że dużo osób sobie z tego nic nie robi i normalnie cały czas wypłaca mniejsze sumy. Chciałbym poznać zdanie osób które dalej grają regularnie, joł ;)
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Ciekawa rozmowa z Mateuszem Juroszkiem, prezesem i właścicielem STS. O ustawie hazardowej, bukmacherce i nie tylko.
id=olekwandzel%2F16-mateusz-juroszek;track_id=341272727
&quot;Polacy, którzy są bardzo chytrzy i bardzo cwani, grali u zagranicznych bukmacherów, bo byli wprowadzani w błąd przez celebrytów&quot; (od 35:30).
Każdy powinien posłuchać tego żłoba i wyjaśnić przynajmniej dwóm znanym sobie &quot;5-złotówkowiczom&quot;, o których tak ckliwie opowiada w audycji Juroszek, dlaczego ten zblazowany kuta_s zamiast 8 czy 9 zł z każdej ich dychy postawionej u tych zagranicznych, wypłaca im 5 zł 40 gr, i dlaczego grając w taki sposób NIGDY długofalowo nie będą na plusie. Zachęcam. Zróbcie choć tyle, zamiast wyzywać się wzajemnie na forum i narzekać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
Od 1 sierpnia zacząłem grać na ziemiakach jednak nie stacjonarnie. Udało mi się wzbogacić nasze kochane państwo o 900 zł. Według bilansu mimo to jestem sporo na plus. Reasumując dziura budżetowa i inne programy socjalne muszą mieć swoje finansowanie. Oczywiście istnieją inne portfele ale w walucie euro i USD. Gdzie po przewalutowaniu wyjdzie to samo co z jałmurzną. Są trzy wyjścia:
1 wyjechać za granicę.
2. Grać na kumpla, babcie lub wujka z zagranicy z vpn.
3. Wprowadzić euro w Polsce :-D
Osobiście bardzo frustruje mnie fakt, że jest przymus płacenia 12% na dzień dobry i 10 % powyżej 2180 zł. Moja analiza, Moje ryzyko. Mój hajs! Ehh
 
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
Panowie, z racji że w tym roku gram bardzo rzadko, a praktycznie w ogóle, a pozmieniało się dużo, to chciałbym poznać Wasze zdanie na temat tych zmian w prawie. Wypłaca ktoś z Was jeszcze mniejsze sumki na bank, gdy nie ma opcji skrilla? Czy to za duże ryzyko nawet w wypadku wypłaty 200zł? Znajomy mnie ostatnio zapytał, że nie wie co zrobić, bo wygrał kilka stów w kasynie i waha się czy wypłacić na bank czy to olać. W sumie nic mu nie odpowiedziałem, bo na konto bankowe to ja nie wypłacałem od buka lata świetlne. Jakie macie do tego podejście? Wiem, że dużo osób sobie z tego nic nie robi i normalnie cały czas wypłaca mniejsze sumy. Chciałbym poznać zdanie osób które dalej grają regularnie, joł ;)
Z tego co udało mi się dowiedzieć to tymi sprawami zajmuje się urząd celny. Który ma na celowniku wszystkich obywateli. Nie jestem pewien ale słyszałem że już weszła ustawa że osoby prowadzące działalność gospodarczą, bank udostępnia ich przelewy. Nie wiem jak wygląda to z pojedynczymi osobami i z tak małymi kwotami.
Nie wykluczone, że będą widzieli że koleś zrobił przelew ale poczekaja aż coś dorzuci do puli i za parę lat list w sprawie wyjaśnień.
 
M 27

milt

Użytkownik
Ale czemu ta bublowata ustawa ma być zmieniona? Przecież po jej wejściu zwiększyły się obroty buków z licencją, a więc i większa kasa płynie do budżetu. Mamy tu przykład chociażby Biedroo1, który od 1 sierpnia gra u ziemniaków i zadowolony, że państwo zyskało i on na plusie. Czyli wilk syty i owca cała? Biedroo1 pograj jeszcze troszkę u ziemniaków to proporcje się odwrócą. Na plusie będzie państwo i ziemniaki, a na minusie ty.
Mądrą rzecz napisał Iczasopisma, aby swoim kumplom którzy grają z tym 12% haraczem spróbować wytłumaczyć, że to jest wtapianie kasy i nakręcanie tej chorej sytuacji jaką mamy po tej ustawie. To jest sprawa jaką warto zrobić zamiast fantazjować jak niektórzy o jakiś protestach.
 
M 2

michauku

Użytkownik


Natknąłem się na youtube na taki filmik. Ciekawe, na wiele tematów mądrzej mówi od wykształconych ekonomistów po renomowanych uczelniach jak np Petru.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Osobiście przesłuchałem cała rozmowę z Juroszkiem i wyciągnąłem z niej wnioski, proponuje wam także to zrobić jeśli jeszcze nie słuchaliście. Zapomniał wspomnieć o dziurawym systemie jaki mają i ciągłych przerwach. Szkoda że mówi tylko o &#39;&#39;wielkich atutach&#39;&#39; a zapomniałem o takiej poważnej sprawie ?, To gdzie Ci gracze są ?.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Oczywiście istnieją inne portfele ale w walucie euro i USD. Gdzie po przewalutowaniu wyjdzie to samo co z jałmurzną.
To samo?! O czym ty piszesz?!
Wpłacasz większą kwotę do zagranicznego buka i jak zrobisz to rozsądnie, to potrącą ci co najwyżej 2-3%. Później już masz kasę tam gdzie trzeba i grasz ile chcesz i nikt ciebie nie doi za każdym razem na 12% albo więcej gdy przekroczysz 2100 z kawałkiem. U legalnego każdy zakład, wygrany czy przegrany to 12% straty.
Więc jakim cudem &quot;wyjdzie to samo&quot;?
 
K 66

kapisevicius

Użytkownik
Kto wypłaca na konto bankowe z Netellera? Przecież to kompletnie nieopłacalne. Karta kosztuje 10€, gdzie wypłata kosztuje 1.75% + 3.99% za przewalutowanie, transakcja jest przeprowadzana po kursie Mastercard, dużo lepszym niż te które oferują banki.
Ogólnie stwierdzenie, że po opłatach w zagranicznych bukach i tak wyjdzie na to samo co w ziemniakach to straszna głupota i nieprawda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom