>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawiony mecz? - Spotkanie Challangerowe w San Benedetto.

Status
Zamknięty.
A 531

albuquerque

Użytkownik
http://www.oddsportal.com/tennis/italy/san-benedetto-challenger-doubles/lopez-perez-enrique-rola-blaz-menendez-maceiras-adrian-neis-fabricio-29zw0CEr/
Po pierwsze zobaczcie, co się dzieje na między innymi bukmacherze Luxbet. (również jeden ze screenów) Po drugie betfair.. Przed meczem było na te mecz postawione 2,5 tysiące euro, z czego 2,3+ na pare Menendez/Neis, a dodam, że takie spotkania nie cieszą się popularnością na betfair. Im dalej w mecz, tym więcej pieniędzy było stawiane, nawet, jak przegrali pierwszego seta zauważyłem, że wplynęło od razu kolejne 2 tysiące. Ogólnie postawiono na ten mecz ponad 25 tysięcy euro, z czego blisko 20 tysięcy na parę hiszpańsko-brazylijską. Ogólnie tylko czterej bukmacherzy wystawili to spotkanie live: 1xbet, BetOlimp, Unibet i MarathonBet, gdzie obserwowałem ruchy kursów. Były bardzo dziwne, przegrywali wyraźnie pierwszego seta, a kursy oscylowały w granicach 2.20-2.50. W drugim secie, jak przełamali MarathonBet zablokował kursy i już nie przywrócili tego spotkania do jego zakończenia. Sukcesywnie im dalej w mecz, tym kolejni go wycofali, a gdzieś w połowie Super Tie Break&#39;a wycofali go wszyscy. Oglądałem to spotkanie w tym trzecim secie i przy stanie 4-7 Blaz Rola bardzo prostą piłkę uderzył prosto w tę niebieską plandekę, którą zobaczycie na screenach. Przy 4-8 serwujacy pary Rola/Lopez-Perez zaserwowal pierwszym serwisem pilke blisko koncowej linii kortu! Totalna olewka, jakby bardzo tgo meczu nie chcieli wygrać. I tak, wiem, że ci zawodnicy są zapisani na kwale w Umagu. Już nie dodam, co się działo w meczu singlowym Roli z Napolitano kilka godzin wcześniej, bo tam też spadały na łeb na szyję kursy na Włocha.
Screeny:
https://imageshack.com/i/pnjmL2Sjp
https://imageshack.com/i/poNjuTGQp
https://imageshack.com/i/pnRFxbQ3p
https://imageshack.com/i/plI9a8Enp
https://imageshack.com/i/pnngKZqOp
https://imageshack.com/i/po5wPKD8p
https://imageshack.com/i/pn5uJVnip
https://imageshack.com/i/pmYyZHQ4p
https://imageshack.com/i/pobgzXjep
https://imageshack.com/i/plKX0wKzp
Edit:
@fff ja się nie dziwię, ja głośno myślę. I nie ucz mnie proszę, jak mam stawiać, bo dobrze wiem, jak to robić, żeby osiągać stały zysk. ???? i taki zysk właśnie osiąga się na takich turniejach.
 
kriss_7 290

kriss_7

Użytkownik
Ogólnie sytuacja &quot;dziwna&quot; ale powiedzmy szczerze, tenis to chyba najbardziej poustawiany sport, przynajmniej w moim odczuciu. Nie trzeba tu zmusić 11, czy nawet 22 zawodników do korupcji, wystarczy dwóch, zwykłych dwóch grajków. Rozumiem, że jest wiele sportów &quot;singlowych&quot; ale czy w jakimś się jeszcze da to tak poukładać jak w tenisie? ;)
 
ffff2222 48

ffff2222

Użytkownik
No co wy, zdziwieni ? ???? hahahah. Od 20 lat wladze tenisa, interpol, europol, fbi i inne pseudo figuranci jak i caly swiat wie ze tenis jest ustawiany, sprzedajny,brudny jak szambo ! i dawno nie zasluguje na miano bialego/czystego sportu, ba nawet na miano sportu czy rywalizacji !
I co z tym robia ? Nic !
Za sam Sopot, Davidenko-Vasalo to powinni zamknac 20 osob min, a co zrobili ? Nic ! A takie to bylo prymitywne ! Smsy Vasalo z wlasnej komorki pisal z wloskim mafioso w dzien przed, jak i przed meczem jak zagra ... ale walic tam Sopot ! Bywalo lepiej ...
Nie zapomne nigdy ustawek Almagro ! Ile on zarobil na ustawkach ...
Mecz na RG, gra z Robredo 3-4 lata temu okolo . Wygrywa 2-0 w setach i 3-1 &amp; serv. Robredo gral jak kobieta, przebijal tylko balony, nie mial szans. Oboje grali na 100% i Almagro go zamiatal ! I co sie dzieje ?. Od wspomnianego momentu Almagro przestaje biegac i wali wszystko w siatke.. Robredo tylko przebijal, ale tak sie przejal rola ze zaczal robic spektakl na korcie, zaciskanie piesci itp ! Zenada wielka .. ! A byl to mecz o cwierc final badz juz cwiartka, ale chlopaki zarobili na tym wiecej jakby 20x wygrali te francuskie RG
Kolejny mecz to takze Robredo. To bylo chyba US Open Robredo vs Lorda. O tak Lorda ! Lorda zyciowa forma, ogral kogos mocnego w poprzedniej rundzie a na Robredo wyszedl robic same bledy ! Powyrzucal w aut , przegral 1 set i skreczowal ! Migrena/bol oczu przyaktorzyl ! Zenada !! Nic mu nie bylo, zrobil co kazali , dokonczyl seta i $ sie zgadzal, zenada !!!
Lorda bodajrze w parze z Benetu pamietam jaki handel na Wimbledonie w debla zrobili. Nie pamietam z kim byl w parze dokladnie moze z Mahut i handel zycie pierdo...li . Zenada !
Nie wklejaj zadnych screenow malych turniejow. Chcesz osiagac jakks zysk to graj tylko duze turnieje. A takie z tego tygodnia to takze trzeba ignorowac !!!
Jedyny sposob na zysk to gra 10-20 typow miesiecznie na duzych rynkach. Zadnych live i zawsze plaska stawka, i tak caly rok !

Jak sie gra nalogowo i siedzi na live i szuka sie okazji na livescorach to sie wtapia ! Zero gry live !. Na zywo zlapiesz rodzyna ale 1/10 ! To zwykly hazard i nie wygrasz z emocjami i samym soba ! Nigdy !
 
dx2 222,3K

dx2

Użytkownik
Uwielbiam te codzienne wpisy pt &quot;sprzedal&quot;, &quot;przehandlowal&quot;, &quot;kupi&quot;...
Jutro zacznie sie nowy dzien i od poczatku to samo poleci &lt;hahaha&gt;.
Najciekawsze w tym wszystkim jest to, ze osoba piszace to NIGDY, ale to PRZENIGDY nie dopatruja sie swojego bledu i zlego typu z ich strony, zawsze akurat codziennie ktos sprzedal. No za cholere musi byc zasada &quot;nie ja zle typowalem, tylko sprzedal&quot;.
W ogole tak na serio to trzeba byc mega mozgiem, zeby myslec, ze prowadzac w secie breakiem, nie mozna seta przegrac. O tym, ze takiego seta mozna przegrac to wie kadzy kto chciaz amatorsko czasem poodbija pileczka i potrzyma rakiete tenisowa. Osoby, ktore twierdza inaczej to w rece trzymaly co najwyzej inna rakiete w gaciach.
Jezeli chodzi o handlowanie meczami tenisa. Na pewno takie rzeczy sie sporadycznie zdarzaja, ale zdarza sie to praktycznie tylko na turniejach niskiego szczebla.
Poza tym, najpopularniesze zjawisko to jest tzw. tanking, gdzie po prostu zawodnik przyjezdza czesto po dobrym wyniku lub okresie gry i odpuszcza. Nie nalezy tego mylic jednak z handlowaniem meczami.
Teraz zabawne fragmenty:
Nie zapomne nigdy ustawek Almagro ! Ile on zarobil na ustawkach ... Mecz na RG, gra z Robredo 3-4 lata temu okolo . Wygrywa 2-0 w setach i 3-1 &amp; serv.
Czy ty nie piszesz czasem o meczu 4 rundy French Open. Ja w tamtym meczu oddawalem typ na Robredo, ktory byl underdogiem (jest ten typ gdzies w dziale, takze mozna szukac). Jezeli dla Ciebie to byl sprzedany mecz to ja Ci gratuluje, poniewaz to znaczy, ze nie masz pojecia co sie dziej na korcie w trakcie meczu. Obejrzalem wtedy tamten mecz od A do Z i takim komentarzem robic z siebie posmiewisko.
Robredo gral jak kobieta, przebijal tylko balony, nie mial szans.
Od zawsze w tenisie sa zawodnicy silniej i mocniej grajacy, ryzykujacy bardziej i opierajacy swoj tenis na technice. Chyba nie musze Cie uswiadamiac w ktorej grupie jest Tommy Robredo. Ogolnie Juan Carlos Ferrero czy Guillermo Coria tez grali &quot;jak baba&quot;, a tenistami byli wspanialymi. Almagro nie wytrzymal tamtego meczu kondycyjnie. Ale co komu tlumaczy, ze im dluzej mecz trwa to do glosu zazwyczaj dochodzi zawodnik lepszy technicznie. Toz to na pewno Nobel dla tego, ktory to odkryje, czy nie?
A o fakcie, ze Robredo runde wczesniej rozegral kolejny kapitalny 5-setowy mecz z Monfilsem to juz nie wspomnisz??? Byl sprzedany bo nie wszedl. Co tam, ze po obydwu meczach Robredo z Monfilsem i Almagro graczy zeganano owacja na stojaco. Byl sprzedany, bo faworyt na papierze nie wygral, czy nie.
Ogolnie pisanie, ze mecz byl &quot;sprzedany&quot; w 4 rundzie szlema, gdy na stole leza ogromne pieniadze dla zawodnikow, swiadczy raczej o watpliwym stanie umyslu. Na stole lezy mniej wiecej cwierc miliona euro do zgarniecia za awans do cwiercfinalu szlema i zawodnik &quot;handluje&quot;. Po prostu genialna teza hahaha. Ale mozna i tak wytlumaczyc przegrany mecz.
Ale moze masz racje. W koncu Ci zawodnicy ryzykuja swoje kariery dozywotnia dyskwalifikacja, cos na czym pracowali jakies 20 lat swojego zycia, zeby przegrac mecz o cwiercfinal szlema... Normalnie genialne &lt;brawa na stojaco&gt;

Do pozostalych meczow odniesc sie nie moge. Ale zabawne jest, ze tyle tych meczow rozegrano, tyle sprzedano, a ludzie zaczynaja swoje wywody od meczu rozegranego w 2008 roku.
P.S. Tak dla Twojej informacji, to wiesz ze Davydenko zostal z tego meczu oficjalnie oczyszczony.Wiesz o tym, prawda? Chociaz nie, pewnie nie wiesz, ale trzeba czyms nakrecic argumenty. Zreszta skoro we w pisie sam mowisz, ze nie pamietasz z kim gral ow przytoczony debel to o czym tu dyskutowac.
Zreszta ty chyba sam niebardzo wiesz o czym piszesz:
,
,
Yyyyyy, kto ... ? Posiadasz bardzo duza wiedze, ale jakbys jeszcze potrafil nazwac zawodnikow. &quot;Lorda&quot;, &quot;Benetu&quot; oraz &quot;Borubar&quot; na pewno Cie pozdrawiaja.
Chcesz osiagac jakks zysk to graj tylko duze turnieje. A takie z tego tygodnia to takze trzeba ignorowac !!!
To chyba jedyne madre zdanie w tym wywodzie. Logicze, wiekszy turniej prawdopodobienstwo niespodzianki mniesjze, mniejszy turniej prawdopodobienstwo porazki lepszego gracza na papierze wieksze, stad kursy podczas szlemow sa duzo mniejsze.
Co do Twojego &quot;handlowania&quot; to wierz mi, jezeli mecz jest &quot;nieczysty&quot; to ty o tym nie wiesz. Tak w ogole to wymien mi tylko 5 nazwisk tenisistow, ktorych zdyskwalifikowano. Potrafisz? Watpie.
Na szczescie jutro nadejdzie kolejny dzien i znow nastanie ten wspanialy czas sprzedawania, bo kto w ogole na swiecie typuje zle. Te wszystkie nietrafione typy to efekt &quot;sprzedania&quot;. Generalnie to nie ma meczu...baaa seta, nie sprzedanego.
Po cholere ci zawodnicy w ogole trenuja cale zycie, jesli i tak wszystko wiadomo przed meczem, prawda? Twoje zycie tez jest ustawiony niczym w filnmach &quot;Truman Show&quot; lub &quot;ed.tv&quot; i w ogole wszyscy obserwuje, my Twoja codziennosc przez ukryta kamere o ktorej nie wiesz. Uuups...wygadalem sie.
Pozdrawiam.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jezeli chodzi o handlowanie meczami tenisa. Na pewno takie rzeczy sie sporadycznie zdarzaja, ale zdarza sie to praktycznie tylko na turniejach niskiego szczebla.
Ja bym tutaj mocno spekulował, bo już na samym początku tego roku wyciekła o 16 tenisistach z 50 ATP którzy mają jakieś powiązania w ustawianie meczów:
http://www.tvp.info/23638704/czarne-owce-w-czolowce-tenisistow-bbc-o-ustawianiu-meczow-wielkiego-szlema-i-turnieju-w-sopocie
A to tylko Ci którzy wyszli na światło dziennie, ile jest takich o których nie wiemy?
Tam gdzie są wielkie pieniądze, a nawet łatwa kasa tam jest cwaniactwo, krętactwo itd. Przykład chociażby pierwszy lepszy z Ligi Mistrzów o którym wspomniałem wczoraj - Dinamo Zagrzeb 1:7 - Lyon w 2011 roku, właśnie taki wynik kosztem Ajaxu premiował drużynę z Francji by awansować do fazy pucharowej.
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/lm-mecz-dinamo-zagrzeb-olympique-lyon-ustawiony/fsjq8
Odnośnie tenisistów to tak...
Wystarczy poczytać sobie kilka wywiadów na temat tenisistów z poza 100 rankingowej i ich zdania na temat pieniędzy. Praktycznie każdy z nich mówi to samo - zarabiają jedynie Ci którzy są w czołówce rankingu, pozostali?
Opłacają sobie sami hotele, treningi, trenerów, loty, życie, a jeszcze przecież trzeba coś odłożyć jak się zawiesi karierę.
Zawodnik ma do wygrania załóżmy w Challengerze jakimś za którąś tam rundę 3000 dolarów (nie wiem jakie są stawki za awanse, mniejsza oto), a ktoś mu proponuje 10 razy tyle czy nawet 20?
Pomyślcie co taki zawodnik ma do wyboru, ilu z Was samych by poszło na takie warunki, gdzie pasję do tenisa trzeba wiązać też ze strefą finansową.
Przecież nie każdy w ciągu całego sezonu musi &quot;sprzedawać&quot;, wystarczy kilka razy do roku i tyle, nikt tego nawet nie zauważy, a świadomość wykrywania takich przestęp jest przecież ZNIKOMA i tenisiści doskonale o tym wiedzą. Raz na ruski rok kogoś złapią, ostatnio to była bodajże para Polaków z rankingu chyba +200 czy nawet +300.
Gadosmki i Kocyła
http://eurosport.onet.pl/tenis/skazany-za-korupcje-polski-tenisista-wydal-oswiadczenie/jcljye
Polecam przeczytać sobie:
http://sport.tvp.pl/23666901/wyznania-tenisisty-wszyscy-wiedza-o-korupcji
 
ffff2222 48

ffff2222

Użytkownik
Uwielbiam te codzienne wpisy pt &quot;sprzedal&quot;, &quot;przehandlowal&quot;, &quot;kupi&quot;...
Jutro zacznie sie nowy dzien i od poczatku to samo poleci &lt;hahaha&gt;.
Najciekawsze w tym wszystkim jest to, ze osoba piszace to NIGDY, ale to PRZENIGDY nie dopatruja sie swojego bledu i zlego typu z ich strony, zawsze akurat codziennie ktos sprzedal. No za cholere musi byc zasada &quot;nie ja zle typowalem, tylko sprzedal&quot;.
W ogole tak na serio to trzeba byc mega mozgiem, zeby myslec, ze prowadzac w secie breakiem, nie mozna seta przegrac. O tym, ze takiego seta mozna przegrac to wie kadzy kto chciaz amatorsko czasem poodbija pileczka i potrzyma rakiete tenisowa. Osoby, ktore twierdza inaczej to w rece trzymaly co najwyzej inna rakiete w gaciach.
Jezeli chodzi o handlowanie meczami tenisa. Na pewno takie rzeczy sie sporadycznie zdarzaja, ale zdarza sie to praktycznie tylko na turniejach niskiego szczebla.
Poza tym, najpopularniesze zjawisko to jest tzw. tanking, gdzie po prostu zawodnik przyjezdza czesto po dobrym wyniku lub okresie gry i odpuszcza. Nie nalezy tego mylic jednak z handlowaniem meczami.
Teraz zabawne fragmenty:

Czy ty nie piszesz czasem o meczu 4 rundy French Open. Ja w tamtym meczu oddawalem typ na Robredo, ktory byl underdogiem (jest ten typ gdzies w dziale, takze mozna szukac). Jezeli dla Ciebie to byl sprzedany mecz to ja Ci gratuluje, poniewaz to znaczy, ze nie masz pojecia co sie dziej na korcie w trakcie meczu. Obejrzalem wtedy tamten mecz od A do Z i takim komentarzem robic z siebie posmiewisko.

Od zawsze w tenisie sa zawodnicy silniej i mocniej grajacy, ryzykujacy bardziej i opierajacy swoj tenis na technice. Chyba nie musze Cie uswiadamiac w ktorej grupie jest Tommy Robredo. Ogolnie Juan Carlos Ferrero czy Guillermo Coria tez grali &quot;jak baba&quot;, a tenistami byli wspanialymi. Almagro nie wytrzymal tamtego meczu kondycyjnie. Ale co komu tlumaczy, ze im dluzej mecz trwa to do glosu zazwyczaj dochodzi zawodnik lepszy technicznie. Toz to na pewno Nobel dla tego, ktory to odkryje, czy nie?
A o fakcie, ze Robredo runde wczesniej rozegral kolejny kapitalny 5-setowy mecz z Monfilsem to juz nie wspomnisz??? Byl sprzedany bo nie wszedl. Co tam, ze po obydwu meczach Robredo z Monfilsem i Almagro graczy zeganano owacja na stojaco. Byl sprzedany, bo faworyt na papierze nie wygral, czy nie.
Ogolnie pisanie, ze mecz byl &quot;sprzedany&quot; w 4 rundzie szlema, gdy na stole leza ogromne pieniadze dla zawodnikow, swiadczy raczej o watpliwym stanie umyslu. Na stole lezy mniej wiecej cwierc miliona euro do zgarniecia za awans do cwiercfinalu szlema i zawodnik &quot;handluje&quot;. Po prostu genialna teza hahaha. Ale mozna i tak wytlumaczyc przegrany mecz.
Ale moze masz racje. W koncu Ci zawodnicy ryzykuja swoje kariery dozywotnia dyskwalifikacja, cos na czym pracowali jakies 20 lat swojego zycia, zeby przegrac mecz o cwiercfinal szlema... Normalnie genialne &lt;brawa na stojaco&gt;

Do pozostalych meczow odniesc sie nie moge. Ale zabawne jest, ze tyle tych meczow rozegrano, tyle sprzedano, a ludzie zaczynaja swoje wywody od meczu rozegranego w 2008 roku.
P.S. Tak dla Twojej informacji, to wiesz ze Davydenko zostal z tego meczu oficjalnie oczyszczony.Wiesz o tym, prawda? Chociaz nie, pewnie nie wiesz, ale trzeba czyms nakrecic argumenty. Zreszta skoro we w pisie sam mowisz, ze nie pamietasz z kim gral ow przytoczony debel to o czym tu dyskutowac.
Zreszta ty chyba sam niebardzo wiesz o czym piszesz:
, ,
Yyyyyy, kto ... ? Posiadasz bardzo duza wiedze, ale jakbys jeszcze potrafil nazwac zawodnikow. &quot;Lorda&quot;, &quot;Benetu&quot; oraz &quot;Borubar&quot; na pewno Cie pozdrawiaja.

To chyba jedyne madre zdanie w tym wywodzie. Logicze, wiekszy turniej prawdopodobienstwo niespodzianki mniesjze, mniejszy turniej prawdopodobienstwo porazki lepszego gracza na papierze wieksze, stad kursy podczas szlemow sa duzo mniejsze.
Co do Twojego &quot;handlowania&quot; to wierz mi, jezeli mecz jest &quot;nieczysty&quot; to ty o tym nie wiesz. Tak w ogole to wymien mi tylko 5 nazwisk tenisistow, ktorych zdyskwalifikowano. Potrafisz? Watpie.
Na szczescie jutro nadejdzie kolejny dzien i znow nastanie ten wspanialy czas sprzedawania, bo kto w ogole na swiecie typuje zle. Te wszystkie nietrafione typy to efekt &quot;sprzedania&quot;. Generalnie to nie ma meczu...baaa seta, nie sprzedanego.
Po cholere ci zawodnicy w ogole trenuja cale zycie, jesli i tak wszystko wiadomo przed meczem, prawda? Twoje zycie tez jest ustawiony niczym w filnmach &quot;Truman Show&quot; lub &quot;ed.tv&quot; i w ogole wszyscy obserwuje, my Twoja codziennosc przez ukryta kamere o ktorej nie wiesz. Uuups...wygadalem sie.
Pozdrawiam.
Ale ty jestes ogranicznony
Mecz Almagro Vs Robredo . Almagro odpuscil, przestal grac ! Ze 250 tys euro na stole ? On ma gdzies kase za wygranie szlema ! A szansa niewielka ! Chyba nie myslisz ze oni zarobili na tym 250 tys e ? Tyle to jakims leszczom oferuja za odpuszczanie meczy !
Jak mozesz pisac ze Robredo gra technicznie ! A co on Sara Errani ? Gra to samo co Almagro tyle ze zamiast uderzac to pierdzi . Techniczny to Ty masz mozg !
Almagro zdecydowanie przestal grac ! I robil wszystko aby przegrac ! Jestem kompletnym idiota !
Jakie kariery zagrozone 20 letnie ? Przecierz Davidweko zrobil to w Sopocie od tak i sie smial i Nikt mu nic nie zrobil ! Przecierz na betfair sa stawki wieksze o 100x niz pula nagod turnieju ATP 250 a stawiaja GLOWNIE i tak na innych kontynentach kase a nie w bet365 gdzie ty lamiesz limity.
Wogole za samo stwierdzenie ze Robredo ogral w czysty sposob Almagro pokazalales jaki masz &quot;leb&quot; ....
Uwazasz ze cos wiesz ? Pokazales ze nic nie wiesz, zero logiki i wyobrazni !
Yakuza do stawiania ustawek ma ponad 100 tys zolnierzy, kilka lat temu ! A teraz to i milion ! Oni kupuja kursy i oddaja kase do yakuzy
Tylko ze ty to ogladasz TVP Regionalna ! Ustawki sa grane na innym kontynenecie itp itd. A to co tak wiwatujesz 250 tys euro dla Almagro ? On ma gdzies taka kase ! 20 lat kariery ? No wlasnie nikt nie bedzie marnowal 20 lat kariery tenisa i zdrowia jak Wlosi, Balkancie Yakuza Ruscy iAmerykancie przerzucaja miliardy dolarow na zakladach
Ustawiony hazard organizacjom mafijny daje 100 razy albo i 10000 wieksze profity jak Handel narkotykami, ludzmi itp itd
Wiedziales o tym &quot;madralo&quot; ..!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom