>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

"Ustawki", płatne typy, zapłata po meczu - jak nie dać się oszukać?

Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Stawiając ostatnio żużel w STS (normalnie gram gdzie indziej), zauważyłem na czacie jakiegoś hukhukos, który pokazywał naprawdę niezłe kupony w STS. Podawał też maila, więc z ciekawości napisałem co oferuje. Zaproponował typ z kursem 2 za 200 PLN zapłaty po meczu lub kurs 3-4 za 500 PLN po meczu. Typem był over 3.5 w piłce nożnej. Zagrałem jego typ za niewielką stawkę, żeby go sprawdzić, ale jako azjana over 3. No i miałem fuksa, bo strzelili 3 bramki. Ja odzyskałem wkład, typ tego gościa nie wszedł. No i zaczęło się kręcenie, późne odpisywanie, a na koniec totalna cisza.
Dlaczego piszę ten tekst? Żeby przestrzec początkujących przez tego typu cwaniaczkami. Mój przypadek był czystym przykładem oszusta na tzw. &quot;zapłatę po meczu&quot;. Na czym to polega. Czy to, że ktoś zgadza się na zapłatę po zakończeniu meczu z kursem np. 4-5 oznacza, że jest to zaufany typer? W żadnym wypadku.
Tacy oszuści mocno reklamują się. Tak żeby jak najwięcej osób zgłosiło się po typ. Załóżmy, że będzie to 50 osób, choć myślę, że zgłasza się znacznie więcej. I co robi taki oszust? Może np. podzielić te 50 osób na 25 grup po 2 osoby i każdej grupie podać inny typ. Jest więc 25 typów z kursem 3-4. Szansa, że żaden z tych 25 typów nie wejdzie jest praktycznie żadna. Coś wejdzie, a może nawet wejdą 2-3 takie typy. Wtedy ma już na tacy niestety kilku &quot;frajerów&quot;, którzy zobaczyli, że oszust rzeczywiście ma dobre typy. Większość oczywiście przegrała. Załóżmy, że weszły 3 takie typy. Skoro miał &quot;grupy&quot; po 2 osoby, a weszły 3 typy to 6 osób trafiło fajny kurs. Teraz płacą oszustowi część wygranej. Dalszy scenariusz jest następujący - za kolejny typ płacisz przed meczem. I taki ktoś, zaślepiony wizją szybkiego zarobku płaci, gra typ i najczęściej przegrywa. Wszyscy są w przysłowiowej dupie, a oszust liczy kasę. A przecież był to niby bezpieczny sposób najpierw typ - później zapłata.
O sposobach typu najpierw zapłata potem typ nie będę się rozpisywał, bo taka propozycja od razu śmierdzi na kilometr i każdy kto ma choć trochę oleju w głowie od razu wyczuje podstęp.
No i dochodzimy do ustawek. Tak, dałem się parę lat temu nabrać na coś takiego. Podrobione potwierdzenia wygranych i już ludziom cieknie ślinka na myśl o wielkich wygranych. Oszust wyjeżdża z tematem - ustawka w lidze kosowskiej, kluby dogadały się na 1/2, czyli prowadzenie po połowie jednych i końcowe zwycięstwo drugich. Kurs? Potężny, nie wiem, na przykład 18. Koszt ustawionego typu? Ilu oszustów tyle cen, no ale załóżmy, że 200 PLN. Niestety nie każdego mózg odpowiada w takiej chwili myślą - czemu do cholery sam nie zagrasz tego typu i nie zgarniesz fortuny, tylko chcesz dzielić się nim z innymi, nieznajomymi, za 200 PLN.
Czy tego chcemy czy nie, bukmacherka to hazard, u jednych 100%, u innych dużo mniejszy bo przemyślany. Wizja łatwego zarobku sprawia, że niektórzy tracą głowę, tak samo jak niektórzy tracą ją, gdy po przegranej stawiają cały bankroll na jakiś typ. Współpraca z &quot;ustawkowiczami&quot; i oszustami &quot;najpierw typ - potem zapłata&quot; również jest świetnym przykładem na stratę przysłowiowej głowy. Bo współpracy z tego typu oszustami towarzyszą piękne wizje, gdzie pewnie większość złapanych w sieć, ale jeszcze nieświadomych, że jest to &quot;wałek&quot;, już myśli na co przeznaczy zarobione dzięki miłosiernemu nieznajomemu pieniądze. Smutne, ale prawdziwe.
Po co to piszę? Pewnie 90% forumowiczów doskonale wie o takim procederze, ale na forum są też nowicjusze, a to jest dział dla nich i może ten tekst uratuje kasę chociaż jednego gracza.
Dlatego niech Google zaindeksuje, że panoszący się po czacie STS [email protected] to oszust. Zmiana maila to chwila, ale może ci którzy to przeczytają, widząc podobny schemat na STS skojarzą oba przypadki i nie dadzą się nabrać oszustowi.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Korzystałem kiedyś z płatnych typów z zagranicznych stron poprzez polską stronę. To byli po prostu typerzy, którzy sprzedawali swoje typy. Yield był całkiem dobry, ale nie rewelacyjny - zbliżony do tych jaki tu mają niektórzy w działach ze statystykami. Przez 3 miesiące miałem też dostęp właśnie do fixów z piłki włoskiej. 9/10 typów wchodziło gościowi pod rząd. Oglądałem te mecze i rzeczywiście były to ustawki. Ostatni typ nie wszedł, a potem się zmył... Tak więc to nie są mity, ale bardzo ciężko namierzyć...
Obecnie mi na tym nie zależy bo bukmacherkę traktuję jako sprawdzanie swoich umiejętności i to najlepsza dla mnie frajda jak coś prawidłowo przewidzę, a kasa jest tylko miłym dodatkiem... ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Do góry Bottom