>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Usuwanie postów

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ja chciałbym poruszyć tutaj kwestię usuwanie przez moderatórow &quot;zbędnych&quot; postów..
Problem tkwi w tym, że większość tych postów jest zbędna tylko dla tego moderatora, który je usuwa..
Dlaczego ja, jako autor i twórca tematu &quot;Typy Assitalia&quot; bądź co bądź trzeciego pod względem najchętniej odwiedzanego na całym Forum.Bukmacherskie.com nie mam nic do powiedzenia co może być, a czego nie może być w moim temacie.
Moderatorzy, którzy próbują mi, co mówiąc oględnie słabo im wychodzi wytłumaczyć dlaczego tak robią podają ciągle jeden i ten sam bezsensowny i głupi powód..
Brzmi on: bo w Twoim temacie jest burdel i nie można w nim znaleźć typów..
Dziwne.. Ja jakoś zawsze swoje typy znajduje, ludzie chyba też skoro śpiesza z gratulacjami, albo krzywią się, że tym razem się nie udało..
Dlaczego usuwane są posty z gratulacjami, nie twierdzę, że mi na tym jakoś bardzo zależy, ale miło zobaczyć, że kilka osób dzięki mnie wygrało.. Bo po to podaję te typy na forum, żeby mieć satysfakcję, że ktoś dzieki mnie wygrał..
Ja znam regulamin i wiem co może być a co nie. TBM i benek_17 mi swiadkiem, że sam prosiłem o usunięcie postów z mojego tematu.
Prosiłem ale dopiero po uprzednim przeczytaniu ich przeze mnie czyli AUTORA TEMATU i uznaniu, że one są po prostu słabe i nic do tematu nie wnoszą..
To tak jakby drogi domelu, piszę do Ciebie bo to Ty na dziś wieczór zaplanowałeś sobie odkurzanie mojego tematu, ktoś wyrzucił list, który przyszedł do Ciebie tylko dlatego, że według niego był on Tobie kompletnie nie potrzebny. Nie wkurzyłbyś się gdybyś przed przeczytaniem listu dowiedział się, że został on wyrzucony.. ?
Ja naprawdę nie chce się kłócić, ale są tu osoby, szczególnie te podświetlone na zielono, które za wszelką cenę utrudniają mi życie..
Temat ten pewnie nawet nie będzie tu 10 minut bo zaraz zostanie usunięty. Powód się zawsze jakiś znajdzie.. A jak go nie usunie nikt to na pewno zablokuje, żeby przypadkiem inni forumowicze nie mogli wyrażać swojego zdania..
Pozdrawiam serdecznie wszystkich..
Assitalia .. :]
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
A przypomnijcie sobie z miesiac temu tematy niektorych osob w dziale Kupony. Istny sajgon i livescore sie tam dzial i jakos nikt sobie z tego nic nie robil ... jesli Assitalia chce zarzadzac SWOIM tematem po swojemu to chyba trzeba to uszanowac ;)
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Moim zdaniem nie można uogólniać czy usuwać czy nie bo każdy autor ma swoje poglądy na ten temat i jednemu takie posty pasują, innemu nie, dlatego posty powinny być usuwane bądź też nie zależnie od woli autora (który oczywiście powinien jasno określić czy chce aby je usuwać czy też nie)
 
drago 108

drago

Użytkownik
zgadzam się... autor tematu powinien rządzić swoim tematem.
Co do livescorów w tematach to słuszne zauważenie, bo często tak było, że czytałem posty: &quot;No do przerwy przegrywają 0:2&quot; itp. szalone...
Jestem z tobą Ass ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dziś z mojego tematu znów poznikłay posty..

Tym razem jednak, zostały usunięte posty MOJE, w których to podsumowywałem swój stan konta, według pana domeLa były one postami &quot;nic nie wnoszącymi do tematu&quot;..
Jeśli mam być szczery to coraz bardziej zaczyna mnie irytować takie zachowanie. Dać idiocie władzę to zniszczy wszystko co tylko mu się podoba..
Idiocie! Tak właśnie, IDIOCIE! Skoro kasuje posty w których ja robie statystyki to jest idiotą.. Inaczej tego nie da się nazwać..
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Idiotą to być może ty jesteś to forum publiczne i nie należy tutaj nikogo obrażać siebie możesz nazwać idiotą bo szukasz sensacji.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Sensacji? Ciekawe czy jakbym Ci pousuwał posty w twoim temacie, ze statystykami też byś tak szczekał?
 
pacek09 0

pacek09

Użytkownik
Sensacji? Ciekawe czy jakbym Ci pousuwał posty w twoim temacie, ze statystykami też byś tak szczekał?
Trudno się nie zgodzić... nie ma tutaj ni kszty sensacji, tylko zdenerwowanie co jest wg mnie uzasadnione. Ja też bym się wnerwił gdyby się okazało, że ktoś z modów usuwa mi posty z gratkami itd, a ze statsami to już wogóle. Rozumiem, że usuwacie posty zawierające jakieś obrazliwe uwagi do kogoś, kłutnie itp itd bez zgody wlasciciela. Wg mnie pretensje Ass&#39;a są uzasadnione.
Pzdr
 
trekker2 0

trekker2

Użytkownik
Może sie wtrace .... Sam kiedys bylem administratorem wlasnego forum tylko ze o zdecydowanie innej tematyce i osobiscie uwarzam ze kasowanie jakich kolwiek postow jest bez sensu . Jesli juz ktos pisze posta np&quot;do przerwy 2:0 &quot; to to powinien byc uwazany jako spam i user dostaje za cos takiego ostrzezenie.A nie kasowac... Niech sie ludzie naucza ze tak tu pisac nie wolno bo widze ze to sie polwtaza dosc czesto i to nie tylko w Twoim temacie Assitalia. Jestem za Toba.
Pozdro
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
pacek, graty to będziesz na wiosnę sprzątał. Nie ma takiego czegoś jak gratki czy graty. To po pierwsze.
Po drugie, jeżeli mowa o gratulacjach to proszę do Assitalii czy innych userów pisać na PW, e-mail czy gadu, a nie zaśmiecać tematu.
Po trzecie. Nasze forum jest jednym z najbardziej przejrzystych i czytelnych for w sieci. Nie bez przyczyny użytkownicy chętnie je odwiedzają, bo mamy wszystko ładnie uporządkowane. Ostatnio jednak jest coraz bardziej więcej postów o niskim poziomie merytorycznych, które tą harmonię chcą zahamować. Posty typu &quot;co dzisiaj grasz&quot;, &quot;kiedy będą typy&quot;, &quot;gdzie grasz&quot; itd. To są pytania prywatne, skierowane tylko do autora tematu. OD tego służy opcja prywatne wiadomości. Nie zaśmiecajcie tematów, które odwiedzają także inni użytkownicy forum szukający tylko typów, a przez taki bałagan nie umieją ich wyszukać, bo na 3 strony postów pojawia się jeden z typem. Musicie równie brać pod uwagę userów, którzy nie piszą na forum lub bardzo mało piszą, a są na forum żeby grać typami np. Assitalii.
Nam chodzi o rozwój merytoryczny tematów, ale nie pisanie postów jednozdaniowych, które tak na prawdę są do niczego. Moderatorzy są po to, by chronić dobro forum i żeby było tak jak do tej pory czytelne. Nie wtrącajcie się do ich obowiązków, z który dobrze się wywiązują.
Po 4 zamykam, bo jak dla mnie temat został wyczerpany.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom